chwila ... tyle trwa Nasze życie ...

inaczej szacunek :-)
wątek zamknięty
Aha    🤣 dzieki  :kwiatek:
wątek zamknięty
szapoba, czyli czapki z głów.  🙂
wątek zamknięty
czapki z głów w tłumaczeniu dosłownym z francuskiego, w wolnym tłumaczeniu, szacunek, coś co budzi podziw etc.
wątek zamknięty
w końcu mogę normalnie pośmigać po necie  🤣

jestem już w domku 🙂 w piątek jadę na stajnie 🙂 jak nie zapomnę wezmę aparat i fotki porobię mojego upasionego, dowcipnego, charakternego konia  😁
wątek zamknięty
No dobrze 🙂 To i ja cosik Ci napiszę.
Zaglądam do Ciebie od początku i kibicuję.
Myślę, że takich osób na Re Volcie jest więcej. Tych co podglądają, czytują..... ale nie piszą.
No to wiedz, że czytają 🙂

Trzymaj się mocno życia dziewczyno.
Ja już wiem, że ten wypdek mocno przewartościował Ci życiowe priorytety.
Jak mocno ? Częściowo wiesz to już teraz. Jednak prawdziwy obraz uzyskasz za kilka lat.
Jak ja 🙂
Szczęscia życzę i wytrwałości. 
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2014 17:27
tengusia, super! Koniecznie weź aparat!
wątek zamknięty
czekamy z niecierpliwością na fotki, trzymaj się ciepło
wątek zamknięty
Wczoraj się nie udało ale dziś dotarłam na stajnie 🙂 korzystając z uprzejmości Justyny usiadłam na Tigrę 🙂 Klarcie wyczyściłam, wylonżowałam (ja stałam na środku lonżownika a Jurek lonżował  🤣 ), dałam marchewki 😀









wątek zamknięty
Sokola   Szczęśliwy jest ten, kto potrafi docenić to co ma
05 lipca 2014 16:27
Czekałam na te zdjęcia! 😀 Dobrze, że wróciłaś do koni 🙂
wątek zamknięty
Chyba nie potrafiłabym z koni zrezygnować  🙄

Jeszcze przed wypadkiem myślałam że może powinnam zrezygnować, zaoszczędziłabym i kasę i czas ale zaraz potem myślałam i co ja bym z tą kasą i czasem robiła  😁

Skoro ten wypadek nie jest w stanie stanąć między mną a końmi to chyba nic już nie jest w stanie  😁

Dlatego zamiast odpocząć w niedziele jadę do stajni  🏇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2014 10:16
tengusia,swietnie wyglądasz!!!
wątek zamknięty
Tengusia, super!!!
wątek zamknięty
Ja zaglądam i czytam, ale nie piszę, bo i tak wszyscy piszą, to co chciałabym napisać  🙂 Można cię podziwiać za upór, podejdzie do tego co się stało, twój optymizm, nie użalanie się nad sobą i chęć powrotu do zdrowia i jazdy konnej.
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek:

dzisiaj znów odwiedziłam Klarę 🙂











wątek zamknięty
tengusia, super zdjęcia w siodle 🙂 I piękna ta Twoja Klara. Trzymaj się!
wątek zamknięty
efeemeryda   no fate but what we make.
11 lipca 2014 22:06
Ogromny podziw tengusia  !
Też sobie poczytuje wątek, od początku trzymałam kciuki, jesteś dla mnie ogromną motywacją  😉
👍
wątek zamknięty
dziękuję za te słowa 🙂 zakładając ten watek nie spodziewałam się aż takiego odzewu 😉

Dzisiaj oczywiście pojechałam odwiedzić Klarę 🙂 także ładnie ja wyczyściłam, dałam marchewki i sfotografowałam żeby dowód był  😁



Skorzystałam i siadłam na Tigrę 🙂 mało tego że wsiadłam z ziemi prawie sama to sama zsiadłam  😀 do tej pory na konia mnie wsadzali a z konia ściągali, dosłownie  😂 także postęp dla mnie naprawdę duży 😀
wątek zamknięty
No to teraz będzie już tylko lepiej 🙂 jeszcze raz bardzo Ci gratuluję  🏇
wątek zamknięty
tengusia, gratulacje! trzymam kciuki dalej! :kwiatek:
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek:

normalnie duma mnie rozpiera  😁 do tej pory samo podniesienie nogi było problemem a przerzucenie prawej nogi graniczyło z cudem do dzisiaj  😀 nie było łatwo bo do zsiadania zabierałam się dłuższą chwilę ale udało się  😁 co prawda na prawą stronę ale się udało  💃

edit
nie sądziłam że zejście z konia może sprawić tyle radości  😁
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
13 lipca 2014 09:43
tengusiu co prawda rzadko kiedy udzielam się na forum ale Twój wątek podczytuję coraz regularniej. Jak patrzę na Twoje zdjęcia i wpisy to mimowolnie się uśmiecham, taki optymizm i pozytywne nastawienie z nich bije! Jesteś wspaniałym przykładem, że nie ma rzeczy niemożliwych 🙂 Mocno trzymam kciuki za dalsze postępy i, oczywiście - gratuluję tych obecnych 🙂
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 lipca 2014 21:38
tengusia, no i pięknie, tak trzymać! 😅
wątek zamknięty
O matko przenajświętsza 0.0 ! Dawno nie odwiedzałam ciebie tengusia, teraz weszłam i co widzę? Siedzisz w siodle, naprawdę siedzisz w siodle! Jeju nawet nie wiesz jak się ucieszyłam 🙂 Wiedziałam że to zrobisz, że się nie poddasz, a teraz mam zaszczyt cię oglądać na koniu! Brawo laka oby tak dalej!
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za te słowa  :kwiatek: w weekend znowu zamierzam wgramolić się na konia, a co  😁

wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 lipca 2014 18:18
tengusia, szalejesz 😀
wątek zamknięty
tengusia, szalejesz 😀


oj tam od razu szalejesz  😁
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lipca 2014 15:39
tengusia, no, no, no, ja widzę, że dzikości się dzieją 😀 A jak ogólnie zdrowie?
wątek zamknięty
każdy się o to pyta  😁 zdrówko dobrze 🙂 jeszcze tydzień mam rehabilitacje w poradni, w sierpniu planuje odpocząć od rehabilitacji 😉 na wrzesień załatwiam sanatorium, zobaczymy czy się uda 😉 załatwiamy jeszcze sanatorium w Opolu a w miedzy czasie cały czas poradnia 😉

a moim koniem zajmują się koleżanki  :kwiatek: i jak patrzę na fotki to se myślę że ja też tak chcę 😀 i że ładny ten mój koń  😁 😁 😁

[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10382630_684292734957304_3258292169699120120_n.jpg?oh=47f900e34f618c6296feccab46293d49&oe=54527187&__gda__=1412955739_57d6882df339c2f5bfa7ef5410eced6d[/img]

wątek zamknięty
Tak patrzę na te ostatnie zdjęcia.... i początek tego wątku.... Magda , obiecałaś jeżdzić w kasku........ i to nie jest  🚫 !!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.