Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

basia16816, dzięki! Filmu nie mam, zdjęcia też tylko cudem (sama robiłam w innych konkursach 😉). Ale akurat te zawody to była skucha. Dobrze nam się skakało dopiero na drugi dzień po zawodach 🙂
Piękne zdjęcia, faktycznie słońce wieczorne robi "ten" efekt 😀
Burza, Dzionka, Anai, dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Jeszcze bardzo dużo przede mną ale mnie to jakoś nie przeraża nawet. Całą filozofię mam normalnie dorobioną do swojego "nowego życia". Filozofię motywującą 🙂 chyba bloga zacznę o tym jakiegoś pisać. Ale trzeba przyznać, że bardzo pomaga mi czytanie r-v kobitek w towarzyskim w wątku o odchudzaniu i rzeźbieniu  :kwiatek: Koniec tematu, bo to nudne hehe

A wczoraj byłam na ostatnim treningu przed tygodniową przerwą. Strasznie długo, jak ja przeżyję? Ale mam ślub brata i wielką weselna imprezę plenerową u nas nad jeziorem (120 osób) więc chyba dam radę 🙂

Cejloniara, mój, że mój to on nie jest, aczkolwiek to mój stały podopieczny, praktycznie dla mnie na wyłączność. Wyglądasz rewelacyjnie, gratuluję! 🙂

mils, dzięki 😀 ja również gratuluje startów!

anai, Szarak niezmiennie mnie zachwyca, polubiłam siwki ostatnimi czasy 😁

My dzisiaj popracowaliśmy na drągach i poskakaliśmy. Ja jeździłam na Darze, a później prowadziłam jazdę znajomej na Pamirze, gniaduszka bardzo dobrze sprawował się w roli konia profesora!
Darem jestem zachwycona, im wyżej stało tym bardziej się starał, skończyliśmy na okserku 95/100, Pamir pod młodą ok 110 tripple bar skakał (wcześniej jakaś gimnastyka i okserki), ja też na chwilkę wsiadłam i ze dwa razy skoczyłam tripelka troszkę wyższego.

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-c1Dh4qBSyY0/U87icLL-uJI/AAAAAAAABk4/jfHMoryWJ9M/w929-h581-no/Zrzut+ekranu+2014-07-22+o+18.32.06.png[/img]
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-vlsw60t69Z8/U87iZCabdhI/AAAAAAAABks/fkGrWXwsBxw/w939-h587-no/Zrzut+ekranu+2014-07-22+o+18.31.24.png[/img]

basia16816, fajna buzia 🙂
.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 lipca 2014 13:49
huzarova, obgadałam Cię na zawodach w Karolinie z koleżanką, że bardzo fajnie się prezentujecie 🙂 będziecie teraz 3 sierpnia? 😉
dommaz, fajny ten Twój kulek 🙂 a tak btw jaka Ty szczupła 😲
mils, fajnie kicacie 🙂
anai, super siwe, bardzo ładnie się prezentujecie 🙂
basia16816, dziękuję :kwiatek:  fajny portrecik 🙂 btw co to za ogłowie?
Hermes, miło słyszeć! Aczkolwiek nie wiem, czy zostanie z ciałem na okserze w L może zaliczać się do fajnej prezencji 😁 Planowaliśmy Karolinę 3.08, ale 2.08 na Legii jest konkurs licencyjny i musimy z Trenerem obgadać, co i jak  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 lipca 2014 14:20
huzarova, nie było źle, gorzej ja wypadłam 😁 to jak będziesz jechać to może się poznamy chociaż 😁
mils   ig: milen.ju
24 lipca 2014 14:31
basia łał, ale Pielgrzym świetnie wygląda w tym ogłowiu! Zawsze był przystojniak,a le teraz to już w ogóle. 😀
anai Szarak zdecydowanie wymiata, jest fenomenalny! Postępy robicie w zastraszającym tempie, nie mogę się doczekać aż będzie taki napakowany szportepferde! 😍
Cejloniara heheh, jedno i drugie. 😉 Techo ma koło 180cm, natomiast ja mam 160cm w kapeluszu. 😀
Hermes dziękujemy. 🙂
Nirv, Siwy faktycznie złoto! (a może raczej srebro 😉 )
Muchozol, urocze fotki, szczególnie trzecia! Ostania super 😍
basia16816, jazdy o zachodzie najlepsze! Ślicznie ta Twoja mordka wygląda, podoba mi się jego głowa bardzo 💘

Ja wsiądę najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu, a tymczasem dorzucam jeszcze małe co nieco z wyjazdu. Jak już jesteśmy w klimacie terenów o zachodzie słońca, to pozdrawiamy z zadowolonym Nochalkiem 😂

I jeszcze jakieś normalne z terenu


Przejażdżka dzikim galopem na sztumie. Nie powiem, szeroko było, nawet nie mogłam normalnie nóg rozłożyć 🤣


I ostatnie aż do przyszłego tygodnia 😉
maiiaF, wow, niezłe "drążki" 😉
Hermes, dzięki!
Muchozol, o, jakie fajne zdjęcia!
Nirv, bo podobno siwe są fajne (jak nie są brudne 😉)
mils, dziękuję w imieniu młodego! My na razie ciągle się poznajemy. Chociaż ten tydzień jak dotąd należy do udanych, w ogóle coraz lepiej mi się z nim pracuje 😀

Fotka pt. zaraz skaczemy okserek:
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2014 21:12
my dzisiaj pływaliśmy na ujeżdżalni  😁 😁







galopada_ Wow, u Ciebie tak lało 😲?
anai Na fotach nie widać, że średnio się jechało  😉
Burza, mils, maiiaF  :kwiatek:
Hermes Villa Horse Diva-o dziwo bardzo dobrej jakości.
Muchozol Widzę, ze te Pielgrzymy to same fajne chłopaki są 😉

Mój kuń dzisiaj chodził taaaak:  😍, aż się bałam, że zepsuję 😁.
basia16816, piona, mój też dzisiaj tak chodził, że zostało mi siedzieć 😀 I jakie ustępowania trzaska po tym wyjeździe - aż się boję mocniej łydkę przyłożyć 😉

galopada_, wow, świetny jest! Taki monumentalny, ale ruszyć się potrafi skubany 🙂

anai, fajny szaraczek jak zwykle!

