Podziękowania

Romku tego Ci życzę, by spełniło się Twoje największe marzenie 🙂
Dziekuje pieknie Martus.................................

Usunęłam zdublowany post.
Witam witam już po świętach wróciłem z bajkowego magicznego miejsca ośrodka agroturystycznego u Luizy gdzie byłem na święta . trochę jest km bo 620 ale warto było tam byś przy wspaniałej rodzinnej atmosferze . Jechałam całą noc i byłem już domku o godz 9-30 . Dwie godzinki pospałem i już jestem na pełnych obrotach tylko mi się na dzień dobry zamek popsłuł u kurku zimowej jutro trza kupić niwy zamek i dać do pracowni krawieckiej a taką mamy w moi mieście Ciechocinek . Życzę wszystkim ; miłego , rodzinnego popołudnia jak i wieczorku .
Dziękuję pięknie Deksterowej i jej rodzinie za kartkę świateczną . Naprawdę bardzo się cieszę że o mnie pamiętaliście dziękuję z całego mojego małego serca za życzenia i pamięć .........................................
Witam pięknie redakcję Re-Volty .pl i was wszystkich życzę wam w nowym roku 2017; zdróweńka , samych sukcesów zawodowych , ogromnego progresu z jazdy na rumakach , pogody ducha i wszystkiego co tylko sobie zamarzycie by wam się spełniło wszytkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór po długiej mojej nie obecności na Re-Volcie i w necie . Miałem awarię laptopa . Byłem w jednym punkcie naprawy i po 6 dniach powiedzieli mi że laptop jest tak stary że nie mają części . A ja im na to jak może być stary laptop jak go 4 lata temu kupiłem w awansie . Po angielsku wyszedłem z tego punktu i poszedłem do drugiego w swoim mieście Ciechocinek na ulicę Broniewskiego czekłam na naprawę 4 dni i dziś z punktu mi pan informuje że laptop jest już zrobiony musiałem zapłacić 150 zł . Wyczyścił mi laptopa ze różnych śmieci zainstalował nową przeglądarkę Winodłs 7 , z konfigurował mi wszystko powiem wam szczerze że dla mnie to istna magia nie wiedzy . Powiem wam okrutnie cierpiałem jak nie miałem laptopa a bo w typ wciąż to samo mucka poityków , wciąż takie same programy itp . Już 4 lutego będę miał zabiegi w swoim mieście Ciechocinek w szpitalu wojskowo-rehabititacyjnego gdzie co roku mam zabiegi . Powiem tak ostani grosz bym wydał aby być w cybreprzestrzeni wiem że może to nie zbyt dorzeczne ale jak sami wiecie nie mam powodzenia u pań . Czytałem dużo książek ale brakowało mi rzeczywistego kontaktu w internecie z wami ogromnie się cieszę że znowu jestem w śrut was . 😅 💘 💘 💘 :kwiatek:
A już się zastanawiałam czemu się nie odzywasz  🤣 Zimowe pozdrowienia  :kwiatek:
Dziękuję pięknie za troskę ale już jestem z wami . Życzę miłego , rodzinnego , udanego wieczorka papatki ................. 😅 🏇 :kwiatek: 💘 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszystkim . Tak zima to bardzo trudny czas dla rumaków . Musicie zawsze być zawsze czujni co do formy zdrowotnej waszych kochanych rumaków . Wiem że może to jest sprawa monotematyczna ale wciąż musicie być czujni co do zdrówka waszych koni np; sprwadzajcie zawsze kopyta , ścięgna , węzły chłonne , oglądajcie swoje rumaki zawsze od głowy skończywszy na zadzie , jaką mają sierć itp. Zawsze jak byłem czynnym zawodnikiem sprawdzałem u rumaka jego kondycję . Jak już jechało się w stępie parę minut pużniej w kłusie mogą się na nowo odkryć dolegliwości waszych rumaków . Wiem to na pewno że to wszystko wykonujecie w boksie , na ujeżdżalni itp ale w ramach przypomnienia szczególnie dla młodych adeptów sztuki jazdy na rumakach zawsze takie małe uwagi są cenne dla dobrego fukcjnowania koni . Życzę wam wszystkim aby wasze kochane rumaki były w dobrym zdróweńku i zawsze wykazywały duży progres w oddziałowywaniu na wasze komendy .  :kwiatek: 😅 🏇 🏇
