NORMANDIA - world equestrian games.

[quote author=Złota link=topic=95750.msg2166648#msg2166648 date=1408826451]
a będzie transmisja z reiningu? - na planie nie ma🙁
[/quote]

też nigdzie nie widzę :/  jak nie w tv, to wie ktoś gdzie w internecie za darmo można obejrzeć ?
Co sądzicie o składzie na mistrzostwa? (jeśli chodzi o skoki). Macie faworytow?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
24 sierpnia 2014 18:53
Kciuki za Anie i Gandę!!! Jutro start 13 58🙂
W niemieckim eurosporcie relacje ok. godzinowe, począwszy od wtorku 13😲0.
Czy ktoś mógłby podrzucić link do relacji online? Przeszukałam wszystkie podane tu strony i nie mogę nic znaleźć.
https://www.clipmyhorse.tv/en/live/channel/7/alltech-fei-weltreiterspiele-2014-2014

Za chwilę Stella Pack Ganda.
A obecnie idzie Harmonia - koń polskiej hodowli.
Dziękuję bardzo! :kwiatek:
Harmonia - bardzo ładny przejazd 😀 i ponad 66%
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 sierpnia 2014 13:18
Ania i Grypcia 67.257% !!! Popłakałam się, pięknie zadebiutowały na zawodach tej rangi 🙂
No rewelacja - jeden z lepszych wyników na zawodach ragi międzynarodowej - brawo !!! Bardzo mi się podobał ten przejazd 😀  😅
Fajnie.  😅
Pustawo tam. Ciekawe po co budują takie wielkie hale, gdzie zawodnik jest wielkości ...mrówki?
ash   Sukces jest koloru blond....
25 sierpnia 2014 14:09
Wielkie brawa! Piękny debiut!
Tania, bo pewnie na co dzień to jakiś stadion jest, gdzie jest boisko do piłki, bieżnie itp 😉. Nikt chyba nie buduje takich obiektów tylko dla rozgrywania zawodów jeździeckich 😉. A nawet gdyby to i tak by musiało być większe niż czworobok żeby np. parkur ustawić 😉
Nieźle im tam napadało.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 sierpnia 2014 23:24
Dla tych co przegapili!
klik
Czy komuś działa clipmy horse? Mi wywala, że jest tylko dla Niemiec relacja. Wygląda na bana na IP
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
26 sierpnia 2014 07:30
Mi wczoraj działało, a dzisiaj nie działa... ;/
aniapa, No dokładnie.
Fatalnie, akurat przed startem Polki.... Może jakaś inna strona?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
26 sierpnia 2014 07:43
Tylko FEI TV, a to płatne i to sporo ;/ Zostało obserwować listy i szukać filmów na youtubie... http://www.normandy2014.com/live/2/dressage

Class Horse TV ma transmisję 4 serii ujeżdżenia, więc Żanetę Skowrońską będzie można zobaczyć http://www.classhorse.tv/news/weg_2014_2880
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 sierpnia 2014 08:52
Dressage.pl wrzucił przejazd B.Stremler

Dziś jeszcze o 13.00 - Eurosport. Program relacji na TVP Sport i Eurosport TUTAJ
Beata 67.3 z groszami, myślałam że będzie lepiej 🙁
edit: obejrzałam przejazd. Ale strasznie szkoda tego przejścia pasaż/piaff... 🙁
poza tym przejazd bardzo przyjemny dla oka 🙂
W Normandii są też już nasi WKKWiści  🏇
rybka   Różowe okulary..
26 sierpnia 2014 13:45
I jak Żania ?
Czy ktoś uprzejmy mógłby napisać kiedy i o której dokładnie startują polscy skoczkowie?  😡 Jakoś nie mogę się połapać.
edit. ok udało mi się znaleźć.
Żaneta 66,5 % myślałam że więcej dostanie, bo przejazd bez większych błędów, dość równo... szkoda..
mtl   I M Equestrian
26 sierpnia 2014 16:20
Charlotte i BB 85.214% 🏇

edit: 85.271%  😜
Szkoda mi Beaty. Przejazd zapowiadał się naprawdę świetnie 🙁
nie udało mi się obejrzeć wszystkich dzisiejszych przejazdów, ale z tych topowych podobał mi się jeszcze Augustin, z tych mniej topowych rosyjski MisterX.. i reprezentantka RPA (Nicole Smith), która sie rozpłakała zjeżdzając z czworoboku - taka radość i wzruszenie u niej, fajnie jechała....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się