Podziękowania

Witam pięknie wszystkich i życzę młodzieży po wakacjach ; samych 6 , moc pozytywnej energii w naukach szkolnych , studjach . A wszystkim po urolopach ; samych sukcesów zawodowych , mega pozytywnej energii . Niech moc będzie z wami wszystkimi ........... 😅 😅 💘 💘 :kwiatek: 💘
Super Viritim, że jedziesz do Luizy, ja właśnie jadę jutro do niej i zostaję do niedzieli. Może za tydzień też mi się uda wpaść, choć na kilka godzin.
Dziękuję Cierpienie jeszcze 6 dni jadę 9 września a będę u Luizy i jej rodziny 10 września . Po tym co mnie ostatnio bardzo przykrego spotkało jadę do bajkowego ośrodka agroturystycznego u Luizy , i jej rodziny odreagować po tym wszystkim mam nadzieję że nie którzy jeżdżcy z tego ośrodaka będą chętni abym podzielił się swoją wiedzą o rumakach . Życzę moim przyjacielom , znajomym , redakcji Re-Volta.pl ; rodzinnego ,miłego dzioneczka ......... 💘 :kwiatek: 😅
Oglądam w necie wyścigi na torze Służewiec . Przed chwilką wygrał rumak Thorn mego trenera Andrzeja Walickiego na dystansie 2600m pod dżokejem Srencem . Po walce wygrał o pół długości . Co najbardziej mi się ogromie podobało jak dżokei Srenc zaraz 1 m za celownikiem klapał rumaka . Zaraz mnie naszły wspomnienia jak ja wygrywałem gonitwę płotową na koni Kordafenie u trenera Walickiego też go klepałem tylko że przed celownikiem wiedząc że mam nad konkuręcją kapkę przewagi . Życzę wam miłego , rodzinnego popołudnia , jak i wieczorku ............ 😅 :kwiatek: 💘
Viritim, niewykluczone, że się znaliśmy. Kojarzę Kordafena 😉 Było nas, amatorek, tyle, że teraz się nie odtworzy ... Ale na świecie (nie tylko jeździeckim) jest 10tys ludzi ... reszta to atrapy 😉 Bywałam tam (u trenera Walickiego) prawie codziennie, przez półtora roku w latach 95/96 lub 96/97. Wtedy kiedy Edyta Twaróg (swoją drogą, spotkałam ją na wiosnę) wracała do treningów po tym skomplikowanym złamaniu nogi. Z koni pamiętam Juliusza Cezara (mój ulubieniec, Magdy Utratnej, jeśli dobrze pamiętam), Babinicza, Kordafena właśnie, Kłusownika, a inne to nie z imion. Jakaś ślepa na jedno oko też była ... Miłego urlopu.
Witam miło mi bardzo że jeżdżiłaś u trenera mistrza Walickiego ja wcześniej na wyścigach na Służewcu jeżdżiłem i pracowałem u trenerów ; Stawski , Kauba . Najpiękniesze chwile na wyścigach przeżyłem u trenera Walickiego sam wiesz że to kopalnia wiedzy trenerskiej jakom posiada trener Walicki . Zawsze po wieczornym karmieniu rumaków siadaliśmy pod stajną i rozmawiliśmy o wszystkich koniach jakie miał w treningu trener Walicki debaty były szczera do bólu . Zawsze jestem raz do roku na najważnieszej gnonitwy roku jakie są Derby . Miło spotkać dawnych znajomych , porozmawiać co ? , jak ? , gdzie ?. Życzę wszystkim miłego , pełnego sukcesów dzioneczka ........... :kwiatek: 💘 😅
Dobry ranek wszystkim . Czasem bywa tak że straszenie przeżywamy swoje poraszki związane z naszymi kochanymi rumakami . Zawsze pozytywne myślenie , spokój wewnęczny zapewnią wam zamierzony dobry efekt podczas jazdy treningowej , rekreacyjnej . Rumak zaraz wyczuwa gdy jesteśmy spięci , nerwowi itp. Wiem że tudno przejść do normalności , spokoju wewnęcznego gdy wszystko nam się sypie podaczas jazdy na rumakach . Nie ma nic gorszego jak tkwimy w takim stanie jeżeli taki stan się u was wydłuża skotcie swoją jazdę na rumaku aby wasz kryzys wewnęczny wasz kochany rumak nie zakodował w sobie . Życzę wam dyscypliny wewnęcznej , dobrej swojej analizy co żle robię i aby to naprawić na leprzy tor nie na ślepy zauek swoimi tłumaczeniami że może nie potrafię ? itp wierzę w waszych trenerów , istruktorów że w net wychycą wasz mały kryzys wewnęczny miłego , nie tuzikowego , pełnego uśmiechu życzę wam w tym nadchodzącym dzioneczku ..........
