Podziękowania

Witam pieknie z bardzo goracej Norwegi tak juz jutro wyjazd wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.Wiem ze  ktorzy jedzcy znani sie wpromowali dzieki naciskowi tatusia i maja szeroki dostep do ogromnej wiedzy swoich rodzicow jezdzcow.Powiem tak cale zycie czerpalem wiedze od mych wspanialych  dochodzilem sam nie kiedy do swoich analiz recenzji na temat swoich poczynan na trenigach zawodow.Cale moje zycie sie sklada ze wieszosc decyzji podejmuje sam. Czasem zle wybieram ale nie myli sie ten co musi sam podejmowac decyzje zyciowe np jady na rumakach i dotyczace egzystecji zycia na tym.lez padle.Powiem wam ogromnie tesknie za swoim malym skromnym mieszkanku. Juz wam nie przeszkadzam zyczewam milego rodzinnego popoludnia jak i wieczorka..
Witam pieknie wszystkich i zycze wam milego nie tuzinkowego dzioneczka przeplatany waszym pieknym usmiechem . Tak dzis juz bede w nadzej kochanej ojczyznie wszedzie dobrze ale w domu najlepiej.Do zobaczenia.w.kraju
Witam was z mojej kochanej ojczyzny . Już jestem w swoim domku za którym ogromnie tęskiniłem jak za swoją ojczyzną . Patrzyłem z kuzynką i jej mężem w necie o której mam atobusy z lotniska w Gdańsku jak już tam będę i zobaczyliśmy że było 4 atobusy arriva z lotniska w Gańsku do Torunia z którego mam 25 km rzut beretem . Samolot z Bergen w Norwegi wylądował o godz 23 autobus z lotniska do Torunia miałem 23-35 nie miałem żadnej odprawy mają ją w  Norwegi więc szybciutko na przystanek i co nie było tego autobusu . Czekam na następny o godz 1 w nicy i co znowu klopsik . Czeklam na następny o godz 4 rano i 5-30 i pozamiatne mówię sobie co tu wymyślić o naszła mnie taka koncepcja ażeby w wsiąść do taxi i pojechać na dworze pkp do Gdańska dla nie dowiarów informuję że lotnisko imieniem L. Wałęsy jest odalone od dworaca PKP 18 km . Całe szczęscie że miałem kapkę w skapecie jak to się mówi grosza . I owszem podjołem słuszną decyzję że tak uczyniłem miałem pociąg do Bydgoszczy a z tamtąt do Torunia . Tam wysiadłem czekałem 2 godziny na pociąg do Aleskandrowa Kujawskiego z którego ma co parę minut atobusy do swojego miasta Ciechocinek . Powiedzie co ten Romek wypisuje takie dyrymały kogo to itp. Otóż chciałem was przestrzec za wiarą że nie wszytko w necie np; rozkałdy jazdy są oki . Życzę wam abyście nie mieli takich przyktych sytuacji jakie ja miałem .  🥂 😅 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam pięknie moich przyjaciół , znajomych redakcje Re-Volty .pl . Mam ogromne szczęście w tym roku czyli dobro zawsze powraca byłem w Norwegi na zaproszenie kuzynki i jej męża 3 sierpnia jadę na zaproszenie państwa Rybarczyk właścieli mojego byłego championa gonitw płotowych Viritima gdzie będzie się odbywał rajd konny , a wczoraj dwoniła moja przybtana siostra Luiza D żebym przyjechał do jej ośrodka agroturystycznego w Mysłakowicach za Jelenią Górą gdzie mnie zaprasza ona i jej wspaniała rodzina na święta . Ogromnie się cieszę że mogę sobie pojechać do moich wspaniałych przyjaciół. Życzę każdemu z was aby was los wynagradzał wciąż takim dobrem co na mnie spływa wciąż .  😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszystkich . Mam już bilet do Ostrołęki konkretnie jadę do Szarłat do właścieli mojego byłego championa gonitw płotowych Viritima państwa Rybarczyk gdzię 4 sierpnia odbędą się zawody w rajdach konnych jest ponad 40 zawodników zgłoszonych . Za bilet do Oatriołęki zapłciłem 35 zł mam zniszkę na przejazdy Pkp o PKs 37 procent ze względu że jestem iwalidą 1 grupy . Moi wspaniali przyjaciele , redakcja Re-Volty ogromnie się cieszę że tam jadę zobaczę się ze swoi byłym championem gonitw płotowych Virkiem i właścielami i innymi lużdżmi . 6 dni temu dzwoniła właścielka ośrodka agroturystycznego Luiza D żebym przyjechał tam we wrześniu . Sam się przekonuję że dobro powraca kto kiedyś miał zemną styczność to wie że jestem taki Romek gawęddziasz zwłaszcza tematu o rumakach . Powiem nie skromnie miałam wspaniałych trenerów najwięcej zawdzięczam śp trenerowi majorowi Leonowi Burniewiczowi co mnie uczył skoków , wkkw . Też mam najcudowniesze wspomnienia jak byłem zawodowym jeżdżcem wyścigowym i jeżdziłem i pracowałem u najleprzego trenera wyścig Andrzeja Walickiego który przekazał mi ogrom wiedzy na temat jazdy na rumakach na wyścigach . Wybadcie że tak się chwalę i promuję i niech nikt nie myśli że byłem jakimiś mistrzem od taki typowy mały średniaczek jazd na rumakach ale z dużą wiedzą którą mi dali moi kochani wspaniali trenerzy i którą wiedzą dzielę się z innymi . Życzę wszystkim abyście mieli takich wspaniałych trenerów i wciąż abyście breneli do swoich sukcesów sportowych i rekracyjnych , życzę wam uśmiechu , radości w te letnie dni ...... 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pieknie ze stajni koni soprtowych Viritim.Jutro jesteś rajd dla koni u panstwa Rybaczym klasy L P N .Nie jestem w temacie w.tej materii .Ale widze jaki ogrom pracy musza wykonac organizatorzy tych zawodow.Pobudowac musielibyśmy boksy dla rumakow.Zalatwiac sprawy paierkowe itp.Przyzam sie szczrze ze jestem zielony w tej dziedzinie jezdzieckiej.No ale chce sie odwdrzeczyc wlascielom ze mnie znowu zaprosili. Pomagam kapke wlascielom jak tylko moge i pozwala moj stan zdrowie.  Zycze wam wszydtkim milego rodzinnego popoludnia jak i wieczorku..
Tak zawody rajdow konnych sie zakonczyl sie byly 3 klasy L P N.Dystase 26km 40km 80.Byly 2 zawodniczki co jechaly 80km.Starowaly one nawet W Emirtach Arabskich.Powiem piekne nowe doswiatczenie.Panstwo Rybarczyk wlascieli mojego bylego championa goniw plotowych Virtima staneli na wysokosci zadania pelna profeska juz 2 raz robia takie zawody w miscowosci Szarlat za Osrtolekom.Dziekuje pieknie ze moglem tam byc i zdobyc nowe wiadomosci przezyc itp.We wtorek wracam do mego kochanego Ciechocinka.Do uslyszenia jKdobrne do swojego miasta i kochanego mego mieszkanka.
Tak jutro czas wracac do swojego miasta .Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej .Fsjnie bylo pieknie mnie przyjeli panstwo Rybarczyk wlasciele mojego dawnego championa gonitw plotowch Viritima .Dziekuje im pieknie za pobyt za to ze moglem sie dowartosciowac przekazujac swoja wiedze o rumach .Ze moglem byc i wysciskac poklepac Viritima.Dziekuje jeszcze raz ze moglem tam byc w Szrlat za Ostrolekom gdzie sie znajduje stajnia koni sportowych Viritim do zobaczienia za jakis czas..
