Podziękowania

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :grupa: :przytul: :pijacy:
Dziękuję pięknie Marto i też życzę tobie i całej twojej wspaniałej rodzinie co tylko sobie zamarzycie ........... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘
Dziekuje pieknie i wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych imienin 🙂
Witam wszystkich . Zawsze musimy pamietać a wszzcególności trenerzy , instruktorzy i fachowcy co przekazują swoją wiedzę aby młody rumak mógł korzystać ze starszego bardziej doświatczonego rumaka w wykonywania skoków . Wiadomo człowiek i zwierzęta uczą się od najleprzych . Wiadomo że nie które przeszkody na parkurze roboczym na krosie przerastają możliwości młodego konia do wzmożonej swojej siły , koncetracji do pokonania danej przeszkody . Jadąc za koniem młody rumak próbuje naśladować starszego rumaka w pokonywana przeszkody . Tak samo jeścy powinni podpatrywać najleprzych i powinni kodować sobie jakie element starszych , bardziej doświadczonych jeśdżców dany element ich jazdy można od niego przyjąć i wdrożyć do realizacji podczas jazdy na treningach . Uwierzcie mi że często na trenigach  , na wyścigach podpatrywałem najleprzych i kodowałem sobie wewnęcznie ich dobre elementy abym mógł je wdrożyć na treningach uwieżcie naprawdę człowiek w pewnym sęsie się domotowywuje do dlaszej pracy trenigowej . Życzę wszystkim jeścom aby w kuli swój talent podczas trenigów które się przekują w wasze wspaniałe sukcesy czego wam życzę z całego serca wam ... 💘 🏇 :kwiatek: 😉 😉
Witam pięknie wszystkie panie z okazji waszego święta życzę wam ; miłości radości rodzinnej , moc pozytywnej energii , zdróweńka i co tylko sobie zamarzycie by się wam spełniło . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Bardzo dziękujemy 🙂  :kwiatek:
Niema za co drogie panie wiadomo że jesteście najpiękniesze na świecie ............................. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Przepraszam że tak piszę wciąż o sobie ale jak tu się nie cieszyć z takiego dnia . 7 dni temu lekarz mój rodzinny wysłał do NFZ aby mi dali skierowanie na zabiegi do szpitala wojskowo-rehabilitacyjnego w moim mieście Ciechocinek . Zaraz po odbiorze na potczcie listu ze skierowaniem udałem się do szpitala wojskowo -rehabilitacyjnego zanieść ten dokument bedę miał zabiegi 15 kwiecień . Aby nie być sam jak zwykle na święta mam zaproszenie od Luizy i jej rodziny aby przyjechać do nich do ośrodka agroturystycznego do niej i jej rodziny . Cieszę się ogromnie że mogę tam być jadę już 21 marca . Życzę moim przyjacielom , redakcji , znajomym miłego , rodzinnego wieczorka ............. :kwiatek: 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Sam wiem ze swojego doświadczenia że nie można podczas trenigów z jeżdżacami dużo im wpajać elementów 2-4 najwyżej w zależności jakim jest rumak czy jest przepuszalny i czy jeżdziec jest skłonny przyjąć wskazówki przez trenera , instruktora i osobie która nam chce pomóc . Nie możemy od razu krytykować jeśdżca sztuką jest aby swoje spostrzeżania dobrze opakować aby jeśdżca nie zniechęci tylko go bardziej zdomotywować do dalszej pracy na treningu . Trzeba stopniować , wpajać im pewne elementy z jazdy na rumakach aby nasze założenia na treningach z jeżdżcami dały nam poczucie dobrej pracy treningowej ze swoimi wychowankami . Zawsze jak gdzieś mam styczność z rumakami i jeżdżcami jak mnie poproszą abym im cosik podpowiedział staram się te elementy które pisałem na samym początku realizować . Wiem że nie którzy patrząc z dołu jak przekazuję swoją wiedzę inaczej to odbierają np; czemu pan krzyczy na moją córkę itp . Zawsze podnoszę głos słysząc od jeżdżca że może jutro ten element przerobimy aż ciarki mnie przechodzą że w taki wywody jeżdżcy chcą się wymigać nie naprawiając swojego błędu do konia . Np jeżeli rumak żle zrobi pół paradę np ;zatrzymywanie prwidłowo na stój równo na cztery nogi . Jeżeli zaniechamy poprawy pewnego elementu jaki powinien zrobić wasz rumak to koń automatycznie sobie utrfala że zrobił to po swojemu bez żadnej komendy jeżdżca i że to on będzie wykonywał po swojemu pewne elmenty bez żadnego syganału jeżdżca . Błagam niech ktoś sobie że byłem w jezdzie dresażowej skowej , wkkw , wyścigch jakimś mistrzem od typowy mały średniaczek który z nie jednego pieca chleb jadł . Życze wszystkim dobrej nocki dobranocccccccccccc...
