Podziękowania

Witam was wszystkich . Napewno się co nie który zastanowi czemu Roman ma braci i mu nie pomagaja . Otóż napiszę wam szczerom prawdę o mojej rodzinie ; najmłodszy brat przez krórego musaiłem się wyprowadzić z mieszkania choć śp ojeciec zapisał mnieszkanie na mnie . Pod pyłem mego podłego brata który został nabutowany przez swoją podłą kobietę , drugi najstarszy brat mieszka pod Warszawa i też się nie intersuje mną , trzeci brat nałogowy alholik za którego muszę sie nostop wstydzić np; dziś kupiłem sobie truskawki i jemu pół kilko jadę do jego domu a on już nie przytomny pijany śpi . W czoraj to samo podjechałem tesz pijany więc kupiłem mu wodę mineralną jak się podbudzi aby miał co pić . Widzicie sami moi kochani przyjaciele jak ja się wciąż zmagam ze swoimi problemami nie myście sobie że jest one usłane różami . Do tego jeszcze jestem sam na tym łez padole . Nie myślcie sobie że jestem ponurakiem że cały czas siedzę w domu . Zawsze aktywnie spędzam czas na powietrzu to sobie pojeżdżę rowekiem rehabilitacyjnym , to sobie pójdę na piechotkę a mam do cetrum miasta ponad 2-5 km . Wiem że każdy ma swoje problemy nie negóję ale musiałem się komuś zwierzyć ze swoich problemach . Uwieszcie mi strasznie być samotnym najgorszemu wrpgowi nie rzyczę takiej sytuacji . Wiem doskoanle ile mi żeście pompgli za co wam będę wdzięczy do końca moich dni . Życzę wam wszystkim ; rodzinmnego , miłego , pięknego dzioneczka. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim  :kwiatek:. To był dzień na torze wyścigowym mojego byłego trenera mistrza Andrzeja Walickiego . Wyrał gonitwę dla arabów nagrodę Eurupejczyka i nagrodę Haracza oglądałem oczywiscie w necie gonitwy . Wiecie wszyscy że zawsze kibicuję mojemu trenerowi Walickiemu to tylko dzięki jego decyzją mogłem przeżyć najpiękniesze chwile w swojej malutkiej karjeże jako jeżdziec . I też jestem wdzięczny trenerowi Walickiemu jak po wypadku podczas gonitwy płotowej na torze wyścigowym Słuzewiec choć u niego nie jechałem był kilka razy umnie w szpitalu MSW-ia w Warszawie jak mój stan był bardzo cięszki . Życzę wszystkim dobrej nocki dobranoccccccc. 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Wiem że wśtud was są wspaniali jeścy dla was to znany temat ale może młodych adeptów sztuki jazdy na rumakach może jeszcze nie . Jak nie raz widzę fotki na Facebooku jak lużne prawie rzucone sa wodze na szyji konia aż mnie mierzi aby napiać komentarz ale się powstrzymuję aby młodych jeśców nie zniechęcić swoja krytycznymi uwagami jak nie którzy zauważyli zamieszony pod zdjęciami jeśców zawsze moje komentarze są dopingujące jeśców do dalszej jady na koniach . No dobrze przechodzę do meritum sprawy ; pamiętajcie zawsze musi być kontakt z waszym rumakiem na wodzy ręka musi być jadwabna , dalikatna aby konia nie zaciągnąć w pysku . Naprzykład najzad na przeszkodę musi być koń na dibrym kontakcie , ponieasz luzina wodza doprowadza że rumak uznał że jak damy mu więcej wodzy to on sam może sobie decydować czy skoczyć czy nie przeszkodę . Póżniej jest strasznie trudno przy swoim błędzie to naprawić . Pamiętajecie kontakt z rumakiem , praca swoim krzyrzem aby konia mieć swoich ryzach i aby był podstawiony . Kochani zad jest całym motorem konia a przednie kończyny jego sa tylko jego podporami . Życzę wszystkim wam ; samych sukcesów podczas jady na ważych rumakach i aby wasza praca nad nimi dała wam pełną swatysfacje wam i waszym trenerom i waszym rumakom . 💘 :kwiatek: 🏇