Witam wszystkich jutro jadę na parę dni do ośrodka agroturystycznego u Luizy . Gdzie właścielka i jej rodzina znowu mnie zaprosiła po ostatnich dramatycznych chwilach w moim życiu prywatnym . Luiza i jej rodzina zawsze do mnie wyciąga pomocną rekę w trudnych momentach życiowych za co jestem ich dłużnikiem do końca mojego życia Zapewniam was że napiszę pełną relację z mojego pobytu w tym ośrodku , będę szczęśliwy jak ktoś będzie chciał skorzystać z mojego doświadczenia w przekazywaniu im swoich porad . Życzę redakcji Re-Volta .pl , moim przyjacielom , znajomym miłego , udanego popołudnia jak i wieczorka do usłyszenia za parę dni ..
Witajcie.
Macie serdecznie pozdrowienia od Viritima.
Spędza czas w Agroturystyce u Luizy w Mysłakowicach (5 km od Karpacza). Zostanie do końca miesiąca.
Bardzo się tam realizuje, prowadzi jazdy i pomaga w Agroturystyce. Jest zachwycony.
Za tydzień się widzimy na piaskach, więc wrzucę jakąś fotkę  🙂
Witam i dziekuje pieknie Cierpienie za zamieszenie tego posta.Powiem tak tu w osrodku agroturystycznym u Luizy realizuje sie ogromnie przekazujac swoja wiedze winnym jezdzcom.Wybatrzcie za bledy pisze z tableta i czysto nie mam zasigu w necie i dlatego tel prosilem Martunie G o napisanie pare slow o domnie.Prowadze nauki i trnigi dla bardziej zawasowanych jezdzcow np zasady ujezdzenia klsy L np pol partsdy zmiay tempa prawidlowe zatrzymywanie konia itp. Niewiem czy ten chudy post dotrze do was zycze wam milego udanego dzioneczka
Witam pieknie wszystkich z osrodka agroturydtycznego u Luizy. Chcialbym poruszyc bardzo wazny temat zwiazsny z przekazywanniem wierdzy przez trenerow instrkorow i ludzi ktorzy sa w temacie jazd na rumakach. Choc sam nie mam zadanych uprawinien dziele sie z innymi swoja wiedza wiem ze duzo ryzykuje no ale moze kiedys je zdobede. Zawsze jak ucze jezdzcow na padku zawsze chce przerbic z jedzcami 3 4 elementy poniewaz nie mozna wpoic ogrom wiadomosci na raz absurd ze to jest wykonalne. Na zakozakonczenie kazdej z jazd powtsrzam kazdy elemet jaki dzis jezdziec przerobil aby to w niego wpisc co dzis przerabialismy . Uwieszcie mi ze daje tych co ucza porzadany efekt powiem tak usmiech jezdzca po zakonczeniu trenigu jest dla mnie wiecej wart nisz sztaby zlota. Przepraszam za bledy pisze na tablecie.
Fajnie, że ludzie (jeszcze?) mają takie podejście. Przecież to podstawa treningu, zarówno konia jak i jeźdźca. Wszystko w swoim czasie. Tylko, że teraz cierpliwości ludziom brakuje, bo wszystko ma być teraz, natychmiast ... A najlepiej na przedwczoraj ...
Pozdrowienia. I oby się wczesnowiosenna pogoda utrzymała jak najdłużej. Najlepsza pora roku na treningi  🙂
Dokladnie tak malymi kroczkami dziekuje zarzeczowy komentsrz
Viritim, nic nie ryzykujesz. Dziś każdy może uczyć jeździectwa. Jest tak od kilku lat.