Witam pięknie moich przyjaciół , znajomych , redakcje Re-Volty.pl . Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej . Marzy mi się wciąż ażeby nie być ciągłym tułaczem po kraju gdzie jestem zapraszany przez moich cudownych przyjaciół do ośrodków jeżdzieckich . Nie myście moi przyjaciele że się chcę odwrócić od was nic z tych rzeczy jestem szczęśliwy że mogą swoja wiedzę przekazać innym jeżdżco jestem to winny moim cudownym , wspaniałym trenerom . Ale w sercu i duszy wciąż mi się marzy stabilizacja mieć kogoś blizskiego co mógłbym sie zwierzyć itp . Całe swoje życie odałem się spotowi głównie jazdy na rumakach nie neguję że mam dużo cudownych przyjaciół za których dziękuję BOGU że ich mam i są zawsze ze mną . Może rządam od życia z byt wiele no ale wciąż wieże że jeszcze zabyłsie w moim sercu promyk nadziei na stabilizacji mojego pełnego tułania się po świecie . Życzę wam aby ten piękny letni czas był dla was pełen ogniska rodzinnego , miłości , radości , pięknej pogody na czas waszych urlopów ,wakacji , wekkenowego wypoczynku ....... 😅 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszystkich . Zapewne wiecie że w takie upały jakie są wasze kochane rumaki muszą dużo pić wody pamiętajcie o tym . Nie będę już wam dużo prawił jest lato i ma być ciepło . Życzę  wam aby ten piękny czas letni był dla was paletą pięknych barw , uśmiechu , zdrowia czego wam życzę z mojego małego serca moim przyjaciele , znajomi , redakcji Re-Volty pl życzę ........ :kwiatek: 💘 💘 💘 😅 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Nie no, ręce mi opadły...
Tylko ci ręce opadły chemik ???????????????
Dobry ranek wszystkim . Przez całe moje życie jakim byłem jeżdżcem jeżdżącym skok , wkkw , wyścigi płotowych zawsze starałem się odzielić zawiść , arogancje , wywyszania się itp zawsze starłem być normalnym skromnym chłopakiem skory do pomocy innym zawodnikom , wymiana swoich poglądów na temat zawodów itp.Zawsze piorytet i atortytet odowałem swoim wspaniałym trenerom nigdy nie negowałem ich decyzji . Czego wam życzę abyście zawsze mieli serce , ducha , skromności w swoim postępowaniu jako jeżdżcy wiem że trafaiją się też tacy oszołomy  że jeżdżą parę chwil i już uskuteczniają swoje pyskówki jako znawcy itp . Zawsze mówię nie ważne kim jesteś ale jaki jesteś . Człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko czego wam tego życzę ................................................... :kwiatek: 💘
Witam pięknie was wszytkich . Zawsze mam swój punkt zapatrywania co do postępowania co do nauki jazdy jakie czasem prowadzę np; stajna koni sportowych Viritm prawda jak pięknie nazywa się ta stajna gdzie stoi mój kochany dawny champion gonitw płotowych Viritim za parę dni właściele mojego  byłego championa Virka prześlą mi koszulkę z napisem stajnia koni sportowych Viritim . No dość tego chwalenia się przejdę do meritum sprawy . Zawsze odzielam sprawy kłopotów dnia codziennego jak idę do rumaków i mam prowadzić nauki z jazdy na rumakach . Zamykam się te swoje sprawy i odtwieram nowy film pt; rumak i jeżdziec . Nie może być tak że swoje nie powodzenia życiowe przedkaładam na rumaki i jeżdżca taki trener , instruktor , ten co chce przekazać niby swoją wiedzę dla mnie od razu sam się dyswalifikuje ze swojego zawodu . Powinno się wyłączyć te swoje sprawy liczy się tu i teraz jesteśmy w magicznym świecie w elitanej dyscypliny jakim jest jezdziwectwo . Wiem że nie ma ludzi nie omylnych i ja do nich się zaliczam choć podobno jestem osobą empatyczną i umnię przełożyć dobro dla jeżdżca i rumaka widząć swoje efekty pracy i przekazywania wiedzy jeżdżcom dla mnie uśmiech jeżdzca po jeżdzie jest więcej wart nisz sztaby złota . Mam ogromną prośbę do tych co czytają moje małe wywody na temat jazd na koniach nie byłem jakiś mistrzem itp od taki mały typowy średniak ci z nie jednego pieca jadł jako dawny jeżdżiec ; skokowy , wkkw , wyścigowy . Życzę wszystkim abyście ten letni piękny czas spędzili ; rodzinnie , pełnych mega pozytywnej energii i uśmiechu czego wam życzę z mojego małego serca ......... 😅 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszystkich . Dziś z rana prześladuje mnie pech przed chwilką zgniotłem oprawkę do okularów mam je tylko do chodzenia bo mam 1-5 jestem krótko widzem . Życzę redakcji Re-Volty .pl i wam wszytkim aby ten dzioneczek był dla was paletą pięknych barw i uśmiechu pięknie was pozdrawiam ze swojego miasta Ciechocinek ......