Witam wszystkich tak to jest jak człowiek jest kapkę gapowaty z obsłudze sprzętu cyfrowego . Otóż za wielokrtną podpisaną umowę dostałem tablet z sieci play za darmo . Zawsze go biorę jak gdzieś jadę . Poszedłem do sieci play aby sobie przypomnieć jak kasować fotki z tableta stare . Więdz ich miałem dużo pani w sieci mi pokazała . Jak wiecie kartę sim z modena trza zaistować do tableta . Tak jakoś gapowato i wcale o tym nie myślałem że klikłem i skazowałem wszystko na fejsie . Musiałem sie znowu zalogować a wszystkich znajmomych już mi wszystko znikło . Przeprosiłem wszystkich na fejsie że tak gapowato zrobiłem .
Tak już w poniedziałek jadę do Luzy i jej rodziny na ich zaprozenie na święta żebym znowu nie spedział je sam . Jest to ośrodek agroturystyczny za Jelenią Górą Mysławkowice maja tam i wspaniałe rumaki . Będę też mógł o ile ktoś wyrazi chęć podzielę się z nimi swoja wiedzą . Tak byłem tam 2 razy wspaniali są tam ludzie , jeżdcy którzy zawsze korzystają z moich porad . Tam się porostu człowiek realizuje przekazując swoją wiedzę innym . Życzę redakcji , znajomym , moim przyjacielom ; miłego , rodzinnego , udanego wieczorku . :kwiatek: 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim nie raz oglądam puchary świata w skokach na Eurosporcie . Już od kliku lat jestem fanem Edwiny Tops-Aleksader . Ta filigranowa kobieta częto wygrywa z panami . Jej częte podejmowane ryzykowne najazdy na przeszkody zapiera dech . Walka się toczy z czołowymi jeżdcacmi o ułamki sekund a wiele jest czystych przejazdów na parkurze . Mój śp trener major Leon Burniewicz zawsze mawiał jak miałem rozgrywki na parkurach na zawodach myśl tak albo pierwszy albo ostatni świadczyło w toku jego rozumowania że musisz podjąć ryzyko nie kowencjonalnych swoich decyzji np; podjąć ryzyko na parkurze jechać dużymi skrótami na przeszkody , często jechać na granicy błędu . Życzę wam a wiem że wśrut was są wspaniali jeścy aby wasza cięszka praca na trenigach przekuła się w wasze piękne sukcesy sportowe , życzę wszystkim  ludziom którzy mają swoje cudowne rumaki aby wciąż był u was progres w jedzie na swoich rumakach . :kwiatek: 🏇 🏇 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich kapkę odemnie odpoczniecie jadę dziś do ośrodka agroturystycznego u Luizy dostałem zaproszenie od właścielki i jej rodziny abym przyjechał na święta żebym znowu sam . Ma tam właścielka rumaki prowadzi tereny i nauki z klijętami . Może będę znowu mieć zaszczyt poprowadzić parę jazd dla jeżdców tam jeżdrzących sportowo . Biorę tablet który dostałem gratis od sieci play za podpisywanie z nimi umów na internet relacje foto będą na Facebooku . Życzę redakcji revolty.pl , przyjacielom , znajomym ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka ....... 💘 💘 :kwiatek: 🏇 🏇 🏇
