Podziękowania

Witam pięknie was wszystkich życzę wam ; udanego , pełnego sukesów dzioneczka , ciepła w sercu , i mega pozytywnej energii na cały jesienny chłodny dzioneczek. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. To co teraz piszę dedykuję młodym adeptom sztuki jazdy na rumakach . Całe swoje życie oddał jeżdziectwu jeżdżąc ; skoki , wkkw , wyścigi płotowe , nawet za młodu jeżdziłem turnieje rycerskie . Jak by mógł cofnąć czas na pierwszym miejscu było by założenie rodziny . Nie może wam przysłonić wizja , pasja do koni pamiętajcie to piękna żecz jakim jest pasjia ale na pierwszym miejscu jest założenie rodziny . Sam jej nie mam nurzam się w ciąż z samotnością nie myście sobie że gniję w domku . Zawsze lubię spędzać czas aktywnie poniewasz od 5 roku życia uprawiałem sport np; 3 lata pływanie , 6 lat tenis ziemny , 30 jeżdzectwo . Wiem że już o tym pisałem co ? , gdzie i kiedy ? . Podaję ten wam przykład moi drodzy aby was przestrzac przed mrikami bycia samemu . Rodzice moi kochani nie rzyją , rodzina wcale mną się nie interesuję . Wciąż mam taką nadzieję że znajdę drugą połowe może , ale nie wiem czy nie jest jest zbyt zapuziono . Nie muście sobie że z Re-Volty robię jakieś biuro matrymonialne nic z tych żeczy . Poprostu uważam was za swoją rodzonkę . Życzę wam wszyskim ; miłego , udanego dzioneczka . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry ranek wszystkim . :kwiatek:Tak zapewne dla was wielu temat bardzo znany no ale dla młodych adeptów sztuki jazdy na rumakach może być temat doś przydatny . Tak zbliża się bardzo trudny okers dla jeśców które kluby nie posiadają krytej hali . Wiadomo że konie sportowe podczas chłodnej jesieni i zimy są rosternowywane aby nabrać sił do następnego sezonu . Bardzo często się zdaża że konie w tym okersie są strasznie napakowane czyli dużo mają energii i sił witalnych czyli dokazują . Musicie uważać na takie sprawy owszem oko cieszy niektórych ludzi jak koń bryka pod jeścem . Aby zapobiec upadkom w takim trudnym okesie jest stabilny dosiad czyli ; pięta zawsze w dół , elestyczny kręgosłup aby na zasadzie automatyzmu podczas gdy rumak strzela z zadu odpowidnio się ułożyć np; odchylić się do tyłu itp . Pamiętajcie że kręgosłup nasz podczas jady na rumakach jest jak w samochodzie resor . Szczególnie dolne partije kręgosłupa się szybko zużywają 4-5 krąg gdzie są najwieksze obciążenia . Gdzie kręgosłup bierze całą siłę przy skokach , jeżdzie ujeżdżeniowej itp. Wiem jak cięszko jest wieczorem i nad ranem przy wstawaniu są takie małe dramaty . Wiadomo jak że jadło z różnego pieca chleb czyli jeżdziło się ; skoki , wkkw , wyścigi . Pamiętajcie kochani o tych prawidłowościach podczas jazdy na koniach czyli pięta w dole , elestyczny kręgosłup , który jest często blokowany przez młodych adeptów jazd na koniach spowodwany silnym stresem np; aby nie spaść i związane z tym konsekfecje . Dlamnie starego repa jest wiadomą żeczą jak człowiek się kapkę nie boi , nie czuje respektu dla koni jest człowiekiem chorym . Nie ma innej obcji każdy przeważnie jescy nawet mistrzowie wpadający nie raz w rutynę musi odczuwać pewne prwidłowości oraganizmu czyli mały lęk i rezpekt przed rumakiem . Życzę koniani wam tyle wsiadów i zesiadów z koni papatulki .. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich pogpda zapowiada się piękna . Już zrobiłem pranie . Zapewne ruszucie do stajni do rumaków i bardzo dobrze . Wiadomo po cało tygodniowej charówce należy wam się doładowanie akumulatorów przed nadchodzocym kieracie dnia codzinnego . Już to jest udownione anukowo że konie maja pozytywną energię . Wiem to po sobie jak miałem jakieś kłopty dnia to jak wsiadałem na rumaka automatycznie złą energiię jaką miałem w sobie odrazu wylelimniowywałem najpięknsze momęty są jak koń reaguje na wszelkie pomoce jednym słowek tworzycie z rumakiem jeden organizm np; podcas jazdy dresażowej , skoków , w galopach na torze , podczas jazdy rekracyjnej . Tak już doładowany człowiek pozytywną energiią gdy z siadał z konia kończąc jadę na nim jakie to cudowne uczucie sami wiecie co chcę wam przekazać moi przyjaciele . Życzę wam tyle wsiadów i zesiadów z rumaków , życzę tagże redakcji i wam udanego moc pozytywnych fluidów zawsze jestem duhem z wami moi przyjaciele . 💘 💘 :kwiatek:
Witam wszytkich :kwiatek: . Przepraszam że znowu jestem monotematyczny ale mam taką potczebę aby się z kim podzielić moimi przemyśleniami . Kochani  💘moi przyjaciele ja porafię się cieszyć z małych żeczy i swych osiągnięć w temacie mieszkania . Nie zamienił bym go na żadne inne choć ono jest komunale . Wiadomo jak oni budowali jak najmieszym kosztem . Musiałę wziąś 2 porzyczki na ogrzewanie mieszkania bo miałem 2 olejaki ale bardzo mało efektywne w systemie grzewczym , nie miałem przed pokoju abym mógł postwiać szfkę na bity i lustro dla gości . Musiałem pisać podanie do; starostwa powiatowego , do prezsesa TBS , zgoda mieszkańców budynku . Ile mnie to kosztowało nerów sami wiecie jak to jest . Na domiar złego niechlijnie kiedyś wstawili oka pcy i są one nieszczelna pisałem do właściela budynku prezea tbs 3już podania nie otzryamłem żadnej odpowiedzi pofatyguję się do urzędu miasta a konkretnie do burmiszta który jest zwieszchnikiem prezesa tbs nie pociągnie za sznurki bo jak ja pociagnę to drżyjcie narody napiszę na portalu społecznościowym Facebooku niech wiedzą że jak sprawa się nie ruszy z miejsca . W urzędzie mnie prosili abym nie pisał w necie bo zbiżają się wybory samorządowe i by było bęc . Mój śp ojciec zapiasł swoje mieszkanie na mnie gdzie jeszcze oprócz ojca mieszkał najmłodszy brat  z kobietą i 2 dzieci . Wciąż mnie dręczyli psychicznie wiedzieli że śp ojciez zapiasł mi swoje mieszkanie pod fpływem najmłodszego brata i jej kobiety potfora śp ojciec przepisał mieszkanie na brata . No i zaczoł sie cyrk ; nie miałem dojścia do lodówki , zakęcali i ciepłą wodę kopać sie musiałem w szptali wojskowym . Ciągłe awatury było pare interwecji policji na moją prośbę były one wpełni uzasadnione tak mi mówili policjanci . Wyprowadziłem się z domu już nie mogłem wynajołem pokój w swoim mieście Ciechocinek gdzie wynajmowałem go przez 2 lata . Między czasie pisałem o mieszknie do urzędu miasta i dostałem 38 metrów kwadratowych 2 pokoje kuchnia i łazienka . Piszę to wam to wszystko aby wam zobrazować czemu ja tak kocham swoje mieszkanko . Ja były sportowec przez całe swoje życie byłem tułaczem nie miałem własnego konta ciągle hotele itp . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał moje zwierzenia dziękuję bardzo. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Miałem i mam to szczęście że żyłem i żyję w 20-21 wielku . I widzę jakie ogromne zmiany zaszły w mojej kochanej ojczyzny . Pamietam te zgniły system komuny , jakie braki ogromne w sklepach , jak ludzie byli potformnie manipulowani , jak nie chaciano mi wydać paszportu jak jechałem na nie oficjalne mistrzostwa świata turnirjów rycerskich byłem elementem podejżanym nie należałem do żadnej parti itp. Dopiero interwecja ambaagora Francji wydano nam paszporty danej one były wrękach milicji .Dar BOŻY jakim jest komputer możną na całym świecie się porozumieć coś pięknego . Dzięki temu jak umrę zosawię jakiś ślad po sobie w cyber przestrzeni . Wciąż mam nadzieję i ona trzyma mnie przy życiu że znajdę drugą połowę , wieżę w swój łut szczęścia . Cholernie mi przykro że rodzina omnie wcale nie pamieta to leprzych mam sąsiadów od nich .Serce czasem pęka że żeguluję sam na tym łes padole zapewne ktoś pomyśli trzeba było to realizować jak się miało naście lat . Miałem klapki na oczach sport mi wyszystko przesłonił , otoczył mnie mgiełkom na oczy . No dobrze kochani ale mam swoją rodzinke na Re-Volcie za co wam bardzo dziękuję .