Witam wszytkich . Miałem do zawodów w skokach i wkkw xo Humebera m ; Fordon m; Hungaria oj ci on miał charakterek . Miałem z nim kłopoty przy próbie ujeżżenia w zawodach WKKW a głównie przy podstawianiu jemu głowy . Nie było kiedyś takich informacji , cyber przestrzeni jak jest teraz . Głównym moim góry był mój wspaniały trener major Leon Burniewicz . Dużo jeżdziłem robią zakręty aby się podsatawiał , dużo po nie równościach jakie były w terenie aby rumaka zmiękczyć i rozunić jego mięśnie krzyżowe itp . Ucząc się w Toruniu w szkole Elektro-Mechaniku na ulicy świętego Józefa jeżdżiłem z taką dyplomatką co sprawiało i tak zostało co wymyślił na mnie mój śp tr.m L.B inżynier . A moi koledzy klubowi wiząc że mam trudny dzień i jestem smutny wymyślili taką piosenkę o  mnie bo pracowałem przy koniach w stajni jako pracownik . Oto parę słów tej piosenki co pamiętam ; w naszej stajni są koniki Lolki , Boli , Debiucki pracujący tu wśrud koni pan inżynier wciąż nas goni itp. Zawsze mnie tym wszycy rozbrajali i powracał mi uśmiech . Zawsze mój śp trener major L. Burniewicz wdrażał nam aby człowiek w najmiieszym stopniu starał się ingerował w naturę człowieka jak takie sprzęty dla rumaka ; munsztuk , czarna wodza itp . Wiem że taraz  nie którzy ludzie chełpią się że oni jeżdżą na rumakach natural tak sobie do wymyslili może się mylę ale już nie raz tłumaczyłem tym ludziom oczywiście po ich wysłuchaniu ich wywodów co do tego jazd natruralnych aż mnie nosi zawsze zawsze im tak kwituje ich wywody ; że ja rozimię przez jazdę naturalną tak ; bez trezli , bez sodłeł , bez podków itp to w tedy mogę to zakcptować po części . Wiem że może zaraz się wywiązać dyskusja na ten temat . Sumując to owszem nie neguję że są ludzie o wielkim darze od BOGA umiej umiejących mieć cudowny kontakt z rumakami tego nie neguję wcale . Życzę wszytkim na te ostanie dni lata aby były dla was przeplatane cudownymi kolorami barw ............................... 😅 :kwiatek: 💘
Witam wszytkich . Pamiętam taki stan jak trzeba było skoczyć nową przeszkodę na krosie , na treningu skokowym na parkurze . Zawsze przechodził mały dreszczyk emocji , czy ją wspólnie skoczmy z rumakiem . Powiem tak ludzi którzy kapkę się nie boją różnych nowych rzeczy uważam że są skrzywieni psychicznie . Taki stan pewności siebie przeważnie do prowadza do mierności jeżdzca . Każdy z nas musi kapeńkę się bać aby prawidłowo ocenić swoje szanse , rumaka i odpowiednie swoje i trenera zalecenia trenara do oceny sytuacji co za ułamek sekundy będziemy wykonywali . Przejdę do meritum sprawy człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko w tych słowach jest cała zawarta moja treść moich wywodów na temat tego stanu rzeczy . Życzę moi przyjacielom , znajomym aby wasze trzewa ocena tej sytuacji owocowała w wasze piękne sukcesy z jady na rumakach jaki i w życiu ........... 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: : 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie wszystkich . Mam nadzieję że do 4 września obatarcie skóry na kostce od buta mi się wygoi . Jadę 4 września do Mysłakowiece za Jelenią Górą do ośrodka agroturystycznego u Luizy za Jelenią Górą . Kupię bilet za parę dni bo dostaję z MOPSU w Ciechocinku 153zł opiekuńczego a mam zniszki na PKS i PKP 37 procent . Nie wychodzę od paru dni z domu ze względu na to otarcie . Ale mam być ciepło więc kalpeczki weznę i będzie cacy . Kupiłem sobie maść z antybiotykiem , wodę utelniną wie że przes parę dni muszę nie mam innego wyjścia przeboleć ostatnio cały czas jestem w rozjazadach do moich przyjaciół co odbija się dla mnie pytaniami co włożyć do lodówki . Zyczę wam abyście w ten dzioneczek przyniósł wam pięknych paletę barw i uśmiechu dla was i dla waszych wspaniałych rodzin ........... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dzień dobry wszytkim . Już podjołem decyzje nie jadę do ośrodka agroturystycznego u Luizy . Muszę spłacić artytkuły spożywcze co brałem na zeszyt a po drugie już mnie wszędzie za dużo zwłaszcza że nie moge wciąż się nażucać właścielce i jej rodzinie tego ośrodka . I tak dostałem dużo od losu do tego jeszcze mam na pięcie obtarcie fatalne i tylko  mogę chodzić w klapkach aby nie podrażnić rany . Przepraszam was wszytkich że wciąż takimi małymi swoimi problemami się dzielę no ale cóż jesteście na Re-Volcie.pl moją rodziną żadnej prawie nie mam choć mam jeszcze 2 braci wcale się mną nie interesują . Życzę każdemu z osobna wam aby ten dzioneczek był dla was pełen sukcesów .
