Podziękowania

Dziękuję pięknie Deksterowa życzę ci mega dzioneczka .
Było chyba odwrotnie były pieniądze nie było towaru i to za komuny uprawiałeś tyle dyscyplin sportu, kogo by dziś było by stać na to.
Podejrzewam że te wszystkie treningi za komuny z trenerem  to też miałeś za darmo dzisiaj młodzi za wszystko muszą płacić i to nie mało. Nie mogę tego zrozumieć czemu to były straszne czasy, a najwięcej plują na komunę ci co najwięcej z niej czerpali.
Wiatm wszystkich przepraszam że wciąsz psiczę no ale gdzieś się muszę komuś zwierzyć . Wiecie sami że mieć swoje mieszkanie to wieczna skarbonka za ostanie pieniądze kupiłem butlę z gazem do swojej kuchi starcza mi zawsze na 4-5 miesięcy . Tylko wiecie jestem uzależniny od energi najwięcej mi energi zabiera moje ogrzewanie no ale już mie musze prawie grzać . Mam za to bojler na prąd dzięki niemu mam ciepłą wodę , muszę dokupić energi na majowy weekned za 20-30 zł ale nie mam z kąt . Zadroszczę wam że możecie liczyć na swoją rodzinę ja nie stety nie przykre . Rentę dostaję w przyszłym tygodniu zawsze do 5 dnia każdego miesiąca wybatcie że wciąż piszę o swoich kłopotach i wy zapewne je macie ale lepiej się czuję jak komuś mogę się zwierzyć . Życzę wszystkim ; udanego popołudnia. :kwiatek:
Viritim, życie to nie bajka. Większość z nas boryka się z takimi problemami, kredyty, opłaty i większość z nas nie liczy na rodzinę, przynajmniej ja nie, a w życiu różnie bywa, raz jest praca, raz jej nie ma i człowiek siwieje od problemów. Nieliczni tylko ich nie mają, lub Ci, co siedzą jeszcze na garnuszku rodziców. W dorosłym życiu niestety to normalka i trzeba takie chwile "przecierpieć" i zakasać rękawy biorąc problemy za rogi.
To niestety nie czasy komuny, gdzie było przewodnie hasło "czy się stoi, czy się leży, wypłata i tak się należy" było, minęło.
Szkoda, ze niektórzy nie potrafią docenić tego, co mają 🙁
Rozumię Megan twój tok myślenia każdy ma swoje sprawy bynajmniej ja od ciebie nic nieżądam i od nikogo poprostu napiasłem swoje bolączki i aby sie lepiej poczuć wewnęcznie .
Ja tez Ci to napisałam, abyś nie czuł się osamotniony ze swoimi problemami i troszke pozytywniej patrzył na świat.
Jak się kupuje prąd
Megan nie będę z tobą uprawiam polemiki już do dluszego czasu jesteś bardzo nie przychylna mojej osobie . Pomiomo życzę ci dobrej nocki
Dobry ranek wszystkim . W celu sprotowania co do niektórych osób aby wiedziały . Jest na mojej tabicy zamieszczonu mój wypis ze szpitala MSW-ia w Warszawie miałem po wypadku podczas gonitwy płotowej następujące obrażenia ; prawie wszystkie żebra połamane , słuczenie lewgo płata muzgu , nie dowaład lewej strony . Przez to że miałem słuczenie lewego płata mugu mam zaburzenia równowagi przez co mam trójokołowy rower rehabilitacyjny , po schodach jak idę gdzieś muszę się trzymać poręczy , mam zaburzenia do wyskokości , miałem korektę kręgosłupa przez impalty w kręgosłupie podczas gdy jest zmiana pogody tak sie czuję jakgby mnie przez całe ciało walec przejechał . Mma 1 grupę inwalictwa , 75 procent uszczebku na zdrowiu mam przyznane przez komisjwę w Toruniu . Nie raz ludzie wiedząc mój wypadek i czytając mój wyciąg ze szpitala mnie zapraszają ostanio byłem za Jelenią Górę w miejscowości Mysławkowice to dzięki Luizie i jej rodzinie , Marcie Goch co się walnie przyczyniała do mojego wyjadu mogłem tam pojechać . To że nieraz wstawiam na Facebooku swoje fotki mogą zaprzeczać że jest taki chory ale się nie podaję co roku chodzę na zabiegi w swoim mieście Ciechocinek już wszystkie tam przebyłem zabiegi np; laser puktowy , magnostymulator , borowina , sala gimnastyczna , kąpiel perełkowa , basen , viofr itp. Mam duszę wyścigowca i nigdy się nie podaję choć mam takie obrażenia . Mało sypiam poprzes ten wypadek . I nieraz mnie drażnią takie propozycje abym gdzieś zaczoł fukcjonować itp. Mam tu na Re-Volcie wspaniałych przyjacioł , znajomych którzy mnie zawsze wspierają i za to im pięknie dziękuję , rodzice nie stety nierzyją mam niby 3 nraci którzy się mna wcale nie przejmują i tak właśnie wyglada moja sytuaxja szczególnie chcialbym ten mój post dedykować Megan która przesyła wobec mojej skronej osobie nie dobrą enegie dobraego , udanego dzinezcka wa życzę .