Dobry wieczór wszystkim zima już na całego rowineła skrzydła . Jutro muszę pojechać do MOPS w swoim mieście Ciechocinek o dotację na energię dostałem zeszyłym roku 200zł na energię ale cisz wszystko mam na prąd ogrzewanie , wodę z blera elektrycznego . Miałem podobną sytuacje zeszłym roku ale miałem decyzję odmowna bo nie mieli już środków na ten cel . Trzymajcie kciuki aby mi się powiodło z tą sprawą . Najgorsze jest to że jestem sam na tym łez padole i z rodzinny nie mam żadnego wsparcia tym bardziej że od 4 lutego mam zabiegi jak co roku w szpitalu wojskowo-rehabilitacyjnym . Uwierzcie jak dramatycznie jest bytowanie samemu . No dość tego biadolenia życzę wam wszystkim ; ciepłego , miłego , rodzinnego wieczorka .....
Witam pięknie wszystkich . Mam taką propozycję może latem byśmy się wszyscy spotkali użytkownicy wspaniałego portalu Re-Volta .pl ?, tak gdzieś w centrum naszego kraju ?. Nie wiem może to mój urojony pomysł no ale jagże by było cudownie z każdym się przywitać , porozmawiać itp. Moi drodzy każdego z was chciałbym uściskać za wasze cudowne serce jakie macie dla innych , za waszą cudowną pasje , odwagę . Nie myście sobie że pisząc ten post myślałem w formie jednostkowej czyli mojej nic takiego nie miałem na myśli ale jagże by było cudownie spotkać się w realu spotkać się , porozmawiać . Życzę aby się to kiedyś urealniło .
Witam pięknie wszystkich muszę wam opowiedzieć o swoim małym sukcesie w przywrócenie rumakach do normalności . Otóż kiedyś w moim klubie był rumak kupiony za nie wielkie pieniądze od pewnego właściela który nie mógł poradzić sobie z koniem w zajedżaniu jego . Rumak nie miał żadnych papierów ale bardzo dużo miał z araba maści karej . Niechciał dać się otrazlować a o siodle nie było mowy . Nasz klub był bardzo biedny mogliśmy tylko liczyć na dobrą wolę śp prezesa spółdzielni który mógł nam zapewnić trasport koni na zawody dla tego kupowaliśmy konie podjeżdżaliśmy i je sprzedawaliśmy kupcą z zagranicy do ich ośrodków rekracyjnych . Mój wspaniały śp trener major Leon Burniewicz był po części załamany że nie możemy zajeżdżić tego konia . Więc ja poszedłem do jego biura i mówię panie trenerze proszę dać mi 2 tygodnie i ja tego konia dam radę otrazlować , założyć sidło i go zajeżdżić mój śp trener miał domnie powiem nie skromnie zaufanie i zgodził się na moja propozycję . Zaczełem do boksu rumaka przychodzić parę razy dziennie dając mu suchy chleb , marchew , buraczki itp. Chciałem aby rumak do mnie nabrał zaufania i owszem przychodził do mnie wiządz mnie a ja wchodziłem do jego boksu tak 3 dni z nim współgrałem . Spróbowałem zakładać bardzo delikatnie trazelkę bez wędzidła kiepiąc go mówiąc do niego i osiągnełem sukces dał sobie założyć trazlel z wędzidłem nawet . Jak już to opanował przyszedł czas na siodło powąchał przyjżał mu się i