Witam pieknie z osrodka agroturystycznego u Luizy chodz podrusz tfala. 13 godzin ma do pokonia 4uo km warto tu byc u bardzo zyczliwych ludzi
Kubek jaki dostal Viritim 🙂
Dobry wieczor wszystkim . Zycze wam w te naafchodzace swieta Wielkanocne.rodzinnych milych radosnych swiat .Powiem tak beda to dla mnie napiekniesze swita jakie mialem. Tylko dzieki Luizie i jej wspanialej rodznie co mnie zaprosila do tego osrodka wiem ze nie bede jak zwykle sam.Ogronnie sie ciesze ze tez moge sie realizowac wewnecznie przekazujac swoja wiedze jescom tam jezdzacymi.Jeszcze raz wszystkiego najjjjj
Witam wszystkich . Już w czoraj przyjechałem z ośrodka agroturystycznego u Luizy w Mysławkowicach za Jelenią Górą miałam 5 przesiadek . Powiem wam szczerze że warto tam było być na święta. Były one najpiękniesze jakie miałem w swoim życiu . Właścielkę i jej rodzinę traktuję jak zwoją rodzinę . Byli goście ze Szkocji , z Poanania na święta . Robiłem też ich dzieciom jazdy na rumakach chodż nie mam żadnych uprawień robiłem je pod nadzorem instruktora . Powiem wam jak ja się mogłem weneczcienie realizować że mogę komuś przekazać swoją wiedzę . Wiecie taż robiłem trenig Wiktorii W która ma bardzo stabilny dosiad i realizował moje wytyczne; pół volty , kłusy wyciągięte , przejazdy przez drągi itp. Choć mam kawał drogi 470 m i miałem z powrotem 5 przesiadek ale zapewmiam was że warto być ze swoimi przyjaciółmi . Błagam niech ktoś nie pomyśli że byłem jakimś mistrzem itp od typowy średniaczek co z nie jednego pieca chleb jadł jako jeżdziec .  🏇 🏇 :kwiatek: 💘
Witam wszystkich i życzę wam aby ten dzioneczek przyniósł wam same cudowne sukcesy w tym dniu . Dziękuję opatrziści że jestem z wami na Re-Volcie.pl i mogę pisać swoje wynorzenia , wspomnienia , porady na tym cudownym portalu o rumakach dziękuję pięknie za życzliwość względem mojej skromnej osoby ,... 💘 :kwiatek: 💘 🏇
Witam pięknie was wszystkich . Pamiętam jak by to było nie dawno . Jak byłem na zwodach w skokach na różnych zawodach po uprzednim przejściu parkuru zapamiętając kolejność przeszkód i omówienia każdą z nich z moim śp trenerem majorem Leonem Burniewiczem który zawsze powtarzał albo pierwszy albo ostatni to był dla nas zawodników wspaniały doping ażeby podejmować ryzkowne decyzje na rozgrywce . Zawsze bardzo uważnie trzeba było najeżdżać na przeszkodę śp trener zawsze podkreślał jaki najast taki skok . Jak już wiedziałem że rumak ma większość parkuru na czysto najważniesze było to aby nie wpaść w samozachwyt i często zawodnicy na ostniej przeszkodzie robią nie wybaczalne błędy , przeszodę strąca ich rumak . Zawsze byłem skupiony na maksa ażeby sprostać zadaniu jakie postawił prze demną mój śp trener . Życzę moim zajomym , przyjacielom aby wasza koncetracja na wszystkich parkurach przekuła się w wasze zanamienite , wspaniałe sukcesy . 