Człowieku, jakiej złej energii? Co Ci takiego napisałam? To, że jakbyś miał w sobie więcej optymizmu, to było by łatwiej żyć? To, ze Ci napisałam, że nie jesteś sam porzucony z problemami? To ta zła energia?
Myslałam, ze troche sie zmieniłeś przez ten czas, ktory spedziles tu na forum, ze poznałes troszke ludzi, ktorzy Ci pamagają, piszą, dzwonią, że stałeś się przez to lepszy, milszy, weselszy, ale nie, Twojego pesymizmu nie da sie w tym życiu wytępić, chocby człowiek stawał na głowie.

I niczego nie musisz mi dedykować, przeciez wszyscy wiedzą, co Ci sie stało, bo piszesz o swoich problemach na publicznym forum.
szkoda, ze nadal jestes złośliwy, przez Ciebie przestaje wierzyć w ludzi...
Viritim:
- znam osobiście Megane. I jest to osoba życzliwa, ciepła i empatyczna. Źle ją oceniasz, źle interpretujesz jej wpisy.
Nie nastawiaj się nieprzychylnie do ludzi bo to tak naprawdę szkodzi głównie Tobie. Pozdrawiam. Miłego dnia.

p.s
Tak mi przyszło jeszcze coś do głowy: a jakbyś spróbował robić sznurkowe kantarki? Wiecznie wszyscy szukają takich naprawdę dobrych, sami robią. Treser robił jak miał sprawną rękę i zawsze byli na to chętni. W necie są filmiki jak to wykonać. Lina w takiej szpuli nie jest bardzo droga a wydatek się szybko by zwrócił. I pewnie dziewczyny by Ci doradziły jak ogarnąć sprzedawanie.
Tak niestety to wszystko widzę może jest tak jak mówiesz ale ja nie wyształuciuch widzę to w taki sposób sama powinna być bardziej powciągliwa Megan za nim mi co ma do powiedzenia na tym forum . Dziękuję za infirmacje .
Taniu, kantarki nie przejdą, tak jak i np skręcanie długopisów, - zaraz zostaniesz skierowana do wypisu ze szpitala, to nadal nie ma sensu...
Viritim, nie musze byc powściągliwa, bo nie mam do czynienia z dzieckiem a z osobą dorosłą.

Psioczysz na samotność, ale zobacz, jak dużo osób pomocnych masz tu na forum, niejeden biedak nie ma tylu przychylnych bliskich. Nie widzisz szklanki do połowy pełnej tylko zawsze do połowy pustą. Troszkę więcej pozytywnych myśli, bo dla mnie stajesz się energetycznym wampirem.
(jeśli wiesz, o czym pisze)

I strasznie wkurza mnie to, co mówisz o kobietach (brak szacunku dla płci przeciwnej), ze nie masz towarzyszki, bo wszystkie lecą na kasę.  😍
Mam teorię 😉 Kobiety dzielą się na mądre i głupie 🙂 te pierwsze szukają w facetach intelektu, te drugie kasy 😉
Miłego dnia
Nie umiem się powściągnąć i dodam, że "wykształciuch" jest określeniem pejoratywnym.
