chwila ... tyle trwa Nasze życie ...

Ale na zdjęciu nie jest tengusia tylko jej koleżanka (przeczytaj ostatni post tengusi )  😉
wątek zamknięty
Dokladnie na fotkach jest moja kolezanka 😉 a ja mam na imie Dominika 😉
wątek zamknięty
Dobrze o tym wiem  😀. Nie znasz mnie Dominiko ale ja znam Twoją historię z opowiadań Magdy widocznej na zdjęciach, z którą miałyśmy wspólnego konia. Po Twoim wypadku Magda powiedziała mi , że kupuje kask... . Dlatego zdziwiłam się widząc ją na Twoim koniu bez kasku...
wątek zamknięty
to teraz wszystko jest jasne 😉
wątek zamknięty
tak gdyby ktoś był ciekawy co u mnie ... 2 września idę do szpitala na oddział rehabilitacji, na wieści z Opola nadal czekam ... skończyłam rehabilitacje w poradni, końcem sierpnia mam wizytę kontrolną a w październiku mam nadzieje że znowu rehabilitacja ... to tak w najbliższym czasie, niestety wyjazdy do sanatorium nie są już oczywiste ... po szpitalu jest łatwiej, potem trzeba czekać dosłownie latami ... ja czuję się dobrze, postępy są ... w sierpniu robię sobie wolne od rehabilitacji, muszę odpocząć ... do Klary w ten weekend nie jadę, muszę odpocząć, za tydzień ją odwiedzę ... to tyle z nowości 😉

edit
zamiast na stajnie pojechałam na zakupy i kupiłam sobie nowy kask  😀 chciałam jeszcze kupić kamizelkę ochronną ale nie było mojego rozmiaru  😉
wątek zamknięty
pojechałam na stajnie i uciachałam młodej grzywę  😁 a co jak szaleć to szaleć  😁 😁

[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10584034_774626309227114_1133154904075681923_n.jpg?oh=1fd68d9272abc3834fbfb62d8f575425&oe=5434CE8F[/img]
wątek zamknięty
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 lipca 2014 15:40
ale równo  😍 pamiętam jak ja mojej raz obcięłam to... aż się instruktorka zlitowała i poprawiła. Całe szczęście, że grzywa odrasta  🙇
wątek zamknięty
cięła moja koleżanka, ja trzymałam łebek co by się nie wierciła  😉
wątek zamknięty
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 lipca 2014 15:52
czyli praca zbiorowa 😀  nie ważne - efekt fajny  😉
wątek zamknięty
tengusia, też kask kupiłam porządny, w sumie dzięki Tobie 😉 Trochę mnie tu nie było, ale cieszę się, że u Ciebie wszystko dobrze! 😉 Miłego odpoczynku :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzisiaj klusowalam :-) co prawda tylko dwa kolka ale klusowalam :-D
wątek zamknięty
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
03 sierpnia 2014 20:18
brawo!  🙂  i ja bym napisała aż dwa a nie tylko. Z czasem będzie więcej  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 sierpnia 2014 07:01
tengusia, brawo!
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  :kwiatek: a wiecie że chyba miałam zakwasy po tych dwóch kółeczkach  😁 😁 😁
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 sierpnia 2014 11:43
Bardzo sie ciesze, super!! 😅
wątek zamknięty
również się cieszę, brawo dla Ciebie!!!
Ja też bym się trzymała wersji, że kłusowałaś aż 2 kółka, wbrew pozorom to nie tak mało :-) z czasem będzie tylko lepiej
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
08 sierpnia 2014 21:57
A ja bym powiedziała, że aż dwa i tylko dwa....bo teraz to już będzie coraz więcej chyba?  :kwiatek: gratuluję kolejnych coraz lepszych dni 🙂
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
Tengusia, przejrzałam dziś Twoją historie. Jesteś niesamowita!!! Naprawdę gratuluje Ci, życze zdrowia i dalszych sukcesów!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bardzo dziękuje  :kwiatek: w moim odczuciu ja nie robię nic niesamowitego, staram się tylko dalej żyć  😉 w wypadku oprócz obrażeń fizycznych mocno ucierpiała moja psychika i to dzięki takiemu odzewowi dalej walczę choć czasami mam dość. Ostatnie kilka dni spędziłam u koleżanki w Murzasichle. Potrzebowałam chwili odpoczynku. Mam nadzieje że kiedyś z tego wyjdę. Nie wiem co dalej z jazdą konną. Pomyślicie że przecież siedziałam już na koniu. Ba nawet kupiłam nowy kask, kamizelkę ochronną i nowe ogłowie ale czy osiodłam konia i pojadę przed siebie nie wiem.
wątek zamknięty
Sio   nowe wcielenie marchewki
13 sierpnia 2014 16:52
tengusia masz na to czas, jeszcze nie musisz wiedzieć... najważniejsze,że się nie poddajesz i walczysz-o siebie  :kwiatek:
wątek zamknięty
Sądząc po tym ile już osiągnęłaś ja w Ciebie wierzę, jesteś mocna i to widać 🙂 jestem przekonana że dasz radę 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2014 21:07
tengusia, jestesmy tu i Cię wspieramy 🙂
wątek zamknięty
tengusia, osiągnęłaś tak wiele, że masz już być z czego dumna! Bardzo Cię podziwiam, wspieram i trzymam kciuki za dalsze postępy 😉 Wierzę, że się uda osiągnąć to, czego będziesz chciała :kwiatek:
wątek zamknięty
dziękuje że jesteście  :kwiatek:
wątek zamknięty
tengusia, odpoczywać też kiedyś trzeba, zwłaszcza jak się tyle pracuje nad sobą, co Ty!
wątek zamknięty
tengusia mało kto miałby tyle siły co Ty, nie poddawaj się i walcz :-) a będzie tylko lepiej, życzę Ci żeby chwil zwątpienia było tylko mniej i mniej, trzymam kciuki
wątek zamknięty
to dzięki tak dużemu wsparciu jeszcze się nie załamałam, a są takie chwile że mam już dość  🙄
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 sierpnia 2014 19:09
tengusia, każdy czasem ma dość. Ale przecież się nie poddasz =)
wątek zamknięty
nie ma takiej opcji  😉 ja mimo chwil słabości wierzę że z tego wyjdę  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.