Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia   ...z innego świata
27 stycznia 2015 17:07
alnama, jakieś 228 zł 🙂

zoyabea, ja założyłam ze mówisz o długości derki, a nie o wysokości konia 😉 U mnie wszystkie derki różnych firm są właśnie 155 i wszystkie pasują.
wątek zamknięty
Kurcze to faktycznie cena przyjazna 🙂

A tak w ogóle to Precelek na Twoim nowym czarnym nabytku chyba wszystko wygląda wspaniale 🙂😉
wątek zamknięty
emptyline - konina nosi 135 w większości rozmiarów - ale w M (135) Eskadronowej przeciwdeszczowej się topi. Tak czy siak derka zamówiona  😎 I dziwne, szukając w telefonie tej dery nie mogłam już jej znaleźć - wrociłam do domu i miałam otwartą str z godz 15 więc od razu kliknełam "kup" i zamowienie poszło.............
wątek zamknięty
To obawiam się, że mogą jej już nie mieć na stanie, skoro kliknęłaś ze strony otwartej wcześniej, a w międzyczasie flisteam kupiła - oni w tej promocji mają raczej ostatnie sztuki... I dlatego jej nie było, jak przeglądałaś w telefonie.
wątek zamknięty
Derka w kropki odjazdowa 🙂
Dziewczyny to który polar był przeceniony w gnl? Macie może zdjęcia?  :kwiatek:
edit. ja nie wiedziałam że ta derka niciakowa w kropki występuje w polarze  🙄

wątek zamknięty
jej dziewczyny powiedzcie że macie jakiś kod rabatowy do konika  :kwiatek:
wątek zamknięty
arika00 ja mam na swoim koncie 6% jeżeli ratuje :P
wątek zamknięty
Zairka zaraz będzie się kuszę do złego ale koniecznie zamawiaj kropkoowijki  😀iabeł:
fin bo to jest w 100% dzidzia, żyjąca w wiecznym zachwycie nad światem  😁
Grettienadziękuję, przekaże Elektronowi  :kwiatek:
Nasturcja-Renata dziękujęmy  :kwiatek: póki co musi się jednak jeszcze dzieciak ujeździć żeby te foty jakoś wyglądały  😁
Livia dziękuję, co do koloru zgadzam się 100%
alnama bardzo dziękuję  :kwiatek: ale to nie do końca prawda:P czarny w czarnym... wygląda słabo  😁
były już kropki, teraz czas na gwiazdki  😅  😅


i nieśmiertelne zestawienie: Eskadron platinum white

wątek zamknięty
PATRYCJA10822 , nie ratuje ale dzięki  😀
precelek, ten koń jest cudowny  😍
i przez was dziewczyny o mało co zamówie zaraz jakąś szmate  😕
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2015 20:49
Precelek, kropki fajniejsze zdecydowanie. 🙂
wątek zamknięty
Precelek, biały platinum to chyba jedyny, jaki mi się podoba z tej kolekcji. Choć nie wiem, czy na innej maści też byłby taki szał. 😉
wątek zamknięty
Precelek nie gadaj! Wystarczy jakaś biała lamówka i w czerni też będzie pięknie 🙂 a w gwiazdkach jest taki szał! 
wątek zamknięty
Platinum najlepsze ! <3 nie mogłoby być inaczej 😉
wątek zamknięty

😁
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
wątek zamknięty
[b]Precelek[/b] Platinum jest boskie ! Ja też do mojego czapraczka domówiłam owijki, uważam że to najbardziej elegancki czaprak ! Na żywo wiele zyska ! Jest prosty, klasyczny a z pazurem 🙂 go albo się kocha albo nienawidzi  💘 i gdyby nie moja budowa, to zamawiam wszystko z tej kolekcji 🙂 A gwiazdki też wymiatają 😀 
DressageLife co to za odjazdowe kaloszki? 😀 
A może ktoś widział czarne brokatowe kaloszki albo ochraniacze? 🙂 Mam ogłowie z nachrapnikiem z brokatu, idealnie by pasowały  😍
a ogłowie to dokładnie te, z tym że naczółek mam z czarnych cyrkoni opadający 🙂

ktoś coś?  👀
wątek zamknięty
Nie znam firmy, obczaiłam na amazonie- 22 euro.Obczajam też kalosze z flagą Polski,w sam raz na CDI 😉

