Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lipca 2015 20:10
patid <3
rox, ikarina dziękuję <3
Zawody mogę zaliczyć do udanych, przełamałam kilka swoich barier w reiningu, odbudowałam trochę zaufanie na arenie do własnego konia i zaczęłam planować 'strategię' przejazdu a nie tylko walczyć o przertawnie na arenie 😉
zgarnęliśmy 1 miejsca w Western Horsemanship Amateur i Showmanship at Halter Amateur (PLQHA), 2 w Western Pleasure Open, NRHA Limited Non pro i NRHA Rookie i 3cie w Showmanship at Halter Open (AllBreed) tak więc trochę tego przywieźliśmy
I jeszcze Buła został Championem Halter Amateur i Halter Open
Freestyle ^ ^
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11742842_1016502475040672_9055814415861208320_n.jpg?oh=2528f342770afe5212e8c4e4f68e4a0e&oe=561DD739[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/11745540_1016502555040664_779410982639156528_n.jpg?oh=c765d12854ae05b8cad2f4dfcc09a417&oe=56569868[/img]
smartini, przepięknie 😍 dodawaj więcej! 😀

ikarina, a co to Millie z uchem wytworzyła? bardzo się zmieniła 😉
nie wiem, taką już ją kupiłam. Poprzednia właścicielka też nie wiedziała.

Edit - tak w ogóle dzięki, wszystkie moje konie się zmieniają. Pamiętacie Paddyego?  😀iabeł:
smartini ahahaha  😂 co on ma za gacie fajne  😁 ? tak w ogóle gratulacje  😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 lipca 2015 21:53
na więcej czekam, mam tylko filmiki 😉
Rookie, prócz zepsutego pierwszego spina to b. zadowolona byłam po tym przejeździe


no i freestyle który trochę wyjaśnia budyniowe spodenki 😀

dostaliśmy za nie, i za długie wodze pozytywną uwagę opisową  😀iabeł:
smartini, łooooo! 😀 Na westernie to ja sie nie znam, ale wygląda super! Az sama bym kiedyś chciała spróbować 😀 mega! 😍
smartini połowa mojej stajni wzdycha na widok Twoich zdjęć, a po Twojego konia już pewnie jadą  😁

Wpadam tylko na chwilę pochwalić się kilkoma zdjęciami od fotografów, którzy byli u nas we wtorek 🙂




western vs klasyk 😀









A ja się pochwale naszym grubaskiem  😀

A to moje kolorki.

Tajnaa  śliczne kolorki  🤣
Dawno nas tu nie było, przeniosłyśmy się do innej stajni. A tak mój czort spędza caaaałe dnie. 💘

Taki model z tego Loppsona
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2015 14:39
To my z zawodów 11.07.15 - nasz debiut w klasie C

Brawo Ela! :kwiatek:  👍
Przypomnij jak wyglądała w skrócie wasza droga do tego momentu. 🙂 Masz Negocjację od młodziaka,  tak?
Jeździsz głównie sama, współpracujesz z trenerem...?
No i prosimy więcej zdjęć. 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
24 lipca 2015 15:34
ElaPe, gratulacje!
A co ona ma taką pofalowaną szyję..?  👀

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2015 23:34
ElaPe, gratulacje!


dzięki 🙂

Brawo Ela! :kwiatek:  👍
Przypomnij jak wyglądała w skrócie wasza droga do tego momentu. 🙂 Masz Negocjację od młodziaka,  tak?
Jeździsz głównie sama, współpracujesz z trenerem...?
No i prosimy więcej zdjęć. 😀


Negocjację kupiłam w roku 2007 kiedy miała 4 lata. Pochodzi z hodowli p. M. Zająca w Józefowie k. Nieporętu. Pierwsze  zdjęcie jakie jej zrobiłam pochodzi z roku 2005. Będąc gościnnie w stajni p. Zająca w odwiedzinach u forumowych KasiaŚci i Eda robiłam zdjęcia koniom p. Zająca na padoku. Po dokonanym zakupie Negocjacji w 2007 okazało się że jednym z koni na zdjęciu zrobionym wtedy w 2005 r.  jest właśnie ona, jako 2-latka:

Negocjacja jako 2-latka


Tu w lipcu 2007, 3 miesiące po zakupie, na Legii, pod moją Julką



W kwietniu 2008 jechałyśmy pierwsze zawody ujeżdżeniowe:



W 2009 przeprowadziłyśmy się z Legii w rodzinne strony Negocjacji, czyli z powrotem do stajni p. Zająca. Od tego też roku aż do mojego wyjazdu do USA w 2014 trenowałam z p. Beatą Kułakowską.

2010 rok:



2013 rok, zawody w Bobrowym Stawie kl. N

ElaPe gratulacje! 🙂

Dawno nas tu nie było, wpadamy wypoczęte ( :lol🙂 po 10-dniowym wyjeździe na treningi 🙂
ikarina, Ożesz, pierwszy raz mnie widzisz w siodle i to jeszcze w sytuacji pt "nie ogarniam" 😀 🙂 Fajna Millie - faktycznie, też mi się wydaje, że się zmieniła. Paddy'ego pamiętam 😀 Co o za zawody były? 🙂

Behemotowa, Fajne, "soczyste w kolory" zdjęcia! 😀

ElaPe, Gratulacje! 🙂 Masz w planach jeszcze jakieś zawody?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 lipca 2015 17:08
Eterek 🙂







ElaPe gratulacje , miło się Was ogląda , oby więcej sukcesów przyszło  😀
Mufarek napisz coś więcej, skąd go masz ? Jaskółka ?  🙂 brzuszek to ma  😎 a z ciekawości ile ma wzrostu ? 😀
Wstawiam dzisiejsze zdjęcie Sabinki , bo cos ostatnio tylko Gordon tutaj się pojawia


eterowa wow, wyglądacie pięknie!  😍
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
26 lipca 2015 20:54
deborah   koń by się uśmiał...
27 lipca 2015 09:14
domiwa, super widziec Eklerę znowu w akcji! nie przestaję trzymać kciuków za rozruch!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 lipca 2015 15:14
patid1220, sankaritana, haffek: dzięki 🙂

Póki co na razie nie planuję kolejnych zawodów.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 lipca 2015 18:59
Deborah  :kwiatek: nie dziekujemy jeszcze🙂 A kciuki jak najbardziej sie przydadza🙂
smartini, świetnie wyglądaliście, gratulacje!
ElaPe, pięknie, brawo 🙂

Same sukcesy tutaj, więc u ja się podłączę - Laser biega  🏇 łopatka już go nie ogranicza, wszystko jest na dobrej drodze (tfu, tfu) i pozostało nam tylko rehabilitować się, pracować i odrabiać stracone mięśnie, które podobno mają jeszcze spore szanse się podnieść 🙂 Dla ciekawych tutaj dosyć dobrze widać aktualny stan łopatki.


domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 lipca 2015 21:13
cocosowo super Laser🙂 pamietam go jeszcze jak byl w wiekszosci jasny🙂 trzymam kciuki, ale z tego co wiem masz tego samego doktora co my😉 wiec dowód jego słów masz kilka postów wyzej. Wiec jesli mowi,ze jest duza szansa na powrot do sprawnosci to tak bedzie🙂 btw co mu sie stalo?
domiwa, Cocosowo, trzymam  kciuki  za całkowity  powrót  do formy!
Będę  spamować  ogromną  ilością  zdjęć  w różnych  wątkach  😉



Eterowa - nie wiem czemu ale chcialabym Was zobaczyć na crosie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się