Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

asds hamowanie opanowane do perfekcji 🙂
połączyliśmy trzy padoki w jeden i mają olbrzymia prostą do popisu, nie ma nic lepszego niż wyjście ze stajni po nocy i przegalopowanie kilku długości 🙂
dairoxroxi  :kwiatek:

Srokate, chciałaś kolaż ? No to masz  :winko:  tak na szybko w dwóch wersjach




mile łechta moje ego że mój siwielec podoba się tylu osobom  🤣 mi osobiście bardziej podobała się w wieku 4 lat , dlaczego nie została taka ciemna  ? 🙁
tutaj w wieku 4 lat :
korysindex4 o retyrety dziękuję! Aż trudno uwierzyć, że to już 3 lata nam miną w lipcu ... 💘

mile łechta moje ego


uwielbiam Cię! 😂
Tutaj też się pochwalę Szymkiem. Niech krzyczą, że wyskakuje z lodówki, ale tak puchnę z dumy nad synkiem  😜 Więcej w Kąciku Rekreanta.


Jako dumna mama pochwalę się wybiegowym, brudnym (ale szczęśliwym 😀iabeł: ) Synkiem i jego ciocią na macierzyńskim  😉
Tulipan, a to ja też się polansuję  😉 bo już dawno mi się tak przyjemnie nie jeździło jak dzisiaj (mimo pogody) 🙂




smartini   fb & insta: dokłaczone
02 marca 2015 22:29
Widzę, że nie tylko u nas wiosna pełną parą 😀
Budyniowy od posezonowych wakacji chodzi srednio raz w miesiącu...
Jeszcze 'za zimy' rozciągaliśmy sie na łąkach https://www.facebook.com/video.php?v=10202339321643484
ale wczoraj można już było spokojnie tuptać po ujeżdżalni <3. Ja za to przez tydzień wozilam sie na koniach trenerów na Janiowym, ostatecznie pod tylkiem przewinelo mi sie ich 10  🙄
Teraz znowu 4 tygodnie laby i wybywamy do Rzeszowa 😀
Będę mogła nareszcie odgruzować Palomino, podkuć na slidery i w spokoju zostawić w treningu di zawodów w kwietniu 🙄

Tulipan, ależ zgrabne to twoje konisko  :kwiatek:
Na początku lutego byłam pooglądać zawody w innej pobliskiej stajni, parkur tragedia, ciasno i ogólnie trudny - do tego mała hala. W juniorach (70cm) spadło ... 15 osób? Czyli w sumie lecieli co drugi przejazd ...

srokate a gdzie byłaś tak z ciekawości, że tyle gleb?  👀 bardzo fajnie widzieć jak się rozwijacie, no i że dajesz radę podzielić czas między córeczkę, a kobyłkę. 😉 trzymam za Was kciuki!
tulipan Szymon jest absolutnie fenomenalny! i jaka ogromna zmiana! (widziałam na blogu)  👍
brzezinka jak zwykle klasa i elegancja! 😉 super wyglądacie!!!
faith, piękne zdjęcia, Manti to urodzona modelka 🙂
asds, widzę, że z wagą Agi coraz lepiej! Brawo!
martinaa, fajne masz padoki!
srokate, omg gdzie były te zawody? Przeszkody jak bierki 😉 I szacun za piękną przemianę konia!
dairoxroxi, gratki! Wielu lat razem!
mbalicka, piękne robisz zdjęcia 😀
blucha, jabłkowita jest ładniejsza, i jak fajnie widać zmianę z dzieciaka w dorosłego konia!

Moje dziecko z zawodów:




ententa, kto ci masował?
epk, p. Maria Soroko  😉
Jeszcze my:


asds   Life goes on...
04 marca 2015 14:27
anai

Dziękujemy!  :kwiatek:

Kawał pracy i multum jedzenia (objętościowego)  tu idzie ale cieszę się że widać efekty 🙂.

26-11-2014


I ostatni weekend jeszcze



No i na koniec mina pt. "Co ona mi zrobiła". 😉




Ostatnio brak czas na wszystko, więc zdjęcia z treningów .
asds, to jest Twój koń czy dzierżawiony?
asds   Life goes on...
05 marca 2015 12:32
Maria89

Moja w dzierżawie z zamiarem pozostania z mną pernamentnie.

A znasz ją może z okresu zanim trafiła w moje ręce?  🙂
Nie, nie, nie znam jej.
Tylko tak się przyglądam jej zdjęciom i wydaje mi się, że przody nie wyglądają za dobrze 🙁 Oprócz tego, że całe nogi są bardzo strome to jeszcze na ścięgnach widoczne są fajki 🙁 Nie wiem na ile możesz sobie pozwolić przy nieswoim koniu, ale porozmawiałabym z właścicielem nad zmianą kowala. Oprócz tego umówiłabym się z jakimś hipiatrą na kontrolę tych ścięgien, bo takie fajki niestety nie wróżą nic dobrego.
asds   Life goes on...
05 marca 2015 15:08
Maria89

Koń jest u nas od połowy listopada 2014 i jest właśnie po zmianie kowala, ale to niestety powoli i stopniowo z kopytem zmieniamy. Na razie miała u nas 1 raz czyszczone kopyta, jak przyjechała to prawie że na prosto przody miała.

Co do nóg to konsultowalismy z wetem i działamy. Tutaj dłuższa historia ich jest  ale nie chce się zbytnio na forum rozpisywać na ich temat.
asds a czemu tak rzadko robicie kopyta, skoro jest tak dużo do poprawy?
asds   Life goes on...
05 marca 2015 22:21
Fokusowa

Klacz przed przyjazdem do nas miała robione kopyta. U nas na początku lutego, a następne już umówione z kowalem. Co do odstępów czasowych to też są one ustalone z kowalem.

Tak jak napisałam wcześniej - działamy, ale nie chcę się rozpisywać na ten temat na forum.




Praca z Dośką jakieś 2 tygodnie temu  😎


Jej pierwsze skoki (ja do skoków się nie nadaje  :lol🙂:


Ambitniak  😀iabeł:


Jeszcze trochę i znowu będziemy mogły tak śmigać  🏇
Fokusowa

Klacz przed przyjazdem do nas miała robione kopyta. U nas na początku lutego, a następne już umówione z kowalem. Co do odstępów czasowych to też są one ustalone z kowalem.

Tak jak napisałam wcześniej - działamy, ale nie chcę się rozpisywać na ten temat na forum.







Ahh, myślałam, że od razu po przyjeździe miała robione i do teraz nie 😉
Powodzenia 😉
kujka   new better life mode: on
06 marca 2015 10:13
wrzucam Giloze z weekendu. wietrzenie lepetyny na koniec jazdy 😉

Kujka ale Gilu  😍 zazdraszczam i mam nadzieje ze moja kiedy bedzie galopczyc chociaz w 50% tak dobrze 😀
Roudzielec Matko  👀 jaka śliczna ta klacz  🤣 Pilnuj bo ukradne  💃
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 marca 2015 14:19
kujka, Gilu wygląda zacnie!

Kilka zdjęć pana Królewicza, autorstwa Abre  :kwiatek:

w tym roku pokażę go sama, muszę tylko zacząć trenować bieganie  😵




Ja Wam pokażę!


😍
blucha cudo! Absolutnie w moim typie  💘
ententa, regularnie sprawiasz mi radość waszymi zdjęciami 🙂 fajny koń, fajna robota 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się