Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Dobra , wciskam sie Tu z moim młodym  😉
aaga84, widziałam Was na zawodach, ładnie wyglądałyście dziewczyny! 🙂

Lov, piękny Gadzik! świetnie, że lepiej Ci się jeździ 😀

~anek~ fajne młode, co to za zwierzak? 🙂


My też dotarliśmy na zawody do Słupna, ostatecznie wzięłam obu chłopaków. Z Dareczkiem jechaliśmy Debiuty, z Pamirem LL, w planach było L, ale był taki upał, że ledwo na koniu siedziałam i wolałam nie jechać. Świetnie jechały, do przyczepy wręcz się pchały - Pamsa wprowadziłam pierwszego (Pams z prawej, ja z lewej), chciałam wyjść przez przyczepę, żeby zapiąć go za zadem to Siwson się już pchał, bo on przecież jedzie. TERAZ! 🙂

Dar spisał się świetnie! Pierwszy raz w życiu jechał jakiś parkur, ja na nim pierwszy raz skakałam na drągach na zawodach, bo tu gdzie teraz jesteśmy na wakacje mieliśmy tylko krzaki do skakania  (ale dzisiaj udało się przywieźć dwie przeszkody 😀 ). Jestem bardzo dumna z mojego Siwuszka - bardzo się w ciągu tych dwóch tygodni ogarnął chłopiec - coraz mniejsze problemy z zagalopowaniami w lewo (gdzie na początku to dopiero za 10 razem dawało się zagalopować…), chętnie skakał, tylko bał się kolorowych drągów, aczkolwiek spełnił moje założenia ponad normę - jechałam z założeniem pokazania mu drągów, atmosfery wyjazdowych zawodów i nawet nie oczekiwałam dojechania parkurów do końca, a udało nam się skończyć oba przejazdy - jeden z dwoma wyłamaniami, drugi z dwoma wyłamaniami i zrzutką. Mimo, że nie jest to jakiś super wynik to jestem BARDZO zadowolona  😍

Pamirem jechałam dwa razy LL, oba przejazdy płynne, Pamis prowadził się bardzo dobrze, ja już byłam padnięta z powodu upału. Linia z szeregiem (stacjonata, 3 fule do szeregu na fule stacjonata - okser) w obu przejazdach bardzo dobrze, gdzie kiedyś to było nie do pomyślenia  😁 Obu chłopaków mam świetnych  💘

Dar:




Pamis:

Dzionka, Chyba musisz Dziona regularnie bić, bo puchnie w oczach  😁 bardzo fajnie się zmieniacie, na plus!
Moon, przyznaj się, że na drugim zdjęciu w porównaniu podmieniłaś konia na innego  👀
aaga84, fajnego konika masz, gratulacje za zawody :kwiatek:, ale dlaczego koszula nie zapięta?
Lov, startujecie coś z Rudym? 🙂
Nirv, dlaczego tak nisko z Pamirem? Gratulacje!!

Ja wracam do żywych, bo jestem z konia tak dumna, że muszę się z kimś tym podzielić 🙂 2 tyg temu debiutowaliśmy na zawodach, wczoraj z kolei jechaliśmy kolejne, na których poznałam przemiłą Mils  :kwiatek:. Koń szczery, starający się i uważny. No nie licząc nieszczęsnych LL, na których prawie się potyka o drągi  😁 Teraz czekamy na jakiś termin, żeby podejść do licencji i jeśli wszystko dobrze pójdzie, zacząć coś wyżej śmigać. Pokazuję mojego dzieciaka:





Przepraszam za tyle zdjęć, ale jestem strasznie dumna z Misiaka 🙂
huzarova, ja Pamsem L jechałam ze 3 razy? 😁 Ja nie umiem sobie jeszcze z nim na parkurze w obcym miejscu miło jechać L, mimo, że w domu sobie latamy i wyżej, więc wole przejechać ładnie sobie LL (to akurat było bardzo bardzo niskie, aż się wszyscy dziwili - bardzo duża różnica między LL a L była, LL miało 60/70cm, a L stało już normalne), niż wpakować się w jakąś przeszkodę bez sensu na L. Plan był, żeby w Słupnie jechać L, ale taki upał był, dokładając to, że Pamis przez 2 tygodnie się obijał to wolałam sobie odpuścić 😉 Jakiś super sportowych ambicji nie mam, na żadną olimpiadę się nie szykujemy, więc mogę sobie LL pojeździć 😉 Dzięki! Dla Was też gratki, szkoda, że nie pojechałam towarzysko do Karoliny, bo byśmy się poznały 🙂
Nirv to chyba nawet chwile gadałyśmy 😀 podobał mi się Twój czaprak na Pamsie 🙂
huzarova nie mam innej w miare dobrej bluzki. To jest polówka bez guzików. Mam jeszcze zwykła białą bluzkę z dekoltem w serek, ale stwierdziłam, że już lepiej to polo. A dzieciak fajnie lata 🙂
A ja wróciłam, takie 2 tygodnie mogłabym mieć przez cały rok! Zdjęć ponad 3 tysiące, wybrałam kilka to się pochwalę 😀 Z dnia na dzień jeździło mi się coraz lepiej, szkoda, że tak krótko, ale cieszę się bardzo, bo koniec końcem ogół wyglądał nie najgorzej. A wiadomo, na Siwych najlepiej!

