sklepy stacjonarne

Olson, strzelam, że chodziło o twoje zdanie o Decathlonie/Go Sporcie
Gdzie w Warszawie jest sklep stacjonarny z największym asortymentem? Szukam głównie kurtek Pikeur/ogólnie ciuchów, po prostu chciałabym przymierzyć, żeby nie zamówić przez internet złych rozmiarów  😉

Serenity, Beckersport, Mustang pewnie i Koński Świat?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 sierpnia 2014 07:29
pasi-konik na al. Wilanowskiej i pewnie jeszcze stajnia. Tylko większość z tych sklepów będzie zamknięta w tą sobote (to takie info, gdybyś chciała akurat przyjechać w tą sobotę  😉 )
Osoby z Poznania i okolic
wiecie może w jakim sklepie są w sprzedaży pasze SUKCES?? bo będę przejazdem w Poznaniu i chciałabym zakupić parę worków dla mojej koniny 🙂
thx za HELP
zenona W Pegazie na Woli mają sukces na pewno
Burza, Nasturcja-Renata Dzięki, teraz będę miała co zwiedzać, haha  🤣
Koński Świat jest tylko w Konstancinie, na Okrąg 4 nie ma już sklepu.
Okser na Fordońskiej w Bydgoszczy zlikwidowany. Wchodzę dzisiaj do sklepu (a raczej miejsca gdzie się znajdował) z zamiarem większych zakupów, a tam mi mówią, że likwidacja 🙁.
Polecacie jakieś sklepy w Bydgoszczy?
Polecam sklep Czarny Książę. Nie mają ogólnie sklepu stacjonarnego, ale jest możliwość zamówienia rzeczy poprzez fanpage na FB i odbiory rzeczy na terenie Łodzi 🙂
Który sklep stacjonarny w Poznaniu ma duży wybór tranzelek, sprzętu do lonżowania typu czambony, gogi itp.? I koniecznie czynny w soboty  :kwiatek:
Warszawa a właściwie Sulejówek sklep Lusitano. Obsługa super, w zasadzie więkość rzeczy jest a jak brakuje to pan zamawia. Jedyny kłopot to nigdy nie wiadomo czy sklep jest otwarty. Lepiej dzwonić wcześniej i się upewnić. Ja mam jakieś 50 % trafień.
Animavet Anin/ Wawer hurtownia weterynaryjna . Pasze i suplementy w dobrych cenach. Właścicielka wet. bardzo miła i chętnie podpowiada. Mają sklep internetowy ale niedawno pozmieniali i jest blee.
Wiem, że to baaaardzo stary post, ale przypadkiem trafiłam na swoje nazwisko. Nigdy nie był na mnie żaden sklep zarejestrowany 🙂 Pozdrawiam, Magdalena Madej
PS. Obecnie zapraszam tutaj: https://www.facebook.com/marrgoopl?fref=ts - wykonuję szydełkowe koniki i inne zwierzaki. Zrobię również konika na wzór ze zdjecia.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=956.msg2128706#msg2128706 date=1403941933]
Ogromny + dla sklepu konioteka w Warszawie 🙂
Zamówiłam mail'em derkę (w sumie prawie to na gębę 😉 ) po 2 dniach była w sklepie i mogłam odebrać. także ogromny plus za zaufanie  :kwiatek: Pan bardzo sympatyczny, więc na pewno tam wrócę 🙂
[/quote]

A ode mnie minus dla sklepu Konioteka.

Pofatygowałam się tam w zeszłym tygodniu z ciekawości. Zastałam kartkę na drzwiach, że w dniu dzisiejszym sklep nieczynny. Trudno, zdarza się. Wczoraj postanowiłam dać sklepowi kolejną szansę. Znów przejechałam się na darmo. Było nieczynne. Ja rozumiem różne sytuacje losowe, życiowe, ale mają stronę www, mają funpage i miło by było gdyby informowali o tym, że sklep będzie nieczynny. Tak więc ja już podziękuję, szkoda mi czasu na takie wycieczki.
Białystok:http://www.jezdzieckidomwysylkowy.pl/-sklep stacjonarny był \ może jest (byłam w nim około 2 lata temu) Hippica na Św.Rocha i ew.można cuś poszukać w Decatlonie-są 2.
Od dzisiaj w stacjonarnych Pasi-Konikach w Warszawie wyprzedaż na cały asortyment sprzętowy - 20% 🙂
A nie od jutra ta promocja? Wydaje mi się, że od 2.10 do 4.10. :>
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2014 17:49
pasiab tak, od jutra (czwartek, piątek i sobota)
Moja wina, sorry  :kwiatek:
Szukam sklepu w Warszawie i jakoś na trasie Białystok - Warszawa, w którym będzie duży wybór siodeł (niedrogo). Ktoś może coś polecić?
Witam!  😉 orientuje się ktoś może jakie firmy bryczesów ma "PEGAZ" na Woli w Poznaniu i czy dostałambym tam jakieś za 300zł. (góóra 350 :P ) (bo wiem, zę na pewno mają pikeury, ale raczej z tej firmy poniżej 400 nie bedzie...)
Jak dojechać na wole do pegaza w Poznaniu z ogrodów (poznań) ? 😀D (mam nadzieje, ze dobra kategoria 😉 )
larabarson - Bruge w Swadzimiu ma duży wybór 🙂 i jest czynny w soboty 😉
Rejestrujesz się na forum tylko po to, aby wcisnąć się z reklamą i do tego udajesz osobę trzecią - strasznie tutaj nie lubimy takiego "pijaru"
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama w niewłaściwym miejscu
Gratulujemy reklamy 😉
przepraszam
Pilne! Czy ktoś z krakusów będzie w dniach 17-18.10 w sklepie Horse Trade??? Proszę o info. Będę wdzięczna 🙂
Ja mam blisko. Czy już za późno?
Hej, w sobote wybieram się do Warszawy do Muzeum Powstania. Czy w okolicach tego muzeum jest jakiś stacjonarny sklep jeździecki? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 listopada 2014 16:06
Haffek nie aż tak blisko, ale na Grzybowskiej 30 jest Horsepol, no i już dalej (ul. Polna) jest sklep stajnia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się