Życzę wszystkim ; pełnego sukcesów dzioneczka,,,,...... 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich  :kwiatek:. Umiejętność zawodnika , jeśca pownna być bardzo szybka decyzja w srawie np; podczas konkrusów skoków w jak napirdzej rozszyfrować doleglowiść konia . Wesimy taką sytyację jak podczas przejazdu przeszkód na parkurze koń zaczyna żle galopować czujemy to pod sobą że nie jest coś halo z rumakiem , jak wpada z łopaskom na zakręcie itp. Ja wiządz takie dolegliwości konia na tychmiast zatrzymywałem konia na parkurze , ukłoniłem się sędzim i po zawodach . Zawsze powiem nie skromnie miałem rację że zatrzymalem rumaka kontynuacja np; skoków , wyścigu mogło się skończyć dla rumaka że już nogdy nie zaistnieje na zawodach . Wiem że to jest bardzo trudne dla młodych jeśców rozpoznać takie dolegliowości u koni tym barzdziej podjąć decyzję o przerwaniu przejazdu . Życzę wszystkim zawodnikom , jeścom , dżokejom aby zawsze umieli podjąć słuszną decyzję o dalszym losie zwierzęcia i aby nigdy nie kierowali się swoją abicją sprtową bo zdrowie rumak jest tak ważne jak i życie człowieka . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Jak przecztacie mój post to sobie kiknijcie w necie na ; Ciechocinek Roman Śmigielski na samej górze i pod 3 moimi fotkami objeżyjcie mój wypadek na torze wyścigowym Służewiec instalowała go Vioda na moją prośbę . Jak ją oglądam aż mi łzy stają , niestety koń Saspecjal nie oddał skoku przez płot i rónoł zemną brrrrrr. Życzę dobrej nocki dobranoccccc.
Dobry wieczór mam za swoje . Uszczeniałem taśmą uszelkami gumowymi weratkę przy drzwiach zewnęczych i bach . Dół kręgosłupa mnie boli . Przeciesz nie wolno mi się za bardzo zchylać no cóż musiałem się zabiezpieczyć przed zimą . Powiedzie kto mi kazał ale drobne naprawy muszę sam wykonywać nie mogę wciąż prosić sąsiada aby mi pomógł to też za uslugę mu się należy . Takie jest życie samotnika nie stety wiem że was zanudzam swoimi wynurzeniami nocnymi ale wybatczie już tak mam nie mam komu się zwierzyć ale drodzy przyjaciele wam mogę powieżyć swoje problemy dnia codziennego i wy je napewno macie . Życzę wam wszystkim bez wyjątku ; udanego , pełnego pogody ducha dzioneczka tak jeszcze może się zdżemnę jak się uda 2-3 godzinki i muszę dziś jechać do urzędu miasta do burmistrza który jest zwieszchinkiem prezesa TBS właściela mego mieszkania komunalnego sprawie wstawiania mi okien . Tamte co je mam niechlijnie obsadzili kiedyś jak inny był mieszkaniec i jak pzryjdą mrozy muszę je uszelniać ręcznikami pod parepatami bo mam lód na szybach . Zagroże im jak mi nie pomogą napiszę o ich niechlujstwie pomimo że 3 podania pisałem i na żadne nie mam odpowiedzi skandal . A już nie bawem wybory samorządowe więc trzeba działać wykorzystać oręż internetu .  :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Często nie raz jedzicie sami w teran i nakreślone założenia trenera trzeba skrupolatnie wykonywać . Wiem że czasem wykonywanie penych elemętów np; ujeżdzenia itp są dla was czasem zbyt nużące i wpadacie w taką rutynę np; jakoś to będzie . Proszę młodych jeśców aby się nie obrażali na takie uwagi . Wiem że wśrut was są wspanaili jeścy którzy wykonują pracę na trenigach bardzo żetelnie . Mam nadzieję że też słuchacie uwag starszych jeśców które ich uwagi są bezcenne . Błagam jak już nie jedndo krotnie podkreślałem nie byłem jakimś tam spuer jeżdziec taki tam typowy średniak który z nie jednego pieca chleb jadł . Pisząc wam takie uwagi mam namyśli wasze dobro które możecie wprowadzać w życie . Życzę wszystkim udanego , nie tuzikowego dzioneczka duchem jestem z wami . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich  :kwiatek:. Już  nidzielą jadę na tor wyściogowy Służewiec gdzie będzie rozgrana gonitwa Wielka Warszaska . Fawotytem są ; Temperament , i Kundalini w trenigu mego byłego trenera Andzreja Walickiego . Kochani moi przyjaciela nawet nie wiecie jak ogroomnie się cieszę z tego wyjazdu dziś powinna nadejść renta ale była też pewna wpłata na moje konto . Wiem napewno w stczniu wezmę porzyczę i odadam . Ta moja radość będzie mozliwoscia spotaknia się z moimi dawnymi zanjomymi , trenerami , dżokejami . Tydzień temy zwonił do mnie dyrektor sk Golejewko pan Marian D czy będę na WW . Niedziwście się że tak ohromnie się cieszę dość mam samotnych wieczorów w kółko te same czynności , ci sami ludzie a najważniesze co mi w seru gra . Czyli najpiękniesze chwile mojej malutkiej karery jako jeżdziec gdzie przeżywałem cudowne chwile na rumakach , przy eufoii jaka wemie się zawsze wyzwałała przy zwycięstwach gonitw płotowych . Mam taką nadzieją że mojej kochanej rodzińce kiedy znajdę tą drugą połowę dowiedzie się pierwsi . Wiem że zawsze jest zemną kłopot ale wybatcie mi taki już jestem i się nie zmienię . Obiecuję solennie że jak przyjadę z toru na Służewcu będziecie mieli pełną relację z pierwszej reki . Życzę mojej rodzinie z Re-Volty i redakcji udanego dzioneczka , oraz miłego , pełnego pozytywnych fluidów weekendu. 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . :kwiatek:. Opłacało się walczyć o swoje mam na piśmie od dyrektora TBS że w przyszłym roku będę miał wymieniane okna , z tym procedrem zmaga się większoś mieszkańców budynki czyli z okanmi nie chluijnie opsadzone przez co mają szpary i ciepło pomyka . Burmistrz masta na mojesłowe uwagi przy mnie zdwonił do dyrektora tbs. Zaras na drugi dzień pracownik tbs mi wręczł mi pismo . Sami widzicie jak człowiek się musi dopomninać o swoją godne bytowanie na tym łes padole . Niestety mamy jeszcze chore struktury samorządowe na zachodzie Europy to urzędnik sam przychodzi do osób potrzebujących i się pyta co , jak , po co ? . Wiem co piszę byłem w Niemczek jako jeśdziec trenigowy w Duseldofie i wiem jakie tam panują stadarty moralne urzędników do osób potrzebujacych . My Polacy dopóki nie zmnienmy swój puntk procesu myślenia jak na zachodzie Eurpy ; Niemcy , Danie itp. Długo mógłby rozprawiać na tym zagadnieniem pomimo że tak jest kiepwawo znaszymi poglądami i chorymi struktuami samorządowymi , jestem patriotą i kocham swoję ojczyznę żyjąc w 20 -21 wieku widzę jak moja ojczyzna pięknieje , zmienia się na leprze . Życzę moim przyjacielom , redakcji miłego , udanego wieczorku .. 💘 :kwiatek:
Miłego wieczoru panie Romku!  😉
Witam pięknie wszystkich zgodnie z obietnicą relacja z gonitwy na torze Służewiec . Już o godz 6-30 w niedzilę byłem w stajni trenera Andrzeja Walickiego , porozmawiałem z trenerem i wszedłem do stajni nr 2 gdzie stała Greek Sphere sama podejszła kobyłka aby ją pogłaskać . Już zaczeło się w gotwie 4 gdzie w nargodzie Mosznej zwyciężył Emperor Ajeez . Ja w sercu postawiłem żeby 2 konie trenera A. W przyleciały do celownika jako pierwsze . Tłumy Warszawaków jak za dawnych lat coś pięknego . Wielka Warszawska konie zajeły maszynę starowtą i padły magiczne słowa mistrza komętarzu