Dziekuje Halo za opinie. Tak kazdy moze ale wiedz powinna byc podparta praktyka wileoletnia napewno beda wymierne dobre wyniki ze zrozumieniem bledow jezdzca
Witam wszytkich tak za tydzien juz wyjedzam konczy sie moj pobyt w osrodku agroturystycxnym u Luizy .  Spedzilem i sie zrealizowalem u wlscielki Luizy i jej wspanialej rodziny . Dziekuje pieknie Luizie ze po moich ogromnych przejciach nie z mojej winy sercowych moglem tu zaistniec przekazujac swoja wiedze innym.Po przyjedzie do swojego miasta Ciechocinek napisze szszegolowa relacje z mojego pobytu . Przepraszam za Blidy ale pisze dotykowo na tablecie.
Szykuj się na niedzielę i sesyjkę 🙂
Dziekuje  mial treme jak przed jakims wysigiem. Dziekuje Martus
Viritim i klacz Dixi na piaskach 🙂
W końcu się poznaliśmy, było super 🙂😉

Witam wszystkich no już się wyspałem po całej nocnej jezdzie z ośrodka agroturystycznego w Mysłakowiece za Jelenią Górą . Dziękuję właścielce Luizie D i jej rodzinie za ponowne mnie zaproszenie do tego ośrodka . Dziękuję Cierpienie że w końcu mogłem cię poznać i twoją cudowną wspaniałą rodzinkę na sejsi zdjęciowej na piaskach . Dla nie to przeogromna była przyjemność przekazać swoją wiedzę innym jeżdżcom z ośrodka u Luizy . Chodż mam do tego ośrodka kwał drogo 620 km i 5 przesiadek alle powiem wam warto było znowu tam zawitać . Ludzie właścielka Luiza i jej wspaniała rodzona bardzo pięknie mnie przyjeła i jestem ich dłużnikiem do końca mego żywota . Prowadziłem lekcje jazdy np; jazd dresarzowej np; pół parady , łopatką do wenątrz i zewnącz , skoki itp . Błagam nie myście sobie że byłem jakimiś mistrzem od taki typowy średniaczek co z nie jednego pieca jadł jako jeżdziec . To właśnie w ośrodku u Luizy i jej wspaniałej rodziny mogłem się porządnie doartościować przekazując swoją wiedzę innym powiem tak nie ważne kim byłeś tylko kim teraz jesteś . Życzę moim przyjacielom , redacji Re-Volty , znajomym miłego , rodzinnego dzioneczka. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam wszystkich . Powiem tak umiejętność wychytywania błędów w ułamku sekund u jeżdżca to bardzo cenna zaleta . Błagam nie mylcie sobie że tak wciąż sie promuję jak bym był jakimiś przemodżalcem , mistrzem itp głównie mi chodzi o wasze dobro z jazdy na waszych kochanych rumakach . Nie ważne kim byłeś ale kim teraz jesteś dla innych powiem wam jestem metopatą . Ja jak prowadzę jazdy z jeżdżcami którzy kapkę którzy cosik już umnią zawsze przerabiam 2-3 elementy podczas moich trenigów . Dale to współmierne piękne efekty .Co by to było jak się mówi potok swoich założeń co ma jeżdziec wykonać totalny obłędy i nie poruzumienie z jeżdżcem któremu można odebrać chęci do dalszych trenigów . Powiem tak ja zawsze w ułamku sekundy rozpoznam jak jeżdżiec jedzie wstępie jak sobie radzi w stępie i jaka jest jego technika poslugiwania się pomocami np; krzyż , łydka itp i mi wystarczy czy rumak nie zasypia pod jeżdżce czy idzie sprężyście stępem . Uwieżcie przyznaję że też nie wiem wielu żeczy i umnię się przyznać do tego najgorsze jest to że nie którzy trenerzy , instruktorzy , co was uczą myślą że już wszystko wiedzą i są oni nie refolowali robiąc sobie krzywdę i jeżdżcom ich chorej wyobrażni że są najważniesi i wszystko co mówią jest święte . Powiem może to każdy inaczej interpretować ale zawsze na początku lekcji robie portret psychologiczny jeżdżców co mogę od nich wymagać i jaki ememet jazdy na koniu u nich poprawidż . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał mojej przemyslenia od serca podparte długo letnią praktyką z jazdy na rumakach . Życzę wam aby ten dzioneczek przyniósł wam samego uśmiechu przez całą niedzielę / 💘 :kwiatek: 😅 😅 🏇