Dobry ranek wszytkim . Mój śp trener major Leon Burniewiczy marzył aby ściągnąć rumaka gdzie kiedyś pracował jako trener za Toruniem w Przysieku konia o imnieniu Arena . Śp prezes spółodzieli warzywniczo sadowniczo który był właścielem naszego klubu i rumaków bardzo lubił śp trenera majora L.B więć wszedł na wyżyny swoich znajomości i kupił dla klubu i trenera ukochanego konia o imnienu Arena . Była pół siotrą Vija -Vite co biła rekordy wyskokości w skokach a jeżdżił na Vija-Vite Byszewski . Pamiętam jak dziś jak przyjechał z Torunia śp trener a śp prezes Grzegorek z małym uśmiechem do śp tr. majora mówi proszę iść do stajni i proszę poatrzeć w pierwszym boksie co tam stoi . Długo nie trzeba było powtarzać śp tr. majorowi poszedł tam do boksu i był tam 2 -3 godziny witać się i cieszyć że widzi byłą swoją podopiecznego konia Arenę . Była maści kasztanowatej . Jak się cieszył mój śp trener że ją ma choć koń był po ogromnych przejściach trenogwych w dawnym klubie w Przysieku . Życzę wszytkim ; udanego , pełnego sukcesów dzionneczka idę jeszcze kapkę pospać ..............
Witam wszytkich w te piękny letni dzioneczek . Muszę napisać to już od dawna o tym myślałem . W naszym klubie jeżdzieckim w Ciechocinku co właścielem była RSWW były piękne bryczki , 1 kareta 18 wielu , piękne sanki były one czasem unkatowe śp prezes kupował je od gospodarzy . Uczyłem się poworzenia i tajników jazdy powozami od ludzi tam pracujących z wielkim bagażem doświadczenia . Konie zawsze musiały być dopasowane maściami i chodem w kłusie . Pamiętam jak w zimę powoziłem sankami z ludżmi musiałem zawsze brać grube rękawiczki i koc na nogi . Konie w zaprzęgu gdy ciągnęły bryczki , sanki pasy przypiete do orczyka musiały być naciągniete równomiernie bo nie raz jest tak jak idzie para w zaprzęgu jeden koń ma pasy lużno a drugi musi ciągnać za niego . Każdy powożący miał długi bat i musiał konia ktory się obijał zawsze musiał uderzyć lekko batem tego lenia czyli przywołał go do porzątku . Przed jazdą sankami , bryczkami zawsze się sprawdzało stan ; orczyków , naszelników , pasów u puszorków . Mieliśmy piękne uprzęże podariowanie przez spadkobieców ziemskiego dawnego ogromnego obrzarnika który miał 70 wsi mówię o Krorynbergu . Może co nie którzy zadają sobie pytanie czym jeszcze , gdzie nie jeżdżiłem ?. Wybatrzcie że wciąż pomupuję swój balon ale mam swoje przeżycia i chciałbym powspominać , doradzić itp. Dziękuję pięknie redakcji Re-Volta.pl że mogę tu pisać na tym wspaniałym poratalu o rumakach i każdemu z osobna podziękować że czyta moje wspomnienia ,porady . :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 😅 😅 😅
Witam wszytkich . Wiem że małe rzeczy wpływają na nasz cały dzień jaki będzie . Wczoraj lało nie miłosiernie więc musiałem jechać rowerem do miatsta oczywiście miałem ubranie oratajanowe przed deszczem . W centrum mojego miasta żle postrżali szkała itp po jakiejść kolizji drogowej i przebiłem przednią oponą w swoim rehabilitacyjnem rowerze bez którego jestem unieruchumiony mam kawał drogi do najbiszego sklepu . Moje lokum jest na obrzeżach miasta Ciechocinek . Tak miesszkania komunalne są budowane żeby były jak najtaniej pobudowane , skromne itp. Szedłem na piechotę w tą ulewę prowadząc rower . Nie wiem czy którego sąsiada zastanę aby pomógł mi skleić denkę . Wiem że wam to temat malutki nie warty zachodu ale dla mnie jak jestem sam i nie mam swojej rodziny to być albo nie być . Wciąż pada od 2 dni trzymajcie za mnie kciuki abym w końcu uruchomił mój pojazdy ........... 💘
