Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

patid1220, ty wiesz, że twoje konie mnie zauroczyły 🙂
Julie, a to twój gagatek! Zachwycałam się na pb u faith, jest niesamowity! I jaki wielki (albo sprawia takie wrażenie 😀)!
Losia, zaśmiecaj, choć ja bym tego zaśmiecaniem nie nazwała. Super wyglądacie 🙂
anai, uwielbiam waszą parę, zawsze podziwiam zdjęcia Szarego, które wstawiasz. Mężnieje 🙂
Alicja, nie mam słów, coś pięknego! Niesamowity, ale to już wiesz. Ideał do fotografowania 😀 Masz coś pod siodłem? Też tak "lata"? 🙂
AnetaW, śliczna 🙂
pod siodłem na szczęście nie lata ...ale całkiem nieźle mu idzie...on dopiero od roku chdzi w siodle 😉 zajezdzany jako 6 latek

anai Gordona zawsze UFO  porywa  😂
Alicja wow  😍 pięknego masz konia , tak jak harja piszę - idealny model  🙂
harja i nawzajem  🙂 ja jestem zakochana w twoim  💘

Alicja piękny model ale jednak najbardziej podoba mi się na zdjęciach luzem  🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 października 2015 17:29
Moje słodziaki 😁
Alicja, i w takiej wersji wzbudza we mnie zachwyt 🙂
lusia722, co za miłość!!! Przepiękna, Książę taki cierpliwy... 🙂
dziękuje za te słowa ,jako źrebak raczej nie zapowiadał się..
a wyrósł pięknie,rozwinoł się a mam nadzieje ze z każdym rokiem będzie lepiej
Alicja no rzeczywiście pięknie wyrósł  💘
coś na wesoło  😀 ,,suszymy ząbki ,,

i ,,babcia ,,  🙂

To i my się w końcu przedstawimy 😀 Agnieszka i Drops witają wszystkich 😀 Wszyscy macie piękne konie 😀
Mój kucyś przez chorobę jest odstawiony od jazdy i jakiejkolwiek pracy 😀 Kuc do towarzystwa i do zdjęć 😀 Jak widać,
wychodzi na nich bardzo pięknie 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 października 2015 08:31
ja chyba z moją karą to jeszcze się nie pokazywałam wiec:



Alicja, to ten sam ?!  😲 Nigdy bym nie powiedziała..
Agness-magness wstaw więcej zdjęć , chętnie obejrzę  🙂
Euforia_80 ile lat ma twoja dziewczyna ?  😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 października 2015 11:51
O kurcze dopiero teraz sobie uświadomiłam że ona ma już 10 lat , a wydawało mi się, że dopiero 8 . Ale ten czas szybko leci  😵
Euforia_80 no bardzo szybko leci , moja ma już 19 a niedawno 10 była  🙂


Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 października 2015 12:35
oj, trochę się przeraziłam ale takiej 10 latki to chyba jeszcze nie trzeba traktować jak babcię?
Euforia_80 10 lat to młody koń  😀 nie ma co się bać  🙂 moja 19 letnia , ani nie wygląda ani czasem się nie zachowuje jak na swój wiek , lubi pobrykać , mój drugi 14 letni grubas nie potrafi jej dogonić często  🙂
Euforia_80, mój Czesiu ma już blisko 15 lat i jakoś nic nie chce wydorośleć 😉. Nawet nie wiem kiedy te lata razem minęły 🙂.
Tymczasem młodziak Vimto:



i 😁:
Bo lata lecą niepostrzeżenie... 😉 A przy dobrej opiece i prowadzeniu koń wcale ich upływu nie odczuje, a później czyta się o pląsających niczym źrebaki 20-latkach 😁 i bardzo dobrze!
Alicja, o matko, rzeczywiście brzydkie kaczątko, aż nie do poznania teraz.
patid1220, jak zawsze cudni 🙂 A Sabinka jakość szczególnie dobrze mi się kojarzy 😉 Tak samo miała na imię kobyłka, na której uczyłam się jeździć paręnaście lat temu i jeździłam na niej do momentu aż skończyła 20parę lat, a ja sama zmieniłam stajnię - uwielbiałam babę niesamowicie.
Agness-magness, witamy! Pokazujcie się częściej 🙂
Euforia_80, 10 lat to piękny wiek - na pewno da ci jeszcze wiele radości. Śliczna jest. Trenujecie west, czy to tak tylko w tereny? 😉
czeggra1, jaki fajny włochaty nos 😀

A przy okazji ode mnie Suchoklates po jeździe - biedny, zmęczony i zajechany 😉 I niestety cyknięty "mikrofalówką", bo tylko to miałam pod ręką 😉

