Cavaliada Tour 2014/2015

Myślicie, że jakbym chciała wpaść tylko na targi w czwartek albo piątek to też muszę wcześniej bilet kupować?
Na gruponie są tylko bilety "łączone" z tego co widać. Mnie interesuje tylko część targowa.
Ja mogę kogoś przekimać w mieszkaniu w razie potrzeby 😉 Ale ostrzegam że luksusów nie jestem w stanie zapewnić  😁
Standardowo będę na całej imprezie raczej. Czy mniej aktywny voltowicz może się dołączyć do spotkania?  :kwiatek:
Atea koniecznie musimy się poznać!! Zawsze się mijamy na tych Cavaliadach  😁
Nirvette   just close your eyes
18 listopada 2014 14:01
Ja tez jako ten mniej aktywny revoltowicz moge sie dolaczyc?  :kwiatek:
Użytkownicy RV powinni nosić coś charakterystycznego, co ułatwi 'identyfikację'. 😉
czy ktos moze zerknąc na strone cavaliady poznan- czy dobrze widze ze karnety juz wyprzedane? czy tylko czegos nie kumam?  😵
OBIBOK, są wyprzedane, dobrze widzisz  😉
Właśnie, ci mniej aktywni forumowicze też mogą się podpiąć? 🙂
Popieram pomysł z tym charakterystycznym elementem 😀.
TheWunia mogę podejść jeśli cię rozpoznam? 🙂 Chętnie porozmawiam z kimś z re-volty do kogo z racji wieku nie będę się bała zagadać 🙂.
Nirvette   just close your eyes
19 listopada 2014 20:47
Cyśka, a ile masz lat? 🤣 Bo ja tez z tych bojacych z racji wieku.  🤣
I cos charakterystycznego dla forumowiczow to super pomysl 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 listopada 2014 20:50
Ja też będę z zawodniczką i śmierdzielami ofc 😁
Nirvette 17, smarkula jeszcze  🤣. Jak mnie gdzieś zauważysz to zapraszam - niska, ruda i piegowata 🙂.

Może jakaś wstążka na ręce albo we włosach?
Czy ktoś zna jakiś hotel blisko targow z wolnymi miejscami? Blisko mam na mysli nie wiecej niz 1km, bo juz wszystko pozajmowane 🙁 😵
[quote author=Cyśka link=topic=96242.msg2226699#msg2226699 date=1416429248]
Właśnie, ci mniej aktywni forumowicze też mogą się podpiąć? 🙂
Popieram pomysł z tym charakterystycznym elementem 😀.
TheWunia mogę podejść jeśli cię rozpoznam? 🙂 Chętnie porozmawiam z kimś z re-volty do kogo z racji wieku nie będę się bała zagadać 🙂.
[/quote]
A jaki to 'bezpieczny' przedział wiekowy?
Oj tam, śmiałości więcej!

Ja myślałam o zwykłej wstążce na nadgarstku.
nitruele  😵 dzieki  😵 ale sie jak glupia zagapilam  😵  🤦 no nic, zwykle bilety juz kupione, trudno  👿
Nirvette   just close your eyes
20 listopada 2014 13:51
Cyśka, ja mam 18 ;P jak rozpoznam to podejde. 😉

Maluda, tez myslalam nad wstazka.
Jeśli w czwartek/piątek ktoś nie ma z kim iść to zapraszam na PW  🏇 Będę tylko z jedną kol, chętnie poznam kogoś z rv 😉. Chociaż też należę do 'mniej' udzielających się..
Może mnie ktoś oświecić. Wygrałam zaproszenie na Cavaliadę, jednorazowe. Czy z takim mogę swobodnie poruszać się między wszystkimi arenami i pawilonami, czy muszę coś dokupić/wykupić? 🤔
Może mnie ktoś oświecić. Wygrałam zaproszenie na Cavaliadę, jednorazowe. Czy z takim mogę swobodnie poruszać się między wszystkimi arenami i pawilonami, czy muszę coś dokupić/wykupić? 🤔


Zapytaj organizatora konkursu - będzie najpewniej 🙂

Nie wiem czy widzieliście już listy startowe, wreszcie są. Obsada przedobra do Poznania przyjedzie m.in. aktualny, drużynowy MŚ nr 16 Rankingu Longines - Jur Vrieling, to jest coś! 😀
Dziewczyny, gdyby któraś chciała mnie poznać to zapraszam na pw.
Może nie będę miała wstążki, ale będę rozpoznawalna. 🙂
kiedyś znakiem rozpoznawczym były czerwone wstążki właśnie 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
21 listopada 2014 12:36
Ja będę na 90% w sobotę.
Dla odmiany tym razem jako widz  🏇  (no i trochę interesów mam też tam do załatwienia). Będę miała dużo czasu, nie jak w zeszłym roku, więc chętnie jakieś spotkanie możemy zorganizować 🙂
Ja będę z czwórką siwych zaprzęgowców  😉
Cyśka, Nirvette, maluda  przed samą cavaliadą musimy sie zgadać jak bedziemy ubrani, bo koniecznie chciałabym wszystkich poznać 😀
Nirvette   just close your eyes
21 listopada 2014 15:32
TheWunia, ja bede w koszulce wolontariusza (100% oryginalnosci). 😁
A nie było kiedyś specjalnych revoltowych koszulek ? Jeśli nie to dziewczyny z wątku west ostatnio szaleją z koszulkami to może by coś stworzyły 😉
Leci do Ciebie PW. 🙂
Czy wiecie moze gdzie jeszcze sa do kupienia bilety na sobote? moze byc sobota cały dzien albo tylko wieczor.. Bo wszedzie patrze i niestety wyprzedane a potrzebuje pilnie z 5  🙁
darolga   L'amore è cieco
22 listopada 2014 07:51
Potrzebuję karnety na Poznań, jest szansa jeszcze gdziekolwiek? Może ma ktoś i chciałby odsprzedać?
Będzie ktoś z Was wracał może z Poznania do Warszawy(Łowicza, Sochaczewa albo chociaż A2) i chciałby mnie przygarnąć za koszty paliwa? Niedziela(7.12) najlepiej po 21  :kwiatek:
Ja bardzo chętna do wszelkich spotkań, czas się w końcu odważyć i poznać kogoś na żywo  😁  :kwiatek:
Będziemy sporą ekipą, jak zawsze to okazja do spotkania starych znajomych 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się