Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

quantanamera, co tak skromnie? Masz na bank więcej zdjęć i pewnie filmy! Dawaj! No i jeszcze raz gratki! 🙂
quanta brawo!  😀

Dziękuję za wszystkie komplementy względem Szymka  :kwiatek:
quanta, widziałam, że Twój TŻ robił foty przez cały przejazd, nie żydź tak. 😉
Gratuluję przejazdu, choć za muzykę do küra to Cię nie cierpię z całego serca (mam przesyt tego utworu). 🤣 Trenerowi też się Skwaróg podobał. Trzymam kciuki za start za tydzień (czyżby Skwarka czekała kolejna seria terenów? 🙂😉.

Odnośnie całych zawodów - trochę mnie zdziwiły trybuny świecące pustkami, kiedy dotarliśmy (udało nam się mniej więcej w połowie seniorów, dzięki wspaniałemu oznakowaniu objazdu trasy Półmaratonu Praskiego - a raczej jego braku...). Biorę poprawkę na dyscyplinę i kraj 😉, ale jednak myślałam, że na zawodach tej rangi publiczność będzie nieco większa niż na "zwykłych" regionalkach czy ogólnopolskich i nie będzie ograniczała się do rodziny i znajomych...
A do czego Skwarek szedł 😉
quanta gratki! Jaki on fit na tych zdjęciach- może głupie pytanie ale kto na nim siedzi? 🙂 i dawaj film!
A do czego Skwarek szedł 😉

Większość do utworu o tytule Cooley's Reel. Do 2:12: klik (przykładowo). Chodzę na zajęcia z tańca irlandzkiego i ostatnio tańczyliśmy do tego na treningu (tylko jakiejś innej aranżacji), więc mnie nieco zgasiło, jak usłyszałam to jeszcze na zawodach. 😉
Teraz mi się skojarzyła notka Quanty na temat ucieczki Skwaroga podczas MPMK - pewnie wtedy wyglądało to bardziej tak (a zwłaszcza jak końcówka)? 😁

Burza, Marcin Woldański.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
01 września 2014 09:21
quantanamera, Brawo!

Jak Quanta przyszła się pochwalić, to ja też chcę!  🏇 Mistrzostwo w rundzie Młodych Jeźdźców nasze  😜
Pierwszego dnia 64%, drugiego 66%, trzeciego już zmęczeni i niestety 63% przez kilka błędów






Dzionka, ja sero mówię! Smoczysko się zrobiło z tego Twojego konia niesamowite. Naprawdę bardzo fajnie się na Was patrzy!
Quanta, gratuluję!! Skwarek wygląda cudownie! (Pan również :hihi🙂 dostałaś może moje pw?
arivle, gratuluję rownież! bardzo ładne wyniki 🙂

A Kometa zaczyna powoli odbijać i wyglądać jak koń:

to i zaczynamy coś działać

Katharina   "Be patient and trust in the process"
01 września 2014 13:51
Shantowa   super, że Ci się konisko poprawia  🙂 A Wy z westem jednak skończyłyście czy to była taka chwilowa przygoda ?  🙂
Kat, Miało być całkowite przerzucenie na west, nawet wszystko wyprzedałam i kupiłam westówkę, ale jednak okazało się, że nie umiem sie w tym odnaleść. Ale dużo nam dały te "westowe wakacje", więc generalnie dobrze, że kobyła była w treningu. I ja i ona stałyśmy się bardziej "easy going" 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 września 2014 14:12
quantanamera ALE SUPER!!  😍 Więcej Skwareczków! Gratuluje w szczególności Tobie, ponieważ Ty najwięcej wypracowałaś ze Skwarkiem i przez tyle czasu okiełznać nadwrażliwość Skwarkową to nie lada sztuka  😀

arivle bardzo bardzo się cieszę, gratuluję! Bardzo Was lubię i upodabniam sobie Was do mnie i do Fuerte, ponieważ w podobnym czasie zmieniłyśmy konie, "na lepsze"o większych predyspozycjach ujeżdżeniowych. I teraz tyyyyle przed nami 🙂 Dlatego zawsze się strasznie cieszę jak osiąganie coraz więcej!  😍 😍  


hihi w tym samym czasie odbyły się mistrzostwa małopolski, mieliśmy wystartować również jak arivle w młodych jeźdźcach, jednak było tylko dwa zgłoszone konia i mistrzostwa się nie odbyły 🙁  zostaliśmy przepisani do rundy N.

Nie wiem jak to się dzieje, czy jestem tak rozkojarzona, rozluźniona czy nie wiem co, ale nie ma zawodów gdzie nie będę mieć chociaż jednego przejazdu bez pomyłki.. mimo że programy potrafię.. 
Nasze zawody były 2dniowe (w sobotę po dwa przejazdy..) jednak już w piątek mocno żużlowaliśmy mając trening z P. Tomkiem Kowalskim 🙂
+ dla Fuerte że jego bateryjki cały czas są naładowane i ma siły jak za cztery konie, a przecież taki malutki konik jest..
pierwszy dzień, 2 pomyłki - głupie pomyłki! miałam pojechać koło,dodanie,koło pojechałam dodanie koło, a za drugim razem koło,dodanie i nie zrobiłam drugiego koła... co i tak dało super wynik bo  63,7%, popołudniowy przejazd już gorszy, oczywiście pomyłka musiała zagościć, i niecałe 64% - tutaj pierwsze dodanie w kłusie się w zupełności nie udało.. dużo moich błędów.  i niedzielne N9 - do którego nie przygotowywaliśmy się ani troszeczkę ( mieliśmy jechać N5. w mistrzostwach) co i tak na dość trudny program N-kowy wyjechaliśmy na 63,6% i nawet ten program wygraliśmy - przemiłe zaskoczenie!  😜  Bardzo się cieszę że Fuerte zdecydowanie się poprawił, od tamtego roku, jeszcze niedawno miałam problemu  z kontrolą tempa w szrankach, na tych zawodach bardzo się słuchał i był uważny - tak bardzo się cieszę  💘
ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce  😜
kilka fotek by Brunatna








