Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Losia, ślicznie wyglądacie, i jakie światło 🙂
Burza, dzisiaj miałam bardzo średnią jazde, ale bywały dobre chwile i oto właśnie jedna z nich! 😍
A my znowu z moją klaczynką wepchniemy się ze zdjęciami typu "stój i uśmiechaj się"  😁
Nie posiadamy niestety nowych zdjęć z jazdy , za to muszę pochwalić się , że przez całe wakacje na prawdę ciężko pracowałyśmy i widać efekty szczególnie pod siodłem  💘
Każdy przyjazd do stajni (a jestem dzień w dzień) cieszy mnie coraz bardziej i myślę że właśnie o to chodzi w tym wszystkim 🙂
Ponad to muszę się pochwalić, że mam cudownego konia, który czasem  pokazuje różki, jednak tak sprytnego i 'mądrego' konia jak na 4-ro latka nie spotkałam 🙂



i mały dowodzik że pracujemy (mam tylko z lonży , ale zawsze jakieś jest 😉 )


Pozdrawiamy serdecznie kącik i życzymy powakacyjnej motywacji do jazdy mimo niesprzyjającej  pogody 😉
ekuss   Töltem przez życie
28 sierpnia 2014 10:50
Dawno mnie nie bylo. Tenora lapalam 3 godziny i... i tak nie zlapalam  😂 Na drugi dzien wrocilismy w 6 osob- po 30 min sie udalo 😀  Chwilowo ma powrot do pracy i to mu akurat super wychodzi 🙂 Jezdzimy juz sami w dlugie tereny i chlopak sie niczego nie boi.

Wpadam na chwilę z taką Szymonowo rodzinną fotą  🙂

i filmem. niestety tylko dla fejsbukowiczów. Proponuję wcisnąć HD  😉
https://www.facebook.com/video.php?v=879663265396783&set=vb.100000593544496&type=2&theater
Zaczynamy się z Szymkiem zgrywać  💃
dommaz, zaciągnij kogoś do stajni i wbijaj ze zdjęciami z jazdy! 🙂

Ja po zawodach chodziłam z małym dołkiem i dzisiaj wreszcie musiałam się z nim zmierzyć. Od soboty nie siedziałam na Giermku, daliśmy mu trochę luzu, bo ciężko przed startami pracował, a dzisiaj wciągnęłam swoje cielsko na jego grzbiet 😀. Ustawiliśmy sobie 11 małych stacjonat na skok-wyskok (bardziej przypominały wyższe drągi na galop), żeby trochę chłopaka wyładować, a u mnie poprawić równowagę 🙂. Przyznaję, że mogłabym jeździć takie coś bez końca  💘 . Do tego jeszcze wcześniej super pracował na płasko, a potem oddał kilka małych skoczków i się nie zatrzymał 😀. Tak, tak, cieszę się z głupot, ale wreszcie czułam się dzisiaj na tym koniu pewnie i pozwalałam sobie na decydowanie o odskoku (a ostatnio się lekko zacięliśmy, bo ja zaczęłam się bać, a on czekał aż wreszcie pokażę mu co ma robić). Muszę tylko utrzymać formę, bo on po prostu gotuje się i czeka na moje decyzje, a ja zwykle na ostatnią chwilę go wrzucałam z daleka :/.
W każdym razie Giermo poprawił mi dzisiaj humor i modlę się, żebym następnym razem też była taka pewna siebie 🙂.
tulipan, co to za kolor Anky? bardzo Wam pasuje 🙂
anai, ale Szaraczek się wyrobił! Coraz fajniejszy koń się z niego robi 🙂

Nirv, Siwy z foty na fotę wygląda lepiej, mega duża zmiana w porównaniu z waszymi początkami! A w Warce się minęłyśmy, ja byłam w sobotę, ale tym razem jako widz tylko 😉

basia16816, widzę, że obie mamy ten sam problem ze zgubieniem brzucha - może taka uroda Pielgrzymów, im to przychodzi ciężej 😁

Losia, super wyglądacie, a kolor twoich oficerek - obłędny! 😜

tulipan, widziałam filmik wcześniej już na fb i ja jestem Szymkiem całkowicie oczarowana!

Ostatnio się w ogóle w kąciku nie odzywałam, ale systematycznie poczytuję. Pielgrzym nadal jest na kuracji odchudzającej, widać powoli zmianę w jego wyglądzie, ale to nie jest jeszcze to, więc chłopak jeszcze trochę na diecie pobędzie. Dużo rzeźbimy, podczas mojej wakacyjnej nieobecności Grubego jeździł trener, więc jak wróciłam miałam konia marzenie i na obecną chwilę ten stan nadal się utrzymuje i mam nadzieję, że będzie trwał jak najdłużej. Wpadam z jednym zdjęciem autorstwa forumowej Zuzu. z dzisiejszego treningu ( zdjęcie było już w KRM, wiem, ale to chyba nie będzie duży problem 😉 ) Dzielnie odchudzający się Pielgrzym pozdrawia kącik!
Cobrinha nie pamiętam  😡 Ale to mój ulubiony zestaw na karego. Cieszę się, że nie podoba 🙂

Gabb dzięki  :kwiatek:
tulipan, ooo jaki Szymek 😍 filmik wart odpalania 😍
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 sierpnia 2014 21:21
tulipan, uroczo wyglądacie! 🙂
gabb., Pielgrzym super się prezentuje 👍
Kastorkowa, zazdroszczę wakacji!

