Podziękowania

Witam wszytkich . Post ten szczególnie będzie dotyczył trenerów , instruktorów i oczywiście głównych aktorów czyli was jeżdżców . Pamiętam jak dawnej jeżdziłem w swoim klubie jeżdzieckim w Ciechocinku pod wodzą mojego wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza jak nie raz na zaskakiwał pewnymi decyzjami . I tak nieraz zmieniał na przydział koni do treningów co nas młodych jeżdżców ogromnie wkurzało . A po to mój śp tr.m L.B robił aby nas ochornić przed czasami błędnymi analizy konia na trenigu . Zmiany czasami się odbywały aby mój śp trener mógł zwerifikować swoje decyzje jakie błędy robi jeżdżiec na trenogach i świerza krew innego zawodnika da porządane efekty do poprawienia pewnych elemetów u konia . Wiem że już 2 podobne posty na pisałem . Głownie ten post ma na celu aby poprawić przepuszczalność waszych rumaków i jak inny ktość wsiądzie do daje rumakowi syganał że nie może sam podejmować , zgadywać co jeżdziec od niego będzie wymagał . Kończąc ten post musicie nigdy nie dopuścić aby wasze kochane rumaki zagadywały poprzez monotonność treningu może do tego doprowadzić . Jak zwykle muszę dopowiedzieć że nigdy nie byłem jakimiś mistrzem co nie raz inni małymi podtekstami mnie wywołali do tablicy byłem malutkim średniakiem co jadł z nie jednego pieca jako dawny jeżdżiec . I zawsze mam wzgląd na wasze dobro i sukcesy waszych podczas jazdy na treningu , relreacjnych  , sportowych jazd czego wam zawsze życzę z całego mojego małego serca . Człowiek się uczy każdego dnia a głupi wie wszytko ...................... 🏇 🏇 🏇 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam was wszytkich zaraz jadę kupię bilet do Ostrołęki . Jadę na zaproszenie moich wspaniałych przyjaciół i właścieli mojego byłego championa gonitw plotowych Viritima , mam pełne prawo nazywać Virka chamiponem bo on zawsze w moim sercu będzie nim . Wiem że nie którym może sie nie podobać to okteślenie champion a guzik mnie obchodzi kto co mysli inaczej . Zaprosili mnie wspaniał małżeństwo Agniesza i Michał Rybarczyk . Wspaniali ludzie co naprawdę kochają zwerzęta a Viritim ma u nich wspaniale . Kupolem mu 2 kg marchewki będę 2-3 dawał co dziennie za zgodą właścieli . Wiecie mam problem pękła mi szuflada w tablecie a ona kosztuje gropsze . U mnie w Ciechocinku jest tylko jeden sklep komputerowy i nie mają tej części . Wiem że właścielka Virtka jest biegła w komputerze i mi zamówi tą tackę do tableta LD O1-68 . Jak już będę to miał porobię piękne fotki ze stajni koni sportowej Viritim tak nazwali ją właściele Agnieszka i Michał . Czyż to nie piękna płęta naszej malutkiej karjery na torze wyścigowym Służwiec. Ogromnie się cieszę że mogę tam być u A. i M, czuję się jak w rodzinie . I zwami tak się czuję przecież od dawna was uważam za swoją rodzinę . Pokora nie jest synonimem ubustwa , pokora jest jakim jesteś człowiekiem . Życzę wam moi drodzy przyjaciele , znajomi , redakcja Re-Volty .pl aby ten dzioneczek obfitował w wsze sukcesy do usłyszenia mam nadzieję nie bawem... 😅 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: 💘
Witam pieknie was wszystmich z osrodka koni sportowych Viritim .Duzy mroz a ja jestem chory na grype ma swoje leki i trzymajcie kciuki abym sie kapke podleczyl
Dobry wieczór wszytkim . Wczoraj wróciłem ze stajni koni sportowych Viritim na zaproszenie państwa Rybarczyk właścieli mojego championa gonitw płotowych Virka . Jechałem 5 godzin przez ; Włocławek . Płock, Ciechanów . Ostrołęka docelowy postój . W atutobusie było pieklenie gorąca więc kierowac też włączał klimatyzacje i na przystalch pks jak było 10 minut przerwy otwierał drzwi przez co się ogromnie rozchorowałem jak byłem na miejscu w Szarłat na grypę . 4 dni chorowałem dobrze że wziołem leki ; Grypex max w proszki , rutoniskorbin , zestaw witaminowy centrum itp . Pomimo tych mankamętów ze zdrowiem po 4 dniach było już oki . Powiem wam naprawdę choć tam w Szrłat jest ogromne bezludzie warto było spotkać się z Viritimem i państwo Rybarczyk i ich wspaniałymi dziećmi . Życzę wszytkim ; miłego , rodzinnego wieczorka .
