Kolka - pomożecie?

Met, fotki, fotki! 😉
jak tylko będę miała możliwość, to postaram się jeszcze jakiś grosz podesłać 🙂
Takumak okazał sie dla mnie bardzo szczęśliwy 😉 zachorował, jak dużo rzeczy posypało mi się na raz w życiu i pomyślałam, że jak ja mu dam szanse i wpłacę jakąś kwote na jego lecznie, to mój los też sie odmieni 😡 Może to dziecinne myślenie, ale tak sie stało. Zatem ode mnie jeszcze grosik. Niech mu się dobrze wiedzie :kwiatek:
Sio   nowe wcielenie marchewki
22 września 2014 10:09
Jako producent Tatumakowych Szajbusków zauważam raczej odwrotne skutki. Większość dziewczyn, które u mnie zamówiły mają jakiś bałagan...kurcze może to ja przynoszę pecha?  🤔
Sio, nie przynosisz pecha, po prostu w moim przypadku bardzo dużo rzeczy mi się pokomplikowało.. Pomogę Takumakowi "na raty", pisałam Ci na pw :kwiatek:
Dzięki dziewczyny! Wrzucę wieczorem aktualizację konta Takumakowego. Chłopak doprowadził nas do takiego kryzysu, że musiałam iść do pracy 😉 Generalnie jest ciekawie, chociaż dwa etaty bywają męczące. Michałowi też to zmieniło radykalnie życie.

Dużo szczęścia dla Was :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 września 2014 15:50
Sio, i ja się pozbieram, nic się nie martw 😉
Met, i ode mnie poszedł przelew, również za sprawąSio, :kwiatek:
Eterowa, być może będziesz miała okazję poznać Takumaka - "negocjujemy" jego przeprowadzkę do jastrzębia 🙂

wracając do konta - nieuwzględnione w poprzednim wpisie wpłaty:
M.G. 45zł
H.Z. 10zł
A.S. 35zł
M.G. 62zł

:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2014 10:07
Jeśli ktoś zrezygnował z szajbuska to ja mogę się podłączyć pod zakup 😉
Organizujemy bazarek dla Shafiry, która w sobotę przeszła operację kolki, właścicielka zbiera teraz na spłatę operacji i dalsze leczenie konia. Jak wiecie operacje kolki są dość kosztowne. Każdy może znaleźć się w podobnej sytuacji, pomożecie? Więcej info tutaj
https://www.facebook.com/events/546855368749817/547460102022677/?notif_t=plan_mall_activity
tutaj są rzeczy przeznaczone na sprzedaż, dochód oczywiście na leczenie Shafiry
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1yei7/
Sio   nowe wcielenie marchewki
24 września 2014 21:33
Dziś (wiem, że dopiero.. 🙁  ) skończyłam ostatnią pracę dla Tatumaka- wstawiam link do albumu ze wszystkimi. Jak wyszło finansowo napiszę dopiero, jak  będę miała wszystkie ( 🙇 ) potwierdzenia przelewu.
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.760050484051538.1073741843.589749934414928&type=3
Sio, wykonałaś kawał dobrej roboty, super.
😍
Sio   nowe wcielenie marchewki
25 września 2014 09:08
😡  staram się...w zamian żądam ładnych zdjęć 😀
Sio, zarąbiste! szczególnie te łaciate i w siwych i sk.gniadym(?) to się dopiero narobiłaś...

a może ktoś chce drewnianego ? też na Takumaka oczywiście 🙂

i właśnie? jak tam u niego?
Tatuś miał jeden incydent brzuszkowy - ewidentnie go coś bolało. Po podaniu leków szybko wrócił do siebie i na szczęście sytuacja się nie powtórzyła.
W weekend zrobię foteczki 🙂
Taką pogodę mieliśmy tydzień temu w weekend. Teraz dopadła nas słota. Ale podobno październik ma być jeszcze ładny 🙂
Takumak dostał kolejnych kumpli na wybieg. Żaden koń nie robi na nim wrażenia. Jest mocno zajęty swoimi sprawami. Koń-anioł 😍
Sio   nowe wcielenie marchewki
09 października 2014 21:50
Ja nadal nie mam wszystkich potwierdzeń...coś tym razem nie poszła mi pomoc-dziewczyny albo zamówiły a potem nie było z nimi kontaktu, albo nie przysłały potwierdzenia..a wczoraj dostałam zwrot paczki..chyba mnie to przerasta :/
Sio, juz rozmawialysmy - najpierw kasa, potem zaczynamy zabeirać się do pracy czy zakupów. iestety - inaczej nidy rydy. ktos zrezygnuje nawet nie ze zlej woli i zostajemy z kosztami...
przynajmiej bedziesz miala czas na kolejnego szajbuska synka :P


ponawiam - jak ktoś chce drewianego - zapraszam. ale kasa najpierw ;] przy akcjach charytatywnych - tym bardziej
Sio jak masz jeszcze jakiegoś "zbędnego" małego siwka to ja chętnie wezmę.
Sio! pomagasz bardzo :kwiatek:

a że czynnik ludzki czasem zawiedzie? na to już wpływu brak...
Sio   nowe wcielenie marchewki
18 października 2014 19:06
Wiem..ale nie lubię takiego bałaganu...ajk nie mam to nie zamawiam..nie zawracam innym głowy.... :/  tymczasem-nie ma zdjęć mojego grubaska 😀
Sio, jeśli został jakiś Tatumakowy konik - daj znać na PW 🙂.
Takumak doczekał się swojej zakładki na szkapostronie:
http://nasza-szkapa.idl.pl/new/zwierzaki/takumak/

Jeżeli ktoś chciałby dopisać cokolwiek do notatki - zapraszam!
Re-Volta powinna zaistnieć w tym konkretnym miejscu, ponieważ to Wy daliście mu życie :kwiatek:
Sio   nowe wcielenie marchewki
13 listopada 2014 08:39
Konik Szajbusek wraz z dziewczynami uzbierał 415zł (bez kosztów wysyłki)..na raty, ale do przodu  😅
jest szał 😍

jeśli o ogólne zadłużenie Takumakowe chodzi, zostało nam do spłaty tylko 2000zł 🏇

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 listopada 2014 20:38
apetyt ma?  😉
ma, aczkolwiek dość wybredny jest 😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
16 listopada 2014 21:20
Bo to nie jest jakiś koń tylko Tatuś-i pewnie jest hrabią 😉

Edycja: bo wpadłam na pomysł: Może ktoś chciałby ode mnie konia powystawowego: http://szajbusek.blox.pl/2013/12/Konik-Szajbusek.html
Proponuję licytację:

Cena wywoławcza 80 zł (oczywiście dla najgłodniejszego Tatusia na świecie)

Edycja znowu: bo link popsuł forum
to ja dorzuce zdjęcie co by sie w oczy rzucało 😉
ahahahha, cudne! cudne!

ja powoli przymierzam się do wystawienia allegro - tylko czasu wiecznie brak 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się