Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

anai, pięknie siwkowi w turkusie!!! 🙂
anai Co za dużo, to niezdrowo  😁 Siwek wygląda cudnie w tym kolorze! Kompletnie nie kojarzę jego imienia, wspominałaś kiedyś? Myślę o nim "szarak"  😁
Atea, pięknieje to Twoje rude!
vanille Zasługa słońca i trochę lepszego nastroju Atei niż ostatnio. Choć sama mam nadzieję, że nie bez znaczenia jest tutaj systematyczna robota. Małżu też twierdzi, że jej się zadek zaokrąglił, więc się cieszę 🙂 Dla mnie to cały czas taki źrebaczek, a to stara, i do tego złośliwa  😁 baba już
Atea, Calicost. Po dłuższym zastanawianiu się, skąd to imię, wyszło na połączenie imienia ojca i matki.
Mi też w tym niebieskim się podoba 😉
anai Zdrabniasz jakoś? Mi nic nie mów o imionach, ja mam Czarodziejkę (Czarusię), Chingana (Czingiego), Ateę (której imienia nikt nie umie odmienić), Cayenne (KajĘĘĘ 😉 ), Panisko! i nawet Pasterkę  😁 Biedne koniska  😂
Atea, no imiona koni to specyficzna dziedzina twórczości 😉 Nie zdrabniam, to dla mnie "dzieciak" albo "szarak". A w stajni mówią na niego palikot...
Nirv dzięki  :kwiatek: Gniada ma się bardzo dobrze. Aktualnie się trochę obija  😁 Ale jak już biorę ją do lekkiej roboty to chodzi wyśmienicie  💘
Anai dzięki  :kwiatek:
Ramires dzięki  :kwiatek: Ruda aktualnie ma 18,5  😉 Tak się prezentuje jak raz na pół roku idzie do "roboty"  😁
Atea, zawinąć w folię bąbelkową? W ochraniacze od góry do dołu? bo i tak widzę, że się przyzwyczaiłaś.. 🙂 przyznaję, że Cayenne najbardziej mi oczy ciągnie jak wrzucasz zdjęcia 🙂

Dżastin, owacje na stojąco, zawołaj jak się jeździ na jedną rękę :P weź, wylecz no!

anai, jakie ma szlachetne nóżki, to chyba nie ochraniacze full? 🙂
Burza, full.  Ale muszą być takie mniejsze fulle. Np yorki są za długie.  Ale już BR pro max ma M przody, L tyły i są ok. Miło po grubonożnym Dinozaurze nie mieć problemów z zakupem ochraniaczy czy kaloszków 😉
To ja sie tylko wpadam pochwalic, ze mloda zaczyna sie cieszyc odbianiem od ziemi 😀 znalazla dzisiaj swoje tempo najazdu i fajnie udawalo sie pokonac szaloooooooona koperte 40cm ze wskazowka z galopu 😀 Jej! 😉 fun fun fun :P
ponizej - ogromne nasze dokonanie :P i moj placunio do jazdy w tle 😉
Tak oglądam ten wątek i podziwiam Was rekreanty ,piękne macie zwierzaki  💘
Pisze z prośbą o kciuki  😡
Mój kobył obecnie ma tylko 2 nóżki sprawne  😕
4 wetów 3 diagnozy 2 miesiące nie pewności
Mam nadzieje ze ta diagnoza w końcu trafiona i jeszcze pokarzemy sie wam pod siodłem  🙄

A Wam i waszym konikom życze duuuużoo zdrowia bo to najwazniejsze  :kwiatek:
ekuss   Töltem przez życie
29 października 2014 16:06
gunia92 trzymam kciuki !