pomalutku mu stopniowo mu zakładałem 4-5 razy dziennie ta czynność była powtarzana i pełnen sukces został osiodłany . Przypiełem mu lożę i poszedłem go wylożować straszne sadził barany , duble . Tak mineło parę dni zbiżał się termin mojego słowa jaki dałem śp trenerowi . Więc przewieszałem się w boksie na rumaka mówiąc mu ciepłe piękne słowa . I zbiżył się termin mojej obietnicy i wziołem konia z drugą osobą aby mi pomógł wsiąść na niego . Mój śp kochany trener dojeżdżał codziennie z Torunia idąc chodnikiem przy ogrodzeniu przy ujeżdżali patrzy a ja sobie siedzę na rumaku klepiąc go po szyi . Aż mi łzy poleciały że oto ja dając słowo dotrzymałem go do tej pory mam to jak komuś dam słowo to go dotrzymuję . Mój śp trener jak już z siadłem z konia bardzo mocno mnie przytulił wyściskał też się kochany trener cieszył że jego zawodnik dotrzymał słowa . Powiem wam to tylko śp trenerowi majorowi Burniewiczowi wszystko zawdzięczam ; pasję , odwagę , wiadomości ktore we mnie wpoił , bycia człowiekiem prawdomównym , prawym , i dużym sercem do ludzi i rumaków , cierpliwym , dużej analizie koni , jeżdżców , zawsze wychwytywanie w ułamku sekund błędów koni i jeżdżców . Kto już się zemną spotakał to wie że momętalnie wychytuję i opiniuję zachowanie ludzi i koni przez co nie raz mnie do kapkę gubiło w światku osób jeżdżących było im nie wsmak że ktoś wszystko komentuję już taki jestem uformował mnie śp trener major Burniewicz
Witam pięknie was wszystkich . Nigdy nie intersesowała byle jakość w życiu . Zawsze staram się w życiu pewne rzeczy robić profesjonalnie np; podczas dawanie lekcją jeżdżcom , kto zemną miał możliwość mieć styczność a jestem taki Romek gawędziarz sam może to pod twierdzić że nabytą wiedzą od śp mojego wspaniałego trenera , majora Leona Burniewocza zawsze nabytą wiedzę i doświadczenie skrupulatnie z dużą determinacją , konskwętnie ją przekazywałem . Lekarz który rok rocznie przypisuje mi zabiegi w szpitalu wojskowo-rehabilitacyjnym w moim mieście Ciechocinek powiedział mi że taniec jest nie raz leprzy od zabiegów a mi w to graj . Wybadcie mi moją nie skromność tak sobie sam siedzę w domku więc trzeba wychodzić do ludzi . Chodzę sobie 1 -2 razy w tygodniu na dancigii gdzie one w tygodniu są darmowe kupuję wodę mineralną bez gazu i tak 1-2 godzinki jestem i sobie tańczę przeważnie sam bo na dacingi przeważnie przychodzą pary . Jak mi sie w czoraj miło zrobiło jak właściel Teatralnej gdzie są najleprza muzyka i atmosfera tam panująca powiedzaił do mnie przy swoich znajomych panie Romku jest pan najleprzym tacerzem w moim lokalu aż się zarumieniłem . Tak od soboty jak co roku mam zabiegi w szpitalu wojskwym 21 dni chyba będę je miał i automatycznie robię przerwę z tańcami kto kiedyś miał zabiegi może sam stfeidzić jak one są męczące . Przepraszam że tyle piszę o sobie ale gdzie mogę swojej rodzinie z Re-Volty wszystko szczerze powiedzieć brzydzę się kłamstwa . Życzę redakcji Re-Volty i wam moi przyjaciele ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka papatki ...... 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Na drugi raz robimy tańce u Luizki 🙂
Na pewno może tak będzie gdy skończę zabiegi w lutym . 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 stycznia 2017 23:30
