Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Kujka i jak tam?  😀
Lusia722 no ma swoje humorki. Karaluch to siwy, tak? Byłam, podziwiałam w niedziele. Faktycznie jest piękny  😍
Korysindex4 tak, też Arena  😀iabeł: One chyba tak mają... Dzięki za słowa otuchy  :kwiatek: Postaram się ogarnąć i pojechać parkur na zawodach tak samo jak na tym filmiku, a nie tak jak było później z okserem  😂
Sankaritarina czarne najpraktyczniejsze  😎  oczywiście, że dam znać. Nawet jak pójdzie kijowo... (mam nadzieję, że jednak się ogarniemy). Zdjęcia i tak wrzucę, bo będzie lansik w sobotę  😁
Hermes nie wiem aż co powiedzieć  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: niesłychanie nam miło. To też nie jest tak, żeśmy tacy fajni czy coś  😡 😁 bez bicia przyznaję że jeżdżę z trenerem, osobą która naprawdę ma pojęcie i miałam szczęście w życiu po prostu dobrze trafić (po serii zresztą po drodze pomyłek  😉 ) Szczerze mówiąc, to długi czas byłam jeźdźcem cholerykiem, mieszanką stricte wybuchową. Dopiero Klaczucha + dobry trener i 2 wspólne lata spędzone razem bardzo dużo mnie nauczyły. Mimo tego że w momencie naszej współpracy był to koń 21letni, to był to prawdziwy jeździecki wulkan emocji i energii. (w fantastycznej zresztą formie co nie było moją zasługą a jej właścicielki) Po prostu udało mi się trochę dzięki niej jeździecko dojrzeć i ogarnąć. Nie każdemu trafia się taka szansa, gdy się jej najbardziej potrzebuje. Dodatkowo dzidzio jest tak szczerym i uroczym czteroletnim koniem, że nie podarowałabym sobie zrobienia mu "kuku"na psychice. A na pewno patrząc na jego wrażliwość i elektryczność byłoby to bardzo łatwe. Zatem full kontrol i działamy  🙂a fun przyznaję, mam przegromny, dodatkowo Dzidź kocha jeżdżenie koniowozem, w końcu mam konia z którym podróżowanie to czysta przyjemność  😍 Zamierzam więc sporo pojeździć po klinikach, konsultacjach. Muszę tylko ogarnąć do końca obronę moich prac dyplomowych i działamy  😅

ikarina  hahahah nie wiem co powiedzieć :kwiatek:   :kwiatek: dziękuję
budyń  :kwiatek:   :kwiatek:  :kwiatek:. Zdradzę, że w czerwcu kupuję siodło skokowe, ku urozmaiceniu dzidziowego jeździectwa 🙂
lusia772 ja sama nie wiem, przyznaję, kupowałam go gdy miał 164cm... teraz jest ciut wyższy ode mnie (ja mam 170cm) i przyznam, boję się go zmierzyć 😡 to miał być mały!!!! damski koniczek. Póki co składa się prawie z samych nóg , reszta do tych nózek dorasta  😍
Atea pilnuj Cayenne, zgadzam się co do czarnych, coś w tym jest. Dobrze, że ja z założenia nie nadaję się do sprzedawania koni  😉
Kastorkowa kupny materacyk mnie zabił  😁  😁  😁  😵 jednak, mimo wszystko podjęłabym wyzwanie 😀 zresztą coś mi niebezpiecznie chodzi po głowie jakaś taka myśl, że młode konie są naprawdę fajne, no i ten tego.... fajnie się jeździ i wogóle jest fajnie.. nie będę tej myśli kończyć, póki co sporo się w moim życiu dzieje  😉
p.s on ma oczka jak sztuczny  😍

Sankaritarina  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:

wrzucam w takim razie jedno foto z NIEwyjechanym czaprakiem :P z rozprężniowej jazdy do dołu 🙂