Witam wszystkich muszę powrócić do wspomnień jestem to winny trenerowi i trenerom z wenerowyścig ze Służewca . Dzięki trenerowi majorowi Leonowi Burniewiczowi który zaczepił i uczył mnie skoków , wkkw mogę swoją nabytą wiedzę od śp trenera przekazywać innym . Powiem wam był śp trener major L . Burniewicz nad wyraz ę bardzo skromnym człowiekem nawet ubiór bardzo skromny zawsze był w kolorze zielonym i nieodzowna furażeka na głowie śp majora zawsze wyrużniała go od innych jak pojechaliśmy na zawody . Jestem jednym chyba z ostatnich którzy pod wodzą śp trenera majora Burniewicza byłem jego uczniem . Nie ważne kim byłeś ale kim teraz jesteś dla innych , kto pamiętał o swoich najbliszych za życia to po ich śmierci będzie dwiać kto naprawdę był dal niego . Przepraszam że znowu treść mojego postu może się wydać dla innych że siebie promuję nic z tych rzeczy . Chciałem oddać wielką wdzięczność tym co już odeszli bez których moja malutka karejera jako jeżdżca by była . Dziękuję śp trenerowi majorowi Leonowi Burniewiczowi za przekazanie , wiele pięknych nauk które we mnie wpoił , za cudowne chwile podczas zawodów jakie przeżlilismy , za wzloty i upadki ......................
Witam pięknie wszystkich . Każdy miał w życiu dylematy z wyborem ja takowy miałem . Grałem w tenisa ziemnego i jedziłem konno . W wakacje do południa na korty a po południu do stajni do rumaków . Musiałem w końcu sobie powiedzieć co będzie dla mnie najleprzą dyscypliną i po wziołem decyzje że to będą rumaki . My męszczyżni lubimy ryzyko i tak właśnie było . Po mimo mojego makabrycznego wypadku podczas gonitwy płotowej nadal kocham konie . Inni się wielce dziwią że ten baksyl we mnie pozostał po obejżeniu tego wypadku możecie go sobie obejżeć w necie ; świat koni Roman Śmigielski w temacie pomoc dla dżokeja sami ocenicie że nie piszę jakieś banialuki tylko całą od serca prawdę . Przecież wiecie moi przyjaciele że nigdy was nie okłamałem . Ci którzy mnie znają wiedzą że jestem taki Romek gawędziasz wynika to z tego że jestem sam na tym łez padole i muszę sobie jakoś radzić z życiem i wychodzić do ludzi . Życzę wszystkim ; rodzinnego , miłego , pełnego miłosci rodzinnego dzioneczka ........ 💘 :kwiatek: 💘 💘
Witam pięknie wszystkich , może nie zbyt treściwy post ale uważam że nigdy nie za wiele porad dla moich wspaniałych przyjaciół znajomych . Całe swoje życie opierało się że zawsze wieczorkiem podsumowywałem mijający dzioneczek i wyciągałem wnioski co mi się nie udało dokonać ?, co muszę poprawić w różnych aspektach jazdy konnej i bytowaniu na tym łez padle . Wiem że kiedyś pisałem podobne swoje przemyślnia na Re-Volcie no ale czynię zawsze w dobrej wierzę o was . Powiem tak jazda konna też składa się z głębokiej analizy co żle zrobiłem , zrobiłam , co muszę poprawić wiem że waszym recezentem jest trener , istruktor i ludzie którzy wam chcą pomóc w korekty waszych błędów itp . Ale i wy jesteście najbarzdiej w tej kwestii zainteresowani i najbardziej opinotwórczy w swojej analizy czemu ? , co i jak ?. Poprzez że robicie analizę napewno po dłuszym stażu jako jeżdżcy bedzie wam to procentowało w waszym dojściu do dobrych wyników jazdy na waszych kochanych rumakach . Powiem tak całw swoje życie jako były jeżdziec zawasze planowałem i robiłem analizę co w życiu mi wiele razy pomogło np; już wiem co na drugi dzień mam zrobić ,nawet jak mam być ubrany po obejżeniu prognozy pogody . Powiem wam nie skronie to też wielka zasługa mojego byłego cidownego śp trenera majora Leona Burniewicza co mi przekazał swoją wiedzę w skokach , wkkw . Życzę wam abyście poprzez analizę , planowania doszli do mistzostwa jazd na waszych kochanych rumakach .