Shantowa jeszcze raz: Bardzo za Was trzymam kciuki!  :kwiatek:
juliadna, arivle, quantanamera, gratuluje! Super wasze kopytne wyglądają  💘
quanta gratki! Jaki on fit na tych zdjęciach- może głupie pytanie ale kto na nim siedzi? 🙂 i dawaj film!


Marcin Woldański
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 września 2014 17:24
quanta, arivle, gratulacje!
juliadna, arivle, quanta gratulacje! 💃
quanta więcej fotek! 😀
Shantowa, super się zmieniła! Coraz piękniejsza 😀
arivle,juliadna,quantanamera, ogromnie gratulacje! super osiągnięcia  :kwiatek:
Shantowa, fajnie Ci się konisko poprawiło, powodzenia w pracy  🙂
Gillian   four letter word
02 września 2014 06:24
w kupie siła a revoltowe życzenia działają cuda - od wczoraj Kudłaty ma kolkę, potrzymajcie za niego kciuki 🙁
i za mnie też bo nie poszłam do pracy i nie wiem czy jeszcze mam gdzie wracać za nieobecność nieusprawiedliwoną  🙄
Gillian, 🙁 Trzymam jak najbardziej za was kciuki! Będzie dobrze  :kwiatek:
Gillian, o rany, trzymajcie się!!! Kciuki są mocne!
My również trzymamy!  🙁
Kciuki!!!
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 września 2014 09:52
Trzymam z całych sił !
Gillian  trzymaj sie !!!  Kciuki sa!!
My również trzymamy mocno kciuki ,sama miesiac temu z tym walczyliśmy  🤔

Od czasu do czasu sie tu udzielam ale regularnie czytuje , kibicuje i podziwiam wasze piekne zwierzeta  😡
My też prosimy o kciuki żeby wkońcu udało nam sie znależć diagnoze i wyjść z tego dołka w ktorym siedziałyśmy 2lata a teraz po wyjsciu i swietnej kondycji mojego konia przez rok znowu gruchneło  😵 6 wetów i aktualne podejzenie miedzykostna i ściegno strit ,L4 przez miesiac "konik kosiareczka" a co dalej ???  😕
Ale dzieki uprzejmości mojej pensjonariuszki dostałam do jazdy Pana Starszego i jestem w szoku ze ten koń mimo ze znamy sie juz rok a w terenie to diabeł bez hamulców i mimo swojego wieku (20lat :lol🙂 na placu to CUDO  😍
Fotki jakosci z tostera ale cos widac 1 moje chore zwierzatko i Pan Starszy w terenie  💘
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 września 2014 10:29
Gillian, trzymajcie się dzielnie, re-voltowe kciuki działają cuda więc na pewno będzie dobrze!
gunia92, kciuki są. Sama miałam konia z długo niezdjagnozowaną kulawizną, udało się nie tylko zdjagnozować ale także zaleczyć i kobyłka aktualnie chodzi skoki (gdzie prognozowano nawet kosiarkę do końca życia), więc zobaczysz, że wszystko się jakoś poukłada! 🙂

Ja chciałam podziękować wszystkim za gratulacje! :kwiatek:

juliadna, strasznie mi miło, ale jestem na Ciebie zła za TAKIE GŁUPIE błędy i oddawanie procentów i miejsc innym praktycznie za darmo! No nie może tak być, nie zgadzam się, za dobrzy jesteście na to.

Zasypię was jeszcze kilkoma fotami i znikam pewnie na jakiś czas, bo nie wiem kiedy znów zaciągnę do konia jakiegoś fotografa 😉






I takie małe porównanie MWiM 2013 i MWiM 2014 😍
ash   Sukces jest koloru blond....
02 września 2014 10:42
Gillian mocne kciuki z Karym trzymamy!!!!
Gillian trzymam!

arivle gratuluję. Nie wyników, nie miejsca, a wytrwałości w pracy bo to potem procentuje na zawodach  🙂

juliadna  🤬 Następnym razem niech ktoś Ci czyta program bo to już skandal. Mimo wszystko wyglądacie przepięknie! Fuerte zmężniał, Ty bardzo poprawiłaś dosiad, podoba mi się  🙂
Gillian, kciuki za Kudłatego są! :kwiatek: Raportuj!
Gillian   four letter word
02 września 2014 11:19
wygląda na to, że się uspokoiło, koń zgłodniał i wkurza się, że stoi w boksie. Mamy już dwie kupy, więc mogę iść spać - od wczoraj od 15 jestem w stajni i biegam z koniem 😵 na szczęście ma dozór w stajni więc jakby co to dadzą znać. Masakra, mam tego konia 6 lat i to pierwsza kolka, od razu taka z fajerwerkami  🤔
Gillian, ot tak kolka? Czy np. mogł się czegoś najeść?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się