Dobry wieczór wszytkim . Wiem że nie każdy musi się ze mną zgadzać no ale spróbuję do swojego procesu myślenia przekonać . Jeżdżąc stępa staramy się pokazać rumakowi jak reagować na nasze pomoce np; krzyż , łydka , wodza itp. Są pewne elementy jakie będziemy wykonywać w szybszym tempie np; pół volty w lewo , w prawo , zatrzymywania , łopdaką do wenącz na zewnącz itp. Uważam za taką metodyką czai się pełnia zrozumienia , przygotowania rumaka do wyszych celów waszych jazd na waszych wspaniałych rumakach . Wiem że wśród was są wspaniali jeżdżcy i rozumieją mój przekaz w relatywny zrozumiały dla waszych rumakach i w jak najmniej jest ingerecji w jego naturalne zachowamie . Tak myślę jak młodemu dziecku wpajamy małymi kroczkami co chcę swojemu dziecku przekazać np; jak ma chodzić na nuszkach itp . Życzę wam spokoju serca pracy nad waszymi kochanymi rumakami zapewniam was że spokój zapewni wam wspaniałe efekty waszej pracy podczas trenigów , jazdy rekreacyjnej w terenie . Wiecie sami że zawsze każdemu z was osobna dobrze zawszę życzę .............. 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Jeżdżenie porządnym stępem jest baaardzo trudne...
Tak jazda stępem wydaje się dla nie których mało ważna . O tusz nic mylnego ja w parę sekund jak zobaczę jak jeżdziec jedzie stępa od razu wiem co mogę od niego wymagać . Jaki ma dosiad w stępie , jak odziałowywuje pomocami pod czas tego chodu , itp. Na małe rzeczy trzeba patrzeć pespektywicznie jak sobie każdy z war radzi z różnymi chodami konia , jak odziałowywuję na rumaka  pomocami ; krzysz , łydka , wodza , głos itp. Niech nikogo nie zmyli że może kapkę sobie odpuścić pewne elementy sztuki jazd na swoich kochanych rumakach . Poczynając od stępa krzałtuje się w nas systematyczna praca nad sobę i rumakiem . Co zawsze sytematyczność , obowiązkowość , chęć wspłółpracy z rumakiem zawsze da wam pozytywne nawyk nastawienie nad pracy nad sobą , utrfalaniem dobrych nawyków co da wam same sukcesy sportowe , jazdy rekracyjnej tego wam życze z całego mojego małego serca ........ 💘 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: 😅 😅 🏇 🏇
Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszego święta  :kwiatek:
Witam pięknie i dziękuję Martuś za pamięć i życzenia byłaś chyba jedyna z re-volty .pl co o mnie nie zapomiała . Nie ważne to kim jesteś tylko jaki . Pokora nie jest synonimem ubustwa a pokora jest jakim jesteś człowiekiem .  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘
Dobry wieczór wszytkim . Tak na początku kwietnia będę miał zabiegi w swoim mieście Ciechocinek w Szpitalu Wojskowo-Rehabilitacyjnym z czego się bardzo cieszę . Po skończeniu zabiegów jadę do ośrodka agroturystycznego u Luizy . Gdzie moja przybrana siostra Luiza i jej wspaniała rodzina mnie zaprosiła . Może wsiądę na parę minut na rumaka tam na stępa i kłusa . Bardzo się cieszę że tam będę w ośrodku gdzie są wspaniałe rumaki i ludzie . Jak właścielka sobie zażyczy poprzerywam nie którym tam konią grzywy . Życzę każdemu z was ; rodzinnego , miłego , udanego wieczorku ................ 