Witam pięknie wszystkich muszę wam opowiedzieć o swoim małym sukcesie w przywrócenie rumakach do normalności . Otóż kiedyś w moim klubie był rumak kupiony za nie wielkie pieniądze od pewnego właściela który nie mógł poradzić sobie z koniem w zajedżaniu jego . Rumak nie miał żadnych papierów ale bardzo dużo miał z araba maści karej . Niechciał dać się otrazlować a o siodle nie było mowy . Nasz klub był bardzo biedny mogliśmy tylko liczyć na dobrą wolę śp prezesa spółdzielni który mógł nam zapewnić trasport koni na zawody dla tego kupowaliśmy konie podjeżdżaliśmy i je sprzedawaliśmy kupcą z zagranicy do ich ośrodków rekracyjnych . Mój wspaniały śp trener major Leon Burniewicz był po części załamany że nie możemy zajeżdżić tego konia . Więc ja poszedłem do jego biura i mówię panie trenerze proszę dać mi 2 tygodnie i ja tego konia dam radę otrazlować , założyć sidło i go zajeżdżić mój śp trener miał domnie powiem nie skromnie zaufanie i zgodził się na moja propozycję . Zaczełem do boksu rumaka przychodzić parę razy dziennie dając mu suchy chleb , marchew , buraczki itp. Chciałem aby rumak do mnie nabrał zaufania i owszem przychodził do mnie wiządz mnie a ja wchodziłem do jego boksu tak 3 dni z nim współgrałem . Spróbowałem zakładać bardzo delikatnie trazelkę bez wędzidła kiepiąc go mówiąc do niego i osiągnełem sukces dał sobie założyć trazlel z wędzidłem nawet . Jak już to opanował przyszedł czas na siodło powąchał przyjżał mu się i pomalutku mu stopniowo mu zakładałem 4-5 razy dziennie ta czynność była powtarzana i pełnen sukces został osiodłany . Przypiełem mu lożę i poszedłem go wylożować straszne sadził barany , duble . Tak mineło parę dni zbiżał się termin mojego słowa jaki dałem śp trenerowi . Więc przewieszałem się w boksie na rumaka mówiąc mu ciepłe piękne słowa . I zbiżył się termin mojej obietnicy i wziołem konia z drugą osobą aby mi pomógł wsiąść na niego . Mój śp kochany trener dojeżdżał codziennie z Torunia idąc chodnikiem przy ogrodzeniu przy ujeżdżali patrzy a ja sobie siedzę na rumaku klepiąc go po szyi . Aż mi łzy poleciały że oto ja dając słowo dotrzymałem go do tej pory mam to jak komuś dam słowo to go dotrzymuję . Mój śp trener jak już z siadłem z konia bardzo mocno mnie przytulił wyściskał też się kochany trener cieszył że jego zawodnik dotrzymał słowa . Powiem wam to tylko śp trenerowi majorowi Burniewiczowi wszystko zawdzięczam ; pasję , odwagę , wiadomości ktore we mnie wpoił , bycia człowiekiem prawdomównym , prawym , i dużym sercem do ludzi i rumaków , cierpliwym , dużej analizie koni , jeżdżców , zawsze wychwytywanie w ułamku sekund błędów koni i jeżdżców . Kto już się zemną spotakał to wie że momętalnie wychytuję i opiniuję zachowanie ludzi i koni przez co nie raz mnie do kapkę gubiło w światku osób jeżdżących było im nie wsmak że ktoś wszystko komentuję już taki jestem uformował mnie śp trener major Burniewicz


Piękna historia. Pozdrawiam. :kwiatek:
Dziękuję pięknie za tak miłe słowa El -pepe 😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
oj tak, uwielbiam historie o Śp majorze. Zawsze się wzruszam.
Ja też z przyjemnością czytam. Prosimy o więcej! A może trzeba to by było zebrać, dać komuś do zredagowania i wydać?