Witam pięknie wszystkich . Dobrze że syn sąsiada jest informatykiem i mi wyczyścił komuter z badziewia jak miałem . Owszem nic za darmo zawsze mu dam 20zł za usługę . Wiecie syn jego uczy się jako informatyk dobrze że mam na miejscy taką usługę . Jak bym oddał bym do serwisu to ogromne koszty tak że jest już cacy . Życzę wsztkim ; miłego , udanego dzioneczka , przepraszam za błędy wynikające z pośpiechu . :kwiatek: 💘
🙂 bardzo fajnie się zachowałeś, a młody na pewno się ucieszył z paru groszy dodatkowych🙂
Tak chyba . Wyczyścił mi od nie potrzebnego śmiecia jaki miałem w kopmuterz teraz internet chodzi bez zbędnych obciążeń szybciej . Pięknie wszystkich pozdrawiam i życzę wam ; miłego , rodzinnego wieczorka . :kwiatek: 💘 :kwiatek: :kwiatek: 💘
Dobry wieczór wszystkim dziękuję losowi że jestem na wspaniałym portalu o rumakach że mam tu swoich dobrych przyjaciół , znajomych że mogę tu pisać swoje wspomnienia , porady dotyczące rumaków , że mogę się tu u was kapkę wyżalić życzę wam wszystkim ; rodzinnego , miłego , udanego weekedu . :kwiatek: 💘
Dobry ranek wszystkim :kwiatek:. U nas w Ciechocinku ogromnie padał deszcz zaraz inne piękne powietrze ale i dla rolników świetna sprawa . Pamiętajcie będzie fala upałów i wasze rumaki muszą często pić wodę ale chyba nie muszę wam o tym chyba przypominać . Na wyścigach na torze Służewiec mój trener mistrz Andrzej Walicki zawsze rano i wieczorem sprawdzał wszystkim koniom czy mają czynne pojniki i czyste i sprawdzał szczególnie wieczorem o godz 17 wszystkim koniom ścięgana itp. Wyda wam się to kapkę banalne no ale mój trener tym żył ogromną troską o konie a miał ich nie mało 70-80 rok rocznie . Zawsze po rannym treningu mył konie szlałchem całe. Przepraszam że taki prostą i chyba rzeczywistą sprawę taką wam piszę no ale w ramach przypomnienia dla początkujących młodych jeśców życzę wam tyle wsiadów i zesiadów z waszych rumaków . Miłego udanego , pełnego sukcesów dzioneczka wam życzę . 💘 :kwiatek: 🏇
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Jak zwykle nie ma transmisji w necie z gonitw na torze wyścigowym Służewiec już ten element się wciąż powtarza . Daj BOŻE jak może jak dostanę porzyczkę z banku PKO na wyjazd jak spotkam prezes PKWK Agnieszkę Marczak z którą kiedyś jeżdziliśmy razem na wyścigach u trenera Walickiego powiem jakie sa perturbacje z trasmisją wyścig zapewne ona już wie no ale w ramach naszej dawnej znajomści z toru na świętle ten problem . Pomijając ten fakt to właśnie tor wyścigowy wiedząc jaki miałem koszmarny wypadek podczas gonitwy płotowej na Słuzewcu powinni się poczuć do jakiegoś obowiązku ażeby mi pomogli sfinasować przyjazdy no ale nie mogę wymagać od nich takich żeczy mam co jeść , pić więc czego jeszcze mogę żądać od włodarzy toru . Uważam że jestem ich nie chlubną reklamą że wciaż pisze w necie o tamtym swoim dramacie ale gdyby oni stwli na wysokosci zwojego zadania mi pomóc byłbym według nich kontekt . No ale sam podjełem się ryzyka uczestnictwa w tej gonitwie i mogę mieć kapkę pretensji do siebie ale i do włodarzy toru np; czemu przeszkody płotowe miały tak mało szpalerów ?, a nie deski od płotów wystawały ?. Po moim wypadku wstrzymali gonitwy płotowe i wzieli się za naprawę wszystkich przeszkód płotowych a widzicie musiał się zdażyć wypadek ażeby zrobili przeszkody płotowe żetelnie je naprawili . Życzę redakcji , przyjacielom , znajomym i wszystkim którzy ten post przeczytają . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich i życzę wam; udanego , pełnego sukcesów dzionka . :kwiatek: :kwiatek:
