Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

lusia722, Dinuś dziś pokazał jakim jest statecznym emerytem 😉 Nudziło mu się spacerowanie stępem po lesie do tego stopnia,  że wykorzystał jakiś byle pretekst,  żeby się ruszyć i trochę powspinać. Gorąca krew. ..
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 września 2014 22:01
anai no co Ty? Chociaż Tonino parę lat wstecz też potrafił swoje pokazać, ale on raczej dzida do przodu 😁.
Lusia no wlasnie moja zwykle jest w miare czysta, ale! zawsze, absolutnie zawsze po jezdzie/lonzy/jakimkolwiek ruszaniu - musi sie wytarzac i koniec kropka:P nie ma zmiluj;P
Jejku, dlaczego mówicie o 12 letnim koniu, że to dziadziuś i emeryt? 😲 Ja mam 12 latka (no, 11 i pół) i cały czas myślę o nim jako o koniu w kwiecie wieku, dojrzałym, w pełni możliwości... Jestem w błędzie?  🤔
kenna, jeśli masz na myśli Dina, to anai chyba żartowała z tym 12, o ile pamiętam, to on już jest dawno pełnoletni. 😉
kenna, ale anai od 12 lat swojego konia ma, a sam Dino jest chyba jednak trochę starszy niż 12 lat... 😉 Nawet w suwaczku jest. Chyba że coś pominęłam i chodzi Ci o jakiegoś innego konia.
faith, ja przemywałam grzbiet mokrą ścierką (oczywiście jak była odpowiednia pogoda 😉) Nic go nie swędziało i się nie tarzał 😉
Jejku, dlaczego mówicie o 12 letnim koniu, że to dziadziuś i emeryt? 😲 Ja mam 12 latka (no, 11 i pół) i cały czas myślę o nim jako o koniu w kwiecie wieku, dojrzałym, w pełni możliwości... Jestem w błędzie?  🤔

Tak jak dziewczyny piszą, Dino ma 18 i pół teraz, a mam go od sześciolatka 😉 I piszę o nim senior, nie dziadek, bo do dziadka to mu daleko 😉
faith, mój na co dzień raczej czysty, ale przed zawodami zawsze ufajdany. Siwe...

Mam fotki i będę spamować 🙂
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10314606_733991833328646_2908707219866974742_n.jpg?oh=3161dd554d173a503ab5abb291b818d8&oe=5484A7BB[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10653663_733991879995308_8862521628046884299_n.jpg?oh=2ea76a01dadb3337b3648ed6fe867fe3&oe=549CE0F9&__gda__=1419320641_65afe143eb05f42ed41a643612993098[/img]

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/10628041_733991909995305_2533904831146815013_n.jpg?oh=4f43b95ab9938eb5bcd1d18c5d8e27a8&oe=5491B09A&__gda__=1418499244_1b7c075ca1d8958ab27629ebb35d5d5d[/img]
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2014 23:19
kenna Czasami nie ma się emeryta/rencisty z własnego wyboru. Ja przywykłam, że ludzie jak dowiadują się, że Ryżol ma 15 lat robią - 🤔.
faith, anai wasze siwe to jeszcze taka wersja kolorystyczna, że brud nie rzuca się w oczy. Mam podobnego jegomościa na stanie i jest spoko, nawet jak jest żółty. Poczekajcie, aż dorosną i ewoluują w wersję "śnieżynka" 😵.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 września 2014 03:14
kenna, anai pisała, że ma go od 12 lat, a nie że koń tyle ma. 🙂
Sorry, zle zrozumiałam! No to mi ulżyło, bo ja dla swojego championa jeszcze olimpiadę planuje 😉
anai, spamuj, spamuj, miło się was ogląda 🙂
dziś z ciekawości, czy Suchy przeszkodę staranuje, czy może hopsnie, puściłam go na nią luzem... i skoczył 😀 Nie dość, że się nie potknął, nie przeszedł przez nią taranem, tak jak się po cichu spodziewałam, to jeszcze nie trzeba go było nawet specjalnie namawiać do skoku! W złe ciało trafił 😁

foto PumCass
harja, heh Klusek też potrafi - kilka razy miał okazję i całkiem nieźle mu szło... power w zadku ma spory do tego, choć jak już mu się znudzi, to na klatę przeszkodę też potrafi wziąć 😉
Anai, fantastyczny jest !  😍 Kawał dobrej pracy w niego włożyłaś 🙂

Harja, padłem 😀
anai, szary jak sadzi 😍

harja, i ty w niego wątpisz! 😀

My odpaliliśmy las we wrześniu, ciągle jeżdżę 🙂 w lesie jest teraz idealnie.
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 września 2014 18:34
o Boże Burza... on CI się coraz.... hmmm... większy robi 🤣 i to pod każdym względem. Niedługo szyjsko będzie jak kłoda, bo zad już taki jest. On nawet grzywy ma więcej niż kiedyś 😁

harja - skakać każdy może 🤣 aż się uśmiechnęłam pod nosem. po minie widać, że ma waleczne serce 🏇