🏇 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich . Jak już kiedyś pisałem ale ramach przypomnienia dla wszystkich jeżdżących sportowo , rekreacyjnie zawsze w naukę dla waszych wspaniałych rumaków kładziemy nacisk u wykonujemy 2-3 elementy . Nie można wpajać rumakom za dużo i jeżdżcom powiewasz natłok wiadomości będzie zawsze odwrotny skutek podczas waszego treningu i nauki jazd na rumakach . Zawsze tak postępował mój śp trener major Leon Burniewicz co przynosiły wymierne sukcesy na treningach i na zawodach . Wiem doskonale że w śrut was są znakomici jeścy i wiedzą co mam namyśli . Życzę wam i redakcji re-volty.pl ; miłego , nie tuzinkowego , udanego popołudnia jak i wieczorka ........ 🏇 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Są takie momenty a ja je miałem że chciałem zrezygnować ze skoków , wkkw , wyścig dlaczego są takie bardzo krytyczne momenty w naszej karjerze sportowej że poprzez swoją pacę na trenigach nie mamy prawie żadnych efektów pozytywnych w nas samych i swojego rumaka . Uwieżcie sami że kiedyś może jutro itp taki moment może nastąpić . Zawsze szukałem wewnęcznego wyciszenia i zawsze powracałem do pięknych momentów pracy nad swoim rumakiem . Jeżeli takie coś was kiedyś spotka musicie sobie zrobić kliku dniową przerwę z jady na waszych wspaniałych rumakach . Uwieżcie mi że to bardzo pomagła mi taka malutka terapia mój śp trener major Leon Burniewicz taki kryzys jeżdżca zawsze zrozumiał po uprzedniej rozmowę z zawodnikiem . Życzę wam wszystkim ; rodzinnego , miłego wieczorka .
Witam wszystkich może kapkę temat wrażliwy co dla nie których . Wiecie zapewne sami że przez poglądy polityczne można się pokłucić z najbliszymi . Powiem wam ja nigdy nie należałem do żadennej partii i nie należę . ,Ale swój głos oddałem na partie Nowoczesna Ryszarda Petru uważam ża najbardziej konstruktywną opozycją . To co robia pisory aż włos się jeży np; zamach na TK , odwołanie dyrektorów stadnin Janów Podlaski .Michałowa zniszczyli oni 200 lat naszej chluby narodowej jakim była nasza chodowla koni rasy arabskiej . Mieliśmy jak się w świecie mawiało najpiękniesze araby na świecie . Sami śledzicie czasem  życie polityczne jakie nam fudują nam pisoiry no ale cóż każdy może mieć inne poglądy i ja je szanuję . Życzę moim znajomym , przyjacielom , redakcji aby polityka obecana nie zjadła naszą znajomość , przyjażń czego wam życzę z całego mojego małego serca . Tyle ile mi daliście mi pomocy w życiu nikt mi niedał w życiu niż wy kochani . Nigdy o was nie zapomnę waszego dobrego serca . 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Biorą się za Służewiec powoli...
Może i tak daj Boże że będę na najważnieszej gonitwie roku derbach i wszystkiego się downiem napewno przekażę całą relacje co i jak .Życzę wszystkim ; miłego , spokojnego , rodzinnego wieczorka ...........
