Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 22:03
kitty, ja od jakiegoś czasu przynosząc kolejną szmatę do domu mówię rodzicom że dostałam ją od znajomej bo inaczej to już bym chyba w domu nie mieszkała  🤣
wątek zamknięty
RatiNa, cudowny kolor no i bombowe zdjęcie!
wątek zamknięty
Budlejowe_love Nie chcę tu siać autoreklamy, ale ja rzuciłam dobrze płatną pracę i otworzyłam pralnię zoologiczną... Bo w końcu trzeba było mieć gdzie dbać o ukochane szmatki  🏇 ostatnio myślałam nawet żeby je policzyć, ale doszłam do wniosku że wtedy sama będę musiała się zgłosić na leczenie psychiatryczne  🤔wirek:
Taki tyci wycinek  🤣
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 22:21
kitty, pod baltikem rzeczywiście jest capri , potem chyba jakiś zabytkowy petrol , petrol exclusive i kończy się petrolem z 2010 roku (moim ukochanym  😍 )
wątek zamknięty
kitty o kurcze  😜 pozazdrościć kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Czy ma ktoś porównanie Eskadrona Blackberry i Lilac? Czy czaprak lilac będzie pasował do derki blackberry?
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
13 grudnia 2014 22:28
episode , mówisz i masz
wątek zamknięty
dziękuję, tak myślałam, że to to, ale nie byłam pewna  :kwiatek:
wątek zamknięty
kitty, kolekcja niesamowita, pozazdrościć 😀
wątek zamknięty
kitty ale ekstra 😀
wątek zamknięty
Czy widział ktoś jeszcze gdziekolwiek owijki eskadron banana? 😉 Full. 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 grudnia 2014 07:05
Ratina, dziękuję 🙂 Też bardzo żałuję, że burgunda z kropkami nie ma. Piękny ten Eskadron, bardzo ładny odcień żółtego 🙂

Budlejowe_love, nie daj się mu prosić w takim razie 😁 Na twoim wyglądałby fajnie 🙂

kitty, o łał, niezłe zestawienie niebieskości i fajna kolekcja! Petrole jako Petrole były trzy: Petrol-Choco, Petrol-Turkis i Petrol-Choco jeszcze w 2010 chyba. Ale który jest który to niech bardziej obeznane pomogą 🙂


wątek zamknięty
hej, potrzebuję biały czaprak DR na nowy sezon.
zastanawiałam się nad Fair Play Pro-Team, ale nie wiem jak sprawują się czapraki od FP - przetestował ktoś ?  😉
może macie jakieś inne propozycje ?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 grudnia 2014 10:09
Livia, jeszcze exclusive.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
14 grudnia 2014 10:38
Livia , kupię zestaw burgunda lub popcorn (3 bordo lub 2 żółty w mojej kolekcji ) jak zapewnisz mi wikt i opierunek jak mnie z domu wyrzucą :P

Dżulietta, tego konkretego nie miałam ale Topaz sprawował mi się świetnie 🙂

TheWunia, szukaj na RV w ogłoszeniach bo z tego co wiem to był bardzo chodliwy kolor w tej kolekcji :P
wątek zamknięty
Eskadron navy jesień-zima 2014, ochraniacze norton "pcv"
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 grudnia 2014 18:51
emptyline, racja - daleko mi do speca z Eskadrona 😀

Budlejowe_love, myślę, że jeden czaprak więcej twoja rodzina jeszcze zniesie 😁
wątek zamknięty
Budjalowa_love włąśnie nigdzie nie moge znaleźć. Jak kiedyś niecierpiałam zielonego to tak teraz jestem nim zachwycona  😁 kobieta zmienną jest
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 grudnia 2014 20:20
Livia, bo w grupie łatwiej. 🙂
wątek zamknięty
Wpadam podzielić się moimi 😉
Bat-horse 😀

i mój ukochany apricot 😉


Livia, proszę, nie wstawiaj więcej burgundowego niciaka, mój portfel bardzo na tym ucierpi 😁
wątek zamknięty
Ale fajowy bat-koń 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
15 grudnia 2014 06:57
Libeerte, czy kon ze zdjec jest na cos chory? Na zdjeciu w apricocie wyglada jakby chcial powiedziec "daj mi jesc!" :/
wątek zamknięty
Libeerte, czy kon ze zdjec jest na cos chory? Na zdjeciu w apricocie wyglada jakby chcial powiedziec "daj mi jesc!" :/


A to nie są przypadkiem dwa różne konie? 😉

komplet batmana rewelacja!  😜
wątek zamknięty
TheWunia, asiek13, dziękuję :kwiatek:

kujka, wsystko z nią dobrze, tylko jest źrebna więc mało pracuje i nie ma mięśni 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 grudnia 2014 14:00
emptyline, no ba 😀

Libeerte
, Batman do mnie nie przemawia, nie przepadam za komiksami 😉 Ale Apricot fajny 🙂
wątek zamknięty
dziewczyny skąd zamawiałyście nowe nici? :P Bo na koniku jest napisane, że do 30 dni wysyłka, nie wiem o co chodzi, a chcialam sobie zamowic komplecik dereczka, padzik i kaloszki  :kwiatek: + przyszlo mi ostatnio kilka szmatek, w tym nici brown i komplet black - postaram sie je jakos na dniach obfocic 😉
wątek zamknięty
No i się złamałam. Kupiłam czaprak i nauszniki.. a tak długo nic nie kupowałam!!!!!!
wątek zamknięty
Livia, dzięki 😉

lalasatan, z tego co widziałam kilka dni temu to wszystko mieli, wiec może zadzwoń i spytaj się czy jest 😉
wątek zamknięty
Libeerte, dzięki 😉

wrzucam mój ulubiony cotton grey melange z zeszlej zimy  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.