Cavaliada Tour 2014/2015

Swoją droga po raz pierwszy widzę bilety na imprezę co do której nie ma programu 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 stycznia 2015 06:02
szemrana tak, ja liczyłam  😉 wychodzi 20 zł taniej  😉 Karnet ma taki duży plus, że można wchodzić i wychodzić. Na pojedyńcze bilety niestety nie  🙁

Mam prośbę do kogoś, kto zgłaszając się na Cavaliadę musiał napisać list motywacyjny. Jaka to forma i co powinno być tam zawarte ?🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2015 16:15
Chodzi Ci o wolontariat? Jeśli tak no to po prostu najzwyklejszy list motywacyjny, jak przy aplikowaniu o pracę  😉 Czyli w formie listu motywacyjnego co umiesz, jakie masz doświadczenie, co możesz dać od siebie..  😉
Nirvette   just close your eyes
18 stycznia 2015 17:52
Dokładnie tak, jak pisze smarcik 😉 Ja miałam wrażenie, że napisałam to zbyt formalnie. Myślałam co się przydaje na wolontariatach (np. punktualność, umiejętność pracy w grupie) i do tego się odnosiłam. 🙂
A wiadomo coś o bloku pokazów w Warszawie ?
Widzieliście informację na fb, że bilety na pojedyncze dni będą dostępne dopiero od 1 lutego?

Ciekawe jak to się ma do cennika, wg którego tańsze bilety w przedsprzedaży będą do 31 stycznia  😵 Mam nadzieję, że nie odwalą takiego numeru, że wejdą do sprzedaży 1 lutego i będą droższe (70 zł zamiast 55 zł za sobotę i niedzielę), bo wtedy już mi cycki opadną. Zaczynam się zastanawiać czy tam pracują jacyś logicznie myślący ludzie.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
19 stycznia 2015 20:55
Co do listu motywacyjnego też miałam problem co napisać :-) dopiero potem zauważyłam że w pytaniach jest odpowiedz .

4. Co należy umieścić w liście motywacyjnym?

- swoje dotychczasowe doświadczenie

- swoje atuty

- dlaczego chcesz dołączyć do Programu Wolontariat (przekonaj nas dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać!)
Widzieliście informację na fb, że bilety na pojedyncze dni będą dostępne dopiero od 1 lutego?

Ciekawe jak to się ma do cennika, wg którego tańsze bilety w przedsprzedaży będą do 31 stycznia  😵


A gdzie Ty masz to info w ogóle ?
nagana
Trochę to już nudne takie ciągłe trollowanie o tych cenach  😵
armara, trollowanie? serio? wskaż, w którym momencie  😵

Wątek jest o Cavaliadzie, dyskusja była o cenach biletów (nawet nie rozpoczęta przeze mnie), więc zabrałam w niej głos. Oburza mnie to, że organizator leci sobie z ludźmi w kulki i tyle. Mi to zaburza odbiór fajnej imprezy. W poprzednich latach nie było takich kwiatków.
Niestety również przekonałam się że coś z biletami jest bałagan.
Cavaliada Lublin- chcieliśmy kupić bilety dla ośrodka, w ubiegłym roku za karnet dla ośrodków płaciliśmy 95zł/ sztuka na wszystkie dni.
W tym roku również chcieliśmy zakupić karnety- okazuje się że karnetów dla ośrodków nie ma,co więcej podczas rozmowy telefonicznej Pani która jest odpowiedzialna ponoć za bilety poinformowała nas że zasadniczo to nawet na pojedyncze dni biletów nie ma już, po czym stwierdziła że jednak nie wie jak sprawa wygląda. Prosiła o kontakt w poniedziałek(czyli wczoraj) niestety niczego się nie dowiedzieliśmy,Pani poinformowała jedynie że wyślę nam maila ze wszystkimi informacjami. Do tej pory żaden mail nie doszedł.

