Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Wszystkie siwe jak zawsze piękne 😍 Cocosowo Twój koń jest uroczy 😎

Dodaję moją październikowo-listopadową paskudę 😀




Cocosowo, czadowe zdjęcie!!! Też takie miałam! 😀
a oto moja mała rodzinka 🙂
6cio letni wałach SP oraz 3,5 letnia małopolaczka 🙂
Młody mi rośnie w oczach, przy tym zdjęciu zauważyłam jaki już duży (ja mam 170cm wzrostu a on niespełna 1,5 roku):



I pozostałe ujęcia:












Wszystkie foty by Dorota Klinowska  :kwiatek:
amazonka*, ależ on jest niesamowity! I skoro już teraz jest tak ogromny to ciekawe co będzie dalej 😁
amazonka*, wygląda nierealnie! Tylko mu róg doprawić 😉
amazonka*, cudowny jest!
Hej wszystkim 😉 dawno nas tutaj nie było,a więc postanowiłam wrzucić pare zdj. z hubertusa który był u mnie w stajni 18 października 😀 nie obyło się bez schwytania lisa! 😀 zdjęcia robiła nam cudowna Katarzyna Kluba którą gorąco polecam! 💘 nigdy w życiu nie miałam tak pięknych zdjęć ze swoim niuńkiem 😍 mimo niekontrolowanego galopu który mi urządził bo nie mógł wytrzymać że tylko w gre wchodzi stęp przez co miałam dziwną mine bo robiłam non stop prrr  🤣 i moje nieszczęsne ręce 🤔 to i tak zdjęcia są cudowne! 😍
faith: piękne zdjęcia! nie mogę się na nie napatrzeć 💘
dairoxroxi: pierwsze zdjęcie śliczne! 😀
cocosowo: mina pierwsza klasa 🤣
amazonka*: wow! koń jak z bajki 😍


Pozdrawiamy wszystkich bardzo ciepło w ten chłodny wieczór :kwiatek:
piękny zwierz i piękny napierśnik 🙂
A to my też się pokażemy  🤣
To i ja pokarzę swoją pyzę 🙂 Przybrało jej się na zimę 🙂 Tak sobie patrzę i myślę, że nieźle jej w granacie 😉.
i believe i can fly1 ladnego masz konia 🙂

amazonka, przegenialny jest !

Marlin1990 Kasztanom pasuje wszystko  😉

mamina, a coś więcej  powiesz nam o swoim koniu ? 🙂

Trochę Areny   😉





A tutaj kasztanka z przyjaciółką  ( zaczynała robić kupe  😀iabeł:  😀 )




korysindex4 Faktycznie ostatnie zdjęcie "urocze"  😀iabeł: Bo ja wiem czy wszystko kasztanom pasuje? Ja na przykład nie przepadam za kasztanami w czerwieni, chociaż jedna moja znajoma twierdzi, że to kolor stworzony dla kasztana :P
korysindex4, weź jej zrób porządne zdjecia a nie pod jakimś betonem :P
marlin, kasztanowi ze wszystkim ładnie 🙂

Burza, ten betonowy płot, ściana mojego wybiegu, a czasem ujeżdżalni 😀  Jedyny przez który nie wyskoczy  😉 Więc jest skazana na tylko ten jeden wybieg  😀iabeł:
korysindex4, dobra dobra ale jak już masz jej robić foto to zatargaj pod jakiś krzak 😀
korysindex4 No to tak, nie wiem co mam powiedzieć o moim jedenastoletnim wiecznym-dziecku wzrostu 169 cm, które nazywa się jakże pięknie i oryginalnie Dzięcielina 🤣 Jest ze mną od kwietnia i...nie wiem co mam powiedzieć jeszcze  👀 W przyszłym sezonie podbijamy parkury, na razie trenujemy i się nie obijamy! A aktualnie, co widać na załączonym obrazku,  wygląda jak zarośnięty niedźwiedź  😂
mamina przeurocze imię 🙂 jak będziecie podbijały światowe parkury języki się połamią 😎 ale czerń piękna- jak aksamit 🙂
mamina, konia mi ukradłaś 🤣 No, prawie, choć wzrost ten sam:


budyń, Kurczę, wiesz co, serio są podobne! Nie umiem teraz znaleźć takiego zdjęcia, ale często moja stoi właśnie z identycznie spuszczoną głową i nawet spojrzenie ma to samo! 🤣
maleństwo, a nie ma powodu, żeby było głupio, cudny jest. Lubię takie "klamoty" 😉 Poza tym 172 to dla mnie gigant 😀

Trochę by mi zajęło pisanie każdemu po kolei i musiałabym się powtarzać, więc napiszę "zbiorczo", że macie fajne zwierzaki, na wszystkie zdjęcia patrzy się z przyjemnością 🙂 Lubię ten wątek i przeglądam regularnie!
Ode mnie też niech coś tam będzie jeszcze. Z dzisiejszego spaceru w ręku:

fot.PumCass
Trochę go zimno w tyłek szczypie, przez ostatnie kilka dni nie poznawałam koleżki 😉
oraz z wybiegu.
harja, ale on ogromny i piękny 😍 chyba że to Ty taka mała? 😉
harja, najpiękniejszy!
Libeerte, ja 164, on bliżej 170 😉
vanille, :kwiatek:
mamina, budową też, tyle, że mój to wałach 😁
harja, to drugie piękne foto 😍
harja jaki On jest ogromny! Przepiękny! Cudeńko! 😍
budyń, mamina - macie bliźniaki! 😎
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
30 listopada 2014 20:12
Rzadko ktokolwiek mi zdjecia robi, ale coś jest🙂


Citrusek pozdrawia i mówi dobranoc🙂
harja, aktualny pupil nr 1 revolty 😍 więcej fot ze spaceru!

derby, ooo i nie w lesie! 😀
budyń, :kwiatek:
srokate, pozory 😁
Burza, 😀 niestety nic więcej nie mam 🙂
derby, hehe, jaka kanapa, nie za wygodnie ci? 😉)
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
06 grudnia 2014 19:35
Co tu tak cicho ?

Wstawiam zdjęcia z dzisiejszej integracji - kary jest nowy w moim małym stadzie





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się