Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Faith to jedne z ładniejszych końskich zdjeć jakie widziałam! Kon super, ujęcia boskie!
Julita bardzo dziekuje 🙂😉) ciesze sie, ze sie podobaja, martva na pewno tez 😀

Prosze o revoltowe kciuki, staram sie wlasnie pozyskac pomoc z dolu, takze pozytywne wibracje mile widziane 😉

Cyska a dla ciebie Hrabi x 2 😉
Burza, :kwiatek:
faith, dziewczyny jak maliny 😉
faith, ale one są podobne! 🙂 Kciuki są 🙂.
Dzieki dziewczyny  :kwiatek: duzo osob spoza stajni mowi, ze sa bardzo podobne, a dla mnie totalnie rozne 😀
A ja byłam dziś u Wielokropka.
Łazi, broi i grzebie tą nogą jak wściekły, kiedy stajenni spóźniają się z kolacją.
Po twardym znaczy jedynie, noga grzeje mniej. Schłodzone, wtarte i składam rączki do bozi, żeby było tylko lepiej.
Dzięki za kciuki dziewczyny!
darolga   L'amore è cieco
21 listopada 2014 21:25
Kochani,  przepraszam, że tak jak filip z konopii... ale proszę, pomóżcie  :kwiatek:

Bardzo proszę o głosy na mojego zawodnika, mamy szansę na dziką kartę na Cavaliadę   🙇

https://m.facebook.com/events/893203194041041?view=pinned

Tomasz Gałczyński

Bardzo bardzo proszę!
Proszę bardzo. 🙂
No tobrze, mam cos z jazdy 🙂
Nie jest tak jakbym chciala, bo niestety mam coraz wieksze problemy dosiadowe - starosc nie radosc, a jazda samopas nie poplaca...
ALE! od przyszlego tygodnia zaczynam wspolprace z kims z dolu co napawa mnie optymizmem bardzo bardzo  💃 i od grudnia wracam na pilates/joge coby poprzywracac elastycznosc stawom i pootwierac obrecze 🙂
Takze jest nadzieja, ze bedzie lepiej 😉











faith ale fajnie siwieje, drugie zdjęcie prześwietne! przód bialutki, zadek ciemnosiwy  😜
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 listopada 2014 17:45
Drugie jest w ogóle śliczne 😍
asds   Life goes on...
22 listopada 2014 17:49
Dziś twearkowałyśmy🙂

  🤣

  😁
asds, co robiłyście???
Faith   🚫 co to masz za siodełko ?  👀
asds   Life goes on...
22 listopada 2014 22:00
halo

W wolnym tłumaczeniu ruszałyśmy nasze zadki energicznie 😉

darolga   L'amore è cieco
23 listopada 2014 09:36
maluda - dziękuję!

Jeśli jeszcze ktoś miałby ochotę zagłosować (link kilka postów up) - bardzo o to proszę. Nie chcę tutaj spamować, bo nie na tym rzecz polega, więc dodam tylko, że w całej niełatwej chorobie Koraba i walce o niego i jego wzrok tą osobą, o której, jak na pewno pamiętacie, wielokrotnie pisałam, że nie dałabym bez niej rady, bo zajmowała się moim koniem całymi dniami, kiedy zarabiałam na wetów/próbowałam studiować (a nie było to łatwe - trzeba było spędzić długie godziny pod boksem i z lekami)... tą osobą był właśnie Tomek, o głosy na którego właśnie proszę. Jeśli nie kibicujecie jemu - zróbcie to chociaż dla mnie, pomożecie mi tym samym spłacić mój osobisty, wewnętrzny dług. Dziękuję!  :kwiatek:
Breakaway i Czarownica - dzieki!🙂😉 sporo wyjasniala od zeszlego roku, to prawda🙂😉 moze miedzy uszami jej sie przejasni 😜
Alaska - to euroriding luxor jest🙂
halo twerking to taki dziwny "taniec" polegający na trzęsieniu i machaniu tyłkiem  😁

edit: nie zauważyłam wpisu asds  😉
kujka   new better life mode: on
23 listopada 2014 14:38
halo, twerk (w wykonaniu znajomej)
Twerk(u) bym się doszukała, tweark(u) - nie 🙂
Mogę się wcisnąć do tego wątku?