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie wszytkich . Jak każdy z was wie są różne typu trenigów np; skokowy , wkkw , wyścigowy . Chcę ten post poświęcić treningowi koni wyścigowych głównie młodych rumaków . Pracują i jeżdżcić na torze wyścigowym Służewiec u trenera mistrza Andrzeja Walickiego który mi wpoił ogrom wiedzy dotyczący jazdy na koniach wyścigowych . Zacznę od młodych koni . Na samym początku młode konie musiały być zajeżdżone ,  jak już tak się stało i przyjeły ciężar jeżdca na samym początku ich drogi było kółko przed stajnią . Na samym początku zawsze młode konie chodziły za na kółku za starym koniem , poprostu musiały się dopasować do rozważnego starego konia . Najpierw chodziły stępa jak już to opanowały przechodziły do skróconego kłusa . Tak było parę dni jak trenera A. Walicki zaobaczył że rumaki chodziły spokojnie trzymały odpowiednie tempo w danym chodzie stępa , kłusa w tęczas próbowaliśmy parę metrów zagalopować . Ile było śmiesznych sytuacji aż było pełne śmiechu jak rumak pokraczo zaczoł galopować parę metrów . Jak już kapeńkę opanowały te chody największą tremę my mieliśmy i rumaki jak one zareagują na torze roboczym dużą przestrzeń . Zawsze jak na kółku młode konie szyły za starym rumakiem. Na samym początku na torze konie na trze roboczym szły 3-4 koła stępa i końcem 200 metrów szły kłusika . To że strzelały duble itp było wiadomą sprawą , ale zawsze dłusze strzemiona , pięta w dół , nogi do poduszek siodała kurczowo trza zawsze trzymać . Wiecie jak nie raz na tor wyjechało kilka stajen z młodymi końmi ile latało luzaków na torze . Ile się człowiek na pocił aby nie spać . Jak już zjeżdżaliśmy do stajni byłem zawsze ogromnie spocony i ze tremy , koncentacji itp . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał mój post i tym co czytają moje wsponienia dziękuję że jestem tu na Re-Volcie .pl z wami . 😅 💘 💘 💘 :kwiatek:
Witam was wszytkich . Może innym się czasem wydawać że pisząc swoje chcę się wypromować itp nic z tych rzeczy nie byłem jakimiś mistrzem jazd na rumakach . Przepraszam że może jestem monotematyczny byłem typowym średniakiem z jazdy na rumakach jako biorący udział w różnych zawodach np; skoki , wyścigi przeszkodowe czyli płoty , wkkw ale mając dużą wiedzę w temacie jazd na koniach ogromnie się cieszę że tu na Re-Volcie mogę pisać i się kapkę realizować wewęcznie swoimi wywodami nie neguję że nie którzy się po częsci zemną nie zgadzają no cóż wolno każdemu mieć swoje ale . Kochani moi przyjaciele , znajomi zawsze trzymam kciuki za was nie ważne w jakiej dyscyplinie jeżdzicie np; jako zawodnicy , jako rekreacyjnie , itp . Najbardziej mnie kapeńkę podnosi cisinienie jak ktoś idzie skrótami z jazdy na koniach np; jazda western ja zawsze mówię bez urazy jest to rodzaj przenosieone z ameryki czyli raczerzy ganiali bydło . Spotkałem się nie raz z tymi lużdżmi i chała im za to że mają  swoją pasje ale jak nie raz podsłuchuje ich rozmowy ręce opadają . Proszę się nie gniewać jeżdżacy ten rodzaj dyscypolny jazd na koniach szanuję waszą pasję ale dla mnie ten co idzie skrótami z jazdy na koniach mam zawsze wątpilowości co do pewnych ich wywodów ale siedzę cichutko i się nie wcinam w ich konwersacje może to wynika że jeżdżąc na koniach zawodowo mam inne odczucia . Dosięgnoć magicznej nici między koniem a jeżdcem , czuć jego każdy mięsień , mieć głęboke analizy zachowań koni podczas trenigów