Witam was wszystkich  :kwiatek:. Wczoraj od znajomych pożyczyłem 200zł na wyjazd na najważniejszą gonitwę roku Derby . Już wczoraj zamówiłem hotel 400 m od toru o nazwie hotel Służewiec . To jest to będzie moje pożganie z torem wyścigowym Służewiec . Sam sobie robię kłopot ażeby być na wyścigach a póżniej muszę ten wyjazd odpotkutować ten wyjazd w sierpniu bo będę musiał jak dostanę rentę oddać . Błagam nie myście sobie że przez te moje myśli miałem nadzieję o wasze wsparcie . Dość już mi i tak pomogliście . Mam ogromny żal do włodarzy toru wyścigowego Służewiec że nie potrafią się wznieć ażeby mi pomóc ażeby przyjechać . Powiedziałem sobie skoro oni mnie tak traktują to jak tak samo ich . Nie będę się im narzucał wiem to doskonale że w cyberprzestrzeni jak piszę o tym wypadku robię im anty reklamę jestem chyba dla nich nie wygodnym meblem . Włodarze widzą w cyberprzestrzeni że jestem aktywny i daję sobie radę w ich mniemaniu są w ogromnym błędzie . Wstawiam swoje fotki może i nie potrzebnie na Facebooku i widzą jak jestem ubrany nic mylnego wszystkie rzeczy mam z cuchladów i czego się nie wstydzę na takie żeczy mnie tylko stać . Tak to jest jak samotnść człowieka zabija . Nie myście sobie że nigdzie nie wychodzę nic bardziej mylnego jestem strasznie kontaktową osobą i taki Roman gawędziasz . Ale na zapoznanie kobiety trzeba mieć kasę na zaproszenia ją do kawiarni . No dość tych mojego psioczenia na los inni mają gorzej . Życzę wam wszystkim ' udanego , pełnego sukcesów dzioneczka . :kwiatek:
Hihi i to jest myslenie koniarza 😉 zapożyczy sie na gonitwe, a nie zabierze kobitki do kawiarni 😉
Może te 200 zł zainwestuj w swoją przyszłość?
Nie wiem, jak kobitki w Twoim wieku, ale ja starałam się zawsze płacić za siebie na randkach, chyba, ze facet bardzo mocno sie upierał 😉
Witam i dziękuję za porady znam życie . Te 200zł porzyczyłem na hotel Służewiec 400 m od wyścig . Nie może tak być ażeby człowiek w pad monotność życiową . Pięknie wszystkich pozdrawiam i życzę mego pozytywnych fluidów na te popoludnia. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam napewno temat dla was znany . Bez kopyt nie ma konia . Otóż odpowniednia dbałość o kopyta zawsze daje nam wymierne wyniki w dalszej pracy trenigowej konia . Kiedyś nie było takich wspaniałych medykamętów dla rumaków ale zawsze główne motto śp trenera majora Leona Burniewicza było dbanie o konia kopyta . Systemtyczne werkowanie kopyt  , smarowanie sytematyczne kopyt maścią do kopyt . Zawsze przed trenigiem oglądanie kopyt konia czyszczenie ich głównie chodziło stan strzałek które są jak resor w samochodzie . Bardzo często u nas na wyścigach na torze Służewiec mój trener Andrzej Walicki ogłaszał po rannym trenigu po uprzednim myciu wszystkich 4 kopyt zażądził że wieczorem wszystkim koniom smarujemy kopyta . Dobry trener czy instruktor zawsze sprawdzi w boksie przed trenigiem rumaka ale głównym obowiązkiem jest aby jeżdziec jeżdżący na przydzielonego albo własnego konia zawsze w boksie sprawdził stan kondycji konia . Tradycyjnie życzę wam tyle wsiadów i zesiadów z waszych cudownych rumaków . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich .Czytam tak sobie czytam na kilku forach o rumakach wyścigowych w temacie wag dżokei , jeśców i po części szczególnie graczom przyznaje racę . Zawsze przed gonitwą byliśmy ważeni na wadze waga musiała się zgadzać jak było w programnie wyścigowym . Owszem jak miałem nie dowagę i nie miałem ciężarków ołowianych w czaprak to piłem wodę aby waga podana się zgadzała . Zawsze po wyścigu jest teraz 1 kg toleracji na wagę ponieważ dżokeje , jeścu w ginitwie wypocą . Słuchajcie jakie są tam wpisy internałtów głowa boli no ale maja do tego prawo oni obstawiają gonitwy i mogą zawsze wyściągać daleko siężne swoje wywody czasem wodnite tak to są tylko wyścigi jak starzy gracze mawiają . Życzę moim przyjacielom redakcji , znajomym ; rodzinnego , miłego wieczorka . 