My wpadamy jeszcze raz, z ostatnimi zdjęciami już, autorstwa wilczyk 😉



Kastorkowa   Szałas na hałas
29 sierpnia 2014 13:22
Revoltowiczkanie ma czego zazdrościć, i  bardzo ładny ten Twój stwór, fajnie pracujecie.

To ja tylko melduje, ze jutro przyjezdza nowy stwor do jazdy, od poniedzialku zaczynamy rzezbic 😀  💃

Kastorkowa o jaki pociszny kudlacz 😀 widoki bardzo zacne 🙂
Tulipan uoooooooo! robi wrazenie, ale maszyna 😀
revoltowiczka no profeska! bardzo dobrze to wyglada, krotki kon zaangazowany az milo!
Gabb odchudzasz chlopaka? zdjecie super🙂
Cyśka brawo! powoli i oby do przodu🙂
faith, Wstawiaj na bieżąco fotki, szczególnie z jazd, bo po Manti wiadomo , że miło się patrzy! 🙂
hahahaha, dzieki Ulalala, zobaczymy co tam sie bedzie dzialo 😀
Kastorkowa, pracowaliśmy 🙁
faith, dziękujęmy bardzo! :kwiatek:

Jeszcze jedno i uciekam 🙂
dommaz, jestem fanką twojej klaczynki 🙂 cudna jest
revoltowiczka., a co się stało,  że już nie? Cudnie wyglądacie! :kwiatek:

Ja jak zwykle pech, spadłam dziś i ewidentnie coś nadciągnęłam, ledwo ruszam górną lewą częścią  ciała 😵 a dostałam propozycję, żeby na dwóch koniach pojechać za tydzień stajenne zawody. No i pojadę, jakbym mogła odmówić 😁
Ale mnie nasza hafkowa turbo cwaniara dziś zrobiła... w konia. To spadłam 😂 nawet mam zdjęcia, szkoda, że mama nie uchwyciła jak turlam się  z konia po ziemi... 🤣
W ramach corocznej tradycji mój W zrobił mi dzisiaj parę zdjęć na koniu z okazji 6 lat mijających od zakupu Dzioneczka. Tak więc munsztuk w paszczę i jedziemy 🙂 Ajj uwielbiam tego konia 😍






Pozdrawiamy kącik starsi razem o kolejny roczek 🙂
Retna   nic nie zmieniać
30 sierpnia 2014 15:41
Dzionka, ale maszyna! 😜 Oglądałam na Twoim fejsie jego zdjęcie jeszcze w Sasku i zmiana ogromna! Mam nadzieję, że Jakutowi będzie kiedyś dane tak wyglądać 😀
Dzionka, Twój koń wygląda jak milion dolarów 😜
maiiF, baaardzo nam miło, dziękujemy :kwiatek: chodź na pw, nakreślę Ci sytuację 🙂
Cyśka  postaram się kogoś zwerbować 😉
gabb.  ale fajnie się prezentujecie , Pielgrzym zawsze mi się podobał 🙂
Martuha  dziekujemy
Dzionka  ale Dzion super wygląda , jego życiowa forma 😀
Dzionka WOW!! Wyglądacie przekosmicznie! z rekreantów w szport wyższych lotów z usmiechem na buzi, super!
Retna, dzięki dzięki 🙂 Pokazuj Jakuta częściej!

revoltowiczka., dzięki 🙂 Wy też wyglądacie super na ostatnich zdjęciach!

dommaz, dzięęęki 🙂 super, że masz taką motywację do jazdy teraz. Mi jakoś cięężko :/

Shantowa, dzięki dzięki 🙂 Żaden szport, ten munsztuk tak dla zabawy tylko założony - no ale koń chodził  w nim bosko, więc jak kiedyś dojdziemy do poziomu munsztukowego, to będzie sama przyjemność 🙂 Pokazuj Kometkę!
Dzionka, jak patrzę na te wasze fotki i Twoją uśmiechniętą twarz to mam same pozytywne odczucia 😀
faith, czekam z niecierpliwością na pb na fotki nowego ogona 🙂
revoltowiczka, piękne to Twoje ciacho  😍
gabb więcej fotek poproszę  😀

A mi ostatnio jeździ się rewelacyjnie. Rude bardzo się stara. 😀





A dziadunio nie mniej zaangażowany 🙂



Kastorkowa   Szałas na hałas
31 sierpnia 2014 16:40
Brzezinka a jak Twoja córa? Dawno zdjęć nie było. Na czym teraz śmiga?
Kastorkowa , miło że pytasz.  :kwiatek: Julka ciągle ma do dyspozcji kuckę. Wsiada też na dziadunia ale to raczej na lonży bo ja mam obawy przed
tym żeby czasem nie spadła.  🙄



Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
31 sierpnia 2014 18:28
regularnie śledzę kącik ale rzadko mam coś żeby się pochwalić.

Tulipan, Szymon jest piekny ale ja i tak najbardziej lubię Katarzynę.
Losia, super  🙂

A dziś padam pochwalić się sesją z siwą





i dorzucę Rudzisławka

Wpadam tylko napisać, że mamy srebro w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w klasie Grand Prix 🙂

A mój zabawny, kucykowaty, pozbawiony predyspozycji koniczek dla juniora prezentuje się tak 😎 Skwary jest super!

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10641180_796023797125951_1888830030172798716_n.jpg?oh=faf5f57109f4ea9b20dc6b679a509844&oe=5470B976&__gda__=1415817422_c595eb6c9d332844e86773dce5e856a8[/img]

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się