Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Tak, Hrabianka, jesli masz jakies fajne info Cyśka to chetnie przyjme na priv 😀
Retna takie wlasnie odnioslam wrazenie po jezdzie probnej, nic jej nie ruszalo, bardzo grzeczna i calkiem niezla ruchowo🙂😉)
faith,  Fajnie że będziesz miała jeszcze jedno siwe do jeżdżenia🙂 Ale nie rozumiem jednego, po co kupują kolejnego skoro tylko ty jeździsz?😉
A chociazby dlatego, zeby arabka nie stala sama?🙂
A poza tym - nigdzie nie napisalam ze to sytuacja permanentna, ze tylko ja jezdze. Zreszta - co w tym zlego nawet gdybym miala tylko ja jezdzic? Nic w tym zdroznego nie widze 🙂
Aha, wydawało mi się, że widziałam jakieś konie na padoku jeszcze jak kiedyś wstawiałaś😉
Nie nie , nie mówię że jest coś w tym złego, tak się po prostu zastanawiam, bo mówiłaś kiedyś, że siwą masz tylko dla siebie, więc się po prostu pytam co skłoniło właścicieli do kupna kolejnego, skoro nie jeżdżą. Z czystej ciekawości 🙂
Docelowo to maja byc konie dla obojga wlascicieli🙂
Jest chwilowo druga surowka do towarzystwa, ale za tydzien jedzie do nowego domku🙂
faith, to zależy co o niej już wiesz 😉. Odezwij się na PW do mnie i napisz co o niej słyszałaś, i co cię ciekawi 😉.
faith, Rozumiem, w takim razie życzę udanej współpracy z tą drugą również 🙂
Retna   nic nie zmieniać
25 sierpnia 2014 09:39
Dostaliśmy zdjęcia! 😅
Ja wiem, że to tylko głupie L1, więc teoretycznie moja radość nie powinna być tak duża, ale to moja siostra i jestem jej najwierniejszym kibicem, a od czegoś muszą zacząć 😀 Iza ma teraz w planach zrobienie licencji i zdanie srebra, żeby w przyszłym sezonie móc zacząć startować w P i N, więc ambicje i plany są! 🙂
Kolejny mocno koński weekend. W piątek zdecydowałam jechać do Warki na zawody w niedziele (akurat miałam możliwość podpięcia się pod transport). Tak więc w piątek wsiadłam (poraz pierwszy od jakiś 2? tygodni) na Pamira poskakać, w sobotę łaził po padoku i w niedzielę o 4,30 rano wyjechaliśmy. Jechaliśmy 80 i 90, parkur był ciekawy, w końcu miałam szansę wystartować gdzieś, gdzie parkur jest trochę większy niż na tych wszystkich zawodach 'za stodołą', jest ustawiony zgodnie z konkursem, wymiarowo i z głową.  😍 W Warce zakochana jestem od dawien dawna, aczkolwiek dopiero teraz pierwszy raz miałam okazję pojechać tam z Pamsem.

Jeden przejazd w 80, niestety z jedną zrzutką, dał nam 10 miejsce. Szkoda tej zrzutki, bo było by 3 lub 4 miejsce. Następnie 2 przejazdy w 90. Z początku trochę się przestraszyłam, wyglądało konkretnie 😁 ale po wjechaniu na parkur zupełnie wysokość nie zrobiła na nas wrażenia. Niestety w obu przejazdach trafiły się jakieś zrzutki, aczkolwiek jestem bardzo zadowolona.

Za miesiąc znowu jedziemy do Warki, tym razem z dwoma końmi, na dwa dni. Siwy pojedzie sobie same 80, ciekawa jestem jego reakcji na Warkę, natomiast Pamsem w sobotę pojadę ja to samo co wczoraj, a w niedzielę współdzierżawczyni na nim wystartuje.

[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10557175_754120211311664_2414803504914997664_n.jpg?oh=d4eee6f52e846fa9c3aa480faceaf9a7&oe=547E531B[/img]