Brokatowe kaloszki czarne ma BR,też takie zamówiłam.Mam takie same niebieskie,glitter carribean sea i wyglądają super 🙂 Mam manię ochraniaczowo-kaloszkową.Niektórzy kolekcjonują komplety,ja kolekcjonuję ochraniacze,kalosze i rzeczy do końskiej odnowy biologicznej  😁
wątek zamknięty
DressageLife dzięki  :kwiatek: jak rozmiarówka wypada w BR? 😀 mocno się błyszczą ? 🙂 cuda cuda i cena przyjemna ! Masz może zdjęcie real?
wątek zamknięty
Mam w galerii,folder szmaty-będę tam systematycznie wrzucać swoje błyskotki 😉 Oj,mocno dają po oczach! Dla mnie rozmiarówka BR w kaloszach jest nieco mała,mój koń ma drobne nóżki-szczupłe i długie,kopyta też takie ma-nie są jak talerze,a w BR Lki są na niego takie na styk,więc te glitter mam XL
wątek zamknięty
Dzięki ! W przyszłym tygodniu składam zamówienie na niebieskie i czarne 😀 ach i moje oszczędności pójdą w błoto.. i to dosłownie 🙂 
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 stycznia 2015 22:09
Zairka zaraz będzie się kuszę do złego ale koniecznie zamawiaj kropkoowijki  😀iabeł:

Juz to zrobilam... Przyjda z nastepna paczka 😉
Ja czekam na jakies wyprzedaze platinum bo mi sie marzy czarny na izabele 💘
A ze mamy jakies 3-4 msc czasu jeszcze do jazdy to uzbieram pewnie troche szmatek... Bo ja zawsze jak nie jezdze to kupuje!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 stycznia 2015 07:43
Precelek, w gwiazdkach dla mnie dużo fajniej niż w kropkach 🙂

wątek zamknięty
Teraz jest chyba taki czas, że wszyscy kupują. ;D
Ja wczoraj popełniłam pierwszy czaprak dla młodego, jeszcze trochę będzie musiał poczekać, ale no, już jest! 😉 A tak to mogliby mi go sprzątnąć sprzed nosa, bo ostatnia sztuka była. 😉 
wątek zamknięty
Bacik90, DressageLife,  Professional Choice ma też takie blingowe kaloszki 🙂
http://profchoice.com/i-7261556-secure-fit-overreach-boots.html
wątek zamknięty
arika00 dziękuję, przekążę Czarnemu  :kwiatek:
emptyline no tak, ale kropki non stop to za dużo szczęścia  😁
alnama  :kwiatek: wypróbuję na wiosnę🙂
Dżulietta zgadzam się  :kwiatek: :kwiatek:
Bacik90  :kwiatek: w 10000% racja
DressageLife a gdzie foty na modelu??  👀
Livia :kwiatek:
sumire biały platinum to ponadczasowy klasyk, na innych maściach też świetnie wyglądał. Dowód w postaci Klaczynki:
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
28 stycznia 2015 14:07
Bacik90 znalazłam na allegro to podobno horka http://allegro.pl/horka-ochraniacze-terningowe-glitter-brokatowe-i4946518876.html

Precelek Electro i tak najładniej w kropkach  😍
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 stycznia 2015 19:10
Nie wytrzymałam, złamałam się , póki co jeden... poglądowy rudzisław w capri:

wątek zamknięty
Brzask, gryglodor znam to, mój koń jeszcze nie zajeżdżony, a dwa eskadrony już na niego czekają  😵
wątek zamknięty
Precelek, kropki zdecydowanie lepsze 🙂
Brzask, wygląda świetnie.

Najgorzej jest, kiedy człowiek siedzi w domu, np. chory... Wtedy żadna promocja w jeździeckich się nie ukryje 😉
wątek zamknięty
no i kupiłam big square navy  😀iabeł:
wątek zamknięty
Brzask - świetny jest ten kolor, do pyszczka 😉
W domu czeka mango do przymiarki, jeszcze konia nie widziało, a to capri właśnie straaaaasznie mnie kusi. Pasowałoby do skarogniadej....  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.