[[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/Wykszta%C5%82ciuch[[a]]
I mnie z kolei to akurat dotyka lekko. Bo jest tu właśnie w ten sposób używane.
Viritim ja chętnie kupiłbym taki kantarek od Ciebie a jeszcze jak by był z Twoją dedykacją to by było coś
Każdy ma swój pogląd na moją sytuację życiową wytykając komuś jego wady , przytaczając jakieś przypadki itp , nie będę na takim forum przekononywał do swoich racji chyba doś jasno napisałem o moim przypadku proszę pocztać na mojej talicy mój wypis ze szpitala  MSW-ia w Warszwie i proszę nie stwaniania mi jakiś djagnos . Wcale się naws nie gniewam każdy ma swój punt widzenia i nie musicie poruszać dla mnie takie przykre są to sprawy . Życzę moim znajomym , przyjacielom udanego , pełnego pozytywnych fluidów dzioneczka . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Zażało wam sie i zdaża że wasz rumak pociąga za wędzidło . Może to być że rumaka bolą mieśnie krzyżowe , że ma nie podpilowane zęby , że mam górne podniebienie wyszę niż jego trzonowe zęby . Zawsze przy jakiś problemnie z rumakiem musi być jego diagnoza gdzie twki przyczyna . Unas kiedyś jak miał rumak klópoty z górną cześ podniebienia wysza od przednich zębów nacierało się podniebienie solą i po 2-3 dniach ustępowała ta dolegliowść . Tak kiedyś nie mieliśmy takiego dostępu do medot leczenia jakie teraz są . Ale te dawne metody często pomagają koniom w ich dolegliwościach . Życzę tradycyjnie wam ; tyle wsiadów i zesiadów z waszych kochanych rumaków.. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszytkich  :kwiatek:. Nieraz wam się zdarza że jesteście zablokowani psychicznie na daną przeszkodę szczególnie na konkusach w skokach . Zawsze musicie a wiem że tridno to przeżwyciężyć podejść do przeszody obiejżeć ją sobie dokałdnie znaleś jej słabe pukty np; wysokość jest zmnienna np; na oksrze , na pjanym okerze musicie w ten sposób metalnie podchodzić do tego zagadnienia z wielką pozytywnym natawieniu się do waszego problemu danej przeszkody przed którą czujecie ogromny respekt . Nie wiem jak wy ale musicie myśleć pozytywnie np; dam radę , wiara w swojego rumaka że razem współgracie i tą przeszkodę pokonacie musicie sobie ufaci mieć wspólną z waszym koniem nić poruzumienia to wszystko musicie kształtować na trenigach . Zawsze mój śp  trener Leon Burniewicz powtarzał pierwszy albo ostani w tych slowach czaiła się jagże prosta maksyma życiowa na całe konkursów skokowych . Rowijają dalej muśl śp mojego trenera na zawody przyjchałem wygrać i cały swój kuszyt odać w zawodach i że na zawodach nie można rumaka uczyć pewnych elementów po to są trenigi i tam tzrba wszystko dograć razem z sobą w utwierzdaniu swojej wartosci i psychiki pozytywnego myslenia . Wieżę was że zawsze podczas jazdy na trenigu szlifujecie swoje mistrzostwo z jazdy na trenigach jak i jadzy rekracyjnej tradycinie życzę wam ; mocy która jest w was , tyle wsiadów i zesiadów z waszych kochanych rumaków . 💘 :kwiatek:
Witam pieknie  :kwiatek: was wszystkich , redakcję , moich przyjaciół , zanjomych życzę wam ; rodzinego , miłego , udanego w tem piękny majkowy dzioneczek . 💘 :kwiatek:
Witam pononie szlak mnie trafia jak znowu trasmusje z ginitw są tak nagminie z usterkami , oraz znika , są duże przerwy . Napisałem też na Facebooku i z m do m do włodarzy toru i prezes PKWK Agnieszki M aby w kącu nagmnie powtarzące się usterki z przekazem wyścig to końcu ogarneli . Przeciesz tak się tor Służewiec reklamuje na Facebooku a z przekazem robią sobie jak co roku kpiny . Mam taką nadziję jak będę w lipcu na najważejszej gonitwy roku Derbach przekażę swoje zażalenia w przekażie transmisji prezes PKWK Agnieszcze M aby się tym tematem zajeła . Życzę wszystkim ; miłego , rodzinnego popołudnia ,.