gonitw A. Szydlika ruszyłyyy. Wszystkie konie mocno zgrupowane przed wyściem na prostą konie galopwały ławą nie wiadomo kto wygra przed celownikiem Greek Sphere wyszła na czoło wygrałw poł długości poteiwrdazjąc że jest najleprzym konie na torze . Trener nie zbyt ją liczył bo miała kontuzję i 2 miesiące nie brała udziału w żadnej gonitwie . Ale rumak pokazał ogromną klasę . Warto żyć dla takich chwil . Muszę sie wam przyznać że zemnie też taki nie dowiarek właśnie jak nidy wcześnie zapłacili mi rete a myślałem jakieś nie stworzone żeczy no ale warto było przeżyć te wspaniałe chwiel wiem że będę musiał ten wyjad odcierpieć no ale cóż warto było przeżyć chwile ogromnej radości . Życzę miom przyjacielom miłego , udanego wieczorka. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Miałem to szczęście jak byłem w niedzielę rano na torze wyścigowym Służewiec jak byłem w stajni trenera Andrzeja Walickiego tak mi zaufał mówi do mnie Romek idż z nimi na tor roboczy jak oni galopują niby mały gest ale jagże dlamnie znaczący . Jak wam wiele razy podkreślałem jak u trenera A. Walickiego pracowałem , jedżiłem u niego wyścigi bardzo często siadliśmy pod stajnią wieczorem po karmieniu i dysukutowalośmy do bólu szczerze o koniach w jego treningu . Jak teraz byłem zawsze powienie o największych mankamętach które go nurtują . Zawsze trener A. W szczery do bólu i za to go zawsze podziwiam jak już prawie umierałem po wypadku podczas gonitwy płotowej na Służewcu był umnie w szpitalu MSW-ia w Warszawie 5 razy za to mu jestem wdzięczny do końca życia to jemu jestem winny . Wiem że nie szyscy jesteśmy alfa i omegą wszyscy popełniamy błędy a ten znakomity trener umie się przyznać do swoich błędów . Błagam nie myście sobie że tak siebie gloryfikuję zawsze jestem i pozostanę zwykłym Romkiem dla moich przyjaciół . Powiem nie skromnie zawsze mówiłem trenerowi np; jaką ma fule , czy jak galopował koń zmienił nogę itp. Tym chyba sobie zakarbiłem u trenera szacunek . Moja gówna wada może i nie że jestem Romek gawędziasz , i ludzie mi często mówią że rozdaję im pozytywne fluidy choć mam cały czas pod górkę . Życzę moim przyjacielom z Re-Volty aby wszystkie cele w realizacji pracy podczas treningu zaowocowały pięknymi efektami waszej moznolnej spokojnej pracy na rumakach papatulki . :kwiatek: 💘
Witam pięknie redakcję i was wszystkich życzę wam ; miłego , udanego , pełnego suykcesów dzioneczka,,,,,,,,. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich  :kwiatek:. Po długich bojach o wstawienie mi oknie w miezkaniu przyjechali mierzyć okna na zlecenie tbs prywtana jakś firma . Dziś mi sąsiad kładzie w pokoju gościnnym taśmy u góry na zbueranie wylgoci . Mam sufit z płyt gipsowych owsze porobiłem wetylatory w sypialni w pokoju gościnnym cały rok są otwarte wywietrzniki i wietrzę mieszkanie co dziennie . Zapewne prezes TBS wzioł się do kupy bo zbilażają się wybory samorządowe no ale co by nie było ważne że jestem przy finale wstawienia okien . Życzę moim przyjacielom znajomym ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Panie Romku, trzymam kciuki za remonty 🙂