Przedstawię wam Millie - 6-letniego irlandzkiego miksa z lekkim dolewem araba 😉 Mam ją już drugi tydzień i jestem jak narazie niesłychanie zadowolona, dziewczyna jest bardzo, bardzo sympatyczna i przesłodka. Dałam jej 2 tygodnie na oswojenie się z nowym domem i zaprzyjaźnienie się ze mną (trochę bawiłam się z nią z ziemi) oraz innymi końmi, a dzisiaj po raz pierwszy na nią wsiadłam. Na dzień dzisiejszy jest super, przez następne kilka tygodni będę na niej tylko stępować i bawić się nad podstawami podstaw. Dzisiaj mocno mnie zaskoczyła, bo sama z siebie szukała kontaktu, o nic ją nie prosiłam, chciałam tylko, żeby miała jakiś sensowny stęp, a tu proszę... co prawda, kiepsko jej to wychodziło, ale ważne, że się dziewczyna starała 😉 Jak ją kupowałam, to spodziewałam się sporej pracy domowej, zanim mogłabym ją porządnie jeździć (jeżdżona przez sympatyczną, ale mało doświadczoną kobitkę), a tu się okazuje, że jednak nie będę miała aż tak dużo zadane.
Trzymajcie kciuki, aby nasza współpraca była owocna 😉

Faith super foty! Dziewczyna się wyrabia  😀
Asds ale ma śliczną mordkę 😀
Ikarina gratuluję zakupu. Powodzenia w pracy  :kwiatek:
baffinka, dziękuję :kwiatek:

faith, ja zawsze lubię patrzeć na twojego konia, nie wiem, czemu, coś w nim jest 😉

asds, aaaa w końcu! Tyle czasu się zastanawiałam na facebooku, kim jesteś z revolty - w końcu się wydało 🤣 Co to za koń? Bo nie jestem w temacie?
ikarina, będzie fun! 🙂
Wciskam się z dzisiejszym grubaskiem 😀 jestem zakochana w zdjęciach  😍
Ikarina milo widziec cie z nowa pociecha 🙂😉)) wyglada bardzo sympatycznie, kciuki oczywiscie sa 🙂 i dziekuje w imieniu siwej, tez sadze, ze cos w sobie ma, w koncu zakochalam sie w niej ponad rok temu jak byla jeszcze brzydulasnym sledzikowatym stworkiem 😉))
baffinka dzieki!  :kwiatek:
mila   głęboka rekreacja
23 listopada 2014 20:28
Ikarina - gratulacje 🙂 pisz więcej koniecznie.
faith, piękny klimat na tych waszych fotach, cudne  😍
ikarina, powodzenia i owocnej współpracy  🙂
Rolia, wesoły grubasek  😀
A my przypominamy się z Dziaduniem. Staruszek mimo wieku, ciągle pełen wigoru i energii.





A ja się chyba zakochałam w "swoim" Młodym. Co prawda pierwszy trening (i jedyny jak do tej pory, nie licząc jazdy próbnej) skończył się na stępie, bo znów mi się włączyła mi się schiza, że na pewno spadnę (konia energia rozpierała, bo ciągnik jeździł, bo konie na padoku, bo jesień, bo ciężarówka przejechała na ulicy... zresztą nic dziwnego, skoro ostatnie dwa tygodnie niemal nie pracował)... 😂 Z ziemi oczywiście sama z siebie się śmieję, bo cztery jego bryki wysiedziałam, ale koniec końców spasowałam i się lonżowaliśmy pod okiem trenera. I tak się lonżujemy do wtorku, mam nadzieję, że jak troszkę więcej popracuje, to przestanie szaleć i wsiądę na większym luzie. Choć jak patrzę, co on wyprawia na lonży, to jakoś wątpię, żeby mu przeszło. Z drugiej strony w porównaniu z dzikowaniem bez jeźdźca to pode mną był całkiem kulturalny... 😁 Tak czy siak myślę, że w miarę regularnej pracy coś fajnego z tego będzie.
Poza tym on ma taki fajny charakter... Właśnie przez to, że jest jeszcze dzieciakiem. Do wszystkich się garnie, wszystkiego musi spróbować paszczą (tego akurat go spróbuję oduczyć...), nic go nie rusza. Nie sądziłam, że tak łatwo go polubię, ale jest tak kontaktowy, że nie da się inaczej. 🙂 Postaram się jutro cyknąć jakieś fotki.
faith, o rany, naprawdę piękne te zdjęcia! Na ścianę koniecznie. Martva, brawo! Masz talent dziewczyno 🙂

ikarina, ale to taka twoja-twoja czy jakiś inny układ? Ile ma lat? Fajna mieszanka 🙂

baffinka, skaczecie coś jeszcze z gniadą i drugim panem?

brzezinka, fajny dziadek, jak ładnie ubrany za każdym razem!

sumire, odwagi! fajnie czytać, że taka wkręcona jesteś 🙂

Pojeździłam dziś, ładnie koniczek chodził. Motywuję się właśnie oglądając zdjęcia z Białego Boru z tego lata - naprawdę momentami już fajnie ta moja jazda wyglądała, muszę wrócić chociaż do tego co już było - bo po ostatnich zawodach trochę mnie jednak dołek złapał :/



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się