Witam wszystkich . Jestem takim człowiekiem że nigdy nie zapomninał o swoich byłych trenerach i ludzi którzy mi pomagają w trudnych chwilach dnia codziennego . Nigdy nie zapomnę mojego byłego śp trenera majora Leona Burniewicza który uczył mnie abecadła skoków , WKKW który jak mi śp trener opowiadał spotkał kilka razy śp majora Dobrzańskiego psełdonim z wojny Hubal . Jeżdził też zawody z . Mickunasem , Rojcewiczem . Rumlem . Nigdy też nie zapmne mego byłego trenera Andrzeja Walickiego który jest nadal trenerem . Mam z moim trenerem Walickim doskonały kontakt . Nigdy mu nie zapomnę choć nie uniego jechałem wyścig płotowy i miałem wypadek podczas tej gonitwy był umnie kilka razy w szpitalu . Miałem w swoim życiu ogromne szczęście że otarłem się o tak znamienitych wspaniałych trenerów i ogromny pokłon skaładam dla nich za przekazanie mi swoich porad , uwag , moralnego wsparcia , i pomoc w zwirowaniach życiowych . Przepraszam że jestem monotematyczny ale już kiedyś pisałem o tych wspaniałych trenerach . Wybatrzcie mi musiałem to napisać i wciąż będę ich wspominał i gloryfikował za lata bajkowych , cudownych chwil jako czynny zawodnik ale już wszystko się skończyło po moim makabrycznym wypadku podczas gonitwy płotowej który możecie sobie obejżeć w necie ; świat koni Roman Śmigielski jest pieć cgyba wątków omnie ale w temacie ten wypadek jest pomoc dla dżokeja . Błagam niech nikt nie pomysli że pisząc moje wywody coś chciałem od was uzyskać nic podobnego tylko chciałem abyście mieli pełny szacunek dla swoich trenerów , instruktorów , i ludzi którzy zawsze chcą przekazać swoje wiadomości dla waszego dobra . Życzę wszystkim tyle wsiadów i zesiadów z waszych kochanych rumaków . 🏇 💘 :kwiatek:
Witam pięknie was wszystkich . Dziś idę po kartę zabiegową do szpitala wojskowo-rehabilitacyjnego gdzie co roku mam zabiegi po makabrycznym wypadki w 2005 roku podczas gonitwy płotowej na torze wyścigowym Służewiec . Może co nie którym wyda się ta informacja może kapkę banalna . Ale może pisać o tym ktoś co przez lata chodzi na zabiegi aby jako tako funkcjonować na tym łez padole . Uwierzcie mi zabiegi to nie żadna sielanka towarzyska , tylko ogrom potu , samozaparcia , bólu , wewnęcznej dyscypilny . Po zabiegach a będę się starać mieć je od poniedziałku jaki jest człowiek padnięty . No dobrze już na dziś psioczenia życzę redakcji , znajomym , moim przyjacielom ; miłego , pełnego sukcesu dzioneczka ............. 💘 💘 :kwiatek:
Witam was wszystkich . Zawsze trzeba pamiętać o delikatnej ręce na wodzy ja to nazywam jedwabną rekę . Nie jest sztuką brutalnie operować wędzidłem w pysku rumaka to świadczy o poziomie umiejętności jeśdżca . Musimy włączyć taki tryb myślenia jak to właśnie my mieli wędzidło w ustach . Powiem nie skromnie zawsze maiłem taki tryb myślenia do rumaków na których jeżdziłem . Wiem doskonale że w śrut was są wspaniali jeżdcy . Te moje wywody kieruję głównie do początkujących jeżdżców . Ja za chwilkę jadę na zabiegi do szpitala wojskowo-rehabilitacyjnego , życzę redakcji i wam wszystkim ; miłego , udanego dzioneczka . 💘 :kwiatek: 🏇 💘
