Baltica Tour 2014

http://balticatour.pl/
Ktoś się wybiera ? Zapowiada się świetnie, ja nie mogę się już doczekać 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2014 10:27
Ja, jeśli się wyrwę z pracy, będę tylko na 3 dni =( Smuteczek, bo planowałam być o wiele dłużej =( 
Ja na pewno, ale jeszcze nie wiem, kiedy 😀
Ja właśnie się wybieram na drugi weekend - nie mogę się doczekać. Strasznie to wszystko ładnie wygląda  😜
Na drugi weekend jadę do BB, więc celuję raczej w pierwszy i może młode konie.
Ja prawdopodobnie będę 8-10.08.
Jakby ktoś chciał się z nami wybrać z Poznania to mamy jeszcze jedno miejsce, ewentualnie dwa  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2014 12:21
Wpadnijcie na hipo przy okazji, są MP w WKKW 😀
Mnie jakoś wkkw nie bawi. Byłam dwa razy- raz na regionalkach u nas wieki temu i raz w Baborówku. Nie zaiskrzyło  😁
A tłuc się do Sopotu tylko po to, to nieeee 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2014 12:33
baffinka, nie tylko :P Poza tym, to MP, nie regionalki :P
Bardziej mnie przekonuje Pijalnia Wedla niż wkkw  😁 No i trochę za daleko. Z Łeby prawie 100  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 lipca 2014 14:52
Ja koczuje od 11 do 17.08.
Czy jest gdzieś program zawodów z godzinami rozpoczęcia poszczególnych konkursów?
Jasne, jest na stronie organizatora, a także na portalach końskich np. TU i TU 🙂

Właśnie zaklepałam nocleg - będę od czwartku (II tydzień) już się doczekać nie mogę  😜 😜
armara, wszystkie te strony sprawdziłam i nie znalazłam godzin rozpoczęcia jakichkolwiek konkursów. Co więcej, pytałam dziś jedną z zawodniczek i też nie wie, o której startuje.

Edit. W końcu coś znalazłam, w programie FEI, w zakładce zawodnicy.
Prawdopodobnie będę we czwartek przejazdem po drodze do Sopotu 🙂
będę w drugi weekend. 🙂

też już się nie mogę doczekać. 😉
No i się zaczęło, niestety pogoda też zrobiła mały numer, ale pierwszy dzień "za nami"
Komplet wyników TUTAJ.

Trzeba przyznać, że wygląda to wszystko taaaaak, że najchętniej to bym tam zamieszkała na te dwa tygodnie  😍
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
05 sierpnia 2014 22:01
Kto juz jest na miejscu? Jakie opinie?
słuchajcie, ja mam jeszcze pytanie w związku z tą imprezą...

wstęp jest wolny czy są jakieś bilety jak na Cavaliadzie?  😡
Dni powszednie 15zł, weekendy 25 zł, do kupienia przy wejściu na teren zawodów (ze strony organizatora).
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2014 16:54
Są na Baltice jakieś ciekawe stoiska? Czy to co zawsze?
Ja spędziłam w Ciekocinku cały wczorajszy dzień i mam podobne wrażenia jak armara. Zostać tam na zawsze  😍 Piękne miejsce a nasza zawodniczka też bardzo zadowolona od tej startowej strony 🙂
Przyłączam się do pytania lusia722, brać trochę gotówki? Są jakieś fajne stoiska?
Stoiska są ale na nie gotówko to nie trochę trzeba brać. "Nasi" tam są do końca tygodnia, to jeszcze się będę orientować 😉
😀 ja po prostu raczej z kartą chodzę.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 sierpnia 2014 14:46
A co za sklepy/firmy są?
Widziałam, że Just Riding 😜 i co jeszcze?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
08 sierpnia 2014 09:25
i jak tam Baltica w praktyce? ktos cos...?
Zrobiłam sobie dziś wolne od dzieci i konia i pojechałam do Ciekocinka. Jestem pod wrażeniem. Sprawnie przebiegające konkursy na dwóch parkurach, przepiękne przeszkody, wolontariuszy mnóstwo. Wszystko z uśmiechem. Sam ośrodek przepiękny, sporo infrastruktury zrobionej specjalnie pod zawody (np. rząd myjek zewnętrznych przy boksach namiotowych). Sklepów pięć, Cwał, Just riding, torpol, Lieven Hendrickx i coś jeszcze. Ceny ciut zawyżone. Jeść można w Grill barze, u pań z koła gospodyń wiejskich i jak ktoś ma grubszy portfel w pałacu 😉 Większość osób tam się kręcących to osoby powiązane z zawodnikami, mniej typowej publiczności. Oczywiście już po zawodach znajdzie się mnóstwo osób narzekających na wszystko. Myślę, że największy problem jest z trawą, już dziś było sporo dużych dziur. Rozmawiałam ze znajomymi zawodnikami, wszyscy raczej zadowoleni, bardzo się podoba organizacja, miejsce, stajnie i atmosfera. Dla mnie zawody mega.  Zdjęcia: klik
Ja również zawitałam wczoraj do Ciekocinka. Był to dość spontaniczny wypad, zajechaliśmy tam około godziny 16 i zostały nam tylko dwie godziny na podziwianie wszystkiego, niestety 🙂
Obiekt przepiękny, dopracowany, wręcz dopieszczony. Jak napisała anai - mało ludzi "neutralnych", za to bardzo dużo osób zarządzających, zawodników, pomocników itp itd. Ogółem zawody na plus, przynajmniej tyle powiem z moich małych obserwacji, tylko troszkę szkoda nam było dawać 25zł od osoby za wjazd na dwie godzinki, ale nie mieliśmy ochoty od razu spędzać znowu 1,5h w samochodzie 🤔
A czy ktoś tam jeszcze będzie? Widziałam na zdjęciu:

że mają free jumpy i chyba schockemohle? Chciałam się zapytać jak te strzemiona wypadają wagowo/jakościowo 😀 Sama chciałabym pomacać, ale nie mam kiedy się wybrać na wycieczkę do Ciekocinka ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się