Dziękuję Minerwa musiałem zamotować taśmę w rogach pokoju gościnnego poniewasz sufit mam z pyłyt gipsowych która w rogach pochłania wilgoć . Taśma jest samo przylepna i potem szlachlował sąsiad cekolem wszystko mi robił sąsiad za nie wielkie pieniadze . Tak mają wszyscy mieszkańcy budynku dramat . No ale już po wszystkim najgorzej wczoraj było ze sprzątaniem ale lubię to robić . Zawsze się kładę pużno spać ale wczoraj już od 21 poszedłem spać . Życzę moim przyjacielom zajomym udanego , rodzoinnego , miłego weekendu .. :kwiatek: 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Codziennie jestem na Facebooku i przeglądam jeśców którzy zamieszczają swoje fotki podczas swoich soków . Nie chcę się tam wymadrzać np; zawsze zwracałem uwagę braku ksaku na głowie , uważam że jest to anty relama tak pięknego sportu jakim jest jeżdziectwo . Odnośle fotek ze skoków często zauważam że jeścy podczas skoków chowają się za głowę konia , lub patrzą w dół . Zawsze mi wpajał mój trener śp Leon Burniewicz jak jedziemy parkur to nasz wzrok biegnie niędzy uszy konia abyśmy doszczegli najazd na następną przeszkodę . Jak nie którzy się chowają za szyją konia porostu wytrącanie konia z rytmu podam wam prost przykład ; jeżeli swoje dziecko bierzemy na barana i ono cichutko siedzi na na baranach nie wykonuje żadnych ruchów jest nam o wiele lepiej przemieszczać się po terenie z obciążemniem na swoim ciele . Niby taki banalny przykład ale chcę wam uzymysłowić problem mego toku rozumowania . Już rosciej nie mogę naświetlić . Wiem doskonale że w śrut was są wspaniali jeścy a te swoje madrości chcę kierować do młodych adeptów sztuki jazdy na rumakch . Życzę wam ; miłego , nietuzikowego wieczorka... :kwiatek: 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam was wszystkich  :kwiatek:. Często się zdaża że mało doświatczony jeżdziec pozwala rumakowi na dyktowanie swoich waruków np; jedziedzmy sobie stępa a pewnym momęcie rumak samoczynie przechodzi do kłusa nigdy nie morzemy do tego dopuścić aby koń dyktował swoje wruki co , gdzie kiedy . Natychmiast dajemu mu reprymendę głosem , głębszym dosiadem , łydkom aby zaznaczyć kto tu żadzi i dyktuje warunki podczas treningu . Doskaonale wiem że wśrut was są wspaniali jeżścy i do takich sytuacji nie dopuście . Życzę moim przyjacielom , redakcji i znajomym ; udanego , miłego , moc pozytywnych fluidów , samych sukcesów w dniu dzisieszym papatki. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Może moje wywody do niektorych nie dotrzą no ale warto sróbować . Sport jeżdziecki jest bardzo elitarą dyscyplną jeżdziecką , zawsze trzba być schudnie w miarę morzności finasowych ubrany np; kamizelka ochronna na kręgosłup , kask , rękawiaczki , oficerki lub dżabsy , sztyblety . Dawnie jak jeżdziłem skoki , wkkw nie było takiego ogromnego wyboru w sprzęcie . Jeżdziło się daleko np; do pleszewa gdzie akcesorja jeżdzieckie ogerowane było z dużą gamą wyboru . Jak jeżdziłem na torze wyścigowym Służewiec zawsze moim wzorem elegacji ubiru do jazdy na koniach był śp dżokej Tomuś Dul nie naganny strój czego mu wszyscy zawsze zadrościli , miał śp Tomuś cudowny dar od BOGA że zawsze umił się poruzumieć z rumakiem jak i podczas wyścigu był nie doścognionym mistrzem na którym zawsze się odwzorowywałem . Szanowi jeścy wierzę że znacie ten temat , dobry , czysty , schludny strój zawsze nas wprawia w bardzo dobry stan duchowy co jest bardzo istotny stan naszej psychiki podczas jazdy na koniach . Życzę wszystkim jeścom aby pięknie , stylowo pięknie wyglądali i oby to się przełożyło na wasze wynikach na trenigach , zawodów .
😉 no to podpadłam.
Chodząc po placu często mam buty zakurzone i niestety nie zawsze wracam do domu aby przed jazda je wyczyscic. Tak samo często w bryczesach noszę słome i sa zakurzone i w drobinkach slomy. Zdarza się ,ze i tak wsiadam na konia. Owszem nie mam poplamionych i nie swiezych ubrań ale z ta super czystoscia nie przesadzam. No chyba ,że jadę ze znajomymi albo gdzies do kogos się wybieram. Jak sie samemu czysci i siodła konia to nie zawsze da radę Panie Romku być czystym i eleganckim. Owszem kask jest , kamizelka (no ta po wielu upadkach to chyba już się nadaje do smieci) jest.