Viritim, moze masz zbyt słaby internet i zrywa/przerywa połączenie. Czasem oglądam gonitwy i u mnie było wszystko w porządku
Trudno mi w tej kwesti coś powiedzieć nie zbyt jestem w tym temacie . Ale kiedyś oglądałem i też nie miałem żadnego problemu z trasmusją a mam ten sam koputer mobilny .Czasem pisżę na forum z m do m i też ludzie piszą że mają problemy z tresmisja tak jak ja . Dziękuję pięknie za przyblirzeniu mi tego tematu którego jeszcze nie ogarniam dobranocccccccc. 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich . Może temat którego będę pisał co nie których nie zbyt zaitersesuje no ale do odważnych świat należy . Otoż gdy pracowałem i jeżdziłem na torze wyścigowym Służewiec zawsze dążyłem do wykonywania poleceń trenerów oraz sam musiałem zrobić wewnęczną analizę konia podczas jadzy trenigowej aby zdać relację trenerowi . Jak pracowałem i jeżdziłem u mistrza trenera Andrzeja Walickiego gdzie był to okres mojej malutkiej karjery jako jeśca najwspanialsze chwile . Mój trener W zawsze był przygotowany każdgo dnia choć miał dużo koni 8o-90 zawsze potrafi to wszystko ogarnąć . Inni trenerzy robią tabicę na stajni z końmi aby to wszystko ogarnąć ale mój trener Walicki ma znakomitą pamięć . Nieraz była taka sytuacja że jeden rumak jest kapkę leniwy , i brak mu tej zaciętości podczas gonitw trener robił tak ; brał kapkę lepszego konia do słabszego i aby tego słabszgo podciagnąć dawał takie wskazówki . Mówił Romek na ostanich 100-150 metrach daj się wyprzedzić temu słabszemu rumakowi . A służyło to po to aby tego słabszego zmobilizować do chęci biegania , i dać mu taki doping wenęczny do walki na torze . Wiecie jest jaka jest ogromna radość gdy czujesz pod nogami każdy mięsień krzyzowy rumaka i jaka magiczna nić się tworzy między wami wyczuwasz jakie możliwości ma rumak np; czy trzyma dystans , czy końcem dystansu potrawi oddać swoją fule czyli oddać odpowiedni finisz . Moi drodzy jeścy , właściele życzę wam wszystkim abyście doznali takich cudownych chwile z waszymi rumakami i tardycyjnie życzę wam tyle wsiadów i zesiadów z waszych rumaków, 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszytkich :kwiatek:. Wiele osób mnie pyta czy nie powinienem zostać trenerem po uprzednim zdaniu egzamonów . Powiem wam szczerez że na razie nie panuję takiej decyzji . Doś poświęciłem sportowi kwał życia i muszę się rok rocznie chodzić na zabiegi . Wiem ile czsu człowiek musi poswięcić trenerce , ile zmartwień emocji . Za to bardzo chetnie udzielam porad i wskazuję andidotum na pewne problemy rumaków na nich jeżdżących . Poświeciłem więszkość życia jeżdzectwu wyczyniwemu no ale myśle że kapkę trza zwonić w swoim życiu szczegfólnie gdyż jestem po karkołomnym wypadku podczas gonitwy płotowej na Słuzewcu . Przepraszam że jestem monotematyczny w swoich rozważaniach . Życzę moim przyjacielom , znajomym , redakcji ; udanego , rodzinnego , miłego popołudnia .. 