Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

srokate stoimy obok siebie a jeszcze jej nie widziałam  😲 Musimy się na plażę razem wybrać!
srokate stoimy obok siebie a jeszcze jej nie widziałam  😲 Musimy się na plażę razem wybrać!


No ja właśnie nie wiem czemu Ty jeszcze nas nie odwiedziłaś! 🤬 Przyjeżdżaj to pojedziemy poplażować 😎
Cocosowo, dziękuję 🙂 Laser jak pięknie wygląda w nowym wydaniu!
harja - super zdjęcie 🙂 Cocosowa  ślicznie 🙂
Misiek69, hahah, boskie porównanie 😀 twój to by pewnie wyglądał jak dwa promy 😉))
anai, dzięki, no cóż, zwinny jak Szarak to on nie jest... 😀 taki słoń w składzie porcelany 😉  za to wy zachwycacie.
srokate, dziękuję 🙂 super, że już zasuwasz na swojej kobyłce!
NatHuragana, gratuluję przełamania strachu! to duży wyczyn 🙂
Cocosowo, hihi do pegaza mu daleko 😉 twój koń jak zawsze rewelacyjny, do dziś nie mogę się nadziwić, że z takiego jasnego konia zrobił się ciemny 🙂😉 super jest! prezentujecie się elegancko 🙂
Coco, dziękuję w imieniu autorki zdjęcia 😉
[quote author=Sonkowa link=topic=93533.msg2183129#msg2183129 date=1410953405]
srokate stoimy obok siebie a jeszcze jej nie widziałam  😲 Musimy się na plażę razem wybrać!


No ja właśnie nie wiem czemu Ty jeszcze nas nie odwiedziłaś! 🤬 Przyjeżdżaj to pojedziemy poplażować 😎
[/quote]
Ja też! Ja też!  😅
Niech tylko niańkę do dziecka znajdę!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 września 2014 07:55
hajra super wyglądają zimniaczki skaczące, spodobało się Kubie skakanie?
burza Piorek przepięknie wygląda 😜
Cocosowo Świetnie się prezentujecie
Kucyk z przyjacielem
tajnaa załatwiaj niańkę i jedziemy na plażę! 😎
lusia722 ale świetne zdjęcia, fajnie zapozowały! 😀

edit: dorzucam wczorajsze ... hmmm .. "zdjęcia" ? 😁




srokate, Fajnie mu w tym kolorze blue😉 Widzę że mamy podobnie zdolnych fotografów, ja tez mam super wyraźne fotki😀

lusia722, dziękujemy!
Kucyk Twój? Bo ja chyba tylko podopiecznych kojarzę a pisałaś, że masz swoje? 🙂

srokate, to folblut? 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 września 2014 12:26
burzaKucyk mój jest od lipca, ale dopiero pod koniec sierpnia przeprowadził się do stajni, w której pracuje i mieszkam.
srokate one tak często, to bliźniaki Cramp 🤣
Burza w sumie Blood to małopolska mieszanka wybuchowa 😀iabeł: 64% folbluta, 32% araba ma w sobie, także ten ... szybko jest ogólnie 😁
Gillian   four letter word
19 września 2014 15:22
srokate, ej ej , weźcie mnie też!
Gillian, Tajnaa, srokate -  na plaży w Kołobrzegu?? Może fotki  Wam porobić?? Zjazdy się zaczynają więc będę częstym gościem. Niestety dzieciaka w bagażnik nie zmieszczę ale aparat tak  😀
Dziewczyny 🙂 to i ja się dorzucę z Młodym 🙂 jedno z roboty w domu, drugie z zawodów, oj miał Mały wtedy muchy w nosie. Pozdrawiamy 🙂
Coco, fajna odmiana 🙂
Coco co to za śliczność 😍
Dziewczyny ja się piszę na fotki nad morzem, tylko musiałabym z wolnym trafić 🙂
Sonkowa, Gillian, Tajnaa musimy się dogadać co do terminu i umówić się z siwaaa i Time na fotki! 😀 siwaaa mi bardziej pasuje plaża Grzybowo, no ale w razie co postaram się dopasować do dziewczyn 😉
lusia722, oj tak, zdecydowanie mu się podobało 🙂
o, jacy fajni kumple na twoich fotkach, w pierwszym momencie myślałam, że to taki zlepek zdjęć w podobnych pozach, ale skoro mówisz, że oni niemal jak bliźniaki... to nieźle wyszło 😀 czy ja dobrze widzę na ostatnim jeszcze jednego łaciatego? 😉)
srokate, no taaak, tarzanie jedną z najlepszych rzeczy na świecie! 😉
Ulalala,srokate, wasze konie to pewnie niezłe rakiety, dlatego na zdjęciach wychodzą rozmazane :-P
Coco, urzekła mnie ta odmiana! 😍
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
19 września 2014 21:34
Wpadam z moimi 😀 Dzikie harce ;D
harja, Tak tak... To na pewno to hahahah🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 września 2014 21:50
harja Chester zawsze w pogotowiu gotowy leniwe śmierdziele pogonić 🤬


Konspiracja
Burza , anil22, harja dziękuję, Wasze dzieciaki jak zawsze śliczne 🙂, lusia722 faktycznie na drugim zdjęciu wyglądają jakby jakąś spiskową teorię układali  🤣
Gillian, Tajnaa, srokate -  na plaży w Kołobrzegu?? Może fotki  Wam porobić?? Zjazdy się zaczynają więc będę częstym gościem. Niestety dzieciaka w bagażnik nie zmieszczę ale aparat tak  😀

RARem albo ZIPem spakuje dzieciaka i wejdzie do bagażnika 😀
a tak serio..... strasznie bym chciałaaaaa 🙁
My jeszcze tylko tydzień jesteśmy w Kołobrzegu wiec musimy sie szybko zorganizować. Na plaże muszę jechac na 100% jeszcze przed wyjazdem bo długo nie będzie na to okazji. 🙁
tajnaa byłoby jak za dawnych czasów....  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2014 21:50
Time, no proszę, ślicznie wygląda!
Cocosowo, Laser jak zwykle cudny!
lusia722, piękny ten ciemnogniady!


Sto lat nas tu nie było! Całusek dzisiejszy.
Dziękujemy  :kwiatek:
piękny Całusek  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się