Pozdrawiamy!
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
07 października 2015 18:20
Alicja - piękny koń Ci wyrósł z brzydkiego kaczątka
harja dzięki 🙂 o proszę , dobrze , że masz z nią dobre wspomnienia  😉 jak ty tak możesz swojego grubasa męczyć  🤬  😁 piękną ma budowę  💘
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 października 2015 21:03
hajra  niestety nie trenujemy, wożę sobie tyłek w westowym bo są bardzo wygodne w terenie. Nie mam na tyle czasu zeby trenować no i w mojej okolicy brak "fachowców" od westu
A tak w ogóle to fajne te wadze koniki, zazdroszczę fotografów ja albo selfi albo tylko koniowi, a najczesciej ro zdjęcia  z uszami nz pietwszym planie
patid1220  😍

Ja za to będę męczyć zdjęciami z plażingu  😀 bo dla takich chwil warto żyć i to zdanie nabrało nowego znaczenia! warto walczyć o marzenia  😉
patid1220, z tą budową to wcale tak różowo nie jest 😉 :kwiatek:
Euforia_80, nigdy nie siedziałam w westówce, mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję 🙂 nie przejmuj się, ja też przeważnie mam albo tylko uszy, albo samego konia 😉 ale nie narzekam, nie lubię zdjęć ze swoim udziałem :-P
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 października 2015 06:41
hajra on Martusię uwielbia, ma dla niej niewyczerpalne pokłady cierpliwości. Niestety w stosunku do innych już taki wyrozumiały nie jest 😁.
Suchoklates nawet z mikrofalówki jest piękny 😜
patid1220 a co się stało z grzywą Sabinki?
kitty męcz, bo zdjęcia cudowne
czeggra Wiesiek 😍
Agness-magness śliczny maluch
lusia722 nic się nie stało  🙂 ma irokeza , a grzywkę musiałam obciąć bo i tak miała powycieraną ( niestety lipcówkę ma )
harja nie mniej jednak na zdjęciach wygląda imponująco  💘
kitty  :kwiatek:
Mój maluszek <3 8 lat i zaawansowany ochwat :/ Kupiony od handlarza i nie za małe pieniądze, już ochwacony, z chorobami skóry.. No ale pocieszam się tym że gdyby nie ja i moja niewiedza to ktoś inny powiedziałby że koń chory a on sprzedałby do Włoszech :/ Weterynarz powiedział że jak na takie stadium to BARDZO DOBRZE  się porusza! 😀 Jak myślicie, weterynarz z Janowa Podlaskiego polecał odwrócone podkowy(?) Co Wy o tym myślicie? Czy taki kuc nadaje się jeszcze do jazd? Poprzedzam pytanie, nie, kuc nie jest teraz użytkowany 😉
Czemu nie spytałaś o to weterynarza? Wyciągam moją magiczną kulę do wróżenia, żeby sprawdzić, jak wyglądają kopyta tego konia, czy ma rotację kości kopytowej i ile stopni...
Powiedział: Jeżeli nie będzie kuleć to może, to wszystko 😉 w czwartek przyjedzie kowal, zobaczy zdjęcia RTG i zobaczymy co z tego będzie 😉
To i ja sie przywitam ladnie  😅


To jest Babe, w tej chwili 13 latka, rasy Tennessee Walking Horse. Ze mna drugi rok, kupiona od handlarzy kinmi, jako "kon perfekcyjnie wytrenowany, do jazdy trailowej, gaiting machine". Okazalo sie ze owszem, maszyna, ktora zna glownie galop. Ale jest moja, kocham ja i nigdy nie sprzedam. Zostanie ze mna na dobre i na zle.


Hoduje jej grzywe i ogon, zaplatam, stosuje odzywki. W dziecistwie marzylam o kucyku!  😂


Po paru miesiacach stosowania MTG, odzywek i zaplatania, jej ogon zaczal wygladac tak:




Wszystko pod kolor!  🤣


A to jej nowy towarzysz, Jerry. Jerry jest krzyzowka walkera i araba, kupiony dwa miesiace temu od osoby, ktore ratuje konie przed rzeznia. Od razu spodobal nam sie jego charakter, przymilny,m ciekawski, po pastwisku chodzi za czlowiekiem, jesli zobaczy nas, zaraz podchodzi na drapanko. Ni ewiem dlaczego taki kon trafil na mieso, prawdopodobnie sprzedany po ochwacie. Teraz chodzi normalnie, ale jest pod stala obserwacja kowalki- bedzie mial robione kpyta za kilka dni, drugi raz w ciagu dwoch miesiecy.


Zakochalam sie w jego glowie, z nosem jak u araba i wielkimi ekspresyjnymi oczami


:kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się