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich . Będę na wyścigach na najważnieszej gonitwie roku Derby .Będę już w piątek na torze na Służewcu . Będzie to moje pożegnanie z torem wyścigowym Służewiec . Kiedyś włodarze toru mnie zapraszali fundując mi hotel ale już od paru lat już tego nie robią dobrze że znajomi mi porzyczyli 200zł na hotel . Jak mi miło się zrobiło jak parę lat temu zaprosił mnie tor Służewiec i proszono mnie przez mirkrofon abym uczestniczył przy dekoracji po gonitwie płotowej no cóż było mineło . Nie będę się im nażucał wiedzą że jestem widoczny w cyber przestrzeni i uważają że temat zamknięty mojej skromnej osoby po wypadku podczas gonitwy płotowej na Służewcu wiedzą że to wypadek nie zmojej winy tylko konia który nie oddał skoku na przeszkodzie płotowej i runoł zemną . No cóż skoromnie mnie tak włodarze traktują będę to samo robił co oni . Dość tych umizgów itp . Przecież prezesem PKWK jest moja zanoma Agnieszka Marczak z którą razem jeżdzilismy u trenera Walickiego . Ona jako amatorka a ja jako zawodowy jeżdziec wyścigowy . No ale też jestem zaproszony właścieli mego dawnego championa gonit płotowych Viritima ażebym ich odwiedził i Virka . Może ktoś z was pomysli po co ten gościu tak jeżdzisz tu i tam . Otóż człowiek odpocznie o tej mnotości dnia codziennego te same ulice , ludzie i robię to co kocham czyli rumaki . Życzę wam ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka .
Witam pięknie wszystkich . Jak pracowałem i jeziłem na torze wyścigowym Służewiec u trenera Walickiego już raniutko jak wstałem lekkie śniadanko , witaminy , kawa wiedząc że będziemy skakali przeszkody płotowe na rumakach to człowiek był tak strasznie domotywowany psychicznie że jak naprędzej chciałby być w stajni . Nie ważne było czy skoki były na torze wyścigowym i na torze roboczym . Ogromnie mi było przyjemnie jak coś się innego działo w stajni np; skoki przez przeszkody płotowe , zajastki młodych koni to ogromna adrenalina która nas wyścigowców zawsze nas domotywowała . Co będzie jak sobie koń poradzi ze skokami , zajaszczką . My prawdziwi wyścigowscy lubimy ryzyko no ale trza to dobrze dwkować nie można zbyt spotanicznie podchodzić do tych zagadnień np; jak ktoś zawsze chce sie popisać przed innymi że co on nie potrafi . Ludzie którzy się kapkę nie boją są dla mnie ludzimi chorymi . Zawsze musi być mała dawka strachu który pomaga nam do większej pokory dla konia i co robimy np; staramy się mieć stabilny dosiad , mamy ogromną pokorę dla rumaka to właśnie o drobinkę strachu powoduje że nas wewnęczna siła nakazuje nam na prawidłowe analizy co może się stać do jeszcze większej w nas determinacji do osiągniecie swoich celów wzgędem swoich rumaków . Wiem że to są co dla nie których zbyt dogłębne analizy ale mogę przypuszczać że co niektórym te moje wywody na coś się przydadzą . Tradycyjnie życzę wam ; tyle wsiadów i zesiadów z waszych rumaków , i miłego , udanego dzioneczka wam życzę . :kwiatek: 🏇 🏇
Witam pięknie wszystkich . Jak wiecie podczas waszych zawodów trenigów macie też chwile zamałania np; nic wam nie wychodzi , rumak nie reaguje na wasze pomoce itp. Ale zawsze musicie się podnieś ze swoich porażek i zacieśnicie pięści i powiedcie sobie ja napewno dam radę . Widzicie pomnie pomimo tego wypadkowi podczas gonitwy płotowej co roku chodzę na zabiegi rehabiltacyje mam duszę wyścigowca i jeśca którego życie byłego sportowca nakazuje mi nigdy się nie podawać i tak samo powinniście czynić podczas waszych trenigów , zawodów czy jeżdzie w teren . Wieże że w śrut was jest bardzo dzielnych jeśców że macie tyle silnej woli że wszystkie wasze małe poraszki są przez was pokonywane bądcie dzieli jak i jesteście . 