itp upoważnia mnie do tego toku myślenia . Wiem że raz zacznie się wielkie lalum tych osób . Człowiek uczy się każdego dnia a głupi wie wszystko . Pokora nie jest synonimem ubustwa pokora jest synionimem jakim jesteś człowiekiem . Dziękuję pięknie każdemu z osobna kto docztał do końca moje ranne wypociny . :kwiatek: 🏇 🏇 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Dobry ranek wszytkim . W nachodzący czas świąt Wielkanocnych życzę wam ; rodzinnych , magicznych , pełnych palety pięknych barw tego święta .  😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Dobry wieczór wszystkim . Jutro idę do szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego gdzie długie lata się rehabilituję po moim wypadku podczas gonitwy potowej na torze wyścigowym Służwiec . Może nie którym się może zdawać że chodzenie na zabiegi to jakaś przyjemność nic tych rzeczy . Jest to ciągła mozolna praca nad sobą ile trzeba mieć w sobie samozaparcia , kondycji , itp . Po zabiegach pewnie będę ich miał z 5 po powrocie do domu jestem padnięty . Zabiegi będę chciał wziąść po świętach które spędzę sam . Życzę wszystkim ; bajkowych , kolorowych snów dobranocccccc..... :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie wszytkich . Na pewno ten temat dla nie których znany no ale . Pewne sprawy w podchodzeniu , uczenia koni do zajaski aby przyjeły sidło , ciężar musi się odbywać bardzo spokojnie , czas najleprzy doradza w tej kwestii . Po wiem nie skromnie dziesiątki koni zajeżdziłem np; w swoim klubie w Ciechocinku , na torze wyścigowym Służewiec . Na torze trzeba było to robić na szybko ponieważ był bardzo dużo koni . Ale mając swojego konia w swoim klubie czas jest najleprzym doradzą . Popełnone błędy na samym początku uczenia pewnych elementów konia mści się w dalszej naszej pracy z rumakiem . Polecam wam kogoś doświadczonego aby wam pomógł wam w tych sprawach mało nie doświadczeni jeżdżcy którzy mają o sobie wysokie mnie manie przysporzy koniowi wiele krzywdy co nie raz w dalszej pracy nad rumakiem jest bardzo ciężko do wyeliminowania np; nie zrozumienia tematu robienia czegoś nie dbale np; kładzenie pierwszy raz siodła np; zbytnio podciągnięte popręgi , itp . Wiem i jestem przekonany że w śrud was są wspaniali jeżdżcy i rozumieją ten delikatny temat . Życzę moim znajomym , przyjacielom aby was spokój , głęboka analiza poczynań do młodych koni zawsze wam przynosiła piękne wymierne sukcesy z waszymi kochanymi rumakami . Jeszcze raz życzę redakcji Re-Volta.pl i wam wszytkim aby ten piękny magiczny czas jakim są świeta Wielkanocne były dla was pełne uśmiechu , radości , miłości rodzinnej ...... :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich w ten chłodny wiosenny raneczek . Dziś jadę na zabiegi do szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego w sumię będę miał 5 zabiegów . Powiem wam pomimo że pomimo że są to kłopoty organizacyjne dla mnie ale cieszę się że je będę miał . Już wiele lat się tam rehabilituję po moim makabrycznym wypadku podczas gonitwy płotowej na torze wyścigowym Służewiec ledwo przeżyłem . Wiem że już pisałem wiele w tej materii no ale tu na Re-Volcie jesteście dla mnie jak rodzina . Dziękuję BOGU za dar drugiej szansy życia i że łaska BOŻA mnie nie opuszcza .