Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

W koniku widziałam taki pad granatowy VS  😉
wątek zamknięty
Precelek, przecudna kolekcja capri!!! Z pewnością będzie wyglądać szałowo na karym  :kwiatek:
harja, Kubuś świetnie wygląda w tym Caballu z haftem, jemu to we wszystkim ładnie 😉

Jako że męczy mnie zapalenie oskrzeli i trzyma w domu już kolejny dzień, nie mogłam się powstrzymać, by nie wyjąć swojej kolekcji szmatek i nie obfocić  😀
  Jestem trochę załamana ilością, zwłaszcza, że to nie wszystkie, ale pogodziłam się już z tym, że szmatoholizmu nie da się wyleczyć  🤣
wątek zamknięty
Nocte, dzięki w jego imieniu 🙂
Twoja kolekcja jest mega! Kolorowy szał!
wątek zamknięty
Dobra, to ja też się pochwalę  😁 brakuje białego gently na focie 🙄 I wieszak samoróbka 🏇
wątek zamknięty
nocte woooow moje marzenie  😍
palemka zdradzisz mi jak go zrobiłaś? Bo juz łańcuszek kupiłam i na tym się skończyło  😁może być na priv, żeby nie offtopowac
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 marca 2015 10:33
Widziałam i macałam wczoraj nową kolekcję Eskadrona. Kolory jak dla mnie za mocne, chociaż fajne jest połączenie granatu z pomarańczowym.
Jedyne co mi się podoba, to pomarańczowy dralon, ale nie podoba mi się, że ma wzór ceraty 😁 To nie jest śliczna klasyczna krata jaka była od wieków w dralonach, tylko niestety taki układ:
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
Strucelka, mi też się właśnie ten granat z pomarańczą podoba, big square może być szałowy! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 marca 2015 11:52
Nocte, łał, jestem pod wrażeniem 🙂

palemka, najładniejsze te dwa Jarpole na dole 🙂

Strucelka, dokładnie to samo myślę o dralonie! Napalałam się, bo super kolory, granat-pomarańcz, a tu taka kicha z tą kratą...

wątek zamknięty
Livia zero światła, ale o dziwo ta mandarynka Jarpola wyszła nienajgorzej z odcieniem 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 marca 2015 15:34
nowa kolekcja Eskadrona 🙂





wątek zamknięty
szmaragdowy bomba, natomiast pomarańczowy i granat wrzucone z NG 2013 jesień-zima. wygląda mi jak 100% mango, szkoda że lamówek nawet nie zmienili.
wątek zamknięty
Kusi mnie zieleń i pomarańcz. Mam mieszane uczucia co do dralona... Na początku mi się nie podobał, a teraz już sama nie wiem.

Olson Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do mango teraz owijki będą bardziej zbliżone odcieniem do czapraka.
wątek zamknięty
Też dziś macałam nową kolekcję, jak dla mnie szał robi tylko zielony cała reszta to taka powtórka 😉
A ja nabyłam nową derkę dla Siwego UK Style  💘

Kantar wiosna lato 2015


Derka zima 2015
wątek zamknięty
Strucelka, robiłaś foty w którymś z krakowskich sklepów? (jeśli tak, to w którym?)
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 marca 2015 17:40
Moona Equipro w Michałowicach 😉
wątek zamknięty
A jak już jesteśmy w temacie powtórek...
Pojawiało się może coś zbliżonego kolorystycznie do niciaka cobalt z kolekcji jesień-zima 2011/12?
wątek zamknięty
Z tego co kojarzę to w zimowym CS chyba był taki niebieski, albo jeszcze kolekcję wcześniej  😉
Edit jednak w letniej 2014
wątek zamknięty
Chyba muszę pokazać mamie zdjęcia waszych kolekcji, może w końcu uzna, że moje 8 to nie jest dużo 😁
wątek zamknięty
Nocte łaał, swietna kolekcja! zdradzisz skąd ten czaprak w union jack?
wątek zamknięty
kortina - mam blue z letniej i nici cobalt  i zdecydowanie nie są to takie same kolory 😉 Blue jest ciemniejszy i głębszy.
wątek zamknięty
Ale chyba najbardziej zbliżony z kolorów eskadrona do cobalta? 😉
wątek zamknięty
Livia dzięki! 🙂
ostaosta czaprak z flagą jest handmade, udało mi się dorwać z drugiej ręki na revolcie w dziale ogłoszeń - nie wiem, kto szył, ale jest to nasz ukochany czaprak, totalnie nie do zajechania :P
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Vendettka, palemka, wasze kolekcje też super 🙂
Vendettka, to mi wygląda na royalblue.

Kurczę, smaragdgreen jest piękny...  🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 marca 2015 10:27
a ja tego zielonego kompletnie nie kupuje. kojarzy mi sie z zielona farbka z plakatowek jakie nosilam do podstawowki :P

moze pomarancz by mnie ruszyl, ale z ta lamowka jakis nudny. nie wiem, czy sie zdecyduje na cos tą razą...
wątek zamknięty
Vendettka, harja,  a to nie Aqua ?
wątek zamknięty
Vendettka - jak dla mnie to zdecydiwanie aqua jest, z aqua-teak-mint.
kortina - Mogę zrobić porównanie jakoś dzisiaj lub jutro, ale nazwałabym je co najwyżej podobnymi. Coś jak petrol i capri.
wątek zamknięty
Też tak myślałam że to Aqua ale osoba od której kupowałam, kupowałam wraz z Mint, Dziewczyna twierdziła że nie pamięta kolekcji, ale na pewno miała go dużo wcześniej niż mint  🙄 Stąd to moje zagubienie, po prostu zwątpiłam  🤔
wątek zamknięty
A to na pewno mint a nie Ice? ;p  Wtedy daty by się zgadzały😉
wątek zamknięty
Ulalala zdecydowanie Mint na zdjęciu zbiorczym wyszedł zbyt jasny, Ice jest jeszcze bardziej jasny :P realnie jest bardziej taki, z owijkami do kompletu ( jest lekko sprany kolor ) [img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=826781980730331&set=pcb.826782384063624&type=1&theater[/img]
Zdjęcia robione z lampą, wiadomo sztuczne oświetlenie trochę przekłamuje kolory  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.