anai - spamuj, spamuj, bo miło się ogląda
taggi, no krew ziemniacza zobowiązuje nie? 😁 a grzywy od jakiegoś czasu wolę dłuższe to i rozwirch konkretny na czubku się robi 🙂 dzięki 🙂
Cobrinha, tego wlasnie sie bałam, ze Suchy też weźmie ją "na Suchoklatesa", dlatego nałożyłam jak najlżejszy (i przy okazji najbrzydszy :-P) drąg 😉) ale dwa oczka wyższy też skoczył 🙂 jaram się jakby to co najmniej 1,20 było  😂
korysindex4, 😀
Burza, już nigdy więcej!! 😀 Tak w ogóle to zazdroszczę wam tego pięknego ogona... Nie mogłaś schować go bardziej w krzakach? 😉))
Poza tym, taggi - takiego Piorka nigdy za wiele 🤣
taggi, hahah, to prawda, skupił się bardzo 😁
haria Twój qń wygląda jak lądujący prom kosmiczny  😀  Super!!
harja, aż słyszę, jaki odgłos musiał być przy lądowaniu. Świetny jest 😀
taggi, korysindex4, dziękuję!
Burza, las teraz jest faktycznie iddealny, jutro się wybieram. A młody sadzi aż za bardzo. Pokażę Wam fotkę z moją miną mocno niedowierzającą: młody na 22 m równo galopując urwał foule. Zamiast 5 zrobił 4.

A potem jakoś zmieścił się w szeregu (tu mina: kochany a jednak się tu zmieściłeś!):
[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10653847_733987659995730_3884124042565830902_n.jpg?oh=b172a875d63e374ef81c462e9e256af9&oe=549333DA&__gda__=1419645702_6860e354db6b376e10df58ac0240b164[/img]
I jeszcze jeden raz okserek:


Moja lalka po przeprowadzce do nowej stajni spadła z masy, ale już dochodzi do siebie.
Ogier nauczył się otwierać ogrodzenia i wypuszcza wszystkie konie  😵
Burza, a mnie sie Piotruś podoba w wersji pączka  😉  No i jak zwykle elegancko 🙂 p.s sprzedaj mi przody ochraniaczy  😀iabeł:  🤣 Bo moje dostały nogi chyba 🙂

Anai, no chyba nie chcesz powiedzieć, że urwał tą fule do szeregu ?  🤔 Jeśli wybrnął w tego, to masz złotego młodziaka 🙂


Tajna, cukierek  🙂  ostatnio mnie ciągnie do Izabelowatego konia, ale koniecznie klaczy  😀 Wiesz coś może ?
O ogierze wiem, o klacz izabelowatą ramową, o wzroście większym niż 150 i dosyć dobrym ruchu ciężko. Większość z tych co widzę jakies takie pogrubiane. Amazonki zapytaj, oni izabele hodują, może mają jakąś dziołchę na sprzedaż. Albo czekaj, ja w przyszłym roki kryję moją jakimś dobrym niemieckim ogierem ze Sprehe. Jak wyjdzie izabelowata klacz dam znać 😉
Albo czekaj, ja w przyszłym roki kryję moją jakimś dobrym niemieckim ogierem ze Sprehe.


Którym konkretnie chcesz kryć? 😉
korysindex4, tak.  Urwał przed szeregiem. W szeregu się genialnie wycofał.  Przeszedł na czysto.  Jest złoty 🙂
tajnaa, niezmiennie uwielbiam Twoje izabelki!
anai, widać w nim fun i zacięcie- super widok 🙂 a Twoje miny są z lekka niedowierzające! 😀

korysindex4, pączka pączka... jak ja się własnie martwiłam, że schudł a on po prostu brzucha trochę stracił i moje uczucie prawidłowości zawirowało 😁 chętnie, a znajdziesz mi w zamian Mki? 😁 są ździebko duże ale na bezrybiu... 🙂 nogi to ty komuś powinieneś za to poucinać przy samej... 😉
Goły- ja naprawdę najbardziej na świecie pilnuję jego wagi 🙂


[quote author=tajnaa link=topic=93533.msg2181338#msg2181338 date=1410730125]
Albo czekaj, ja w przyszłym roki kryję moją jakimś dobrym niemieckim ogierem ze Sprehe.


Którym konkretnie chcesz kryć? 😉
[/quote]
Na pewno kasztanem
Jestem zszokowana, wreszcie się odważyłam wsiąść na mojego konie i jechać w miejsce gdzie rok temu zaliczyliśmy dęba z przewrotką na grzbiet, na którym byłam ja. Nie chce go przechwalić, ale było ok. Pokazał, że mogę mu znów zaufać i się wyluzować a nie siedzieć jak kupka gnoju 🙂
Dodam, że od tego upadku mało kiedy chciałam gdziekolwiek wyjeżdżać na nim. Najlepiej po znanym terenie i to blisko.
W sobotę byliśmy na obczajce w ręku a dziś odwaga przyszła 🙂
harja On jest cudowny! U mnie czuć jak ziemia się trzęsie 😁
anai konia masz złotego 😍 a Ty masz zawsze ładną minę ... jak ja skaczę to się wszyscy zbierają, żeby się ze mnie pośmiać 😁
tajnaa co tu dużo mówić ... zwariowałam 😜
NatHuragana super, że się odważyłaś - oby więcej takich terenów 😉

edit: dorzucam wczorajsze fotki 😉


anai, ale to twoje siwe fajnie lata, w ogóle miło się na was patrzy - taka piękna para
harja, pegaz! Ambitnie podszedł do sprawy  😁
Burza, Piorun świetnie wygląda  😜 okrąglutki, błyszczący no i ten ogon, jest czego zazdrościć.

Mamy kilka aktualnych fotek, więc wpadam 🙂. Teraz dopiero widzę jak mi konia ubyło (jak go przywiozłam to wszyscy się pytali czy to ślązak...)


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się