Rude


I dwa najlepsze Siwki!








Nirw Walle, 5 letni wałaszek małopolski , matka: Wena ojciec😀iabełek 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
20 lipca 2014 22:49
basia16816,  :kwiatek:

anai, dzięks, właśnie boję się za dużo piać, żeby nie zapeszyć. TFU, TFU w niemalowane!  🤣

Hermes,  :kwiatek: ostatnie foto faktycznie przesłodkie, szkoda, że czarno-białe ;-)
Ja z kolei na upały wybrałam opcję poranna jazda, tyle, że rano wjeżdżając na tor można pofruwać niczym balonik z koniem, bo do 10 u nas wyścigówki i sulki mogą trenować... Ehhh, jeszcze tydzień 🙄

huzarova, kurza stopa przejrzałaś mnie! No i w PS deko podrasowałam mięśnia :P 👀 Twój dzieciak baaardzo w "moim typie", w dodatku prawie karusek  😜

maiiaF, dobrze, ze wyjazd udany, ale na siwku to siodło strasznie Cię fotelowo usadzało. Ale skoczki zacne  😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 lipca 2014 05:31
Przed wczorajszym terenikiem 🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogromne zdjęcie
Lov   all my life is changin' every day.
21 lipca 2014 08:17
Nirv, dzięki :kwiatek:

huzarova, tak, śmignęliśmy ostatnio dwa razy zawody u nas, to akurat miało być L1 ale stało nieco niżej 😁 Teraz w planach licencja, a potem jeszcze jakieś starty pod trenerem, może już C 😉 i ładne to Twoje konisko 😍
Moon, właśnie chyba pierwszy raz się zdarzyło, że mam więcej fotek, na których w miarę ogarnięcie siedzę ze skoków, niż z jazdy na płaskim 🤣 Żadne z siodeł nie jest moje, więc wyboru nie miałam. Jeśli chodzi o ostatnie zdjęcie, to było rozstępowanie po przejeździe w samo południe i już niekoniecznie myślałam o tym, żeby siedzieć, a sam przejazd trenerka nawet pochwaliła. A jeśli chodzi o 3 zdjęcie od góry, to przyznaję się, nie ogarniałam tego kłusa 😁

incognito, fajnie umaszczone te Wasze rumaki 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
21 lipca 2014 14:22
Dzięki 😉 uwielbiam te ciapki 😍
Fajne macie wakacje, ja urlop dopiero we wrzesniu (zawsze pod kątem koni biorę, bo to mój ulubiony czas na jazdę). Ja się wyżywam weekendowo.
Nirv, Dar to Twój drugi koń? Przegapiłam chyba ten moment 🙂
huzaorwa, radośnie wyglądacie, fajnie widzieć takie obrazki, tzrymam kciuki za lic. 🙂

Pozdrawiam zmachana po treningu. Mało wyjściowo to wyglądamy ale nie mniej pozdrawiamy 🙂
anai , Cyśka , Dzionka , Kasija , zoriczkowa dziękujemy bardzo  :kwiatek:

Tak jak obiecałam wstawiam zdjęcia z jakiejś jazdy , nie ma się czym zbytnio chwalić , jak zobaczyłam siebie na zdjęciach to się lekko załamałam  😵



I takie na koniec , gdzie kulka stwierdziła , że pozowanie jest zbyt męczące 😉
Przypominam się z moim rudym kucykiem 🙂
Wprawdzie my tak mało ambitnie, bo nie z zawodów czy treningów  😡


Milla, jak to z kucykiem? Takie zacne kasztanowe 🙂

Dommaz, no wiesz! Nie wyglądasz? To jak Ty wyglądasz, jak wyglądasz?? 🙂
Cejloniara, świetnie wyglądasz, bardzo elegancko 🙂
mils   ig: milen.ju
21 lipca 2014 21:02
Moon łał, łał, łał! Jaka zmiana, świetnie Kullek wygląda!
Nirv gratulacje. 😀
dommaz fajnie pracujecie, śliczną masz dziewczynę. 🙂 Swoją drogą, świetną masz figurę!
My po zawodach, "wspólnych" z huzarovą. 😀 Techo spisał się super, w sobotę mieliśmy dekorację w LL, a w L zaliczyliśmy czysty przejazd w L. W niedzielę był czas na edukację - eliminacja w pierwszym przejeździe w L, bo miałam ciekawe wizje na kilka najazdów. 😁 W drugim przejeździe już się trochę ogarnęłam ze sobą i było na czysto. Jeszcze dużo jest do poprawy, ale mam wrażenie, że powoli idziemy do przodu. 🙂 Poza tym, to chyba mi konia podmienili. Brykał, kwiknąć mu się zdarzyło nawet ze dwa razy, zrobił jakiś dziwnie radosny i energiczny. Nie żebym narzekała, szkoda, że w domu taki nie jest. 😁 W weekend startujemy dalej u Robsonów, zobaczymy jak nam pójdzie tym razem. 🙂
Filmik z sobotniej Lki.
dommaz, koniczka śliczna, Ty także, niedociągnięcia jeździeckie schodzą na drugi plan 😀 Fajna ta Twoja kulka!
mils, jakość filmu ok, można sobie na hd przestawić 😉 Sympatyczny obrazek, równy przejazd, gratki!
Milla, ładnie twoje rude się prezentuje!
Burza, jak mi 14 kg zeszło to wiesz... 🙂 ale to początek 🙂
Poza tym trudno się nie wyelegancić, jak się na koniec treningu usłyszy od Pana Aftyki "nie Pan tylko Krzysztof jestem i było mi bardzo przyjemnie mieć trening z tak zdolnym zawodnikiem" 🙂 że ja z dumy nie pękłam i nie spadłam od razu to szok 🙂 Czekam z utęsknieniem, kiedy znowu do nas przyjedzie. cudny człowiek  💘
a się pochwaliłam, a co!  💃

