Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Burza Dzięki!  😀

EDIT: Doszły zdjęcia ze zręczności i dekoracji



Atea, kask w powożeniu dla luzaka i powożącego jest tylko na przeszkodach?
Juniorów obowiązuje wszędzie, a normalnie nosimy tylko w maratonie. Na ujeżdżeniu i zręczności obowiązuje strój elegancki, luzacy często noszą angielski strój jeździecki. Wtedy mają toczki, ale bardziej dekoracyjnie niż ochronnie. Nie orientuję się czy dopuszczono kaski mimo eleganckiego stroju, chyba nie bo nie zaobserwowałam - doczytam albo dopytam męża jak będzie 😉

EDIT: Dopiszę jeszcze, że generalnie na zręczności i ujeżdżeniu obowiązuje inna bryczka, typu np. spider. Ale w amatorach i klasie L dopuszczone są maratonki.
.
Kaciku help! Jestem na walacjach z konmi w tak czaderskim miejscu, ze nie zrobic zadnych zdjec to grzech 😉. Przeszukalam wszystkie zakatki forum jakie przyszly mi do glowy (nawet watek slub :hihi🙂, ale rezultaty marne. Znacie kogos, kto robi super foty z okolic Ostrody czy Olsztyna? Albo gdzie udac sie z pytaniem?
Sorki za offtop :kwiatek:
disco, no ja myślę, że musisz porobić fotki! 😀 powodzenia 😀
Atea, gratulacje! 😅 Pięknie się prezentujecie, bardzo stylowo! Mąż tylko powozi czy Ty też czasem zasiadasz na koźle? (to się tak w ogóle nazywa? :kwiatek🙂


A nas odwiedziła niezastąpiona Ewuś i mamy takie cudne zdjęcia!
O taki portrecik między innymi 😍

amnestria, jaki maciupci ryjek 🙂 ile on ma wędzidło- 11? 🙂
Mniej więcej 😉 Teraz wędzidło ma za małe, ale dopiero wczoraj przyjechała moja paka, więc mogę mu wreszcie dopasować sprzęt 😡
Bo przez ostatnie dni wyglądaliśmy jak turbo-rekreacja-szkółkowa

Dla przykładu: za duże ogłowie, za małe wędzidło, pożyczone siodło wszechstronne w kolorze sralomalinowym, wyścigowy (!!!) popręg, brązowe puśliska, żółte owijki i niebieski skokowy czaprak 😁 Szał pał 😁
amnestria, oj tam oj tam, myślę że nawet na kocu i uwiązie byś wsiadła w najgorszym wypadku 😀
Robiłam to 😁 Zależało mi na tym, żeby nie miał przerwy w pracy*, więc wsiadałam w czymkolwiek.
No, ale teraz wreszcie będziemy mogli się "jakoś" zaprezentować 😉



* nasza praca to stęęęęęp - dużo stępa. podstawą jest regularność, więc staram się jak mogę, by chodził min. 6 razy w tygodniu
amnestria, stęp jest super i daje od groma możliwości 🙂 no i stępować można też w lesie 😍
Otóż to! 😍 Przez rok nie miałam terenów, więc teraz się włóczymy 😍
Mega radość!
Wow! Amnestria, cos przeoczylam?? 😲 Uruchamiasz swojego dzieciaka? Wrocil z lak? Jakie rokowania, co w ogole u Was?? 😁
Amnestria gratulacjeeeee 😀 mega fajnie widziec Duszka 😀
Wendetta, już uruchomiłam 😀
O rokowaniach w ogóle nie chcę rozmawiać, bo wszystko jest pod znakiem zapytania, ale wygląda... nieźle 🙂 Koń czysty w każdym chodzie (zresztą, już wyjeżdżając z kliniki weterynarze zalecali powrót do treningu - tyle, że finanse nie pozwoliły)

Więc na razie na spokojnie, po roku przerwy, udajemy że to co robimy teraz, to jeździectwo 😁
O, tak udajemy 😍





Kasku nie ma, bo dopiero do mnie dotarł 😉
amnestria Ja tylko rozprężeniowo, ale Brązową Odznakę z powożenia "na zaś" zrobiłam, a co 😉

Banan na Twojej twarzy mówi wszystko 😀
Amnestria, to super 😅 Trzymam za Was dalej kciuki! Bedzie tylko dobrze 😀
I oboje wygladacie jak 2 miliony dolców 😁 😁
ekuss   Töltem przez życie
16 września 2014 23:56
Tonek leni sie na pastwisku 😀 Mam nadzieje,ze jeszcze troche przytyje 🙂 Teraz jest w mniejszym stadku-ok 6 koni. Za ok.2 tygodnie idzie do duzego stada- ok 30-40 🙂 Ale to kon wychowany na pol dziko...w gorach-wiec da sobie rade 🙂