Moj koniu robi sie coraz wiekszy 😀 Taki misiu z niego,ze tylko na oklep bym jezdzila albo w ogole tulila tylko 😀 Na pastwisku da sie lapac bez problemu w kilka sek 🙂 Takie mam przeczucie,ze to TEN kon , ten jedyny 🙂 Jest cudowny !
No i nawet kolor ,,wlosow'' ten sam 😀







faith, całkiem konkret plac! 🙂 gratuluję zabawy, my zostaliśmy na poziomie kawaletki na zawsze 😁
faith Ten plac jest świetny! Trawa, płasko, szeroko, podejrzewam, że nawet w gorszą pogodę da się porzeźbić. Nie wiedziałam, że masz w planach skoki! 🙂

Burza Folia bąbelkowa jak dla mnie bomba  🤣

Dzisiaj pojechałam z Ateą w teren. Z tym koniem nic nie może być proste  😁

gunia92 Zdrówka!
Atea, i był stępokłus? 😁
Burza Był to chód bliżej niezidentyfikowany, ale tak, myślę, że najbliżej było mu do "stępokłusa" właśnie  😂 Trzy kopy z półobrotem gratis  😁 Mój koń, taki piękny!
Dzieki dziewczyny, plac jest super o ile psy nie wykopuja dziu a kret nie ryja kretowisk  😀iabeł:
Atea ja jutro chyba jade na 2 konie pierwszy raz, tez mysle ze bedzie wesolo 😀
U nas babie lato, pogoda taka, że aż chce się korzystać z każdej wolnej chwili i spędzać ją z końmi. Naszej Julce po rozstaniu z kucką pozostało wsiadanie na dziadunia.  😉





brzezinka super Jula 🏇

Muszę się pochwalić Kometką, bo babsko mi się strasznie zmieniło i pojechałyśmy nawet hubertusa ostatnio  😎




generalnie, miałyśmy swój własny pomysł na hubertusa 😎
a tutaj jeden z nich: klik

Pozdrawiamy!! 😍
Moon   #kulistyzajebisty
29 października 2014 22:35
rewir, żesz w mordę, pieryknęłam z tą rudą jak łysy czupryną o kant kuli... I dopiero doczytałam co się stało, z tą 'voltową' kobyłką, eszzz :/ Przykro mi strasznie 🙁
Ale pan Baron zacnie się prezentuje 😉

Dzią, żeś się obijała jeździecko czyli?! Taka ładna jesień tego roku, grzech się obijać! 😉

juliadna, Fuerte ogolony? Świeci się jak szalony!

anai, czasem tęsknię za owczarnią, ale jak w zeszłym tygodniu wjechałam na halę... po czym pomyślałam, że nie potrzebuję kolejnej zimy termobutów... Szybko mi przeszło, hihi 😉
Ale potwierdzam, Owczarniana szkółka jest SUPER ogarnięta! Jeżdżąc całą zimę dwa lata temu ani razu mi nie skoczyło ciśnienie na małej namiotówce, czego nie można powiedzieć czasem teraz - na WIELKIEJ sopockiej hali, na której szkółki nie jeżdżą... 8-)

klami, kusisz oj kusisz tym terenowaniem, a nóż widelec i ja bym się terenowo odblokowała? Mimo, że konia mam z cyklu "i bomba mnie nie rusza" to jeszcze nie dałam się nikomu wyciągnąć nawet na spacer(!) na plażę czy do lasu. Chojrak poziom hard :P

xxmalinaxx, zaraz, zaraz bo chyba nie zaczaiłam czegoś albom, nie na czasie - to Lilith nie jest Twoja?!
Wiem, że życie różnie się układa, raz pada deszcz, raz wychodzi słońce, ale to strasznie przykre, gdy najbliźsi stawiają warunki, szantażują, w kwestii Twojej pasji, czegoś co określa Ciebie jako człowieka... Dalej trzymam mocno kciuki za Was!

faith, ja chyba nie chciałabym zobaczyć foty Kulla, tak z góry, jak siwej... On pewnie by cały kadr zajął! 😀
I e... powiedz, ale szczerze: Odróżniasz dwie siwe? 😀 Bo ja chyba miałabym kłopot :P

Ramires, ostatnie zdjęcie... dzizas, zabolało mnie 😀 Pewnie panierka była zacna!

