Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

sumire, żadna konkurencja, Suchoklates nie umywa się do Jody 🙂
Isabelle, hihi, mini celebryta 😀 szalona! 😉 pięknego masz pampucha, chciałabym w końcu zobaczyć cię na niej! No i uwielbiam warkoczyki! 😉
Muchozol, obie prezentujecie się super 🙂
Isabelle, ależ piękna babka 😍!
Z moją się wepchnę mimochodem:

.
Zawsze, gdy proszę aby stała.
Pancia ma czas to kobyła przysypia, co się będzie nastawiać, że szybko cokolwiek skończę.
anai to może jeszcze się przesiądziesz na west 😉?

Muchozol, nigdy nie mów nigdy, ale na razie zdecydowanie nie. Za dużo mam jeszcze do odkrycia  w klasyce 😉
maluda, sympatyczna. I wyluzowana 🙂

Ponieważ mam mnóstwo zdjęć z zawodów, pozwolę sobie trochę jeszcze wrzucić:
[img]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/p417x417/10325132_763892423671920_1747118999932755483_n.jpg?oh=9a119fca7bd5316be922a44aade4e0f2&oe=5515985F&__gda__=1424487791_0a5413574fab2cb36034514d208fc28d[/img]





A tak pracujemy na lonży:
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10411280_765374056857090_1783820458146666629_n.jpg?oh=d9a336a2f44847dce8358eaa3b37d579&oe=54D74565[/img]
anai coraz fajniejszy się siwy robi  👍
maluda ładną ma głowe  😉
z dzisiejszych fotek pozwole sobie coś wrzucić  🙂
Dziękuje.
Siwa jest wspaniałym towarzyszem, a praca z nią to sama przyjemność.
To bardzo spokojna kobyła, nigdy nie bryknęła pod siodłem itd.
A głowę ma ciut szlachetną, dolew oo.

Wasze zwierzaki jak zwykle łapią za oko.

Edit.
maluda, naprawdę twoja kobyłka wygląda na spokojną. Wpychaj się częściej z jej fotami!
anai, jak zwykle z Szarakiem fajnie ciśniecie, super się was ogląda, widać, że progresujecie 🙂
chilloutxd, super fota z listkiem!
Sucha, hihi, fajny dwuosobowy koń 😉
ode mnie jeden jesienny zerkający Suchoklates po praniu ogona 🙂

Sucha, szał, też tak chcę!
harja, nono jaki czyscioszek 😁 Jak zwykle olśniewający Siwuch 🙂
Wedle życzenia:





harja jeszcze liście na drzewach?
U mnie w lesie już nie ma. Gołe gałęzie tylko, niestety.
ej_anka, czyścioszek... taaaa 😁 szczególnie jak się wytarza w największym błocie 😀 chociaż błoto nie jest złe - jak wyschnie to łatwo doczyścić. Gorzej, jak robi sobie poduszkę z wiadomo czego, choć na szczęście jest w miarę czysty jeśli chodzi o boks i najczęściej załatwia się kulturalnie w kącie 😁 Jak tam wasz powrót w siodło? :kwiatek:
maluda, piękna, bardzo dziewczęca kobyłka z ładną głową 🙂
tak, o dziwo jeszcze liście na naszych brzozach się ostały, ale pewnie lada dzień spadną.
harja, miło że pytasz! 🙂
Cóż, mam siodłowy dylemat, o którym mogłabym chyba napisać książkę, a przynajmniej opowiadanie 😁 A pomijając ten drobiazg, koń super-hiper-pozytywna zmiana, w galopie to mi się tak mordka cieszyła, że hoho, najchętniej krzyknęłabym "patrzcie wszyscy na mojego Kropeczka 😁
No i ja w tym wszystkim niczym ziemniak w ujeżdzeniówce...
anai, ale się z siwym dobraliście  😀. Fajnie jest widzieć tak zgraną, ładną i cały czas progresującą parę, oby tak dalej!
harja, dumny niczym posąg! Za każdym  razem robi wrażenie

