Skradziono źrebaka w zachodniopomorskim!

horse_art pogieło Cię? No sorki temat jest o zaginionym zrbaku a Ty ciagniesz jakies wywody o czyms o czym pojecia zielonego nie masz. Daj spokoj, rasom oraz i powstaniu ani hodwca z Ciebie ani znawca ras. Odpuść.
A zrebaka szkoda, da sie wykarmic preparatami mlekozastępczymi (ja tak wychowałam Macha) ale szkoda ,powinien byc przy matce. I własciceli tez mi szkoda.
Faza, przecież to A. się oburzyła i zaczeła obrażać, a nie ja... - ona moze, a ja na obrazę odp już nie? dla niej jak i wlascielki to wazniejszy temat niż źrebie ;/
horse_art gwoli ścisłosci to Ty napsiałas ,że autorka ogłoszenia mało sie martwi bo zamiesciła pozniej radosne zdjecia z tinkerami. No i zaczęło sie czy to tinkery czy konie cygańskie. Po pierwsze nie ten temat , po drugie wdałas sie w paskudna dyskusję , nie mając pojeca o rasie? Po cholerę?
Tu szkoda malca, oby tylko się odnalazł a jesli nie, to żeby choc trafił do ludzi którzy widzą jak wykarmic takiego maluszka
Faza, cytując cię "pogielo cie"? co za rożnica czy tinker, srinker, pkz czy hucuł? te uwagi schowaj do kieszeni bo offujesz, albo skieruj do A. -ona zaczeła wykład i to jakim tonem. pomylenie nazwy identycznych ras (celowe czy nie) to powód żeby robić mi takie prostackie uwagi? poziom i rozmowy A. (a teraz i twój? Faza- ty??) i zainteresowania jaki sam pani, która konika "zgubila" - czytalas prtsc ? wole nie wiedzieć kiedy na ziemię zstąpiły tradycyjne cygańskie niż tego, ze zrebaków się nie kryje, a cenne potomstwo pilnuje. a jak zginą to się szuka, jak siedząc na necie to tez pisze o tym, a nie gada o pierdołach.
horse_art przestań, chcesz pogadać to na PW tu ciagle offujesz.
Faza, nie masz się czego  przyczepić. Mówicie, praktycznie o tym samym. Temat rasy ma pośrednie znaczenie. Jak zwykle wszczynasz awanturę,a potem jesteś ,,pokrzywdzona" i zrzucasz winę na innych.
Wszystkim jest żal źrebaka, Postawa właścicielki budzi jednak wątpliwości. Stąd każda nieścisłość w informacjach jest mocno podejrzana. Masz  kontakty jeszcze z czasów sponsorowania Pro equo. Czemu nie szukasz pomocy w poszukiwaniach, mając taką możliwość ? Tylko czepiasz się bzdetów ? Zawsze ktoś na miejscu, ma znajomych, ci innych znajomych, Łatwiej coś zauważyć, usłyszeć. Przez neta, to złodziejowi można tylko nagwizdać
Hamer ok już nic nie mówię , pokrzywdzona się nie czuję, bo niby czym? I dlaczego i o co w ogóle "biega"?
To wreszcie ten zrelaksować zaginął czy nie ? Bo jakieś to dziwne ja to bym stanęła na głowie żeby znaleźć konia a tu fajne zdjęcia są dodane i nic
BASZNIA   mleczna i deserowa
27 sierpnia 2014 22:23
Moim zdaniem mozna odkleic. Z pewnego zrodla wiem, ze wlascicielka pokatnie dowiedziala sie, co sie stalo ze zrebakiem.
BASZNIA, a możesz napisać co się stało?
Też jestem ciekawa co się stało ze źrebakiem.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
28 sierpnia 2014 09:18
Powiem szczerze, że też bym się chętnie dowiedziała. No i to niefajne, że angażuje się ludzi do poszukiwań i nie pisze, gdy sytuacja się wyjaśnia....
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 sierpnia 2014 20:57
Nie moge niestety. Jakby co wylezie kto mi powiedzial. Przepraszam za wiem ale nie powiem, ale serio nie moge.
Wlascicielka pwnosci absolutnej nie ma chyba, moze dlatego nie oglaszala.
Tak czy siak tez uwazam, ze akcja cala prowadzona do kitu. No ale "juz nic".
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się