Cavaliada Tour 2014/2015

vissenna   Turecki niewolnik
11 grudnia 2014 14:42
Ja niestety nie dotarłam na Cavaliadę, bo zostałam w Niemczech do poniedziałku.
Ale nie żałuję, bo szef kupił takie końskie perełki, że będzie o nich w kraju głośno. 😜
ja trochę mniej końsko - pamięta ktoś może takie stoisko na targach z rękodziełem z poduszkami-zwierzakami? Chciałam poszukac czy mają jakąś stronę, ale nie znam nazwy  :kwiatek:
ja trochę mniej końsko - pamięta ktoś może takie stoisko na targach z rękodziełem z poduszkami-zwierzakami? Chciałam poszukac czy mają jakąś stronę, ale nie znam nazwy  :kwiatek:


a tu http://www.cavaliada-poznan.pl/pl/targi/lista_firm_cavaliada_poznan_2014/ patrzyłaś? może coś skojarzysz?  😉
dzięki  :kwiatek: o tym nie pomyślałam, że mogą być na stronie wypisani, wprawdzie to nie z Cavaliady tylko z jakiś targów przedmiotów artystycznych, ale znalazłam na stronie MTP  🙂
Ruszył już nabór wolontariuszy na Cavaliadę Lublin  🏇
To już za dwa miesiące (czas leci), ja się chyba w tym roku wybiorę tylko na niedzielę 🙂
Co do naboru... bardzo chciałabym spróbować ale trochę się boję nowego miejsca i tego, że sobie po prostu nie poradzę. Kusi doświadczenie, poznanie nowych osób no i masa emocji, ale jestem człowiekiem pełnym obaw. W Warszawie bardziej bym się odnalazła tym bardziej, że mam tam rodzinę i zawsze to inaczej. Jak myślicie, odpuścić sobie teraz i startować na Warszawę czy może jednak spróbować?
Pewnie jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja najbardziej lubię warszawską Cavaliadę, ale to pewnie dlatego, że na zawodach na Torwarze byłam najwięcej razy 🙂
Czy ktoś się orientuje kiedy mniej więcej będą bilety na Warszawę? 🙂
Powie mi ktoś ile kosztował karnet na Cavaliadę Poznań? 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 stycznia 2015 12:22
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/ 200 zł za karnet na Cavaliadę Warszawa  😲
Jedyny + karnetu jest taki, że mozna wchodzić i wychodzić, bo jak się podsumuje ceny pojedyńczych biletów, to wychodzi taniej  🙄
Powie mi ktoś ile kosztował karnet na Cavaliadę Poznań? 😉

140 zł
armara,dzięki!  :kwiatek: Na Cavaliadę Lublin karnet kosztuje 160zł. Trochę dużo,w zeszłym roku kosztował 100zł.  🙄
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=96242.msg2261504#msg2261504 date=1420719776]
http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/ 200 zł za karnet na Cavaliadę Warszawa  😲
Jedyny + karnetu jest taki, że mozna wchodzić i wychodzić, bo jak się podsumuje ceny pojedyńczych biletów, to wychodzi taniej  🙄
[/quote]

Przyznam, że mi szczena opadła... W zeszłym roku w przesprzedaży był za 123 zł!

A i dam sobie rękę uciąć, że jak zaglądałam kilka dni temu na www to karnet kosztował 150 zł. Czyżby po kilku dniach sprzedaży podnieśli ceny?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 stycznia 2015 17:11
nagana mi też szczęka opadła jak zobaczyłam dzisiaj 200zł. Jak patrzyłam parę dni temu, to rzeczywiście cena była 150zł. Z tym, że oni chyba jeszcze nie sprzedawali w ogóle biletów na ten rok. Jak próbowałam wejść na ticketpro, to pokazywało, że nie ma takiej imprezy
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=96242.msg2261741#msg2261741 date=1420737105]
nagana mi też szczęka opadła jak zobaczyłam dzisiaj 200zł. Jak patrzyłam parę dni temu, to rzeczywiście cena była 150zł. Z tym, że oni chyba jeszcze nie sprzedawali w ogóle biletów na ten rok. Jak próbowałam wejść na ticketpro, to pokazywało, że nie ma takiej imprezy
[/quote]

To jest i tak tanio w porównaniu do zawodów zagranicą 😉
To jest i tak tanio w porównaniu do zawodów zagranicą 😉


Biorąc pod uwagę zarobki zagraniczne, to wcale tak tanio nie jest  😉
armara jak będę miała zagraniczne zarobki to też będę się cieszyć, że tanio 😉 Ale nie mam, bo mieszkam w Polsce i zarabiam też po polsku, a nie po zagranicznemu.

Abstrahując od samej ceny karnetu po ogłoszeniu cennika, jak sprawdzałam 4 stycznia (sprawdziłam w historii przeglądarki) cena karnetu wynosiła 150 zł. I ta zmiana ceny karnetu po oficjalnym ogłoszeniu cennika mnie wkurzyła. Ponadto cena karnetu jest o 50 zł wyższa niż suma cen biletów na poszczególne dni. Chyba nie na tym polega idea karnetu?

