Końska rewia mody cz. VIII (2014)

kujka, a koniecznie nowa kolekcja? Moim zdaniem Apricot na skarogniadych wygląda cuuuudownie 😉
wątek zamknięty
kujka, no fakt, na karusach ładniejszy ale ten szpital- nieeee...
wątek zamknięty
ale ten szpital- nieeee...

Dzięki za zepsucie mi wizji kolorystycznej  😁 szpital, dobre  😂
wątek zamknięty
No a nie? :F
wątek zamknięty
a może on na żywo jest mniej szpitalny? :-P Ma ktoś foto na koniu w świetle dziennym? Bo teraz sama jestem ciekawa 😉
kujka, a jak chcesz zaszaleć, to może od razu wściekły róż?  😂
wątek zamknięty
Spoko przecież żartuję, o gustach się nie dyskutuje 😀
wątek zamknięty
Burza zmieniłaś zdjęcie i już nie mogę obronić tego koloru 🙁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
19 listopada 2014 21:45
O nie nie, Burza, zielony szpitalny, to jest taki:


Ten iceblue duuużo przyjemniejszy. 🙂
wątek zamknięty
heroinx, bo szukałam tego którym myślałam 😀

emptyline, wygrywasz, aż mnie zemdliło na ten jasny 😉
wątek zamknięty
yh, jesteście okropne, ale przynajmniej mam już prostszy wybór:p bo chciałam Bandziowi jakąś szmatke pod choinke dać (dalej mamy szalone 2 czapraki  :hihi🙂
wątek zamknięty
E tam i tak uwieeelbiam ten kolor  😍 jeśli dostaniecie go (na Wasze nieszczęście) na gwiazdkę chętnie przygarnę  🤣
wątek zamknięty
a ja się waham: kupić dla jasnogniadej kulki komplet platinum w kolorze czarnym,czy champagne? Martwi mnie,że champagne będzie niepraktyczny.
wątek zamknięty
DressageLife, czarny. Przymierzałam na jasnogniadej materiał zbliżony do champagne. Szału nie robi. Czarny połysk/mat - robi.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 listopada 2014 09:55
Burza, emptyline, poleciałyście z tymi szpitalami 😂

DressageLife, również jestem za czarnym - jest też bardziej praktyczny 🙂
wątek zamknięty
Też uważam, że czarny komplet zrobi lepsze wrażenie 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 listopada 2014 12:03
Burza, no co poradze, ze lubie ten szpitalny 😉 mam nawet w mieszkaniu taka szpitalna sciane 😁

harja, mowisz ze jaki roz?

😁
wątek zamknięty
kujka ooo, bardzo Cię polubiłam  😍 nie dość, że koń w różu to jeszcze facet  😍 wymieniłabym moją kobyłkę na wałacha tylko po to żeby móc ubierać faceta na różowo, czy coś ze mną nie tak?  👀 Róże, błękity i w ogóle słodkie, dziecięce kolory to mój chleb powszedni. Mimo, że na codzień chodzę w czerni i osobiście w róż raczej bym się nie ubrała tak na konia mam mnóstwo różowych, błękitnych, poniakowych rzeczy i szczerze to uwielbiam  😀

edit: co by nie być gołosłowną dołączam zdjęcie robione pralką 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 listopada 2014 12:33
kujka, ale o ile dobrze kojarzę, to nie róż, tylko taka jasna czerwień, Bright red? 🙂 Tak czy siak, Gilowi jest pięknie w nim 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
20 listopada 2014 12:55
Livia, tak, to bright red, ale po latach sie zrobil naprawde bardziej rozowy 😉 no i na wielu zdjeciach wychodzi tak jak na tym, ktore wstawilam. to jest jeden z tych ankowych kolorow, ktoremu bardzo trudno zrobic zdjecie dobrze oddajace prawdziwa barwe.

heroinx kobyly sobie sama nigdy chyba nie kupie 😉 wiec Gilson musi znosic rozowy 😉
z blekitem mialam jedna przygode 5 lat temu i byla totalnym niewypalem:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/70/476#i
wątek zamknięty
heroinx, haha, mam to samo 😁 dla konia mam jakieś szalone cukierasy, choć sama na co dzień ubieram się raczej w kierunku 'stypowo' 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 listopada 2014 14:29
Nirv, heroinx, wierzcie lub nie, ale również i wszystkie moje różowe rzeczy są w stajni. 🤣
wątek zamknięty
kujka no jak dla mnie to ten niebieski wygląda na nim ślicznie 😍
wątek zamknięty
Kujka ten niebieski szału nie robi, ale też nie ma tragedii🙂

ej słabe jesteście, ja mam i konia roshoffego i sama dla siebie lubie czasem kupić jakiś słit różowy sweterek, koc na łóżko itp  😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
20 listopada 2014 20:56
Ktos widział na żywo czaprak Eskadrona Satin Emblem? Zastanawiam się and czarnym dla ciemnogniadej klaczy plus srebne ochraniacze HKM? Dałoby radę to razem?
wątek zamknięty
kujka, znaczy kupiony szpital? 😁 Ja bym dla Żila poszła w jakiś ciemny fiolet.
wątek zamknięty
kujka, oooo kurczę, to jest szał 😍 widziałam z resztą przecież już kiedyś to zdjęcie, ale jakoś nie zarejestrowałam, że róż już był "grany 😁
osobiscie ten "szpitalny" też mi się podoba, więc bym brała, myślę, że Gilowi podpasuje 😉 Poza tym na żywo zapewne trochę się różni od koloru na fotkach.

A'propos różu, widzę, że nie jestem sama, konia w ten kolor lubię ubrać, ale na siebie bym nie założyła 😀
wątek zamknięty
lubicie dziewczyny fiolet - ja próbuję go polubić, ale kojarzy mi się ze siniakami ! ( jak zobaczyłam te zdjęcia szpitalne to nie mogłam się powstrzymać )  I jakoś nie potrafię zaakceptować tego koloru, tym bardziej że rocznie masę siniaków zbieram przez drugi sport ...  🙄
Faktycznie dobrze wygląda na gniadych, karych itd. na moim koniu również, no ale.. już nie wspomnę o sińcach pod oczami które są moją zmorą  🤔
Ale za to dzieciaki w stajni nazwały mnie " różowa pani " i dobrze mi z tym  😎
Zdjęcie zapożyczone z internetu 🙂
wątek zamknięty
Ja tam fiolet uwielbiam, ten baklazan jarpolowy to moj koronny zestaw na siwa 😉
wątek zamknięty
Nie postrzegam kolorów jako odzwierciedlenie czegoś zatem patrząc na dany produkt, dobieram go do konia w głowie nie mając np. sali szpitalnej.
A fiolet to nadal numer 2 na mojej liście.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
21 listopada 2014 08:35
Burza, na fiolet a'la ankowa hortensja tez przyjdzie czas 😉
Ale to bardziej stypowy kolor a ja chce troche zaszalec na halowe smuty.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.