A nas ostatnio odwiedziła znajoma z aparatem, więc w końcu możemy się pokazać.  Tylko żeby nie było za dobrze to rozchorowałam się i zdjęcia tylko w ręku, chociaż dobre i to  🙂
.
Cocosowo, super super kropeczki! Pięknie wygląda chłopak 🙂
Muchozol, synchroniczne 😁
Cocosowo cudny chłopak  😍
ej_anka, no to gratuluję 😀 e tam jak ziemniak, zapewne kwestia przyzwyczajenia, najważniejsze, że coś tam już działacie i nie musisz ciągle lonżować 😀 :kwiatek:
Cocosowo, dziękuję! No i w końcu pojawiłaś się z Laserem, on jak zawsze zachwyca, a zdjęcie w super mglistej scenerii 🙂 zdrówka dla ciebie!
Muchozol, o, w takim razie niezmiernie mi miło w imieniu Suchego, że taki zaszczyt go spotkał pośród "grubasów" 😀
Mucha i Pielgrzym prawie jak bliźniaki, nawet kantary mają podobne 😁 nadal nie mogę się nadziwić jak ścięcie grzywy fajnie podziałało na plus na jej wygląd, teraz się nie mogę doczekać, aż odrośnie taka ładna 😉
harja, no pewnie masz rację, ostatni rok przestawialam się namiętnie z ujezdzeniowki na skokowe. Nie wiem po co 🤔wirek: Ale już mnie olsnilo i wracam ku dobremu 😉
Tylko nie wiem co z tym siodlem i panikę sieje dookoła, mój małż juz nie może słuchać 😁
Siwego pod siodlem poproszę na ukojenie nerwów 😉
.
Muchozol, dawaj zdjęcia irokeza bo jakieś bzdury pleciesz 😁
Już my ocenimy Muszke, i to chyba laskawszym okiem niż Twoje, bo mnie się ona w irokezie widzi 😉
Jesienna kucykowatość  💘 ❤
ej_anka, mam podobny problem z tym przestawianiem się - na konia przed Siwym miałam ujeżdżeniówkę, ale była za wąska na Suchoklatesa i sprzedałam (płaczę za nią do dziś, najwygodniejsze siodło w jakim jeździłam 😀)... Za to kupiłam wszechstronne o profilu skokowym i ciągle sobie pluję w brodę, przecież i tak nie będę na tym koniu skakać 😁 lubi, ale w złym ciele się urodził 😁 jak tylko będę mogła, to wracam do ujezdzeniowki, ale to trochę potrwa, bo muszę robić na wymiar, a w tej chwili nie mogę sobie na to pozwolić 😉
Tylko spokój może nas uratować 😀
Zdjęć nie mam za bardzo, ewentualnie jedno takie starsze ze mną w pakiecie, które robiła PumCass z grzbietu swojego podopiecznego 😉 (i jak kucyk wygląda 😉)


Muchozol, wzruszające, że też konie tak potrafią się sobą opiekować... 🙂
Masz rację, grzywa przysłania duży kark, ale zdecydowanie lepiej się przemęczyć z irokezem, który raz dwa odrośnie, niż zostawiać powyrywane częściowo kępy kłaków, dlatego brawo, że się na niego zdecydowałaś 😉 U niej TAK(klik) źle nie jest 😁 Na zdjęciu powyżej ma super grzywę! W ogóle śliczna jest 🙂
.
Muchozol, pamiętaj, że ladnemu we wszystkim ładnie 😉
harja dziękuję :kwiatek:. Ja na nią jak na ślicznego konia daawno nie patrzyłam 😉.
czas zacząć częściej tak na nią patrzeć! Ma coś w sobie 🙂
Siwemu fajnie było w irokezie, ale teraz jest lepiej 😁.
Zdecydowanie nie zaprzeczę 😁
To zdjęcie, co tak ładnie wygląda było robione jak miała 13 lat, teraz się odpracowujemy po chorobie 😉.
Grzywę kiedyś miała taką:
Przy okazji widać jaka malutka jest (obok mąż 180 cm) 😁.

No faktycznie miała długaśną 🙂 Ile ona ma wzrostu? Bo do ciebie wydaje się być akurat 🙂
.




maluda, piękna, bardzo dziewczęca kobyłka z ładną głową 🙂
tak, o dziwo jeszcze liście na naszych brzozach się ostały, ale pewnie lada dzień spadną.

Dziękuję w imieniu Młodej.
Chociaż ta głowa jest dość problematyczna, jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego rozmiaru kantara czy ogłowia. Przeważnie COB jest za duży.


maluda tego konia, to z chęcią bym Ci zwinęła ze stajni 😁.



Możesz próbować, aczkolwiek Blondyna ze zdjęcia na pewno znalazłaby Was na końcu świata i jeszcze dalej.  🤣


espero6 bardzo ładny kucyk!

A mi się Mucha podoba i z długą grzywą i w irokezie.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się