Dobry ranek wszystkim . Muszę to napisać przecież prawie jesteście moją rodziną w cyber przestrzeni  . Wielu ludzi mi mówi że jestem osobą empatyczną no skoro inni tak mówią to kapkę cosik jest w tym. Dzwonił do mnie najstaszy brat z pod Warszawy z Kazunią jest obecnie od 2 lat na zasiłku dla bezrobotych i prosił mnie czy nie przesłał by mu jakiąś kurtkę ,swetr z ciuchlandu powiedziałem mu że owszem pomogę mu . On mój brat najstarszy nie zrobił mi krzywdy w odróżnieniu od najmłodszego brata co przez niego musiałem sie wyprowadzić z mego rodzinnego mieszkania . Choć śp ojciec zapiasał mieszkanie na mnie , pod wpływem mego najłodszego btara zmienił testament na jego korzyść . W moim mieście Ciechocinku jest dużo takich tanich sklepów gdzie i ja się wciąż ubieram . Już kupiłem mu kurtkę , sewetry , podkoszulki , czapki itp. Dziś mu je wyślę . Tak powiem nie skromnie choć mało mam ale lubię pomagać ludziom . Przepraszam może że tak dmucham swój balon no ale nie ważne kim jesteś tylko jaki . Człowiek się uczy każdego dnia a głupi wie wszytko . Życzę wszytkim aby ten deszczowy jesienny dzioneczek był dla was pełen waszych sukcesów i uśmiechu do uslyszenia . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie wszytkich . Niech te słowa wam przyświecają wam w waszym żuciu ; pokora nie jest synonimem ubustwa a snynonimem jakim jesteś człowiekiem . Wiem że jestem już podstarzałym gościem ale zapewniam was że mam jeszcze chłonny umysł i rozróżniam dobro od zła itp. Powiem nie skromnie pewne dobre wartości przekazali moim śp rodzice i śp trener major Leon Burniewicz . Mam dar od BOGA że jestem pilnym , dobrym obserwatorem ludzi . Szczególnie podczas gdy prowadzę jazdy na rumakach przekazując swoją wiedzę innym jeżdżcom . Mądry człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszytko. Przepraszam że w taki sposób buduję swój wizyrunek i nie byłem jakimś wielkim jeżdzcem ot taki malutki średniaczek co jako jeżdżiec z nie jednego pieca jadł chciałbym wam przez ten post umocnić wasze wartości dyscypliny , analizy , obserwacji i wyciąganie wniosków doczytyczącym waszych jazd na waszych kochanych rumaków . Życzę wam aby ten dzień był paletą pięknych barw i moc pozytywnej energii 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam wszytkim od paru dni mam jakieś złe fatum najpierw drzwiczki lustrzane którą mam w łazinece drziczki miały przy zawiasach plastkowe uchwyty przy zawiasach . A do tego doplnyług przy toalecie . Bę musiał kupić nowy dolnopług bo jest leciwy jeszcze pamęta dawnych swoich lokatorów . Dostanę rencinę w pażdzierniku dopiero kupię to napewno na aleggro podobno wmiarę tanie .No coż każdy z nas mam jakieś kłopoty jak wszyscy wciąż brnę pod górę sam tak jak w sporcie trzeba liczyć tylko na siebie . Przepraszam że takie małe błachostki poryszam ale wciąż trzeba walczyć aby być aby nie upadać , aby przetrwać . Życzę aby te popołudnie i wieczorek był dla was pełen dobrych fluidów i pozytywnej mocy ......................
