Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

baffinka, pusheen! ale super! 😀
Livia, taki brzoskwiniowy w dotyku i mega miękki, to będzie jakaś stara kolekcja..
srokate, ee tam, przynajmniej masz ładny, wyraźny wiśniowy kolor. Ja miałam jasno-brązową skokówke to dowiedziałam się niedawno, że miałam żółte siodło  😁 🤔
wątek zamknięty
baffinka, pusheen najlepszy! Ja bym w nim na zawody jeździła. Na co dzień zresztą też. W ogóle jeździłabym w nim zawsze 😁
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
22 kwietnia 2015 19:53
Dziewczyny powiedzcie mi jak siodłać z padem Anky?
Mam od niedawna, raz jeździłam, nie wyjechał spod siodła, a dwa kolejne razy niestety tak  👀
wątek zamknięty
baffinka, cudne są te caballe! Muszę w końcu zamówić sobie następny! 😀

Ogólnie to zaszalałam i kupiłam pierwszą nie-stypę od daawna, a mianowicie mango. :P Czekam aż przyjdzie, zbieram pieniązki i kupuje brillant lime! Musi być mój. 🙇
Tymczasem mój w cottonie i big square toffee z nausznikami. 🙂 Zdecydowanie nasz ulubiony komplet na daną chwilę! Razem z BS Banana i Blue.  💘 💘 💘



wątek zamknięty
lalasatan, w big square prze szał!!! mój-wasz ulubiony zestaw  😍
wątek zamknięty
lalasatan wyglądacie przepięknie w tym zestawieniu  😍
olson kupuj koniecznie!  :kwiatek:
dairoxroxi dziękuję w imieniu Dzidzia. Kupuj koniecznie  :kwiatek:
srokate, harja dziękuję
baffinka cudowne pusheeny  😍
a tak wygląda mój Electro Black w eskadronowym secie capri  😅

dziewczyny racja, foto nie oddaje idealnie odcienia

Livia wcale nie, nie za bardzo lubię czernie i granaty  😁 w szczególności odkąd mam czarnego konia 🙂



wątek zamknięty
baffinka cudne 🙂
olson zdecydowanie moje kolorki 😉
lalasatan a mi się bardziej podobał w granatowym big square, bo chyba taki kojarzę ze wrzucałaś 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 kwietnia 2015 08:14
baffinka strasznie fajny ten czerwony, nie sądziłam, że te caballe są takie śliczne w rzeczywistości, na stronie sklepu nie prezentują się tak zachęcająco.
ja mam w końcu olive z owijkami camouflage
wątek zamknięty
Rudzik ta oliwka bardzo mi sie podoba, ale...nie pod tym siodłem 🙁
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 kwietnia 2015 08:42
na siodło nie zwracaj uwagi (ani na źle założone kalosze), to siodło mojego dziecka i nie na tego konia, ale czasem Mała wsiada na Birmę, więc wolę, żeby dziecko było bezpieczne, niż koń miał dopasowane siodło
wątek zamknięty
aaaa chyba ze tak 🙂. Bo takie malutkie się właśnie wydaje na tym czapraku 😉. Ale sam kolorek super, sama mam ochotę na coś podobnego dla gniadego.
wątek zamknięty
Livia, TheWunia, Fokusowa, Srokate, Keirashara, Dżastin, Budyń, Lalasatan,  Precelek, Palemka, Rudzik dzięki  :kwiatek:  parę miesięcy temu miał być czaprak z Bambi. Dobrze, że się wstrzymałam. Przecież Pusheen to moja miłość  😁 
Właśnie czekam na kuriera  😀
wątek zamknięty
Dziewczyny powiedzcie mi jak siodłać z padem Anky?
Mam od niedawna, raz jeździłam, nie wyjechał spod siodła, a dwa kolejne razy niestety tak  👀