Dobry wieczór dziękuję pięknie za takie miłe słowa . Życzę wszystkim bajkowych , klorowych snów dobranoccccc. :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Witam pięknie wszystkich . Dziś byłem po katę zabiegową do szpitala wojskowo - rehabilitacyjnego w mim mieście Ciechocinek będę miał 6 zabiegów ; borowina , laser puktowy , łóżko wodnne , kąpiel perełkowa , basen , i viofor . Powiem wam szczerz bardzo się cieszę że mogę korzystać z takich dobrodziejstw jakim są zabiegi i że mieszkam w mieście uzdrowiskowym w Ciechocinku i mam tak cudownych przyjaciół na Re-Volcie .pl . Jutro muszę podjechać do tego pana co mi 2 tygodnie robił laptopa i zainstalował mi przeglądarkę Windołs 7 ażeby mi pomógł nastawić taka opcję ażebym mógł z sytemu Kiss zamieszczać z telefonu zdjęcia w necie . Byłem dziś u niego i powiedział mi że mogę do niego podjechać i mi zrobi. Życzę wszystkim aby te popołudnie i wieczorek był dla was pełen mega pozytywnej energii niech moc będzie z wami .................. 😅 🏇 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wszystkim . Dziś zaczołem pierwszy dzień zabiegów mam je od godz 9 .... skończyłem o godz 13 . Musiałem 2 godzinki odpocząć byłem zmęczony . Mam na zabiegi okolo 3 km jadę zawsze swoim rowerem rehabilitacynym na 3 kołach na fejsie go przestawiałem . Tylko to że mam duszę wyścigowca i od 5 roku uprawiałem sport ; 3 lata pływanie , 6 lat tenis ziemny i 30 lat jeżdziectwo; skoki , wkkw , wyścigi płotowe nigdy sie nie podaję i dzięki wam też . Życzę redakcji , moim przyjacielom , znajomym ; miłego , udanego wieczorku ....... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie wszystkich . Mając swoje konie czy w boksie i w jakimś stanowisku na uwiązie staramy się odwezwać do konia szczególnie jak jest na stanowisku na uwiązie . Mówimy do rumaka na wróć i powinien koń się nastąpić robić miejsce dla wchodzącego jeżdżca . W boksie jak stoi rumak zawsze też sie do nie go odzwywamy . Powiem wam zasze jak wchodzę do boku , stanowiska zawsze daję sygnał koniowi że chcę wejść , to mam do dziś nigdy nie wchodziłem do konia bez wyrażnego swojego sygnału . Pisząc ten post szczególnie mam namyśli młodych adetptów sztuki jazdy na rumakach . Zyczę wszystkim wam dalszego progresu z jazdy na waszych kochanych rumaków . Ja za pół godzinki jadę na zabiegi do Szpitala Wojskowo -Rehabilitacynego w swoim mieście Ciechocinek . Niech ten dzioneczek będzie wam obfitował w wasze sukcesy zakończony waszym pięknym uśmiechem papataki ...... 😅 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 😲 😀
Witam wszystkich . Pamiętam jak kiedyś w zimę trzeba było rumaki wziąść pod siodło a była sroga zima . Jechałem na takim rumaku na którym jeżdziłem pierwsze konkursy skoków koń miał na imię Figaro bardzo rumak temperamętny czyli miał bardzo żywiołowy charakter . Postępowałem , pokłusowałem i pogalopowałem na nim po dużym obszarze łąkowym . Wracają do stajni stępa po pocznej stronie drogi asfaltowej nagle się ze mną przewrócił ja lądowałem w kpie śniegu na poboczu a rumak sobie pokłusował do stajni . Takiego szczęścia w życiu nie miałem że nic mi sie nie stało dobrze że był śnieg na poboczu . Mój śp trener major Leon Burniewicz choć był już w podeszłym wieku przyszedł do mnie czy mi się nic nie stało a było tak 300 m od stajni . Powiem wam jak się ogromnie uradowałem że mój kochany