Witam pięknie wszysatkich zacznę od słów człowiek się uczy każdego dnia a głupi wie wszystko . Z perspektywy czasu dochodzę do pewnych moich przemyśleń że ; warto poznać innych opinię , wiedzę innych aby móc poznać nowe spojrzenie na szkolenie jeżdżców . Ale nic się nie zmieniło jaką wspaniałą wiedzę przekazał mój śp cudowny trener major Leon Burniewicz ; pięta w dół , operowanie krzyżem , ręka jedwabna na wodzy , dogłębna i szybka reakcja na błędy konia . Ale warto też posłuchać innych można cosik znaleść dla podwyszennia  swojej wiedzy w szkoleniu jeżdżców . Wiem że nie jestem żadnym trenerem , instruktorem , ani żadnym mistrzem od typowy malutki średniaczek co z nie jednego pieca jadł jako jeżdziec . Zawsze ogromnie się cieszę że mogę coś dopowiedzieć jeżdżącym jeżdżcom np; w ośrodku agroturystycznym u Luizy , stajni koni sportowych Viritim . Powiem tak jest to dla mnie ogromna przyjemność , pozytywnie mnie domotowujące że mogę się realizować wewnęcznie widząc efekty swoich porad na moich zajęciach z jazd na rumakach . Życzę wszystkim moim przyjacielom , znajomym , redakcji Re-Volty pl aby ten piękny jesienny dzioneczek był dla was paletą pięknych barw , uśmiechu i moc pozytywnej energii która jest w was ............. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . No już wiem że wyszło na moje . Pewna osoba która się chełpoła że jeżdzi konno natruralnie bez wędzidła prosi mnie abym jej pomógł aby koń jej znowu przyjoł wędzidło owszem pomogę . Ale jak już pisałem dla mnie jazda naturalna na rumakach tak powinna wyglądać ; bez sodła , bez ogłowia , bez podków . I nikt mi nie mówi że jakieś techniczne sprawy np; siodło itp. Nie neguję że byli ludzi którzy mieli dar od BOGA aby z końmi mieć naturaly kontakt . Może nie którym się nie spodoba mój pogląd ale mówiąc i się przechewalać że się jeżdżi takie coś jest dla mnie trudne do przyjęcia . Owszem odbywają się konkursy bez oglówia itp. Ale podam przykład jak już pisałem o tej osobie nie będę ujawniał jej imnienia . Jak byłem w pewnym miejscu i ona prosiła mnie o trenig i mówi mi że będzie jeżdżić bez ogłowie owszem zgodziłem się ale miałem w tym swój cel . Chciałem jej pokazać że w paru kwestjach z nią się nie mogę zgodzić co jej zaraz udowodnię . Na padok wyjechała a ja mówię w stępie jest też ogromna praca jeżdżca aby rumak się odpwiednio rozlużił i wykonywał w stępie pół parady np; zatrzymywanie , pół volty w stępie itp. Nie neguję że 1 jedną rzecz zrobił koń w miarę dobrze . Mówię do niej jedzemy kłusem pośrednim a tu plum . Mówię do niej widzisz obnażyłem twoje słabości co do twojego procesu myślenia o jeżdzie naruralnej . Wiem że mogę się mylić z moim tokiem myślenia że wielu z was się nie zgodzi z moimi wywodami . Ale jestem już tak skostruowanym człowiekiem dawny jeżdżcem sportowym że nie którzy chcą błysnać jako jeżdżcy w naszej rodzinie jeżdzieckiej i pokazać coś nowego że oni to potrafią , ucząc innych itp człowiek się uczy każdego dnia a głupi wie wszytko to i też się tyczy do mnie .