Witam serdecznie pani Moniko rozumę pewne prturbacje aby wciąż zabysłonąć na rumaku . Każdy ma prawo do innego sposobu muslenia wiel że zawsze pani Moniko pani czyścitko urana do jazdy sam się naocznie przekonałem jak byłe w lipcu u pani posiadłości i rodziny . Chciałem swoim postem zachęcić młodych keśców do odpowiedniego , schudnego wyglądu nakazuję tradycja i dobre samopoczucie które bardzo rzutuje na odpownienie pozytywne nasrawienia jeśca do konia . I właśnie tak to widzę zapewne starzy jeścy podzielą mój pogląd . Życzę wsztskim miłego popołudnia. :kwiatek: :kwiatek:
Witam was wszystkich :kwiatek:. Każdy zwododnik jeżdziectw i nie tylko przeżywa w zawodach podczas pracy na treningach poczucie zwątpinia czy da radę np; ukączyć parkru , kross , jazdę potczas trenigów . Sam pamiętam jak nachodziły mnie przez ułamek sekud takie chwile zwątpienia . Zawsze rozmazywałem w swoim sercu takie wątpilowąci o to zdobry skutkiem . Nie wiem jak wy zapewne często przezywacie takie chwile w swojej pracy , na zwodach itp. Powiem zarozumiale może ale takie kilkusekudowe wątpiowości zawsze trza niwelować pozytywnym myślenie że będzie dobrze . Jaka ogromna jest radość po skończonym parkurze , pracy trenogowej , jeżdzie rekracyjnej że pomnimo chwil zwątpienia daliśmy radę . Jeżdziectwo jest jedyną dyscypliną jeżdziecką gdzie zwierzę i zawodnik muszą tworzyć jeden organizm bez tego nie będzie rzadnych wyników . Trzeba znać swoją psychikę kiedy złe momenty możemy wyeliminować ze swej psychiki na zawodach , na treningach , na jeżdie rekracyjnej . Pisząc ten post mam na względzie wasze bezpieczeństwo . Błagam i proszę nie uważajcie mnie za jakiegość wybitnego jeśca ale czlowieka który może wam przekazać garść swojego doświatczenia w jeżdzie na rumakach . Życzę redakcji i wam wszystkim miłego , udanego dzioneczka . Dziękuję opatrzności że jestem z wami na Re-Volcie i mogę pisać swoje przeżycia , pewne porady dziękuję każdemu z osobna że doczytał moje przemyslenia płynące z serca i doświatczenia . 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich  :kwiatek:. Najważniesz sprawa aby nie pogubić się w codzienności życia . Jeszcze nie mam wstawonych okień choć 3 tygodnie temu brali wymiary . Pisząc taki post zapytacie co on tu nam truje swoje sprawy opisuje tak poprostu jesteście moimi przyjacielami i nie mam komu je wyłuskać aby dojżały światło dziene . Dlamnie człowieka niełełno sprawnego ogromnie cieszą małe żeczy . Jak już kiedyś do was pisałem wszyscy mieszkańcy budynku komunalnego sobie uleprzają mieszkania poprostu robili je w trybie oszczędnosciowym .Nie myście sobie jak wstawiam na Facebooku swoje zdjęcia że zawsze schludnie ubrany i owszem ogromnie lubię być zawsze czyściutki  żeczy kupuję w cichlandzie na to mnie tylko stać . Kochanie wiem że inni mają gorzej i doskonale o tym wiem dziękuję BOGU za wszelkie otrzymane łaski . Jak jeżdziłem i pracowałem na torze wyścigowym Służewiec tak sobie wciąż marzyłem jak będę miał mieszkanko jak ja je sobie umebluję i sny i jawa się spłeniły . Mam 38 metrowe mieszaknko 2 pokoje , kuchenia , łazienka . Mój pokój gościnny wygląda jak muzemum mnóstwo oprawinych fotek , skromne trofea z mojej karejry jako sprtowiec już od 5 roku życia uprawiałem sport; 3 lata pływanie , 6 lat tenis ziemny i 30 lat jeżdziectwo ; skoki , wkkw, wyścigi płotowe . Przepraszam że jestem znowu monotematyczny nie które wątki mego myślenia już opisowałem no ale cóż wybatcie staremu kawalerowi , ramolowi że wciąż was zanudzam . Życzę redakcji i wam wszytkim ; miłego , nietuzikowego dzioneczka. :kwiatek: 💘
Viritim, zanudzaj. Jeśli masz taką potrzebę- to Twoje miejsce w internecie. Ja jestem raczej typem samotnika i też jeśli potrzebuję się wygadać, piszę w internecie lub listy... najczęściej dobrze mi samej ze sobą jest. Choć nie stronię jakoś specjalnie od ludzi, ale jakiś czas temu życie zweryfikowało mi przyjaciół w życiu realnym- i została garstka (ze 2 sztuki się uzbierają w tym mąż) i nie jest mi z tym źle.