trener się o mnie martwi . Powiem wam mój śp trener major L.B traktował nas zwodników jak własne dzieci . Tak jestem osobą empatyczną i duży nie poprawny romatyk . Powiem wam wile się dowiedziałem , poznałem od śp trenara majora Burniewicza kto mnie już kiedyś poznał to wie że jestem taki Romek gawędziasz i odziedzuczyłe po śp trenerze majorze jego harakter odnośnie pracy z jeżdziacmi i z rumakami . Życzę wam aby ten mrożny dzioneczek był dla was pasmem samych sukcesów . JA za pół godzinki pomykam na zabiegi do usłyszenia papatki . 😅 :kwiatek: 💘 💘
Witam pięknie wszystkich . Najsmutniesze są zawsze pożegnania sam kiedyś takie coś kilka razy przeżyłem . Pamiętam jak by to było nie dawno jak odchodziłem w stanie wojennym do wojska do desentowo-przeprawej jednostki w Sandomierzu żegnałem się z moim śp kochanym trenerem majorem Leonem Burniewiczem i serce mi ogromnie pękało wiedząc że się spotykam ze śp trenerem ostatni raz tak mi podpowiedziało serce . Długo mnie ściskał śp trener major L . Burniewicz aż łzy stawały mi . Bo przecież jemu zawdzięczam tym kim byłem jako jeżdziec to właśnie jemu zawdzięczam wszelakie nauki skoków , wkkw . Nie wiem i bardzo wątpię czy jego byli uczniowie wspominają go w necie śp trenera wątpię . Jestem człowiekiem empatycznym nigdy nie zapominam o ludziach którzy mi pomogli czy to przekazując swoją wiedzę i mnie wspierają na tym łez padole . Jadąc do jednostki w Sanndomierzu miałem obraz żegnających mnie śp rodziców i śp trenera majora Leona Burniewicza . Za chwilkę jadę na zabiegi życzę wam w ten waletykowy dzioneczek aby wasze walentynki świeciły wam w tym dniu pięknym blaskiem radości , miłości .........
Witam pięknie redakcje Re-Volty .pl i was wszystkich . Chodzę co dziennie na zabiegi mam ich 6 . Najbardziej jestem zadwolony z koładów z borowiny na kręgosłup .  z lasera punktowego , i łóżka wodnego , Otóż po borowinie się czuję rościągniety jak guma do żucie i jak zwykle kapkę pzesadziłem z basenem płynąc 4 baseny żabkoą bo nurty rzeczne sztuczne były wszystkie zajęte .Pobolewaly mnie implaty wieczorem więc muszę sfogować te swoje zapędy . Też nie mogę na sali gimnastycznej używać sprężyn rosiągających na ręce. Tylko będę kontynuował na sali gimnastycznej na fotelu mięsinie czterogłowe u nóg . Powiem wam nie skromnie mam dużo samokontrolę nad stenem swojego zdrówka i zabiegów . Przyznaję czasem przefoguję wiedząc że dobrze sie czuję nic błądnego muszę ten zły nawyk weliminować i tak tez będzie . Nie stakimi rzeczami sobie radziłem . Powiem wam moi przyjaciele ogromnie sie cieszę że ma te zabiegi . Życzę każdemu z osobna aby ten dzioneczek obfotował w wasze sukcesy za pół godzinki jadę rowerkiem rehabilitacyjnm na zabiegi see you later byeeeeeeeeee. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszystkich . Choć było to wielki temu jak jeżdziłem w swoim klubie jezdzieckim Kawalkada w Ciechocinku u śp trenera majora Leona Burniewicza i w ten czasy nikt nie wnikał czy mam papiery istrikotowskie uczyłem jazd na rumakach młodych adeptów sztuki jazdy na koniach . Miałem to szczeście że zawsze klijęci sobie życzyli u śp trenera abym to ja ich uczył . Powiem wam że to bardzo miłe no ale po 4-5 godzim lożowania klijętów miałem dość . Nie raz jechałem też w teren już bardziej zafasowanymi jeżdżcami ale zawsze na padoku musiałem ocenić jak sobie radzą z konimi