I z chlopakami:

disco, pytałaś w olsztyńskim wątku? http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,216.7140.html

A gdzie jesteś dokładnie, że tak cudnie? Ja w Ostródzie znam kilku fotomaniaków ale nie końskich (choć jeden z nich robił mi cudne końskie zdjęcia).
xxmalinaxx, trzymam bardzo mocno za Was kciuki, cieszę się, że udało mi się wyleczyć z jazdy bez kasku, a lekarstwo było bardzo proste - nowy, wygodny kask ..
amnestria, super widzieć Was z Duszkiem razem!
Weerka, uroczy Rudzielec 🙂
Nirv, gdzie udało Ci się dorwać takie cudo? Po prostu ideał, przepiękna, malowana, kasztanka, aaaaach  😍  😍
anai, fajnie patrzeć jak się Szarak rozwija, duży progres od początku współpracy  :kwiatek:
Przypominam się z moim stworkiem i melduję, że żyjemy 🙂 Mieliśmy ostatnio dosyć kiepski czas, najpierw 2 tyg mojej choroby (zatoki ;/), potem tydzień oczekiwania na kowala. Aramis jednak nie narzekał i spędzał całe dnie na pastwisku hodując brzuch  😁 Jednak wróciliśmy już do roboty, w sobotę lecimy na zawody i jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni, mimo ostatnich niepowodzeń  😀


A gdzie trzymacie telefon w terenie? I czy macie takiego wielkiego smartfona czy raczej cegłę w stylu starej nokii?
Ja mam w kieszeni w bryczesach prawie zawsze podczas jazdy , czy to w terenie czy na placu(jedyny zegarek jaki mam). Smartfon. Jak jest w pozycji że tak powiem poziomej to w ogóle go nie czuję😉
amnestria, Duszek w swojej najpiękniejszej, podsiodłowej wersji <3

huzarova, z gór przyjechała, co śmieszne w ogłoszeniach wisiała długo (znalazłam ogłoszenie z marca) - dziwne, bo mimo średnich zdjęć widać co to za konisko 😉 Pierwsze dwa dni byłam troszkę przestraszona - bo rozwydrzona, bo ciężka w obsłudze, ale szybko się ucywilizowała - obecnie jest super. Najważniejsze to, że ona nie ma grama złośliwości w sobie. Pod siodłem z dnia na dzień bardzo progresuje 😍

Piotrek, ja mam iphone - idealnie mieści się do kieszeni w bryczesach, aczkolwiek nie lubię go tam chować, bo obawiam się, że może wypaść, więc chowam go w zapinanej na suwak kamizelki, jest cieniutka więc nie jest w niej w razie co za gorąco. Jak jest super upał to biorę nerkę, ew mam taką małą torebkę którą dopinam do napierśnika i tam wrzucam wszystko - telefon, puszkę redbulla, kilka smaczków i psikacza na komary 😁

Moja Ruda jest wspaniała 😍 nawet na placu już robimy zagalopowania, coraz mniej się zacina w tym zakręcie bliżej stajni, super chodzi na dosiad, szybko wszystko łapie.
Pamisek wczoraj skakał pod współdzierżawczynią, bardzo fajnie sobie radzili. W sobotę jadą na zawody 😀

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/10600548_764471803609838_9077186565668118173_n.jpg?oh=f2bc26153939d89d8d9fede4fbc055eb&oe=54CDD103[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10628272_764471466943205_4601452506483325654_n.jpg?oh=d3c6e7078afd9776a3c6ee72b5a6e541&oe=54925D0F&__gda__=1422644926_6100dd1f17b35041e96af023f2d6c9aa[/img]

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 września 2014 09:02
Nirv a co z Darkiem? 👀
CzarownicaSa, nic, pożegnaliśmy się. Dar wrócił i został w Zagościńcu, ja zostałam na Jaźwiu. Szkoda, lubiłam tego konia, ale wyszło jak wyszło.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 września 2014 09:14
Szkoda... 🙁
Nasze maluszki pozdrawiają kącik. :kwiatek: Przepraszam za dużą ilość zdjęć ale dawno ich tu nie było więc nie mogłam się zdecydować. 😉







Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 września 2014 10:46
Matko sto lat mnie tu nie było 🙂
Nirv jestem zakochana w tej rudej pannicy!
Zairka, no łaska pańska, przypomniało się o KR :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się