Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

A idź z tymi fotami  🤬
Hahaha za rok pojedziesz też  🤣 ciesz się, że szlaki przecieramy  😉
Gillian   four letter word
22 września 2015 10:40
kitty, i co, zadowolona jesteś? bo w sumie polecałam 😉
Jestem i to bardzo 🙂 To taka specyficzna stajenka i bardzo specyficzny właściciel, ale jest ok. Boksy maleńkie i padoki ogrodzone na jakieś 40cm?  Ale mnie to wystarcza w zupełności 🙂 Pan robi obrok dla koni i moje zwierze odmawia jedzenia paszy... Natomiast pokój jest masakryczny... a tu krótkie pobyty z końmi tylko jak się pokoje wynajmie.
Gillian   four letter word
22 września 2015 10:56
Pokoi nie widziałam. Dacie radę 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
22 września 2015 22:45
jeszcze ja się pochwalę pannicą - a co! 😉








i tak na wesoło:


Piekna z was para  :kwiatek:
taggi, nowa stajnia? Fajny plac 🙂
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
24 września 2015 17:53
Alicja - bardzo dziękuję 🙂
Burza - stajnia nie nowa, bo już chyba trzy lata tu jestem, ale faktycznie plac jest nowy, bo od wiosny dopiero (jego pierwszy sezon). I śmieszne jest to, że człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego, bo teraz już by mi było ciężko wrócić na poprzednie podłoże. chociaż niebawem i tak pewnie trzeba się będzie przenieść na halę, a tam już kwarcu nie ma 😉
Rigo w inspiracji koleżanki  😍
Wstawiam swoje ,,grubasy,,  🙂

taggi, właśnie podłoże mnie tknęło 🙂
Szogun i zasłona dymna:

dostałam kolejne zdjęcia, więc tylko troche zaśmiece 😜


Moj kochany badyl normalnie ujezdzeniowiec pełna gębą hahahahha
Długo czekałam no to zdjęcie 🙂 ale warto było 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
29 września 2015 15:15
kitty, wielkie wooooooow! 😍
kitty magia! 😍 😍 😍
anai ale Szarak wyjaśniał, co? I zmężniał, to już Pan Szarak  😀 Pięknie się rozwijacie  :kwiatek:
Fokusowa, wyjaśniał  na pewno.  Zmienił  się  z wyglądu,  ale to ciągle  dzieciak 😉
anai no nie noooooo, ale świetny Siwy!! 😀 podziwiam
anai do twarzy Sławkowi z Twoim Szarakiem. Wpadnij do nas w odwiedziny, muszę koniecznie Ci się pochwalić jak Deborah zmieniła mojego Młodego nie do poznania ;D
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 września 2015 21:40
Alicja - przecudo!
Kitty - na fb już widziałam to zdjęcie zdaje się i rewelacja...🙂 Bajkowy klimat niesamowicie 😍 zazdroszczę wyjazdu
anai - dziękuję, miło to czytać. Chociaż ja tam zawsze ukradkiem Wam zazdroszczę  😉
kitty, Wyjątkowe. Pokaż więcej! 😀

anai, Poza samymi oczywistymi komplementami, że pięknie wygląda i pięknie się rusza... to przychodzi mi na myśl, że Szarak niedługo będzie musiał zmienić ksywę na Białas. 😉 😉 😉
anai kitty dziękujemy
anai Twojemu siwemu to chyba w każdym odcieniu niebieskiego "do twarzy"  💘
Julie wygląda jak by Ci się koń dymił  😂

Igiełka w odcieniach jesieni...

Alicja o matko  😍
😍 również jak zobaczyłam tą fotkę to wydałam okrzyk ,szczęścia  🏇
Alicja, odlotowe  zdjęcie!  Jaki macho!
AnetaW,  niebieski  u mnie ma pierwsze  miejsce  😉
Julie, powiem Ci,  że  teraz jak zmienił  sierść  na zimową  jest bardzo jasny.  Ta zimowa  jest mięciutka  puchata  i biała  😉 Na wiosnę  będzie  znów  ciut ciemniejszy.  🙂
Behemotowa, Sławek  tak mi go wyglaskał, że  szarak  prawie  zasnął  😉 pochwal się  zdjęciami  czy filmem!
taggi, 🙂
Comandore, dziękuję  w imieniu  siwego!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się