Cejloniara, ostatni raz tam byłam chyba sto lat temu 😉 Ale niewykluczone, że zawitamy do Robsona 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 sierpnia 2014 16:14
Moje kucysie pojechały na wakacje. Mają tydzień laby na łące, drugi tydzień wracają do domu, a na ich miejsce jadą duże konie =)
Strzyga, jakie piękne miejsce...  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 sierpnia 2014 16:22
Cobrinha, to jest "łąka wstępna", a właściwie 1/4 jej wielkości (mają tam bankiety, jakby chciały poskakać, oczko wodne do pluskania, piach i trawę...). "Prawdziwe" łąki, są jeszcze większe, ale kucyki może pójdą tam na jeden dzień, żeby się nie zgubiły. Dla nich ta to już jest totalne pomieszanie zmysłów 😀
I stwierdzam,  że mam fajną pracę, że zwierzaki mają po wakacjach 2 tygodnie tylko dla siebie.
Strzyga, wesołe miasteczko w wydaniu końskim 😉
Tylko im pozazdrościć takiej sielanki 😉
My przyszliśmy się pochwalić startem w tegorocznych MŚ 😎

revoltowiczka., hahahahaha super 😁
Nirv, kurde nie widziałam Cię.
Strzyga zdradzisz co to za miejsce? Może być PW  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 sierpnia 2014 17:23
Fokusowa, nie musi być chyba na PW, bo uważam, że miejsce piękne, stajnia i konie zadbane, więc trzeba takie ośrodki promować.
To Salino, za Wejherowem =)
https://www.facebook.com/StadninaKoniSalino

revoltowiczka., w barwach Australii?
Strzyga, tak wyszło  😁
Fokusowa, nie musi być chyba na PW, bo uważam, że miejsce piękne, stajnia i konie zadbane, więc trzeba takie ośrodki promować.
To Salino, za Wejherowem =)
https://www.facebook.com/StadninaKoniSalino



O nieee, dlaczego nie bliżej..  😕
maliniaq   Just do your job.
25 sierpnia 2014 20:54
revoltowiczka na odwrót założyłaś munsztuk i wędzidło, chyba że propagujesz nowy styl  😁 Ale przeróbka mega!  😉
Zuzu., bo my w połowie/pod koniec L się zawinęłyśmy, bo podczepieni byliśmy pod transport koni z L, więc tylko tyle z Młodą zostałyśmy. Gdy by nie ta obrzydliwa pogoda to zostały byśmy na dalsze konkursy, ale przemoknięte marzyłyśmy jedynie o ciepełku 😁
mtl   I M Equestrian
26 sierpnia 2014 10:14
revoltowiczka. ile %?  😁

A tymczasem... Dylan znowu sie "wystawial" i zdobylismy dwa 3cie miejsca. Bardzo sie sedziom podoba mimo ze teoretycznie to nawet nie jest gotowy na showing 😁 Na wiosne wrócimy w kondycji wystawowej i lepiej wytrenowani, ciekawe co wtedy sedziowie powiedza  😜
A na dokladke selfie na Siwym - swoja droga nie wiedzialam ze da sie zrobic selfie na koniu z koniem na zdjeciu, latwo nie bylo ale jest  🤣
Stajenne.
Rudy artysta, czyli Jestę Picassę  😎
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
26 sierpnia 2014 18:56
Dziewczyny ale macie super zdjęcia  🙂 Gratuluję wszystkim postępów, udanych startów, zdanych odznak i pokonanych kontuzji.
Bohaterem ostatnich czasów KR jest niewątpliwie kujkowy Gilson  😜 Nie mogę wyjść z podziwu, cudownie się ogląda takie zdjęcia.
mtl-super macie tam te różne konkurencje, normalnie Ci zazdroszczę  😉
anai-fajny siwy, chyba daje Ci wiele radości?  🙂
faith-o kurcze ale arabski pudzian  🤣 Świetnie wyglądacie razem, kawał dobrej roboty z nią zrobiłaś  :kwiatek:

A skoro o arabach mowa to ja mam zdjęcia na moim ukochanym pracowym Alercie  😍 Na szczęście kontuzja okazała się niegroźna i po dwóch miesiącach przerwy chłopak wrócił pod siodło



fotki z nietypowej konkurencji ,, speed 400m" rozgrywanej podczas arabskich ME
Miałam taaaki zaciesz  😜
milusia, wow, fajna jazda! Nawet nie wiedziałam, że taka konkurencja istnieje! Ale musiałaś mieć frajdę!!! Zazdroszczę 😀 A mój małolat jest och i ach. Chociaż dziś akurat mieliśmy najsłabszą jazdę ever, ale cóż, nie zawsze może być różowo 😉
milusia, ale fajny i wcale nie chuchro jak większość arabów- bardzo ładny 🙂
maliniaq, przeróbka nie mojego autorstwa, jednak dziękuję; ubawiłam się podobnie przednio! 😀
mtl, niestety ustawa tyle nie przewiduje 🙁
revoltowiczka. Jak to ile procentów? Wszystkie
Przeprasza, że tak jak filip z konopi....
ale dostałam chyba najpiękniejsze zdjęcie, ktore kiedykolwiek ktokolwiek mi zrobił w zyciu. Zatem sie chwale!

kocham mojego konia! 😍 😍 💘 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się