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich i życzę wam ; pieknego majowego , rodzinnego , miłego weekendu ... 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich  :kwiatek:. Zaobsewowałem u sibie pewną kwestię . Przez internet człowiek się staje inteluktualnie na wszym poziomnie myślenia na cały świat . Trzeba być na kliku poratalach aby być bardziej kreatywny ja czasem coisik napiszę z m do m , na Facebooku , www tewer-racing. Przepraszam że tak dmucham swoje ego ale już na nie których poratalach głównie mi choddzi o rumakach ludzie stoją prawie że miejscu te same tematy które są bardzo rozwodnione chcą aby zaistnieć w cyberprzestrzeni np; ktoś naposał pewnen temat rzeczowo a inni pastwią się nad rozwinięciem tego wątku no ale ważne że ludzie chcą rozmawiać . Tak dziś idę na wybory jest cisza wyborcza i tego się trzymam nie bębęde pisał na kogo zagłosowałem jutro wam to napiszę . Kończac te moje wywody z rana bardzo mądrą treść życiwą zanlazłem na Facebooku ; Najgorszą żeczą jest w życiu jak czlowiek tęskni za drugim człowiekiem bardzo treściwe , obrazowe słowa . Życzę moim przyjacielom , znajomym , redakcji ; udanego , wyborczego , miłego dzioneczka..... 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Może temat dla nie których nie zbyt nośny ale dla ludzi wyścig może?. Chcąc rumaka przystosować do gonitw płotowych musimy brać pod uwagę jakie ma pochodzenie czy jego rodzice , dziadkowie byli typowymi sztejerami czyli czy trzymali dystans no ale inne rumaki które nie maja takiego pochodzenia przejawją że trzymaja dystans . Na samym poczatku trenigu trenerzy muszą wzrucić uwagę na torze roboczym ; jaki koń ma oddech po przegalopowaniu , czy przejawia tendęcję do pokonywania w przeszkód płotowych , czy jak stopnowo wydłuzając mu dystans podczas trenigu lub w gonitwach płaskich trzyma dystans . Jest to bardzo ważny czynnik do dalszej pracy nad rumakiem do przystoswania go do gonitw płotowych w których dystanse dla koni są ho , ho znaczne np; 3200, 3600 m . Musimy też zwrucić uwage aby konie pokonując płoty nie skakały do góry tylko czasały szpalery w płotach . Zaras to wyjaśnie jeżeli koń skacze wysoko do góry przy pokonywanie przeszkód płotowych to zaraz w wyścigu traci do stwki 1-2 długości te które dobrze czesaja szpalery dużo zyskują w dystasje i zachowują więcej sily niż te co wysoko skaczą . Przepraszam i błagam nie bierzcie mnie za jakieś mistrza itp taki typowy średniaczek który czasem wygrał gonitwę płotową . Wiecie nie każdy trener ma dar widzenia , przeciucia że rumak spełni jego nadzieję . Takim wspaniałym przykaładem był mój były i jest trenera Andrzej Walicki który potrafi wyuskać od konia pokaładane w nim swoje nadzieje , umnie konie zapisywać do odpowiednich gonitw i najważeniesz że jego wspanaiła praca i dar przewidywania , magi , przeczucia daję cudowne wyniki . Życzę moim przyjacielom , znajomnym tradycyjnie tyle wsiadów i zesiadów z waszych rumaków.