🏇 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim tak sobie czytam na różnych forach co chce  zrobić dzierżawca toru czyli Totalizator Sportowy aż mnie ciarki przechodzą . Wiadomą ,zeczą było już od dawna że Warszawski tor wyścigowy Służewiec rok rocznie tonie boryka się z finasami na utrzymanie toru więc minister rolictwa Sawicki dał zgodę Totalizatorowi Sportowemu na 30 lenią dzierżawę toru . Chcą zlikwidować tor roboczy i stajnie na takzwanym dołku , gdzie ma też i stajnie mój były trener Walicki . W to miesce chcą urządzić dla Warszawiaków jakieś budki z lodami itp. Chcą zapewne w puścić deweloperów . Smutne jest to że istniejący tor wyścigowy Słuzewiec od 1939 roku wciąż się boryka być albo nie być . Już cała Europa wyściów się śmieje się z nie udolności Polaczków w rozwiązaniu tego problemu z funkcjonowaniem toru który jest jednym z najpięknieszych torów na świecie . Będę na najważniejszej gonitwie roku Derby i wszystkiego się dowiem co i jak choć ta wyprawa na tor wiele zdrowia , pieniędy kosztuje powiedziałem sobie to będzie moje pożegannie z torem na Służewcu . Błagam nie pomyście sobie że pisząc ten post chciałem coś uzyskać dla siebie nic z tych żeczy pożyczyłem sobie pieniędzy na hotel i jest cacy . Życzę wszystkim ; kolorowych , bajkowych snów dobranoccccccc. :kwiatek:
Witam wszystkich ja to mam pecha , już wiadomo będzie strajk PKP przewozy regionalne będą strajkować , będę musiał jechać autobusem do Warszawy . Jak co roku są zawirowania na PkP i to zawsze akurat jak dzieci mają wakacje . Ja bym wszystkich winnych takich zaniedbań na kolei , zmian rozkładów pocigągów wywalił na zbity pysk co roku chcą wykorzystać że są wakacje i gro ludzi musi czymś dojechać . Sam bym dzieciom oddał bilet swój aby one mogły się cieszyć wakacjami . Życzę młodzieży ; udanych , miłych wakacji i zdróweńka wam życzę . 😅 :kwiatek:
Witam wszystkich życzę wam ; rodzinnego , miłego , weekendu . Na razie nic mi się nie układa .
Witam pięknie wszystkich i życzę wam ; miłego , udanego , pełnego sukcesów dzioneczka . :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich już w piątek jadę na tor wyścigowy Służewiec na najważnieszą gonitwę roku Derby . Obiecuję że przekażę wam wszystkie istotne wiadomości co się dzieje w tym małym piekiełku wyścig na torze . Jak pięknie będzie gdy z samego rana o godz 6 rano pójdę sobie na tor roboczy na Służewcu popatrzeć jak rumaki galopują na torzę . Wiecie jaka jest cudowna magia poczuć to cełe piękno majestycznemu ruchowi konia w galopie . Życzę wszystkim magi takich wspaniałych uniesień wszystkim jeścom i tradycynie tyle wsiadów i sesiadów z waszych rumaków a matko jeszcze napiszę do was jak przebiegła moja wizyta u mego byłego championa gonitw płotowych Viritima jestem zaproszony przez państwo Rybarczyk właścieli Virusia zostałem zaproszony będą też na Debach państwo Rybarczyk samochodem i mnie zabiorą . Jeszcze raz życzę wam wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj. :kwiatek: 🏇 💘 💘 :kwiatek:
Może Cie gdzieś w tłumie wypatrze, też pojadę na Derby, - raz na rok można 😉
Służewiec mam pod nosem, a częstotliwość z jaką tam jestem, podobna do Twojej 😉