Życzę redakcji Re-Volty i wam wszytkim aby ten dzioneczek był dla was obfity w wasze sukcesy . Obiecuję że przyszły post będzie podróżą moich wspomnień do usłyszenia .... 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam dziś po raz 2 . Już po zabiegach ale dostałem wiele ciepłych słów o sobie . Że chodząc na te wiloletnie zabiegi dobrze wyglądam mówi wiele osób że to chyba cud . Dużo osób mnie wydziało jak wyglądałem zaraz po wyjściu ze szpitala MSW-ia ledwo chodziłem ale mój upór , konsekfecja aby dość do jako takiego bytowania dała wymierne dobre rezultaty . Śp ojciec i śp brat Grzegorz chodzili ze mną na zabiegi podtrzymując mnie abym się nie przewrócił .Wiele osób widziało mnie teraz np; M.G i może zaświadczyć że teraz jestem jak normalny facet gro ludzi widząc mnie nie wierzy że jestem inwalidą 1 grupy . Przepraszam że tak wciąż się promuję ale ogromnie mnie cieszą takie opinie innych mojej bardzo ciężkiej charówki chodząc rok rocznie na zabiegi . Trzeba dziękować BOGU że tak mnie prowadzi przez ten życiowy padół . Dziękuję każdemu z osobna kto czyta moje posty  💘 nawet nie wiedzicie choć jestem sam na tym łez padole , nie mam swojej rodziny , jestem sierotą , pochowałem ostatnio moich 2 braci bycie wśród mojej rodziny Re-Volta .pl .  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 😅 🏇
Dobry wieczór wiem że to nie nośny post ale serce mi nakazuje to napisać . Wątpie czy który z was na Re-Volcie się napatrzyło tyle co ja na ludzkie dramaty , walkę tych ludzi o swoje zdrowie przyjeżdżając do mego miasta uzdrowiskowego Ciechocinek gdzie ludzi są po wypadkach , po wylewach itp. Tak chodzę już wiele lat na zabiegi do szpitala Woskowo-Rehabilitacyjnego i się już tyle napatrzyłem na ludzkie dramaty . Dla niektórych ludzi ta ciągła monotematyczność w ludzkich dramatach zaciera się odruch serc . Powiem nie skromnie nie dla mnie wiem co to znaczy być albo nie być w takich strasznych chwilach swoich dramatów po wypadków , chorób itp. Nigdy nie zatracam odpowiednich odruchach serca dla tych ludzi ogromnie im współczuję . Mi też groził wózek inwalicki ale moja determinacja , upór , itp dążeniu do jako tako egzystęcji życiowej zwłaszcza że jestem sam na tym świecie , nie mam swojej rodziny , jestem sierotą , ostatnio pochowałem 2 swoich braci . Błagam nie myście sobie że chcę się wypromować w swoich żalach , reklamy swojego wizerunku nic bardziej mylnego . Nie ważne kto kim jest tylko jaki jesteś . Pokora nie jest synonimem ubustwa , pokora jest synonimem jaki jesteś człowiekiem . Życzę redakcji Re-Volty .pl i wam wszytkim ; miłego , rodzinnego , udanego wieczorku ...... 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam wszytkich . Czasem zła postawiona opinia podczas treningu przez trenera , instruktora  , jeżdżca itp rzutuje często na ciężką pracę nad rumakiem po złych decyzjach o dalszych losach waszych wspaniałych rumakach . Często się zdarza a tego wam nie rzyczę że ludki bez doświadczenia bez żadnego doświadczenia tylko mierni teoretycy co naczytali się miernych książek chcą za istnieć w świcie jazd na rumakach . Pamiętajcie wyszczegajcie się takich miernot ludzkich co się chce wypromować swoimi miernymi , cienkimi jak barszcz bez klusek swoimi miernymi wiadomościami . Uwierzcie że nie raz spotkałem się z takim ludżmi co chcą zabłysnąć w świecie koni itp . Uwierzcie mi chodzi mi o wasze dobro aby waszą cięszką pracę na treningach jakaś miernota was nie wyklolejił i zabrał wam motywacji do dalszej jazdy na konich .Już kończę swój tok myślenia i wywodów bo jadę na zabiegi w swoim mieście Ciechocinek do Szpitala Woskowo-Rehabilitacyjnego papatki ...... 😅 😅 😅 💘 💘 💘
