Konie wielkopolskie/trakeńskie

no to może pora dołączyć do wątku  😉
od prawie roku szczęśliwa posiadaczka trakeńskiego czterokopytnego, Oktjabriny
Witam. Ja też chciałbym się pochwalić moją przyszłą klaczą (przyjedzie do mnie za miesiąc)  😀
Klacz: Wisalia
Ja też od paru dni jestem szczęśliwą posiadaczką ogierka trakeńskiego- Don Helis
Mustang1208 Ty nie masz pojęcia jak ja długo się na tę klacz czaiłam!! Niestety z powodu miejsca w stajni musiałam sobie odpuścić 😕
Niemniej życzę szczęścia i pomyślności w pracy z nią! <Liczę na dużą ilość zdjęć 😉 >
Jak tylko do mnie przyjedzie będą zdjęcia. Już nie mogę się doczekać  🙂
Mustang1208 Tak z ciekawości, jakie masz plany wobec niej? Hodowla, sport, rekreacja? 👀
Aktualnie jest pokryta Tjungske ale mam zamiar jeździć na niej skoki ale nie wiem jak to wyjdzie, bo jak dla mnie jest trochę niska ale moja trenerka mówi że małe skoki mogę na niej jeździć 😀
Mustang1208 Właśnie jej niski wzrost był dla mnie największym atutem, bo sama od ziemi dużo nie urosłam 😉 Niemniej życzę powodzenia w pracy z nią.
Dziękuje. Myślę że dobrze będzie chodziła pod siodłem bo nawet nie miałem okazji na nią wsiąść 🙁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2015 20:37
dolcezza- Gratuluję i życzę powodzenia w pracy z młodym!
Dementek, Dziękuję 😉 tylko największym minusem jest to, że jest ode mnie 300 km :/
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
09 marca 2015 16:45
Puszynek :3
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 marca 2015 16:57
Dementek, Dziękuję 😉 tylko największym minusem jest to, że jest ode mnie 300 km :/


Już go przewiozłaś na południe Polski?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 marca 2015 17:06
aniandr,
koniecznie poklep od nas urodzinowo Oktjabrinę 🙂.

No i mega  👍 za ogarnięcie potwora 🙂.
Ten koń w nieodpowiednich rękach miał szanse zostać niebezpiecznym świrem.
Dzięki Ci wielkie!
[quote author=dolcezza link=topic=96.msg2309602#msg2309602 date=1425807923]
Dementek, Dziękuję 😉 tylko największym minusem jest to, że jest ode mnie 300 km :/


Już go przewiozłaś na południe Polski?
[/quote]

Już od 27 lutego jest w nowej stajni razem z Bellą, także udało się dwa paszczaki na raz zawieźć 😉
ms_konik załatwione, wygłaskany urodzinowo koń

wielkie dzięki za miłe słowa  :kwiatek:
co prawda momenty potworkowe też się czasem zdarzają, ale rzadko i w znacznej większości czasu mam fajnego współpracującego konia.
co doskonale oddają ostatnie (jeszcze jako pięciolatki) zdjęcia
Nie wiem gdzie zapytać <w jakim wątku> to może tutaj, orientuje się ktoś jak to jest ze sprzedażą koni w sk Liski? Są organizowane przetargi, czy jedzie się, ogląda i kupuje? Jest w internecie gdzieś lista koni na sprzedaż? Pytam bo trochę km tam mam a nie chce jechać w ciemno. 😉
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
16 marca 2015 18:58
Risa, najlepiej chyba zadzwonić i uzyskać informacje "z pierwszej ręki".
ms_konik Pisałam maila (chyba mają nieaktualny) dzwoniłam również, ale nikt nie odbierał chyba to nie była dobra godzina 🙂 Dlatego tutaj zapytałam. Jutro jeszcze będę próbować 😉
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
16 marca 2015 22:00
Risa Listy koni na sprzedaż w necie nie ma. Organizują aukcje koni chyba dwa razy do roku (ale nie dam sobie nic uciąć) ale konia można kupić w każdej chwili. Najlepiej dzwonić i się umówić. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00. Szukasz czegoś konkretnego?
Freska Szukam czegoś co mi w oko wpadnie 😉, a że prostu uwielbiam rasę wlkp i złego konia z Lisek to jeszcze nie spotkałam więc chciałabym właśnie stamtąd konia. Niestety muszę przełożyć zakup na okres wakacyjny (koleżanka nie ma gdzie koni trzymać) więc z decyzją się jeszcze trochę wstrzymam. 🙁
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 marca 2015 18:11
W Liskach ma co w oko wpadać  😜 Dosiadałam kilka Liskowskich koni i muszę przyznać Ci rację, złych koni tam nie uraczysz  😉 Jak będziesz się do nich wybierać to daj znać, mam dwie trakenki z Liskowskim pochodzeniem na sprzedaż jak byś była zainteresowana  🙂
Freska tylko u mnie ten problem że ja szukam nie zbyt wysokich koni (max 163 cm) i boję się że tam same wielkoludy będą 😁
Z ciekawości, jakie masz konie na sprzedaż?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
17 marca 2015 19:22
Risa to ja mam idealną kobyłkę dla Ciebie!!! Czterolatka w tamtym roku bezproblemowo zajeżdżona. Niska i krótka. Super z charakteru, bardzo karna i szybko łapie. Do tego fajnie skacze luzem.



Freska wysyłam PW 😉
To ja wpadam z moim Młodym, który 9 kwietnia skończy 3 lata  😵
Nie wiem kiedy zleciało..
Zdjęcia z lutego 😉




Fight z kumplem 😉
Pięknie Ci chłopak rośnie 😀
Angela dziękuję  :kwiatek:
Kiedy dokładnie, teraz w kwietniu, jest próba dzielności klaczy w Starogardzie? Nie mogę znaleźć info na trakeny.eu. Może ktoś wie?
Przy okazji- wybiera się ktoś na seminarium jeździecko-weterynaryjne 25 kwietnia do Rokocina k.Starogardu Gdańskiego?
RioBrawo ja będę w Rokocinie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się