Ważne, żeby umieć się odnaleźć w takiej sytuacji, gdzie kiedyś wokół Ciebie było mnóstwo ludzi jak się okazuje- niekoniecznie Ci życzliwych.

Masz piękny salon- widziałam na fejsbooku, chcę podobną ścianę zrobić u mnie w domu 🙂
Dziękuję Deksterowa za piękne słowa dziękuję bardzo wiele one dla mnie znaczą , jestem wśut przykaciół jakie piękne jest to uczucie . :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie wszysykich  :kwiatek:. Jakim cudowym darem obdarował nas BÓG komputer . Magia porozmieniwania się z cały światem . 5 lat temu nie wiedziałem o interncie nic w końcu się przkonałem ile dobrego można uzykać od ludzi np; pomocy , zajomości , przelać swoje wspomnienia , porady ipt . Sam się prawie nauczyłem komuter mobilny obsługiwać na zasadzie prób i błędów . Ale musiałem syna sąsiada który uczy się jako informatyk o zaistalowanie mi systemu kiss wlkejać z telefonu fotki w internet . Uwieżcie mi jak coś sobie zrobia w iternecie np; kogś hamskiego zabolkować choć go przyjołem do grona niby przyjaciól na Facebooku przyznaję że działałem zbyt pochopnie ale nie ma błędów w życiu jak ten co nie robi nic . Wiem że sport przesłonił mi całe życie zabrał mi zdrowie , życie prywatne niemam swojej rodziny , reasumując moje wywody myślowe płynące z serca i duszy mam was moi wspaniali przyjaciele  :kwiatek:. Nie dziwcie się z mojej reakcji że potrafię się cieszyć z najmieszych żeczy . Życzę redakcji Re-Volta moim przyjacielom , znajomym ; udanego , miłego dzioneczka.. 💘 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich  :kwiatek:. Zapewne spotkaliście się z taką sparwą jakim jest alkoholizm pisze to z ogromną przykrością mój średni brat jest alkohilikiem już od paru lat jest to dramatyczna chorba . Zbrał zdrowie brat śp rodzicom i mnie . Ale Jezus Chrystus odpowiedzaił uczniowi ; nauczycielu ile mam wybaczać 5-6 razy a Jezus mu odpowiedział 77 razy tak i ja to robię choć często mi brakuje na życie dzielę się z nim nieraz co mam np; w niedzielę przyjechał do mnie się umył , ogloił się bo wygladał tak zarośnięty jak bez domny . Ogoliłem go maszyka elektryczną , wykąpał się i stał się innym człowiekiem . Mam taka nadzieję że to doceni brat z zaoferowanej pomocy , serce mi pęka na taki stan żeczy z moim bratem choć jszcze mam 2 barci którzy nie piją to wcale mną i bratem pijakiem się nie interesują żyją swoim życiem . Zdopinowałem brata który jest w nałogu że ma umyć grób rodziców dałem mu pyłyn oczywiście będę jego nadzorował na cmętarzu jak on sobie poczyna . Powiedziałem dość ja zawsze na wszytkich swiętych sprzatam , myję grób rodziców powiedziałem dość poniżania mnie człowieka chorego . Przepraszam że takie sprawy wam piszę z mego życia prywatnego ale wkońcu komu się mogę zwierzyć jak moim przyjacielom . Życzę wam ; udanego , miłego dzioneczka zawsze wszyscy jestescie w moim sercu . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się