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Każdy zapewne wie jak jechał jakieś zawody jeżdzieckie , jaki jest duży dreszyk emocji wewnęcznych w sobie . Zadajemy sobie pytania np; czy będzie sukces itp. Zawodnik przynajmniej tak było dawnej w moim przypadku bardzo wewnęcznie przezywałem nie okazując tego innym aby moje niepozytywne fluidy nie przeszły na nich . Zapewne i teraz są w was duże emocje jak będzie podczas konkusów . Jaki cudowny jest stan psychiczny jak odnieśliście zwycięstwo , jak wszystie założenia waszego trenera wykonaliście choć nie zawsze wygraliście konkurs . Wiecie że z siebie daliście wszystko i wasz rumak i nikt do was nie będzie miał żadnych pretęsji że coś poszło nie tak podczas konkursu z waszej strony . Powiem i tak że podczas jazdy rekreacyjnej napewno też czujecie się bardzo motywowani do dalszej jazd na waszych rumakch , jak wszystkie wasze pomoce , i realizacja waszych zamierzeń w terenie się realizuje . Życzę redakcji , moim znajomym , przyjacielom samych sukcesów w pracy nad waszymi kochanymi rumakami i tradycyjnie życzę wam tyle wsiadów i zesiadów z waszych kochanych rumaków . 🏇 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich pozwolicie że kapkę się powymadrzam.Jak nieraz czytam posty na stronach o koniach wyścigowych najwięcej mają do powiedznia gracze np; czemu on tak kiepsko przebigł , czemu ten dżokei go dosiadał itp , mogę ich w pewnym sęsie zrozumieć ich pieniądze postawiane do gry i maja pełne prawo wyrazić swoje żale . Ale ralatywnie sporzeć na całość zagadnienia powino się kierować takimi kryteriami ; jakie zrobił ostanie galopy w jakim czsie , czy dobry ma apetyt , czy nie ma jakiś rumak dolegliwości . Uważam że konie nie są maszykami do zarabianie pieniędzy i do wygrywania . Powinno się brać stan też jaka jest pogoda uważam że to bardzo ważny czynnik bo zwierzęta choć to nie udowodniono są może meteopatami tak jak my . No ale właścielowi trudno wytluczyć czemu nie wyrał i słabo przebiegł . Drugi bardzo ważny czynnik jest dobór dżokeja . Jak ostanio oglądałem w necie gonitwy ogromną nie spodziaknę zrobiła w nagrodzie Golejewka klacz o imnieniu Medicima w trenigu mistrza mego trenera Andrzeja Walickiego dosiadanej w wyścigu terz przez mistrarz mojego kloegę dżokeja Piotrusia Piątkowskiego . Tagże widzicie jakie są zawiłe , kete ściezki do wygrania w kolektirze wyścig np; trypla , porządek , kwinta . Proszę nie myście sobie że byłem jakiś super jeścem ot taki sobie mały średniaczek . Muszę kończyć bo zaraz wyścigi na Służewcu nagroda Wiosenna gdzie biegnie jedna z faworytek gonitwy u mego trenara Walickiego koń o imieniu Artemida a juutro kalsyk nagroda Rulera papatki  💘 :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Tak po obejżeniu gonitwy na torze Służewiec o nagrodę Wiosenną Artemida była druga , no takie są wyścigi nie tylko inni przegrywaja ale i faworyci .Wiem że tylko dobrym luziom co mnie wspierają że mogę godnie żyć mam prawie wszystko mam mieszkanie , mam kontakt ze światem dzięki koputerowi . 5 lat temu nie wiedziałem co to jest obsługa komputera i nie wiedziałem ile magi , dobra można zobaczyć , uzyskać dzięki cyber przestrzeni . Kto by pamiętam tam o jakimś Romku Ś który uległ karkołemnemu wypadkowi podaczas gonitwy płotowej na Służewcu ?. Na zasiadzie prób i błędów trochę się nauczyłem obsługi tego sprzętu sami wiecie jakie błędy robiłem u nie których z was uzyskałem zrozumienie a niektórych falę krytyki no ale są ludzie i ludziska . Powiem wam zaufaniu tylko błagam nie pomyście sobie że coś przez to chcę uzyskać , chciałbym w lipcu pojechać do Warszawy na mój kochany tor wyścigowy Służewiec gdzie mam rzeszę zanjomych i poczuć tą magię tego miejsca , wspomnienia , wspomnienia no ale nie można mnieć wsztstkiego na raz . Czasem człowiek tak ma że musi wylać z sibie tą złą energie , żółci itp. A wam mogę napisać swoje wywody myślowe moi przyjaciele . Kącząc ten już wątek moich myśli chcę na koniec powiedzieć to tor Służewiec powinien się poczuć ażeby mnie zaprosić na tor Służewiec , a myślą oni w takich zapewne kategoriach był nie ma go to się już przedawniło nie będzie R. Ś robioł nam atyreklamy ze swoim wypadkiem który nastąpił głównie z winy rumaka i niedbałych przeszkód płotowych . Życzę redakcji , moim przyjacielom , znajomym ; rodzinnego , miłego , udanego dzioneczka ....... 💘 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się