Witam wszytkich  życzę wam aby ten wiosenny dzioneczek obfitował w wasze sukcesy , uśmiechem . Ja za chwilkę pomykam na zabiegi do Szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego w swoim mieście Ciechocinek . Los mi sprzyja że mieszkam w mieście uzdrowiskowym . Papatki . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich w ten poranny wiosenny dzioneczek . Wybadcie mi że tak się chcę się wam pochwalić , wypromować alle jesteście tu na Re-Volcie moją rodziną wiec muszę to wszytko wam opowiedzieć . W niedzielę my rycerze 5 Kolumba bez żadnych szarf tylko prywatnie kwestjonowaliśmy na rzecz cięszko chorego genatycznie wnuka naszego zakonu rycerzy Piotra J . Cała ta kesta odbyła się pod tężniami na dole na boisku piłki ręcznej z nawieszchnią tartanową . Było pięknie to nagłośnione w medjach . Była też tam muzyka do tańca , 3 licytacje np; albumów świętego Jana Pawła 2 , gażety różne ; czapki , itp . Puszki były ze zdjęciem wnusia Piotra powiem nie skromnie zebrałem prawie 2 puszki datków . Tańczł też zespół taneczny ze szkoły pod wodzą pani Ani który się pięknie zaprezętował . Na prawie koniec imprezy poroszino mnie aby z nimi zatańczył i tak się stało wżeli mnie dzieci w kółko i tańczyliśmy przy muzyce pop . Pani Ania na koniec powiedziała do mnie panie Romanie dostał pan większe brawa od nas . Nie robiłem to dla siebie tylko aby zwiększyć zwartoś puszki na datki pieniężne . Wybadcie że tak się wciąż promuje ale trzeba się cieszyć z dobra które czynimy dla innych . Życzę wam aby ten piękny cudowny dzioneczk był dla was pięknych tajemnic w ten dzioneczek , może gdzieś wkradł się jakiś mój błąd ortograficzny a na pewno tak to wynika z tego że zaraz jadę na zabiegi papatki ..... 😅 😅 😅 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Sami wiecie jak może być pomocny internet . Ogłaszała się firma z Nowego Dworu Mazowieckiego że zajmuję się bardzo efektywnie sprawami odszkodwaczymi przy pracy . Ostatnio składałem papiery do firmy we Wrocławiu co też się patała tymi sprawami i wyszedł wielki klops z ich strony . Wieś skrerowałem sobie domumenty w urzędzie miasta i jak porzyczę pięniądze na wysłanie tych dokumentów listem poleconym to zaraz wysłyłam . Wiecie jak może się człowiek głupio czuć zdany na czyjąś pomoc i moim marzeniem jest aby odciążyć moich wspaniałych przyjaciół swoimi problemami finasowymi . Tak 23 kietnia czyli w poniedziałek kończę zabiegi z czego się bardzo cieszę choć są one kapkę męczące i z małymi kłopotami np; suszenie ręczników , czepka itp ale pięknie że jest ciepło . Już za chwilkę jadę na zabiegi życzę rekadcji i wam moim przyjaciele , znajomi ; udanego , pełnego sukcesów dzioneczka papatki . 