Dobry ranek wszystkim . Człowiek cały życie się uczy zwłaszcza jazd , wiedzy o rumakach . Ja też o nie których tajnikach jazdy , wiedzy o rumakach nie posiadam np; choć wiem że mam opanowane tajniki jazdy dresażowej klasy L, P to idąć dalszym tropem jazdy dresażowej np; ciągi w kłusie , ciągi w galopie ,piafy , pirutety itp , powiem wam szczerze nie jestem w temacie . Doskonale wiem że człowiek się formuje całe życie jak wino im starszy tym leprzy . Przechodzę do meritum sprawy . Poprzez swoje krztałtowanie wiedzy i praktyki z jazdy o rumakach możemy wymagać od swoich rumakach pewnych elementów znając ich psychikę , natrurę możecie dojść do mistrzostwa sportowego , jady rekreacyjnej itp na swoich kochanych rumakach . Nie ważne kim byłeś ale ważne kim teraz jesteś . Uwierzcie mi po tylu latach co jeżdziłem skoki , wkkw , wyścigi o niektórych żeczach nie wiem i nie jest to ujma przyznać się do tych rzeczy wręcz przeciwnie nikt nie jest wszech wiedzący . Brzydzę się kłamstwa i dla tego wam moi przyjaciele mogę się zwierzyć . Tak wiem jest godz 4-31 i pisząc ten post musiałem go napiasać bo mam kłopot ze snem i oby mi nie umskły moje przemyślenia . Uwierzcie mi że powiem wam szczerze i powiem może nie skromnie posiadłem ten dar że rozumię psychikę koni ich naturanych odróchów , wady i ich zalety jak robię trenigii np; jak byłem w cudownym ośrodku agroturystycznym u Luizy mogłem się wenęcznie spełnić przekazując swoją wiedzę innym jeżżcom z tego ośrodka . Zwałaszcza kto mnie poznał to wie że jestem taki Romek gawędziarz i ogromnie lubię w jak najprostszy sposób podparty wymownymi przykładami wyperfadować co chcę uzykać od jeżdżca i rumaka . Podczas przekazywania swoich porad tylko przerabiam z jeżdżcami 2-3 elemety nie wolno więcej zapewnia was daje to wspaniałe efekty jeżdżcom co się chce od nich uzyskać . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał i czyta moje posty . Jestem dumny że jestem w śród was .
Viritim czekam na nasze drugie spotkanie i naukę jazdy 🙂
Witam wszystkich . Cieripienie ja zawsze dotrzymuję słowa jak coś komuś obiecam zawsze sie staram to dane słowo zrealizować 😀
Witam pięknie was wszystkich . W czoraj musiałem oddać rower rehabilitacyjny gdzie dzięki niemu mogę się przemieszczać do miasta do fachowca w tej branży . Powiedział mi że nie muszę wymieniać tylnych zębatek ale musiał mi wymioenić 2 opony które popękały na 20 cm i lada moment bym wyleciał w powietrze . Zrobił mi , hamulec ręczny , wymienił mi 2 opony . Musiałem go zrobić bo zbiża się święto zmarłych więc na cmentarzu u śp rodziców i śp brata Grzegorza muszę postzątać umyć mogiłę , pograbić itp. Wiem może to dla nie których miałka taka informacja no ale ja potrafię się cieszyć z małych rzeczy zwałaszcza że ma pojazd do przemieszcania się . Żałuję że kiedyś sprzedałem swój samochód oczywiście mam prawo jazdy  no ale zmusiła mnie do tego sytuacja po wypadku ażeby jako tako funkcjować . Życzę redakcji i wam wszystkim aby ten dzioneczek był usłany waszymi sukcesami i uśmiechem............. 💘 💘 💘 :kwiatek:
Hej, miłego dnia. I nie pisz, że to błahe sprawy - to bardzo ważne, żeby móc się samodzielnie i w miarę sprawnie przemieszczać. Dobrze, że naprawione.
Dziękuję pięknie za miły komentarz ............... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się