i jeden dzidzio portert 🙂
anai No chłopak ładnie skacze ale tylko przodem, tyłu tak jakoś zapomina podnosić  😁 mnie jakoś szczególnie do skoków i tak nie ciągnie, czasem jakiś mały korytarz mu ustawie żeby miał chłopak frajde 😉
precelek  :kwiatek: Czarny jest boski, przypomina mi takiego pająka z nogami do nieba  😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 kwietnia 2015 20:45
baffiinka Tak to ten szary- gwiazda nie z tej ziemi. Z resztą widziałaś jak się pięknie prowadził i jak pięknie dawał się regulować 🤔wirek:
Mam nadzieję, że się ogarnie kiedyś, bo lata lecą a jemu dalej co jakiś "rządzące" się załącza. Może za tydzień na otwartych będzie lepiej 😵
precelek to może lepiej nie mierz 🤣
Dzisiaj w końcu moi zawodnicy(zawodniczka jeszcze nie) mieli pierwsze skoki na zewnątrz 💃
dairoxroxi dziękuję w imieniu dzidziokonia  :kwiatek: coś w tym jest 😁  😁  😁
lusia722 no staram się o tym nie myśleć, że chciałam takie max 167 w kapeluszu  😁 Wszyscy zakładaliśmy że urośnie max 2 no może 3 cm...
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 kwietnia 2015 14:06
Precelek oj fajne są młode fajne, a chłopaki to już w ogóle. Twój, też już super wygląda, ale on to taka czarna perełka  😍 No a kupny materacyk to jego ulubione miejsce  do spania i konia codziennie z boksu wyciąga się takiego, choć tu jest delikatnie tylko  😵
robakt   Liczy się jutro.
22 kwietnia 2015 14:07
Hermes ja na szczęście tfu tfu nie mam czegoś takiego pod siodłem 🙂 ja raczej z tych "bojących" i staram się minimalizować niebezpieczeństwo, bo łatwo się zrażam.

Rekreanty bardzo proszę o kciuki, jedziemy w sobotę na zawody, ale będzie dużo problem z pakowaniem  🙁
Pozdrawia 13-letni od dziś Rudy Koń 🙂. Ponoć w tym wieku jest już stateczny i rozsądny 😉

Precelek Przecudny kolor kompletu  😜
epk Zdrówka dla Rudego!

Epk kto Ci naopowiadał takich bzdur? Teraz z każdym rokiem będzie coraz gorzej  😎 Wiem co mówię  😁 Zdrowia dla Rudego!
Precelek jesteś chyba najbardziej denerwującą osobą na tym forum, która nie dość, że zawsze pięknie wygląda, to ma super ubranego konia i siebie pod kolor!  💘
Kastorkowa znam Twój ból. Mój się nie tarza, ale zawsze w boksie śpi akurat na środku swojej "toalety". Na całe szczęście ja mam gniadego 😀

robakt co jedziecie? Kciuki są!

epk Hahaha, dzięki, myślałam już, że nic mi nie poprawi humoru 😀



Ja na szybko pochwalę się jak mój Młody myka sobie ostatnio (zdjęcia pod koleżanką, bo niestety, ale ostatnia kontuzja nadal mi doskwiera i nie jestem w stanie długo wytrzymać w siodle :c )




Atea, Sankaritarina, haha, dzięki dzięki :kwiatek:
Kastorkowa ja bym mu więcej papu dorzuciła 🙂
Precelek od razu lepiej  😀 jakiego sheena używasz btw? ja mojego też psikam ale nie robi wielkiego "wow"...
baffinka, hmmm....jakby to powiedzieć. Po ponad pięciu latach z Rudym Koniem niestety to wiem. Ale staram się zaklinać rzeczywistość.... 😀iabeł:
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 kwietnia 2015 19:48
Dżastin jest na musli bez owsowym plus łuska słonecznika i cały dzień na łące a do siana dostęp nie ograniczony. Już i tak przybrał, ale jest teraz w regularnej pracy ale powoli przybywa go. To dopiero dzieciak więc lepiej żeby wyglądał tak a nie jak beczka na patyczkach.
epk, sto lat dla rudziszona!

A ja dzisiaj spojrzałam na tą moją ujeżdżalnię i jeeeejku, jak ja się cieszę, że wkrótce się przeprowadzamy. Deszczu trochę popadało i teraz jest kamień na kamieniu. Pomijając te kawałki plandeki, które wystają, niczym zombie zza grobu. Chciałam pojechać w teren, a tu zonk - ślady kopyt, głębokie dziury na ścieżce, to wszystko jest pozasychane, że przejechać ni hryna 🤔 Jutro zrobię zdjęcie, abyście zobaczyli, że to faktycznie jakaś tragedia, a nie moje marudzenie. Byle do niedzieli, byle do niedzieli...  :jogin:
robakt   Liczy się jutro.
22 kwietnia 2015 19:54
Behemotowa nasz debiut na czworoboku, towarzyskie ujeżdżenie 🙂
robakt koniecznie się pochwal jak wrócisz jak Wam poszło! Eh, obym już mogła bez bólu jeździć to jadę pierwsze lepsze zawody.
My mamy jakiegoś pecha, jak nie koń to ja i tak ciągle...
Kastorkowa wow!!!!! to teraz w zupełności uwierzę że kupny materacyk to nie przelewki. Zaderkowałabym drania w jakąs antykupną folijkę  😁 Dziękuję w imieniu Dzidzia  :kwiatek:  :kwiatek:
Atea dziękuję  🙂  :kwiatek: też go lubimy
epk zdrowia!!!!!!!!!!!! sto lat
Behemetowa, ale ładnie sobie pomykacie.!!!!
hahah nie wiem co powiedzieć  😁  😁  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Dżastin super sheena veredusa, do tej pory nikt nie wymyślił jeszcze nic lepszego  😉

