Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

wymodelowana grudniowy?! A w tle zielone drzewa, nie ma to jak piękna wiosna tej zimy  🤣 

Wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze i zdrowe w 2014 roku  🏇
Owszem, grudniowy 😀 Dokładnie z 28.12. Pogoda piękna, słoneczko świeciło 😉 Wyglądało to tak:
też mamy taki grudzień  🤣
wymodelowana, ale to nie jest ten Diego z grzywą do łopatki, któremu trzeba pomóc pieniężnie? Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać 😉
wymodelowana, minióweczka, a jakże 🤣
Diego elegancki 😀
zaczęłam się obawiać, że ten śnieg w ogóle nie spadnie, skoro tak ciepło w styczniu mamy 😉
harja byleby nie spadł w maju!  🙄
Najlepsze życzenia w Nowym Roku 🙂 !
Strzałek, co to za koniuch? Baaardzo przypomina mi jednego, na którym kiedyś jeździłam, ale chyba mało możliwe, żeby to był akurat on...
edit: doczytałam w innym wątku, to nie on. Prawie identiko! 😁
maiiaF hehe spoko, a może sobowtór  😁 ?


Zdjęcia z grudnia, ale bez śniegu. Jego nadal nie ma.
sumire, no proszę, Kucu sobie urządza zbiórki pieniędzy dla siebie, a ja nic o tym nie wiem?! Musimy porozmawiać poważnie chyba, synuś się rozbrykał 🍴
😁
A tak poważnie - o co chodzi? 👀
Kucyk arabski - nie mogla sie zdecydowac czy w wersji szport czy pokazowej  😁
wymodelowana, o wątek "proszę o pomoc w leczeniu naszego konika". tamten koń też rzekomo Diego. 😉
Ja i Laptop życzymy Wszystkiego Naj Naj Naj w Nowym Roku, przede wszystkim zdrowia, bynajmniej nie końskiego  :kwiatek:

Wszystkiego dobrego w nowym roku! Zdrówka dla was i waszych rumaków  🏇

U nas rok nie zaczął się najlepiej, ale mam nadzieję, że już będzie dobrze. Za to między świętami Laser wykazywał się ogromną cierpliwością na moje pomysły  😁
Cocosowo jaka fotka  😍
Moje z dziś  😉 
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
03 stycznia 2014 22:22
Cocosowo brakuje mi opcji "Lubię to'  😀 
My się pokażemy noworocznie po weekendzie bo ostatni raz byłam w sylwestra 😉

No i oczywiście szczęścia, zdrowia i sukcesów w każdej dziedzinie dla wszystkich właścicieli i nie właścicieli oraz waszych i nie waszych podopiecznych i wierzchowców  :kwiatek:  Niech ten rok będzie lepszy, zdrowszy i radośniejszy od poprzedniego!
Zdjęcia z jazdy nam się dziś nie udały (wszystkie jak jeden mąż wyszły nieostre), ale ponieważ zaczynam się dorabiać w ogóle jakichkolwiek zdjęć konia - pokażemy się na dwóch portretowych.
Wrzuciałam foty do starego wątku hahah zapomniałam, że przecież 2014 już! 🤔 😁
u nas wiosna pełną parą!
harja Twój koń jest przeuroczy  💘

GosiaG, esperado super wyglądacie  😜
Początek roku i debiut mojej w rekreacji. Chyba niezbyt udany, bo nieźle rozrabiała  🙂
Pchełka i Anabelle  💘
GosiaG koń marzenie!  😜

To my też się zaprezentujemy i życzymy wszystkim szczęśliwego!
Time, po czym ten izabel? 😉
Time , cudowny ten Twój koń! 😀 Jejku, mam straszną słabość do izabelowatych  😍 Marcelin , twój też wspaniały  :kwiatek:
Cocosowo , szalejecie, widzę!  🏇
mirti2, marcelin dziękujemy 🙂  :kwiatek:
Caira - Vandamme/Guidam/Quidam de Revel
Nocte - ja niekoniecznie ale jest  😁
Marcelin, uwielbiam izabelowate kuce 😜
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 stycznia 2014 17:48
Mamy w końcu i tegoroczne fotki 🙂  komórkowe, ale na lepsze czekamy na śnieg  👀
widzę, że wszyscy dzielnie pracują a koniska cudnie wyglądają  🙂
u nas jakoś tak jesiennie 😉





EDIT: zdjęć nie było widać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się