Mi tez wyjeżdża czasem, jak nie dopnę popręgu po pierwszym galopie.
wątek zamknięty
baffinka, teraz zastanów się nad owijkami z puszinem na rzepie :P
Rudzik, jak dla mnie, to masz zbyt maścistego konia na takie owijki (choć to mocno subiektywne, bo ogólnie te kleksy to dla mnie za dużo, hy). W ogóle dopiero zauważyłam, że twój koń ma brwi 🤣
wątek zamknięty
Budyń ooo nie. Nigdy w życiu. Nienawidzę owijek  🤣 nie lubię i nie umiem ich zawijać  😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2015 10:25
Dżastin, a jesteś w stanie zrobić zdjęcia w dziennym świetle samego padu na sucho? Spróbujemy podopasowywać, co to za kolor 🙂

robakt, Kaarina, róbcie dziubek z padu na kłębie, podciągnijcie go trochę do góry 🙂

lalasatan
, Big Square super!

Precelek, no tak, na karego granaty są przepiękne 🙂 W tym zestawie bardzo wam ładnie 🙂

wątek zamknięty
Rudzik maść konia rewelacja  😀

A my dziś wiosennie :-D Manfredo Recitalo w Niciaku Magenta i ochraniaczkach Harry's Horse  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2015 17:53
kitty, bardzo fajny ten polopad 🙂
wątek zamknięty
lalasatan, pięknie 😀

Precelek, ta dera to kompletny szał 😀
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
23 kwietnia 2015 18:11
Livia dzięki wielkie 🙂 takie proste, a na to nie wpadłam.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 kwietnia 2015 20:32
Strzyga nie dodała, więc ja dodam ;-)
Bułek w Eskadronie, e... nigdy nie zapamiętam nazwy tej kolekcji :P

wątek zamknięty
Moon, kantar jak kantar, ale jaka Buła cudowna i foto 😍
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
23 kwietnia 2015 21:50
moon obłęd fota, obłęd Bułek i bardzo mu w tym kantarze do pyska!  😜
kitty troszke za różowo dla mnie, ale ja to stypowa się zrobiłam strasznie ostatnio  😁
lalasatan pięknie w big square!  💘 a ten cotton to nie jest lightnougat? Bo jakis podobny do mojego  🤣

Leci do mnie granatowy Jarpol  😍 ciekawe czy na żywo też będzie tak piękny jak na zdjęciach  😀 i mam straszne wątpliwości czy lamówka będzie pasowała do maści kopytnego... Masło orzechowe do czekoladowo-gniadego konia będzie dobrze? 🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2015 08:30
robakt, do usług 😀

Strzyga, Moon, jakie boskie foto! Jeśli to fiolet, to to Lilac-Lightviola z NG zima 2013 🙂
wątek zamknięty
wystarczyło, że na chwilę weszłam do KRM i od razu "tchnęło" mnie 😉 więc pozwolę sobie się podzielić, bo w końcu tu czerpałam inspirację 😂




i w lince
wątek zamknięty
sacramentia - pjona, też wziełam granat z masłem orzecowym nieco w ciemno. Najwyżej się sprzeda (albo sprezentuje mamie)  🤣
Moon - ładnemu we wszystkim ładnie 😉 Mam okropną słabość i sentyment do izabelków, a Twojej w tym kantarze bardzo do pyska 🙂
Isabelle - dobre  😁
wątek zamknięty
Isabelle, fantastyczne 👍
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Vendettka, chyba Aubergine/Violet/Sand, zerknij sobie
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/111
wątek zamknięty
Vandettka to walnut z kolekcji taupe-walnut-winterred  😉
Moon śliczny! To chyba jest kantat grey melange-white-black-ocean  :kwiatek:
Precelek jakie piękne zdjęcia, Electro pięknie wygląda w capri.  💘

Do mnie przyszedł polopad antrazit z aubergine-violet-sand.  😍

Mam ogromny dylemat, bo nie wiem na jakie czapraki zdecydować się z nowej kolekcji jarpola. Bardzo podoba mi się orion kobalt, morski i ciemny fiolet, a z modelu pegaz czapraki i nauszniki granatowe i czarne.  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.