Dobry ranek wszystkim . Napiszę post który z rana mi się przypomiały . Jeżdząc na rumaku xo-rabie skoki , wkkw Humberze matka Hungaria ojciec Fordon hodowli sk Walewce był kupiony do mego klubu Kawalkada w Ciechocinku . W trenigu mego wspaniałego , kochanego śp trenera majora Leona Burniewicza . Zawsze 2-3 dni przed wyjazdem na zawody  śp trener nakazywał nam jechać w teren aby koń odpoczął psychicznie przed konkursami i żeby odbudował i wzmocnił swoja psychikę . Donas śp trener bardzo mi się to podbało mawiał do nas koledzy śp trener zawsze nam opwoadał swoje cudowne wspomnienia jak kiedyś był ułanem i jeżdził w szklole dla ułanów w Grudziądzu zawsze ich trener pułkownik zawsze do nich mawiał koledzy byli oni ułani jak jedana rodzina . Krążyła w ich pułku ułanów taka piosenka zaczynała się ona tak ; hej hej ułani z mąsiądza mamy dupy z mosiądza . Słowa ten piosenki odawły ich ciężki trenig w pułku ułanów . Szlifując swój wspaniały dosiad jaki mieli cudowni nasi ułani często jeżdzili bez strzemion , skakali nie raz bez strzemion aby zachować dobry swój dosiad w równowadze przy skokach . Śp trener mówił przed ternigiem co chce uzyskać w danym dniu np; poedziedze w teren stępa , kłusa po galopujecie tak parę set metrów i na zakończenie galopu skoczycie sobie w terenie jedną małą przeszkodę krosową i koniec . Mieliśmy wspaniałe tereny nkoros był na kępie wyślanej otaczała ją woda odnoga rzeki Wisły i dalej w głąb tej rzeki płyneła głowne koryto Wisły była to wyspa o jak się nie mylę tak ze 50-60 hetkatów gdzie też odbywały się wspaniałe hubertusy gdzie przeważnie śp terner mnie wyznaczł . Rumak xo Humber miał ci on bardzo trudny charakter czyli był mało przepuszalny oj masa i cięszka był na dnim harówka na trenigach no ale miał on dobre pochodzenie więc wciąż liczyliśmy ze śp tarnerem na jego ciągły progres . Po klusie nagle koń starsznie zakułał aż mne zimy pot wystąpił serce miałem na dłoni zadając sobie pytanie w ułamku sekudy co powie trener . Ze skoczyłem z konia natychmiast i biorę jego przednią prawą nogę patrzę ci ja a wstrzałce kamyk wyjołem mu go i porowadząc go w reku patrzę przestał kuleć tak się ogromnie ucieszyłem jak bym wygrał w toto. Wsiadłem na Humbera i jadać stępa do stajni chwaiłem BOGA że tak to się skończyło . Oczywiście o tym zdarzeniu poiformowałem śp trenera a trener mnie przytulił nic nie mówiąc to mi wystarczyło że rozumieliśmy się bez słów . Dziękuję pięknie każdemu z osobna że czyta moje posty i doczytał mój nowy wsponieniowy post . Powiem tak ogromnie się cieszę i dziękuję wspaniałem portalowi o rumakach Re-Volta .pl że mogę tu pisać swoje wsponiena , udzielać czasem jakieś porady powiem tam wiem chyba na pewo że tu mam wielu przyjaciół , znajomych . Powiem nie skromnie przekazując swoją wiedzę jakom mi przekazał mój wspaniały , kochany śp trener major Leon Burniewicz jestem u to winny za lata mej cudownej bajkowej malutkiej karjery jaka miałem jedżąc skoki , wkkw . Na zakończenie powiem wam jak czasem jestem w stajni koni sportowych Viritim w ośrodku agroturystycznym u Luizy przekazując swoję wiedzę innym ogromnie się dowartościowuję i ciesząc się że jeszcze mogę kontytuwać przekazując swoją wiedzę  innym jestem to winny śp trenerowi majorowi L, B .
Witam pięknie was wszytkich . Dzię jadę do lekarza rodzinnego ażeby mi wypełnił i mi skierowanie ze szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego gdzie mam zabiegi cały czas . To skierownie będzie realizowane w przyszłym roku . Życzę redakcji Re-Volty .pl , moim przyjacielom , znajomym aby ten dzoneczek był paletą pięknych barw naszej pięknej jesieni i waszych wspaniałych sukcesów w tym nowym dzioneczku ........... :kwiatek: 💘 :kwiatek:
Dobry wieczór wszytkim . Gdy musiałem mieć rok rocznie badania jak byłem czynnym zawodnikiem ; skoki , wkkw , wyścigi płotowe nigdy nie miałem kłopotów z badaniami . Zawsze prowadziłem i prowadzę zdrowy tryb życia ; nie palę papierosów , nie piję alkoholu nałogowo , w miarę jak stan i zasobność mojego portfela pozwali mi odżywiać się w miarę zdrowo tak mam to dziś w sobie zakodowany tryb życia . Życzę moim znajomym , przyjacielom ; miłego , rodzinnego , udanego wieczorku. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się