Witam pięknie wszystkich  :kwiatek:. Jak zawsze wracaliśmy z zawodów w skokach , wkkw koniowozem z końmi i tak 200m od stajni rumaki w samochodzie rżały a konie w stajni ich im odpowiadały na przywitanie jakie to było cudowne przeżycie jak do tego wracaliśmy z pucharami . Jak człowiek tak wspomina aż łezka się kręci w oku jakie to były cudowne lata młodości nie samowitych przeżyć . Kiedyś tak nie było że wszystko jest podane na tacy śp trener major Leon Burniewicz ile się musiał nagadać do prezesa spółdzielni który jego spółdzielnia sadowiczo roloczba była właścielm tych koni . Dzięki uprzejmości byłego śp prezesa Grzegorczyka który był bardzo przychylny naszemu wspaniałemu trenerowi majorowi śp L. B i trenera obietnic że rekalmujemy spółdzielnie w zawodach itp otzymwaliśmy samochód to był taki Star z pladekom . Nasz klub działający w Ciechocinku przy RSSW zawsze dumnie reprezentował klub Kawalkada wszędzie gdzie się pokazał np; na zawodach , przemarszach po ulicach Ciechocinka , pokazówek na roboczym parkurem przed hotelem Amazonka gdzie ogromne tłumy przychodziły na nasz trenig skokowy okraszony przecudną przemową naszego śp kochanego trenera majora Leona Burniewicza który wprowadzał publiczność w arkana skoków i jaki ma cel skoku na daną przeszkodę . Mój BOŻE nie wiecie jak serce boli na te wspomnienia , cudowne nie zapomnienie chwile wielu moich kolegów , zawodników już nie żyje . Więc ja chcę przywrócić o nich wspomnienia wiem że i ja przegrałem ze swoim życiem nie mam rodziny , jestem sierotą , jestem na ręcie po wypadkowej i tylko mogę żyć wspomnieniami . Dziękuję opatrzności że mogę pisa na cudownym portalu o rumakach na re-volta .pl i że wy to czytacie . Życzę wszystkim ; miłego , pełnego sukcesów dzioneczka wszyscy jesteście w moim sercu moi przyjaciele . 💘 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim napewno stary temat . Wiecie jak mi jest cholernie przykro że wciąż muszę zmagać się rok rocznie z zabiegami . Wiosna ciepełko ludki sobie chodzą po chodnikach pary itp a ja biedny żuczek muszę pomykać na zabiegi rowerkiem i praktycznie większość dnia spędzam na zabiegach w szpitalu wojskowo-rahabilitacyjnym . Wiem że w tym momencie jestem monotematyczny ale uwieszcie mi że czasem mam tego dosyć ciągłego zmagania się z tymi ciągłą pracą nad sobą jedynie takie mam przemyślenia że dzięki tym zabiegom jako tako funkcjonuję na tym łez padole . Przepraszam że ciągle biadole ale uwiszcie mi że jak człowiek nie ma własnej rodziny jak ogromnie cierpi . Życzę wam wszystkim ; rodzinnego , miłego , udanego wieczorku . :kwiatek: 💘
Witam wszystkich . zawsze byłem takim człowiekiem w swojej malutkiej karjeże jako jeżdziec że zawsze sie starałem innym pomóc doradzić itp nawet swoim konkurentom na zwodach w skokach , wkkw . Te pewne wartości wyniosłem z nauk mojego nie zapomnianego wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza który zawsze nam wpajaj kulturę , pomoc innym . To mi na zawsze pozostało w sercu gdy nawet jeżdziłem , pracowałem na torze wyścigowym Służewiec . Nie znam obecną sytuację mentalności , pomocy obecnych zawodników mam nadzieję że to co napiasałem u niektórych drzemią takie wartości jako zawodnik . My konarze zwłaszcza zawodnicy tworzymy jedną rodzinę . Pamiętam jak zgniłego sytemu komuny ile my zawodnicy małego klubiku doznaliśmy upokorzeń np; że mieliśmy do przewozu koni byle jaki samochód a oni ogromne piękne koniowozy . Zawsze my malutcy zawodnicy byliśmy w czubie na zawodach klasy L. P , N . Po pewnym czasie nas doceniono traktując nas bardzo poważnie jako konkuręcję na szyty zawodów . To tagże ogromna zasługa naszego kochanego śp trenera majora Burniewicza który z takim małym ale bardzo komunikatywny żartobilwy sposób nas umacanił że byliśmy wartościowymi zawodnikami i że to oni powinni nas się bać . Życzę moim znajomym , przyjacielom , redakcji aby ten dzioneczek był dla was ; pełni miłości , radości rodzinnej , mega pozytywnych fluidów do usłyszenia ........ 💘 💘 :kwiatek: 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się