i co mogłem sobie pozwolić od nich podczas jazdy w terenie głównie mi chodziło o bezpieczeństwo klijęta . A że zawsze byłem i jestem takim Romanem gawędziarzem powiem nie skromnie że ludzie mnie lubieli i chyba lubieją jak nie raz prowadzę lekcje jazdy w ośrodku agroturystycznym u Luizy gdzie często moja przybrana siostra Luiza i jej wspaniała rodzina mnie zaprasza do tego ośrodka . Powiem wam jak się ogromnie cieszę jak komuś mogę przekazać swoje nabyte wiadomości jako były jeżdżiec ; skoków , wkkw i wyścigów konnych . Po rozpoznaniu sytuacji już wiedziałem czego mogę sie spodziewać po kliętach jeżdżców w podczas gdy jechałem z nim w teren miałem cholerne częście że mój śp trener major Leon Burniewicz miał do mnie zaufanie . Tradycyjnie życzę  wam ; tyle w siadów i ze siadów z waszych kochanych rumaków i oby ten dzioneczek skończył sie waszym pięknym uśmiechem . 😅 💘 🏇 🏇 😅
Witam was wszystkich dziś nie byłem na zabiegach dopadło mnie choróbsko był u mnie lekarz rodzinny i wypisał mi recepty . Do tego kończy mi się prąd . Byłem 4 dni temu w MOPSIE i powiedzieli mi że mogę pisać dotacje na energiie dopiero w pażdzierniku . Takie są nie wydolne nasze isttytucje państwowe . Wszystko mi wyłączą i będę żył jak dawniej pustelnik . Smutne sa koleje losu mojego nigdy nie miałem telefonu od rodziny w czym mi mogą pomóc . Wiem że każdy ma swoje problemy nie wiem co będzie dalej napewno nie będę na zabiegach 3-4 dni .
Dobry ranek wszystkim . Jestem osobą ematyczną , szczery aż do bólu poprostu brzydzę się kłamstwa . Choć mam wielu znajomych , kilku przyjaciół który mi nie raz pomogli to teraz jak jestem chory i nie chodzę na zabiegi jedynie mi pomogła , zapytała pani Monika S . Nie którzy z was żle to mogą odebrać moje słowa że jestem nie wdzięczny wam nic tych rzeczy jestem wam do końca życia wdzięczny głównie mi chodzi o to że nikt z was nie zapytał jak moje zdrówko . Smutno mi z tego powodu . Życzę wszystkim ; udanego dzioneczka a przede wszystkim dużo , dużo życzę wam zdróweńka ...........
Dobry wieczór wszystkim . Jestem dumny że pewne cechy harakteru nabyłem z domu a szczególnie od śp trenera majora Leona Burniewicza . Zawsze był bardzo przewidujacym , prawdo mównym trenerem . I tak zawsze to we mnie wpoił że nic nie dzieje się bez przyczyny , że mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Nie raz bywało tak że rumak miał skłonności do buntu i niech ciał reagować na pomoce . Zawsze próbowałem przy śp trenerze uprzedzić jego błędy wiedząc co rumak postara się zrobić daną komendę bez uprzedniego sygnału o demnie . Np; nieraz maił skłonności do wyłamywania w lewo więc jadą na przeszkodę starałem się bardziej jechać w prawo oczywiście rumak usiał być zawsze zamkniety łydkami i na dobrym konatakcie na wodzy . Nigdy nie robiłem ze śp trenerem nic na siłę staraliśmy się dążyć małymi kroczkami do naprawy tego co rumak robił żle . Zawsze  3-4 razy powtarzaliśmy ten błędny element u konia . Zaznaczam że więcej nic 3-4 razy nie można korygować stopniowo rumaka błędy bo to odniesie odwroty skutek . Życzę wam aby wasza determinacja , spokój , cierpliwoś przekuły sie wasze sukcesy z jadzy na waszych kochanych rumakach . Po silnych antybiotykach i lekach jutro może pojadę na zabiegi dobrej nocki wam życzę........ :kwiatek: 💘 💘 💘 :kwiatek: 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się