Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Nirv a co się stało podczas tej wspóldzierżawy? (może być pw)  weź nie strasz bo ja kogoś szukam na Bandzia..  👀
Nirv, coś przegapiłam? Co za akcja z nieudaną współdzierżawą? Masz jakieś foty Rudzielca? 🏇

ej_anka, sprowadzaj weta i działaj! Trzymam kciuki za Ślicznotka :kwiatek:
Coś ten rok pechowy dla końskich nóg... Jakieś wieści od Losi o jej Rudej? 👀

Czekam też z niecierpliwością na zdjęcia Siwki Faith 😀

A ja pełna nadziei się tu odzywam, bo jak dobrze pójdzie to za tydzień pozbędę się gipsu i drutu, co oznacza, że w pierwszy albo drugi weekend grudnia wsiądę sobie na jakieś dreptanko po placu 💃
Kurde! ej_anka tez trzymam, oby nic powaznego jednak!
Nirv ja pamietam, ze ty chyba zadowolona bylas z dzierzawy i wspolnie startowalyscie nawet chyba  🤔 cos sie zadzialo?
MaiiaF no i czadzior, cieplo jeszcze dosc to nawet mozna dreptac bez sopli przy nosie, moze na poczatku grudnia tez 😀

A co do zdjec! Mam jedno, mam jedno! w sumie 2 nawet... 😉 Martva jest genialna <3
Dżastin, maiiaF, faith, Byłam bardzo zadowolona, do czasu. Ja praktycznie nie jeździłam na Pamirze, prowadziłam tej dziewczynce jazdy. Pamisek schudł i kompletnie spadł z mięśni... Przed dzierżawą, na początku lata wyglądał super, a pod koniec dzierżawy jak chart... I z tłuszczyku i z mięśni spadł, zdecydowanie jeździec mu nie pasował, w dodatku nie bardzo nam szła współpraca - potrafiłam powtarzać proste rzeczy milion razy i nic... Podziękowałam za współpracę jak zaczęły się fochy. Np, po zawodach Pamasowi spuchła troszkę noga, powiedziałam, że w takim razie padok, kilka dni na regenerację to FOCH, bo ona ma 3/4 jazdy w tygodniu i chce w tygodniu poskakać.  🤔wirek:

Rudzielca nie mam nic nowego, ciemno, szaro i ponuro poza tym ostatnimi czasy sama bywam w stajni. Tak więc wrzucam Odettę z lata, chciało by się tak jeszcze trochę ciepła  😍

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/10551120_764471236943228_4345007807418128575_n.jpg?oh=a1966f945058d65443decc4a443d244c&oe=5514AF77&__gda__=1427687166_d52ffd65ae284d450f2341b6b11f6953[/img]
faith Jaki ona ma teraz cudowny etap siwienia  😜 Szał ciał, normalnie!

Burza No tak jak się cieszę, że mam halę i mogę pracować systematyczniej, tak faktycznie jest to straszliwie nużące. Moja dodatkowo ma małe gabaryty, więc jak pracuje z Cayenne, która nie ma równowagi w galopie, to robi się ciasnawo. Poza tym już nam zaczyna trochę podłoże dokuczać, a to trochę potrwa nim zbierzemy środki na nowe po tegorocznych inwestycjach.

Już mnie zaczyna wkurzać jeżdżenie w godzinach 18.00 - 21.00. Zimno, szaro, cicho, po 20.00 na halę nachodzi mgła  😂 Jak na cmentarzu normalnie. No ale raczej nie mam czasu inaczej.