dostałam jeszcze jedną fotę i nie mogę się powstrzymać 😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
22 kwietnia 2015 20:34
Najlepsze, że boks codziennie do czysta sprzątany w spędza w nim tylko noc  😵
Kastorkowa, aa to wyrobi się🙂 spoko spoko, nie czepiam się
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2015 21:18
A ja wyskoczę jak Filip z Konopi, ale Benefis dzisiaj chodził tak: 😍 😜 💘
W końcu widać, że wracamy do normalnej pracy, a nie walczymy o przetrwanie. Dzisiaj był taaaak grzeczny, ze aż mi się zsiadać nie chciało 😁
Hermes To świetnie 🙂 Fotki, fotki! 🙂
ikarina Współczuję. Ja mam to szczęście, że nasz plac po deszczach po wybraniu kamieni jest super. Teraz jest trochę za sucho i się kurzy. Za to na hali jak sobie z rana obmoczę to też jest fajnie.

Ja przedwczoraj miałam całkiem fajne treningi. Wczoraj masakry. Możliwe, że to przez, że skończyłam po 22.00, zmęczona i zdenerwowana. Dzisiaj bez pośpiechu, mam nadzieję, że pójdzie lepiej.
Niestety z Cayenne niełatwo jest mi się odnaleźć w nowej równowadze. Znowu wróciłyśmy do zapierniczania w galopach. Gubię się trochę, nie wiem czy dobrze robię. Zobaczymy dzisiaj.

Chingan w niedzielę jedzie na pierwsze zawody. Towarzyskie co prawda, bo Komisja Powożenia tak nabroiła w przepisach, że chyba jednak nie wykupimy licencji. A szkoda...
On mnie rozczula, cały czas chodzi z taką minką:

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 kwietnia 2015 01:14
Właśnie wrocilam ze stajni... Przedstawiam Wam najmłodsza członkinie kącika, Moonlight Pearl 😍 😅
Łaaa ale czad! Wszystko żenię teraz schodzi.
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 kwietnia 2015 04:18
Zairka wielkie gratulacje na taką ślicznotkę warto było czekać. Teraz zdrowia dla maluszka i czerwoną wstążkę  :kwiatek: Myślę, że cała volta czekała aż w końcu Madzie pęknie  😀
robakt   Liczy się jutro.
24 kwietnia 2015 07:28
Zairka zdrowia dla Perełki na wszystkie cztery kopytka! 😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 kwietnia 2015 09:02
Zairka, aaaa jak się cieszę, że w końcu jest maluszek 😅 zdrówka dla Malutkiej 😍
Zairka, Gratulacje!! 😅
epk, Sto lat dla Rudego Konia 😀
Kastorkowa, Oj, znam ja ten ból... Czyszczenia siwych, izabeli i tarantów z takich "materacyków". 😂
baffinka, Łiiii tam. Gorzej niż mnie ostatnio, to Ci na pewno nie pójdzie 😀 Trzymam kciuki! 😀
robakt, Za Ciebie też trzymam. Za bezproblemowy transport też. 🙂
epka 100 lat dla Rudego  😀
Zairka gratulacje!

Kasia dzisiaj miała energii za dwóch, ciężko było nadążyć...  😜 Trochę spuchła dziewczyna  😉

tulipan, Ja bardzo przepraszam, ale to ma być rekreacja i Ty się nazywasz rekreantem? 😉 😉 😉
Z resztą nie dla Ciebie jednej powinien być jakiś inny kącik profi, czy coś.
Albo może ja założę "kącik wieśniaka", lub "kącik za stodołą". 😁
Bo normalnie aż wstyd się pokazać tuż po takich zdjęciach.

Czy mógłby ktoś wstawić coś bardziej "zastodołowego"?
Ja się chwilowo wstrzymam. 😁
Averis   Czarny charakter
24 kwietnia 2015 18:38
Julie, nie dramatyzuj 😉 To tylko zdjęcia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się