mils, na filmiku to Ty taka drobna, czy koń taki olbrzym?? Fajnie to wygląda 🙂

anai, podglądam szaraczka cały czas i kibicuję, nie myśl sobię 🙂

edit. literówki
Cejloniara, woooow, jestem pełna podziwu! Przylezę dopytać o szczegóły jutro 🙂
Cejloniara, anai, dziękujemy  :kwiatek: A kucyk, bo pode mną jak kurdupelek wygląda  😁
kujka   new better life mode: on
22 lipca 2014 14:11
dommaz, o niee hejtuje Cie. Ona ladna, Ty ladna, czemu tak rzadko wrzucasz zdjecia?

Moon fajnie Cie czytac, chyba masz ostatnio dobry jezdziecko czas 🙂
O rany, jeszcze raz (z opóźnieniem) bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że Dzionek się podoba - maszyną to go jeszcze tu chyba nigdy nie nazwano 😁

huzarova, wow, śliczny jest! Dawaj dawaj tą licencję, skoro taki ambitny chłopak 🙂
Cejloniara, -14 kg :O? Wow, jesteś super-kobietą! Gratuluję, bardzo ładnie wyglądacie oboje!
dommaz, super wyglądacie, nie kokietuj z tym załamywaniem się 🙂
Moon więcej Kulka! Uwielbiam go!

Mój koń miał wczoraj dzień przerwy i chyba ZBYT dobrej kondycji w tym Białym Borze nabrał, bo nie dość, że mnie poniósł całkiem konkretnym galopem po placu, to jeszcze wyrwał się na padok i uciekł sadząc barany. A jeździłam w samo południe, przy 30 stopniach 😵
Czym ty go karmisz Dzionka?  😁
faith, niczym właśnie specjalnym! Wiesz, to prymitywna ruska krew - dasz mu trochę owsa i już się styki palą 😉
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa  :kwiatek:
dommaz, ależ z niej kuleeczka 😁 łapie za oko 🙂 Fajnie wyglądacie, nie ma co narzekać!
Cejloniara, wielki szacunek, podziwiam osoby, które potrafią tak się zmienić!
huzarova, piękne zdjęcia, gratulacje udanych przejazdów!


Mam zdjęcia z niedzielnych ZT, miałam pojechać LL i L, w końcu pojechałam dwa razy LL, bo nie było dobrze w pierwszym przejeździe. Za to w następny dzień przejechałam jeszcze raz ten sam parkur na wysokości dobrego L i młody fruwał, nie skakał. Człowiek stary, niby sporo pojeździł, wyższe klasy, a ma problemy ze strategią i myśleniem na zawodach w LL  😉



Cejlonara chodzi raczej o aspekty bardziej jeździeckie , jak się jeździ samemu i raz na ruski rok bierze się trenera to potem widać takie kwiatki na zdjęciach 😉
mils dziękuję bardzo , miło mi 🙂
anai dziękuję  :kwiatek:, ja tak patrzę na tego Twojego młodego i stwierdzam , że bardzo szybko postępy robicie , bardzo fajnie już to wygląda 🙂
Macie dobre tempo ! 😁 Tak trzymać 🙂
kujka haha , dzięki - obiecuję poprawę 😀
Dzionka , huzarova  bardzo dziękuję  :kwiatek:
anai Jak Wy ślicznie wyglądacie  💘. Masz filmik z przejazdu?
Dzionka Hahahaha, no to jakieś pięć treningów dziennie trzeba wdrążyć, może wtedy będzie grzeczny? 😁
huzarova Bardzo miły obrazek, co tam jeszcze u Was?
Hermes Jakaś tyś ślicznaś!

A my ostro trenujemy. No dobra może nie tak ostro, bo trenerka na 2tyg wyjechała, ale sami działamy twardo. I z jazdy na jazdę jest co raz lepiej. Chociaż też zaczyna cwaniakować-"jakby tu nie pracować plecami i zadem" 😁. W przyszłym tyg. pojedziemy sobie na towarzyskie i zobaczymy co dalej.
I taka morda o zachodzie słońca:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się