Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Wyszperałam to foto na jakiejś facebookowej grupie sprzedażowej zagranicznej, póki co tylko to foto jest. Czerwień będzie moja, czerń też kusi 😍 Ja obecnie zakochana jestem w tym dokładnie modelu czapraków, więc... 😁 dobrze, że na jesieni mam imieniny 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata kantar to nie smaragd green tylko green 2013

A nowa kolekcja  😍 😍 😍 wszystkie oprócz czarnego będą moje  😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2015 20:04
Sivens przecież napisałam green  👀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Faktycznie, sorki. Chyba jak się zdjęcia otwierały to mi się przewinęło tak, że przeczytałam kantar i przeskoczyło na smaragd green :P
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2015 20:14
spoko  😉 myślłam, że cos nie tak napisałam
wątek zamknięty
Niedobrze z tym nowym eskadronem, niedobrze 🤔 Tym razem trudno będzie sobie wytłumaczyć, że nie potrzebuję 🤔
wątek zamknięty
O łał, wszystkie odcienie piękne, ale ten ecru i czerwień  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2015 11:23
Konik właśnie napisał, że kolekcja u nich będzie już w połowie sierpnia 😜
wątek zamknięty
🙂 A co z kolekcją Platinum? Będzie w ogóle?
wątek zamknięty
Konik właśnie napisał, że kolekcja u nich będzie już w połowie sierpnia 😜


😅  😅  😅 🏇 😜
wątek zamknięty
Boziu co za cuda, jeszcze nigdy nie było tak, żeby wszystkie były super  😍
wątek zamknięty
Proszę o pomoc. Szukam jakiegoś czapraka na zawody, ale tak łatwo nie ma. Mam granatowy frak i kask, a do tego sprzęt brązowy. Moze wy cos doradzacie co by pasowało?


Ponawiam 🙂
wątek zamknięty
Popatrzecie sobie na używane eskdrony i wam przejdzie. Ja mam dwa, tylko na zawody. Przy moich jarpolach używanych juz dużo dluzej wyglądają jak szmaty. Kolor sie spiera, nitki wychodzą. Kolory faktycznie cudowne ale za takie pieniądze po prostu nie warto.
wątek zamknięty
Konik właśnie napisał, że kolekcja u nich będzie już w połowie sierpnia 😜

gotowi.. do startu... 😁
nie wykupcie pierwszego dnia wszystkiego hahaha
wątek zamknięty
xxagaxx, ja mam Big Square od 2 lat, ciuram go mocno, nawet bardzo. Nie wygląda już fenomenalnie, ale dalej po upraniu bardzo elegancko się prezentuje. Jedynie te lamówki troszeńkę się postrzępiły. Brillanty to największe szmaty - nie dość że się zaciągają, kulkują to po praniu lamówka się kurczy :/
wątek zamknięty
Nirv, ja mam 2 big squary i dla mnie za te cenę to słabo. Choć fakt ze oba kupiłam na promocji wiec nie jest mi tak żal.
A brillanty tak jak mówisz, tylko do patrzenia.
wątek zamknięty
xxagaxx - temat rzeka 😉 Mi osobiście nie pasuje profil jarpoli, wszechstronne to takie buły niekształtne, DL-ka ciągnie mi się tyłem tragicznie. Cottony tyrane przez 2-3 lata dopiero zaczynają blaknąc, a leżą idealnie. Fakt, brillant to szmata tragiczna, big square też trwałościa nie powala, choć już lepiej się trzyma. Uważam za to, że cottony mają naprawdę niezłą jakość w stosunku do ceny - szczególnie tej z wyprzedaży. Polopad, który mam też jest świetny. Mi tam żadne nitki nie wychodzą, a mam sporo eskadronowych szmat 😉 Poza tym - co marketing to marketing, a nie kupuje się tylko pod względem wytrzymałości, a głównie to, co w oko wpada  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2015 17:28
keirashara, cotton cottonowi też nierówny 🙂 Mnie np. Aubergine wyblakł bardzo szybko. Niby ciągle był do używania, ale skoro kupuje się za kolor, to już nie było to 😉 Za to polopady są świetne - szkoda, że te nowsze nie są robione jak te "stare dobre".
wątek zamknięty
Livia - mi najgorzej sprawuje się cotton red z lata 2013 w sumie, ale też nie jakoś tragicznie, bo przyblakł dopiero teraz, może na lepsze partie trafiłam - za to biq square trzyma mi dużo słabiej niż wielu tutaj opisywało. Też ubolewam nad padami - stare miały taki milusi materiał, aż się przytulać chciało, te nowe są takie sztuczne potwornie  🙁
wątek zamknięty
Vanczi, ja bym celowała w granatowe czapraki (np. caball glamour- błyszczący, z taśmą z kryształkami). Ewentualnie granat z dodatkiem karmelu lub czerwieni (jakiej maści koń? w jakim odcieniu brązu masz sprzęt?). Pasowałby też ładny beż/nugat.
wątek zamknięty
bedzie ciekawie 😜
wątek zamknięty
Ja się zgadzam co do nowszych cottonów. Mam kilka po 4 lat i więcej i wszystkie są w stanie super, robiłam w ciągu ostatnich dwóch lat do nowego cottona i szybko się ich pozbywałam, blakną i kulkują się w kosmicznym tempie. Bo to, że mi czaprak po iluś latach przyblaknie mnie nie rusza, cotton Nightblue który się tutaj tak spodobał jest zblaknięty a mimo to dalej piękny i miękki. Ale nie w kilka prań...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2015 23:08
To ja mam albo jakiegoś super farta do cottonów, albo nie wiem co. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2015 07:08
anil, rozwiałaś moje marzenia o dralonie w tą ładną kratę 🙁 Chyba że to, co tam widać, to polarówka - ale wzór na to nie wskazuje...
wątek zamknięty
Livia może nie wszystko jeszcze widać na tym zdjęciu. Czy w koniku to będzie cała kolekcja ? Czy tylko wybrane modele?
wątek zamknięty
Livia to po lewej to polar, a po prawej to nie jest padokówka?
wątek zamknięty
anai nie chciałabym tez przesadzić z tym granatem. Myślałam cos w stylu cottona teak. Siodło jest ciemnobrązowe a poduszka kolanowa jasna 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 sierpnia 2015 11:25
nowy Eskadron patrząc po zdjęciach, które są wrzucone, w moim typie 🙂 czarny, czerwony...

ale nowy Harry's Horse też mi się podoba. mam fioła na punkcie granatów jednak  😜
wątek zamknięty
Fajnie by było jakby te ochraniacze Harry's Horse pasowały do nowego petrola Esakdrona, bo są genialne.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2015 13:08
Sivens, po prawej jest na bank padokówka, po lewej zagadka - polar albo dralon. Jak polar, to ok, bo może wtedy dralon będzie w tą fajną, klasyczną kratę 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.