Naprawdę warto tam być na takim święcie koni jakim są Derby . Podejrzewam że to chyba mój ostatni raz kiedy będę na torze wyścigowym Służewiec , przykre jest to w jaki sposób mnie traktuję włodarze toru na czele z nową prezes PKWK Agnieszką M , co razem jedziłem z nią u trenera Walickiego . No ale mają napewno większe zmartwienia PKWK nisz zajmować się takim szarym żuczkiem co ja . Życzę wszystkim wspaniałych wakacji , urlopów rodzinnych życzę wam wszystkiego najjjjjjjjj. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich i życzę wam ; miłego , mega wypoczynku letniego wszystkiego najjjjjjjjjjjjjj. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich tak jak obiecałem chciałem zdać relacje z mojego pobytu u mojego byłego championa gonitw płotowych Viritima . Na samym początku chcę pięknie podziękować państwu Rybarczyk za zaproszenie mnie i przyjazd na najważnieszą gonitwę roku Derby gdzie po gonitwie zabrali mnie w samochód do Virka . Ogromnie dziękuję wszystkim za wsparcie finasowe abym mógł się użeczywistnić swoje ogromne pragnenie zobaczyć Virka . Wiecie jakie ma wspaniałych właścieli inni tylko mogą zadrościć takich właścieli jakiech ma mój były champion gonitw płotowych VIRITIM . Wiecie jak jest tam pięknie urokliwie czuć oddech przyrody . Mile mnie zaskoczył tam koń o imnieniu Zawisza przezemnie przezwany Baton rasy śląskej jest on nie samowicie przeiteligetny jak rano kapkę pomgłem poić to Baton ocziwiście pie z wadra jak odkużacz . Jak zosatanie w wiadrze 1-2 litry widy bierze wiadro w zęby i tak sobie je trzyma nic z wiadrem nie robi tylko sobie je trzyma . Jak rano go wypuszczją i inne konie rosypią się tak w ogrodzeniu na 600-700m a Agnieszka lub jej mąż zagiżdże na Batona aby go osiodłać dla klijętów zaraz przylatuje jak pies i ciągnie za sobią inne konie poprostu Baton jest niesawity . Oczywiście w ramach odwięcznia się za zaproszenia przez państwa Rybarczyk robiłem im ich dziecią małe ternigi z ujeżdżeenia . Jak zapewne już wiecie podstwą do dobrej karjery sportowej jeśca jest chodzisz poznać zasady ujedżenia klasy L . Wiecie jak ja się cieszyłem jak państwo Rybarczyk i ich dzieci robią postępy aż moje serce ogromnie się radowało z właszcza na ostatnim trenigu jaki w czoraj przeprowadziłem warto jest żyć dla takich chwil . Błagam nie myście sobie że tak się przechwalam jak był jakimś mistrzem ot tak cosik wiem to tych sprawach byłem takim typowym średniakiem . Na zakończenie powiem wam ogromnie się dowartościowałem że mogłem się podzielić się małą moją wiedzą na temat ujeżdżenia . Wiecie jaka jest ogromna radość z uśmiech jesców po trenigu nie ma nic pięknieszego dla mnie taki usmiech jest więcej wart jak wagon złota . Wyjedżając jak mnie Agnieszka R z córką podwiezły mnie na dworzec PKS aż łzy staneły mi jak się z nimi żegnałem oni mi dali tyle dobrej energii swoją dobrocią i postępami na trenigach aż trudno to opisać dziękuję państwu Rybaczyk i ich dzieciom za piękne chwile jakie mogłem spędzić z nimi. :kwiatek: 💘 :kwiatek: 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Cudownie, ze spedzil Pan tak milo czas u Viritima i jego wlascicieli.
A jak tam Derby sie podobaly?
Witam pięknie suma sumarum tak sobie bo nie wygrał mój trener Walicki . No ale nie będzie wygrywał rok rocznie wiadomo są przeciesz inni trenerzy i by było zbyt nudnie . Nie spełnił założeń dżokei Turgajew miał przecież prowadzić wyścig , miła przecież 1 numer startowy zaraz przy kanacie . No ale ogromny szcaun dla Va-Banka trenowany przez trenera Janikowskiego udowodnił swoją klasę . Jeszcze przed wyściem na prostą był w środku stawki ale jak on kapitalnie poprawaił i przesuwał się do przodu wygrał chyba 4 długości . Życzę moim przyjacielom , znajomym redakcji ; miłego , rodzinnego , mega dzioneczka , :kwiatek: 😅 😅 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich i życzę wam ; miłego wypoczynku podczas wakacji , urlopów i aby wasza wspaniała pasja do rumaków dalej kwitła . Życzę redakcji re-volta i wam wszystkim mega pozytywnej energii nich moc będzie z wami . 😅 🏇 :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się