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Witam wszytkich . Dziś mam ostani raz zabiegi w tym roku . Powiem wam że cieszę się z tego powodu ponieważ są one mototematyczne , wymagane jest silne samozaparcie miałem 5 zabiegów np; borowina , laser punktowy , łóżko wodne , sala gimnastyczna i basen . Może ktoś sobie dopowie co tam zabiegi czym się można zmęczyć otóż sala gimnastyczna , basen , borowina wymaga dyscypliny itp. Tam zabiegi mam prawie rok rocznie . Dramat też polega na tym że przez te lata długofalowej rehabilitacji nie miałem żadnego wsparcia od organizatora mitingu PKWK a przeciesz był to wypadek przy pacy . To ZUS mi przyznał że to był wypadek przy pracy . Przez 3 lata mnie zwodzili PKWK aby się sprawa przedawniła . Żeby ktoś mi pod powiedział że sa firmy co zajmują się tami sprawami odszkodowawczymi bym odpowiednio zareagował no ale w tym 3 letni okresie musiałem walczyć o swoje zdrowie pobierając 9 zabiegów dziennie w szpitalu Wojskowo-Rehabilitacyjnym . Czego są dobre rezultaty a groził mi wózek inwalicki . Wychywciłem w necie na facebooku firmę co zajmuję się tymi sprawami odszkowaczymi w mieście Nowy Dwór Mazowiecki zdonili abym przesłał im dokumenty np; wypis ze szpiata MSW-ia , uszczerbek na zdrowiu a mam 75 procent , inwalictwo na stałe , protokół świadków wypadku trenera B.Mazurka u którego jechałem wyścig płotowy i trenera A. Walickiego . Daj BOŻE że sprawy potoczą się w dobrym kierunku abym cosik uzykał od PKWK oby .  💘 💘
Witam wszytkich . Czasem trener musi podejmować trudne decyzje . Tak było jak byłem czynnym jeżdżcem w swoim klubie w Ciechocinku , zawsze śp trener major Leon Burniewicz przekładał dobro konia nisz swoje ambicje jako trener . Najbardziej rzetelne informacje zawsze powinień przekazywać jeżdziec co jeżdzi na danym koniu . Zawsze przed zwodami jeżdzieckimi skokami czy wkkw zawsze bacznie wnikaliśmy na pewne zmiany u rumaka np; czy ma odpowiedni czysty oddech , czy nie ma jakiś dolegliwości w chodach itp. Zawsze śp trener major wychycił to na ujeżdżali no ale w terenie musieliśmy sami postawić djagnozę o stanie zdrowia rumaka . Zawsze śp tr. maj. L.B nas słuchał naszych relacji na temat konia na którym się jeżdziło i w efekcie naszych i swoich uwag śp tr. major L.B , podejmował decyzje czy dany rumak jest gotowy do startu na zawody . Życzę wam wszytkim aby wasze kochane rumaki zawsze były zdrowe i żebyście dogłębne swoje analizy odnośnie zdrówka waszych kochanych rumaków na rzecz ich dobrego zdrówka . Życzę wszytkim ; udanego , miłego dzioneczka .......................... 💘 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich na pewno wiedzie że jak koń nie ma kopyt to go poprostu nie mama . Zawsze trza dbać o kopyta swoich kochanych rumaków . Oj natrzymałem się kopyt koni jak byłem czynnym jeżdżcem . Dawniej kowale nie mieli takich sprzętów do rozczyszczania kopyt . Pamiętam jak konie do zaprzęgów były kute na gorąco . Poprostu pogrzewali podkowy aby dopasować do kopyta kapkę przymielrzali podkowę do kopyta aż dym leciał . Często jak bywał kowal w naszym klubie to niesforne rumaki co się broniły kucia wyrywały kopyto z ręki więć trzeba było brać jego nogę np; zadnią na linkę i trzymało linkę 2-3 osoby . Strasznie było za komuny drogie środki uspakające a nasz biedny klubik wciąż mógł liczyć na przychyloność śp prezesa RSSW pana Grzegorka . Sami wiecie że teraz są formy kucia . werkowania rumaków . Powiem tak jak mnie strasznie bolał kręgosłup po trzymaniu nóg 7-9 koni no ale nie było komu czasem aby mnie ktoś zastąpił . Może myślicie że w taki sposób się chcę wypromować to jesteście w błędzie brzydzę się kłamstwa a rodziny i znajomych się nie okłamuje . Powiem nie skromnie mam duży bagaż wspomnień i nikt mi ich nie zabierze . Choć po wypadku moim gdzie ledwo przeżyłem podczas gonitwy płotowej nadal kocham rumaki inni na moim miejscu dali by sobie spokój z tym no ale nie ja zwłaszcza jak się jeżdziło sportowo i zawodowo na rumakach . Powiem wam ogromnie się cieszę że mogę być w śród was na Re-Volcie .pl że mogę tu pisać posty ze  swoimi wspomnieniami , poradami . Każdy post jak piszę od razu serce moje napawa radość że mogę wspominać swoich dawnych cudownych przyjaciół , śp trenera majora Leona Burniewicza co jemu zawdzięczam wszytko że wpoił we mnie baksyla do rumaków i ciągłej walki sportowej na zawodach , trenigach i ogrom wiedzy jaką mi przekazał śp m. tr . L. B. Życze każdemu z osobna aby ten piękny świąteczny dzień 3 maja był dla was ; pełen miłości rodzinnej , pogody ducha , uśmiechu do usłyszenia za parę dzioneczków moi przyjaciele , znajomi . 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Panie Romanie, dla Pana również najlepsze życzenia z okazji 3 maja!  🏇 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Pięknie dziękuję Dalika za życzenia . Życzę wszytkim z aby ten piękny majowy dzioneczek był dla was ; pełen miłości rodzinnej , pogody ducha , uśmiechu i moc pozytywnych fluidów niech moc będzie z wami ...... :kwiatek: 💘 💘 💘
Dobry ranek wszytkim . Jutro jadę do ośrodka agroturystycznego do Luizy . Włacielka i jej wspaniała rodzina mnie zaprosiła . Na pewno będzie pełna relacja mego tam pobytu jak i foto będzie na Facebooku . Moi przyjaciele , znajomi ogromnie się cieszę że tam będę w Mysłakowicach za Jelenią Górą . Kawał mam drogi z Ciechocinka do tego ośrodka . Muszę jechać z Ciechocinka do Bydgoszczy do Jeleniej Góry . Rozważałem inną opcję aby pojechać z Torunia Głównego owszem są pociągi do Jeleniej Góry ale 2 przesiadkami a mnie te przesiadki nie zbyt na rękę duża walizka itp. Mam dokument że na PKP i PKS mam 37 procent zniszki . Smutny mój los bycia samemu ale samotność nie oznacza słabość oznacza siłę której potrzeba której potrzeba oczekiwaniu na kogoś kto na ciebie zasługuje . Życzę wam aby ten majowy dzioneczek był dla was pełen obitych waszych sukcesów .... 😅 😅 :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘 💘
Oby ta podróż minęła Panu szybko i przyjemnie  💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dziękuję pięknie Delika za życzenia . Bardzo się cieszę jak ktoś sobie zażyczy mieć ze mną jazdy to się ogromnie dowartościowuję tego mi potrzeba . Błagam nich nikt sobie nie pomyśli że byłem jakimś mistrzem od typowy mały średniaczek co jadł z nie jednego pieca jak jeżdżiec a muszę powiedzieć że miałem wspaniałych trenerów do skoków , wkkw , na wyścigach na torze wyścigowym Służewiec do usłyszenie z ośrodka agroturystycznego u Luizy biorę z sobą tablet tagże będziemy w kontakcie . 😅 😅 😅 💘 💘 :kwiatek: 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się