Muchozol, fajne zdjęcia, pełen chillout 🙂
mils   ig: milen.ju
24 lipca 2014 21:29
Dzionka, basia o ja, zazdroszczę, u nas dzisiaj kiepsko było. Techo chyba miał jakiś gorszy dzień, mnie znowu posypał się cały dosiad w skoku, masakra. Jutro wyjeżdżamy na zawody, to oby już było lepiej. 🙄
galopada_ ale świetny duży Pan Koń! Zjawiskowy!
mils, ja za to dwa dni temu miałam masakrę- pisałam, koń mnie poniósł jak za starych czasów, heh 😉 Jakie konkursy jedziecie? Mi się posypał wyjazd na zawody przez własne gapiostwo, gupia jestem!
mils   ig: milen.ju
24 lipca 2014 21:40
Dzionka oba dni jedziemy L. 😉 Najbardziej mnie wkurza to, że już powoli mi się dosiad układał i znowu się posypało. Ale chyba też za dużo od siebie wymagam jak na to, że w sumie to od grudnia tak naprawdę zaczęłam jeździć codziennie i robić coś więcej niż tylko kłusowanie po ścianach na luźnej wodzy. Chyba ma prawo to wszystko być jeszcze świeże i niestabilne. To teraz na następne zawody musicie się szykować! Kiedy macie coś zaplanowane?
mils, mam dokładnie tak samo z dosiadem w skoku, możemy sobie piątkę przybić... Raz jest super i mam ochotę zdjęciami wytapetować sobie pokój, a za 3 dni znowu dupa. Nic to, nie możemy się poddawać 🙂 Nie mam pojęcia kiedy i gdzie następne zawody, bo niedługo ruszam na urlop do początku września jak dobrze pójdzie... A wy gdzie na te zawody mkniecie?
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
24 lipca 2014 22:02
W końcu mam jakieś foty na koniu więc się pochwalę 😉
+ wygibasy pod koleżanką  😁 muchy w nosie też miewa 😉
Siwy jak na pracującego od niedawna ( od zajazdki przez ponad rok chodził sporadycznie) jest naprawdę boskim wierzchowcem, no i rozbudował mi się chłopak ładnie od czasu zajazdki  😍
póki co ruszamy się 2-3 razy w tygodniu, niestety częściej nie daję rady nad czym ubolewam bardzo 🙁 




galopada_   małoPolskie ;)
25 lipca 2014 07:44
basia16816,  leje od kilku dni (i nocy) 😉

Dzionka, rusza się rusza 😉 ma po kim 😉

mils, :kwiatek:
galopada_ Duży to w 1000000000000000% koń w moim typie! Piękny!  😜
galopada_   małoPolskie ;)
25 lipca 2014 08:30
Fokusowa, Duży ma teraz 3 miesięcznego półbrata, który wygląda jak on w tym wieku. Wysoki, krótki, elastyczny i tak samo uroczy 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 lipca 2014 10:20
galopada_, jaka piękna ta kruszynka 😍 u nas też jakoś w maju ujeżdżalnia zalana i był fun 😁
[quote author=galopada_ link=topic=93532.msg2146618#msg2146618 date=1406273405]
Fokusowa, Duży ma teraz 3 miesięcznego półbrata, który wygląda jak on w tym wieku. Wysoki, krótki, elastyczny i tak samo uroczy 😉
[/quote]
Gdyby nie to, że mam Młodego to brałabym małego w ciemno, tymbardziej, że uwielbiam kasztany  😍
.
Lov   all my life is changin' every day.
25 lipca 2014 13:03
galopada_, ale za to jak się rusza po tej wodzie 😁

galopada_   małoPolskie ;)
25 lipca 2014 13:16
Lov, on się i bez wody tak rusza, bo woda albsolutnie go ,,nie rusza" 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lipca 2014 10:58
Dziewczyny jest ktoś z Zielonej Gory lub bliskich okolic?
maiiaF, złoto, złoto 💘 jest przekochany, musi się lepiej poujeżdżać i obskakać na dziwnych przeszkodach i będzie top maszine!

anai, fajne, tylko brudzić się lubią, teraz to bez tragedii - stoją 24h na łące, więc to tylko jakiś piasek, błotko, ale jak wrócą do stajni to ja się zapłacę - bo nie ma to jak zrobić kupę na środku i się w nią położyć 😁 ale Młody galopuje!!!

Muchozol, ale fajne zdjęcia, to z rozciągania mi się bardzo podoba! 🙂

galopada_, piękny Duży, a gdzie Szarak? 😀

ceffyl, na początku myślałam, że to Eter eterowej 😁 piękny, ja ubolewam, że moje siwe nie jest jeszcze takie ciemne :P

My sobie grzecznie trenujemy, coś tam się ujeżdżamy, troszkę poskaczemy i oczywiście terenujemy się! 💘 Siwy w terenie jest genialny! Jutro ruszamy na zawody, Siwym jadę mini LL i LL, Pamirem LL i planuję L, ale to jeszcze zobaczymy.
Lov   all my life is changin' every day.
26 lipca 2014 12:16
Nirv, ja już kiedyś pisałam, że te siwki są prawie identyczne, i jeszcze ten od tyskakonik 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się