Dziwne to wszystko i tyle.
Nigdy nie było takich problemów.
No własnie coś mi nie halo, myślałam, że kupię bilet na sobotę za 55 zł..  🤔
Na http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/ jest juz poprawiony cennik 🙂

Przedsprzedaz trwać będzie od 1 do 16 lutego - wtedy bilety na sobote i neidziele bedą po 55 zl.

Ufff 🙂
Happiowa   córka grabarza
20 stycznia 2015 19:51
znaleźliście informację dotyczące wstępu na wykłady? kiedyś trzeba było mieć chyba karnet żeby wejść, teraz takiej informacji nie ma, więc z biletem da radę?
znaleźliście informację dotyczące wstępu na wykłady? kiedyś trzeba było mieć chyba karnet żeby wejść, teraz takiej informacji nie ma, więc z biletem da radę?

Masz na myśli Akademię Jeździecką? Od Cavaliady Poznań 2014 wstęp jest wolny - tzn nie wymaga okazania karnetu/rejestracji.
Happiowa   córka grabarza
21 stycznia 2015 22:08
super, dziękuję  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 stycznia 2015 07:15
karnety dostępne do 15 lutego http://www.cavaliada-warszawa.pl/pl/bilety/
zobaczcie jaki "gratis" będą dawać do karnetów  😀iabeł:  😁
Zadam dośc głupie pytanie ,ale pierwszy raz wybieramy sie na Cavaliade do Warszawy.  👀  Jakie muszę kupić bilety jak nie koniecznie chce wejść na sport? Intersują mnie raczej pokazy  i targi? Nie ogarniam tego cennika.  🤔wirek:
W Warszawie masz po prostu jeden bilet na wszystko. Nie ma oddzielnych na sport czy na targi, wszystko jest w jednej hali, a pokazy odbywają się między konkursami. Tak więc kupujesz bilety na dane dni albo karnet 🙂
Aaa... A  ja cały czas rozmyślam. haha... Wielkie dzięki. 😀  🏇
elena111
W Warszawie część targowa jest mała, bo inaczej niż w Lublinie i Poznaniu hala Torwar nie jest stricte halą targową.
A ja mam pytanie, czy na biletach są wydrukowane sektory czy mozna siasc gdzie się zywnie podoba? no poza sekcją vip oczywiscie 😉
Bo nie wiem czy jak się wybieramy grupą to najlepiej kupic wszystkie bilety na raz czy nie ma to znaczenia?
Marzena, na karnetach na pewno są miejsca. A jak z pojedynczymi to sama nie wiem, zawsze miałam karnet. Też się podłączam do pytania, ponieważ w tym roku ze względu na wygórowaną cenę za karnet podziękuję.
Karnety reklamują się nie tylko możliwością wchodzenia i wychodzenia, ale też możliwością wybrania najlepszych miejsc. Kupując karnet wybierasz konkretny rząd i miejsce. Czyli przy karnecie przez całą imprezę masz zaklepane konkretne siedzonko.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 stycznia 2015 09:39
zdecydowałam, że jednak nie kupię karnetu w tym roku. Kupię bilety na weekend i tyle  😉
Averis   Czarny charakter
01 lutego 2015 10:32
Czy forum ma w tym roku "swój" sektor? I czy jest to sektor H? 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lutego 2015 10:50
Averis  nikt jeszcze nie wspominał o konkretnym sektorze  😉 ale myślę, że jak zawsze bedzie to "H"  😉

Spojrzałam jeszcze raz na spokojnie na program i w niedzielę sa tylko 3 konkursy w tym jeden dzieci  🙄
Chyba jednak pójdę w piątek i sobotę, o  😉
ja jak co roku... obstawiam tyły😀 rozpr, doping i takie tam😀
Averis   Czarny charakter
01 lutego 2015 11:12
Nasturcja-Renata, z rozpędu kupiłam na niedzielę, a faktycznie w sobotę więcej się dzieje, o losie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się