Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

srokate - Divana Grand S 🙂
Corleone G z dziś  😉
czeggra1 nie ma to tamto - chyba 80 % jeżdżących * z pl by narobiła w gacie przed takim crossem 🙂
kitty ale mastodont 😀 Jak on wzrostowo?
Monia - jezu jaki zwierz piękny i wielki i ta w siwiźnie grzywa  - zakochałam się  😍 Pięknie się prezentuje !

A to moje wypierdki paskudy wiosenne 🙂
Stefiki




Queencie

monia, oooo, naprawdę bardzo ładny!  😍
szuwar Sama masz cuda, piękne konie a ten drugi  😜

Libeerty Dzięki  :kwiatek:

Jeszcze ze skoków i najmłodsza .
monia, najmłodsza jest:  😍! Fajnie latacie 🙂!
szuwar, to odpowiednik naszego P, czyli dla 5 latków ( foty z BE100 z Orfikiem) i takie P u nas mogłoby zdziwić 😉.
A te Twoje "paskudy" to śliczne są 💘. Śliczne foty i piękne miejsce!
szuwar, niesamowite zdjęcia 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
15 kwietnia 2015 08:02
szuwar super fotki i piękne konie!
monia to małe jest po tym kasztanie?
szuwar, gdzie to taki genialny padok macie?? 😜
szuwar ale mega padoki!!!!!

a Dzidzia się edukuje 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 kwietnia 2015 19:29
Kitty, cudowna jest  😜

a ja znowu z videło. Tym razem ja na koniu, nareszcie <3




a takie przerwy-nagrody podczas treningów robimy  😎
szuwar, jakie cudne padoki! Ekstra zdjęcia  🙂
kitty, Dzidzia obłędna, powodzenia w dalszej edukacji 😀

A za nami trzeci miesiąc stępowania, zaczęło Laserowi odbijać na padoku, więc wylądował w karnej klitce. W dodatku wszystko zaczyna pylić, więc męczymy się z RAO. 😵
Laser jak zwykle nie wygląda na przejętego tym wszystkim:

dostaliśmy jakoś po świętach zgodę na krótkie zakłusowania na dużych kołach, ale mam wrażenie, że potem było gorzej, więc zostaliśmy przy spacerkach stępem 🙂
monia ale ciacho  😍
szuwar woow, zazdroszczę padoku
cocosowo zdrówka ! 🙂

Wpadam ze zdjęciem Eda, gdzie Pan fotograf uchwycił, że ta dzidzia ma swoje za uszami  😁

Moja młoda
monia ulala co za przystojniak 😎
szuwar padok genialny!
cocosowo cudowny ten Twój Laser, dużo zdrówka dla niego!
dairoxroxi super uchwycony moment. Wybacz Siwkowi, może i ma za uszami - ale za to jaki piękny! 😉
tajnaa 3 foto genialne, jest piękna!

Ustrzeliłam dziś kilka fotek na padoku ... szkoda tylko, że aparatem koleżanki. 🙄 Nie mogę się doczekać aż coś podeśle.
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2015 13:40
Cocosowo, przeuroczy  😍
tajnaa, prześliczny ma odcień! Jaka jest zimą? Jaśnieje Ci?

ja wygrzebałam trochę klatek z nagrań z treningów, cywilizowane zdjęcia będę miała dopiero w następny weekend po zawodach  🙄
takich obrazków tu raczej niewiele, więc proszę bardzo, Buła ciężko_pracująca 😀




smartini wow, wow, wow! Wygląda to obłędnie, szczególnie drugie foto! 👍
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2015 13:52
Srokate dziękuję ^_^ nadal pracujemy nad koordynacją przednich nóg z tylnymi w dużych prędkościach najazdu no i nad moim tragicznym wysiadywaniem (a raczej nie) stopów, ale chyba właśnie minęliśmy jakąś niewidzialną barierę (zapewne tą w mojej głowie) i w końcu ruszyliśmy z miejsca  🏇
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
20 kwietnia 2015 16:43
Szuwar trzecie zdj przepiękne!
tajnaa, prześliczny ma odcień! Jaka jest zimą? Jaśnieje Ci?

Jaśnieje 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2015 18:09
tak myślałam  😁 u mnie jest to samo, zimą mleko a na wiosnę czekam co tym razem się urodzi. Co roku ma inny kolor  😜
Klacz nieznacznie jaśnieje, ogierek jest kremowy izabel to zimą prawie biały się robi 🙂
Tajnaa trzymasz swoje konie w Nowielicach czy u siebie? W każdym bądź razie do Nowielic mam rzut beretem, jak kiedyś będę przejazdem to muszę się popatrzeć na te Twoje cudeńka. 😍

Miały być fotki z padoku, ale dostanę je w czwartek. 🙄 Więc wrzucam trochę latającej Blood, 120 (+/-?) pod koleżanką. 😅


Ja swoje trzymam za Gryficami, bo w Nowielicach padoków nie ma dla pensjonatowych 🙂
Ja swoje trzymam za Gryficami, bo w Nowielicach padoków nie ma dla pensjonatowych 🙂


Ręce, cycki opadają. 😵
smartini   fb & insta: dokłaczone
20 kwietnia 2015 21:09
srokate piękna kobyłka! Jeny, pomyśleć, że ja kiedyś też skakałam  😂

jak Ci się drugie podoba, to tu jest to skąd jest wycięte. Nadal zbyt gwałtownie wchodzi, niby ciągnie się przodem ale nie na tyle płynnie żeby zrównoważyć zejście zadem
no ale, mamy czas, dopiero początek sezonu a konina 2 miesiące pod siodłem 😀
https://vine.co/v/eamx9D0OPKW

tajnaa, ale w sensie że są padoki ale pensjonatowych nie wypuszczają?
dzięki Wam wszystkim 🙂 Padoki rzeczywiście mamy super no i tereny 🙂 Powoli przyzwyczajamy się z przejścia z systemu typowo halowo-pensjonatowego na system dzicz-busz-i-błoto.
dairoxroxi jak najwięcej zdrówka dla konika  🙂
tajnaa, ale w sensie że są padoki ale pensjonatowych nie wypuszczają?

Mają mnóstwo ha padoków, ale tam sa puszczane klacze i potomstwo z hodowli. Pensjonatowe mają tylko boks i żarcie. Jest kawalindek okulnika, ale sam musisz sobie puścić i schować.
Piękne te wasze zwierzaki 😍!

Czesiu cieszy się wiosennym padokowaniem:
czeggra1ale macie zielono  💘 a jakie padoki piękne!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się