Baffinka, sto lat razem! ;-) Fajne rude, pofarbuj się jeszcze na rudo, będziecie pasować odcieniem do siebie 😉

brzezinka, czy to na dużym czy na małym - jestem fanką Twojej juniorki! 😀

U nas jesień.
Rozważałam przemianowanie Kulla na Manfreda z Ice Age, bowiem zarósł i wygląda wypisz-wymaluj Maniuś:
[img]http://img.geocaching.com/cache/20bd7942-853b-4d56-b316-ef5aa733c8ec.jpg?rnd=0.1393649?rnd=0.6755335[/img]

W dniach mam nadzieję, że rzeczony wpadnie pod kosiarę, bo od stępowania go po jeździe niedługo będę mieć pęcherze na cztereach literach :P
Dziś z okazji ładnej pogody spontanicznie zerwałam się z koleżanką z rańca i coś jeszcze na dworze udało się nam pofocić, więc żeby nie spamować za dużo, kilka wrzucam 😉

W telegraficznym skrócie: Ostatnio z takim zacieszem zdarza mi się jeździć, serio O.o


I z takim skupieniem :P


Albo takim zdziwieniem


By dojsć do eureki "ahhhh nooo taaak! za dużo łapska, za mało łyyydki!"


A to już przemilczę... :P
Moon jaki kulo-Maniek 😀😀😀😀 ale on sie buja ladnie calkiem moja droga, zadnego dresiarstwa nie planujecie? i jak to czy odrozniam?😀 NO REJCZEL! moja jest bardziej szara a Hrabi bardziej rozowo-bezowa 😀😀😀😀😀
Edit! BYlam dzis pierwszy raz w terenie z dwoma dziewczynami, wlascicielka na Hrabi, ja na Manti, ale czad 😀 super sie jezdzilo 😉)))
Moon   #kulistyzajebisty
30 października 2014 19:52
Faith, no właśnie, jakbyś trafiła, bo ostatni miesiąc Kull raczej deptał kapustę niż odbijał się od ziemi (tzn skacze go raz w tyg trener najlepsiejsza ma, cały czas) no i tak mu to na dobre wyszło, że właśnie co jazdę to odkrywam jakiś nowy guzik, dłubię, rzeźbię jakieś szczegóły mam z tego radochę i ogólny full fun.
W związku z powyższym, i zupełnym przypadkiem w grudniu będą na hipo konsultacje z K. Milczarek, to mamy chętkę się na nie wybrać  😜 potem są jakieś halówki, więc jeśli będzie dalej si, to a nóż jakieś % wykręcimy w Lce  😉
Moon, zapraszamy do Owczy w takim razie. 😉 Las mamy za płotem jak wiesz i nawet jest gdzie pogalopować. 😉 Dla mnie to jest właściwie jedyna opcja żeby Smoczysko zmęczyć. Teren z dłuuuugim galopem głównie pod górę.
Klami, umówiłam się na niedzielę, żeby poznać w końcu tę drogę na galop 😉
Moon, porównanie do Mańka rewelacyjnie, aż się uśmiałam do ekranu. A Heniu świetny, tylko jak on wytrzymuje z tym futrem na hali? Tnij go szybko 🙂
brzezinka, Córa bije jak zwykle wszystkich na głowę!
anai, też miałam się zabrać, ale juz 5 koni idzie także za dużo by nas było.
Atea niezłe akcje masz z rudą🙂 ale foty super! ja w końcu nie wsiadłam na B. z tą ręką bo koń-balonik był.. po prostu stałam w miejscu, trzymałam wodze a on skakał wokół mnie jak wariat, dzięki Bogu że noga cała bo nie wolno mu takich rzeczy jeszcze  🙄
faith czad!🙂 fajną masz opcję z tymi dziewuchami🙂
Burza ze złamaną nogą jeździłam na oklep, to ze skręconym nadgarstkiem nie dam rady? wiesz dla mnie to już jak siniaki, po prostu takie mam zdrowie że średnio raz w roku ląduje na sorze i nie lubię robić z siebie kaleki 😁 tak czy siak w końcu nie wsiadłam z powodu który napisałam Atei🙂

Po weekendzie wpadne i ja z jakimiś fotami, w końcu musimy się wam pokazać w nowej odsłonie😉
Dżastin, koniecznie dawaj foty 🙂
mtl   I M Equestrian
01 listopada 2014 15:03
Tak sobie porownalam - Dylan wakacje 2013 pod kims tam i Dylan z dzis po 5 miesiacach ze mna (od wrzesnia 2013 do czerwca 2014 byl na padoku tylko) - powoli do przodu, co?
mtl, wygląda super!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się