Dzisiaj siedzę nad dokumentami na kompie, musiałam odpuścić...
Atea ja bym chciala troszku wiecej bialosci jeszcze, ale masc ma ewidentnie po tatuniu  😜

To jeszcze kilka bo mam obfitosc, mam nadzieje, ze mnie nie zabijecie 😀😀😀











faith, przepiękne te zdjęcia naprawdę, pierwsze bym sobie na ścianę walnęła na Twoim miejscu 😜
faith, łaaaaaaaaa! Piękne zdjęcia  💘
mila   głęboka rekreacja
19 listopada 2014 19:54
faith, pierwsze przepiękne
Dzieki dziewczyny, bardzo mi milo w imieniu modelki  😅 strrrrasznie jestem wdzieczna martvej za takie cudnosci 🙂😉)))))
ej_anka, trzymaj się i broda do góry, niech koń widzi że ma się trzymać! Ściągaj weta i nie ruszaj go z boksu, wszystko będzie dobrze!

Atea, e tam, mała hala mały rozbieg 😁 ile ja roboty wkładam w zwykłe pedałowanie dookoła, w sumie teraz to żadna robota u nas tylko takie podróżowanie i zajmowanie się tym największym problemem. A wieczorem- radio i hajda! 🙂

faith, przepiękne te zdjęcia! 🙂

faith Siwa jest obłędna! A co u Hrabianki? 🙂

Długo nie pisałam, no Giermek wiecznie stał przez problemy z kopytami, ale wróciliśmy już do pracy i dzisiaj zaczęliśmy pierwsze od dwóch miesięcy podskoki 🙂. Jeszcze go tak chętnego, a jednocześnie skupionego i słuchającego nie miałam, więc puchnęz dumy mimo niewielkich wysokości 😀. Jednocześnie mam nadzieję, że to nie jedyny taki trening 🙂
faith wszystkie przepiękne! mówiłam już, że super jej w tym kolorze?  🤣
Cyśka, super wieści, oby tak dalej!
faith, jednak nie ma to jak ładny model i jesień. Zdjęcia wyszły magiczne, właśnie dzięki tej jesiennej aurze. Cud miód malina 😀
faith, ale piękne zdjęcia! I modelka 😉
Dziewczynki kochane bardzo BARDZO dziękujemy za kciuki. Wybralam wreszcie weta, który się nada i mamy... czekać 😵
Chlodzic i wcierac, areszt boksowy i tak do środy. W środę kontakt. Jeśli noga przestałaby grzac to 30 min stepem w ręku codziennie. Na razie grzeje...
Ogólnie najgorszy szok i dół powoli mijają, zaczynam działać zadaniowo.
Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie, bardzo mi pomogło :kwiatek:
ej_anka, ale jakąś diagnozę masz?
anai, nie, czekam do środy, bo terminy obwarowane...
Rozumiem. Współczuję. Czekanie w takiej sytuacji to nic fajnego.
faith Autorka zdjec ma jakas strone? chetnie bym zobaczyła wiecej jej fot.🙂 pozdrawiam i sory za 🚫
pitoszek nie wiem szcerze mowiac 😉 zapytaj, to uzytkowniczka naszego forum - martva 🙂
Anai dzieki!  :kwiatek: taki mam ladny plan do jazdy, otoczony zielenia i drzewami, wiec na jesien mamy pelna game kolorowych lisci i wszystkich urokow jesieni 🙂😉)) wszystko przed stajnia!😀
ej_anka  :kwiatek: dobrze, ze przynajmniej wiesz co robic teraz ze swoim chorowitkiem. trzymam dalej kciuki!
Dzastin bardzo mi milo, ze sie podoba 🙂
Burza dzieki! przekaze modelce ze sejsa udana 😀
Cyska Hrabi chodzi glownie pod wlascicielka, ale szukamy kogos ogarnietego dla niej 🙂 jest bardzo fajna charakterowo no i bez problemu lata w teren 🙂
kujka   new better life mode: on
20 listopada 2014 10:07
asds, koniecznie koniecznie!

Faith fajoskie zdjecia! Dawaj jeszcze z jazdy wiecej! Jak w ogole podloze tam u Was?