Wysłałam im maila w tej sprawie. Ciekawe czy i co odpowiedzą.
Wysłałam im maila w tej sprawie. Ciekawe czy i co odpowiedzą.


daj znać jeśli odpiszą - też jestem ciekawa...
Dajcie koniecznie znać jak pojawia sie bilety na warszawe, chcialabym kupic w styczniu w najnizszej cenie a ticketpro wyswietla tylko Lublin...
nagana, m2nika
Wejście na byle mecz na Torwar to koszt 40 zł, wyjście do teatru też jest droższe, no litości. Przecież to się musi jakoś organizatorom opłacać...
nie chcę wchodzić w dyskusje nie na temat, ale prawda jest taka, że dla kogoś kto zarabia w euro wydatek 200 zł to nic, a dla mnie to 3 dni pracy 🙂
poza tym w tamtym roku opłacało im się karnety w Lbn zrobić za stówę, a rok wcześniej kilka było do kupienia za 75 zł na jakimś gruperze, a nie podejrzewam, że dopiero teraz im się zaczęło opłacać
armara ale tu chodzi o to, że zmienili opublikowany oficjalnie na stronie cennik. I o to, że zakup 4 biletów na poszczególne dni jest o 50 zł tańszy niż karnet. Dla mnie nie ma w tym logiki. Czuję się tym niemile zaskoczona, jako klient i odbiorca usługi takie mam prawo  😉

Jakby się organizatorom nie opłaciło to by nie robili imprezy 😉
armara ale tu chodzi o to, że zmienili opublikowany oficjalnie na stronie cennik. I o to, że zakup 4 biletów na poszczególne dni jest o 50 zł tańszy niż karnet. Dla mnie nie ma w tym logiki. Czuję się tym niemile zaskoczona, jako klient i odbiorca usługi takie mam prawo  😉

Jakby się organizatorom nie opłaciło to by nie robili imprezy 😉


Nie odnosiłam się do opłacalności karnetów, tak na marginesie karnet jest 20 zł droższy niż bilety na poszczególne dni, tylko do komentarza odnośnie ceny. Taka impreza kosztuje dużo i tak mamy to szczęście w PL, że jeździectwo jest mało popularne więc zdecydowana większość imprez jest niebiletowana. Może na stronie były ceny z 2014?
Faktycznie o 20 zł droższy teraz. Hmm znaczy ceny na poszczególne dni też zmienili. Jak karnet był za 150 zł to sumowałam ceny poszczególnych biletów i wynosiły równo 150 zł.

Cennik nie był z zeszłego roku. W zeszłym roku karnet w przedsprzedaży kosztował 123 zł.
na cavaliadę w  Lublinie też był już cennik nowy zamieszczony i była początkowo cena 135zł po czym w momencie gdy ruszyła sprzedaż biletów na ticketpro cena magicznie wzrosła na 160zł... to moim zdaniem nie jest normalne... poza tym teraz już chyba to poprawili, ale cennik ze strony cavaliady różnił się od cennika na ticket pro jak patrzyłam w pierwszy dzień sprzedaży biletów na necie... co też jest moim zdaniem nie fair...

Jakby się organizatorom nie opłaciło to by nie robili imprezy 😉

tu chyba nie bardzo mają pole manewru - coś mi się wydaje, że kontrakty mają z góry na ileś edycji
Oto odpowiedź z fb pod którą nikt się z imienia i nazwiska nie podpisał. Na maila nie odpowiedzieli jeszcze.

"Witam,w chwili obecnej karnet to nie tylko pewne miejsce na Torwarze. Już wkrótce podamy kilka dodatkowych aspektów, dzięki którym karnet będzie atrakcyjniejszą formą biletu. Prosimy tylko o chwilę cierpliwości, informacja będzie udostępniona wraz z rozpoczęciem sprzedaży."

Jak widać kwestia zmiany cennika została pominięta milczeniem. Te dodatkowe aspekty, o których mowa to pewnie koszulka i wstęp na konferencję, które na fb zostały określone jako niespodzianka i bonusy. Niezły mi bonus skoro podniósł cenę karnetu, czyli de facto trzeba za ten bonus zapłacić.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 stycznia 2015 11:33
nagana rzeczywiście odpowidx wymijająca  🙄 Ja się teraz muszę poważnie zastanowic czy iść, 200 zł to sporo
Przeprowadziłam z nimi korespondencję, skonsultowałam sprawę z UOKiKiem i rzecznikiem praw konsumenta. Teoretycznie można coś podziałać powołując się na zasady współżycia społecznego, ale nie wiem czy mi się chce bawić w pisma. Może gdyby więcej osób zarzuciło ich mailami i wiadomościami na fb przemyśleliby sprawę tych dodatków do karnetu. A tak pewnie pomacham szabelką na darmo.

Pozostaje odpuścić karnet i kupić bilety na sobotę i niedzielę tylko, bo dla mnie 200 zł to za drogo.
a policzyliście ???

http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/

kupując pojedyncze bilety na każdy dzień zapłacicie 180 zł 🙂
Karnet kosztuje 200 zł.
Happiowa   córka grabarza
16 stycznia 2015 17:01
też myślałam o karnecie, ale jak zobaczyłam cenę  🙄
faktycznie nadal nie można ich wciąż kupić? fajnie, jakby przed możliwością zakupu napisali, co daje karnet...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się