Ej, tez tak macie, ze najwiecej konskich rzeczy kupujecie, jak dluzej nie widzicie swoich koni? Mi cos juz padlo na mozg i wlaczyl mi sie tryb superkonsumenta 🤔wirek: (a potem bede superuboga 😂 )
kujka wlasnie na tez z jazdy jeszcze czekam, takze cierpliwosci 😀 podloze jest spoko, mimo ze glownie trawa. Stajnia i plac sa na szczycie wzniesienia, wiec raczej wszystko splywa na dol, a u mnie zostaje sucho 🙂 no jak super pada to sama trawa robi sie sliska, ale to normalka 🙂 za to za plotem 50m mam juz las 😉 takze nie mam na co narzekac 😀 marze tylko o kawalku bruku, albo betonu, zebym chociaz kopytka mogla smarowac bezproblemowo, ale to jest in progress 😀
No, i tez tak mam ze najwiecej kupuje jak leze w domu i mi sie nudzi :P z drugiej strony, wtedy tez najczesciej wypatruje okazje  😀iabeł:
Nirv czyli koń Ci się zdrowotnie posypał, bo mu się jeździec nie podobał?  🤔 Nie sądzisz, że musi być jeszcze jakaś przyczyna?

faith to pierwsze jest po prostu niestamowite!
teraz mi nikt nie uwierzy ze to taki osiolek jest na codzien  😁
Ramires, nigdzie nie napisałam, że posypał się zdrowotnie w żadnym bądź wypadku. Raz, po zawodach delikatnie spuchła mu noga, po beznadziejnym podłożu, ale to nie było nic poważnego, bo po 2 dniach delikatnego ruchu zeszło.

Schudł i spadł z mięśni - miał prawo, skoro zmienił jeźdźca i zupełnie inaczej był jeżdżony tak na dobrą sprawę (dziewczynka wyrwana z jakiś bezsensownych dzierżaw, miłe dziecko ogólnie, ale później trochę się rozbestwiło). Odkąd zakończyliśmy współpracę (1,5 miesiąca, zaraz będzie 2) przytył (mimo, że w diecie nic nie przybyło zbytnio, a wręcz lekko zubożało względem lata) i powoli odbudowujemy stracone mięśnie - nie mam aktualnych zdjęć, ale pewnie w najbliższym czasie się dorobię (jedziemy w sobotę na parkury otwarte, gdzie będzie fotograf). Jak by to były problemy zdrowotne to raczej by magicznie nie wyzdrowiał w momencie w którym wrócił pod mój tyłek 😉
Nirv ja to tylko nie rozumiem jednego - koń "ucierpiał" przez dzierżawczynię, ale to Ty jej prowadziłaś jazdy, tak? Chyba, że źle zrozumiałam 😉
Fokusowa, tak, ja jej prowadzilam jazdy. Powinnam byla wczesniej podziekowac za wspolprace, stad tez zal mam do siebie (w kwestii jezdziectwa, bo nie jezdziecko pozniej mloda zaczela robic straszna lipe swoim zachowaniem). Jezdzila nieco ponad 2 miesiace. Pams jest toche goracy glowa, stad tez z poczatku, po pierwszym miesiacu mowilam sobie - musi sie wjezdzic, poznac konia. Niestety nic sie nie zmmienilo, wiec po drugim miesiacu podziekowalam. I tak jak na poczatku sie starala, to pozniej bylo tylko kiedy poskaczemy?
Nirv młode takie jest 😉 Napala się na wyższy level, a zapomina o podstawach 😉 Zdrówka Pamsowi życzę  :kwiatek:
faith, wiem, że się powtarzam, ale wrzuć proszę jakieś zdjęcia Hrabianki 🙂.

To ja przypomnę się z Giermkiem dwoma fotkami z ostatniego małego wypadu na zdjęcia 🙂



ej_anka, będzie dobrze 🙂 najważniejsze, że wiesz że już działasz 🙂

kujka, a jak 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się