Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

darolga   L'amore è cieco
23 maja 2015 11:55
A ja proszę o kciuki, bo Korab rozwalił oko - to, które mu zostało, więc kryzysowo dość. 
Cyśka   Załoga G :D
23 maja 2015 11:57
O kurka... 3mam mocno!
darolga trzymamy mocno kciuki :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 maja 2015 12:13
My również trzymamy kciukasy i kopytka!  :kwiatek:
Dziewczyny = wzgledem siodla chce mu dac szanse. Bo kobyla chodzi w nim super. Ono lekko na tyl leci wiec pokombinuje z podkladka i klocek zmienie na wiekszy, mysle, ze wtedy bedzie mi latwiej. No i niepotrzebnie lek wymienilam na szerszy, wroce do wezszego, ono tez wtedy inaczej lezy troche. Mam nadzieje, ze bedzie ok 🙂

Darolga = kciuki trzymam!

Julie - wlasnie mi jakies kilka h przed toba to samo powiedziala Joasia Zuk takze dzieki 🙂😉)) juz zastosowane 😀
darolga, cholipa, musi być dobrze! Trzymam mocno kciuki za Koraba!!!
anai to zdjęcie z galopu obłędne! Jaka z niego maszyna 😍
brzezinka gratulacje! Ruda super fruwa.
Nirv bardzo mi się podoba Twoja siwa! Kurczę, nie wygląda na takiego gagatka 😁
Precelek :kwiatek:, a ja czekam na więcej zdjęć Electro! 😉
Hremes fajne to siwe, oby się Wam udało 🙂
darolga trzymam kciuki, będzie dobrze bo musi! :kwiatek:
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 maja 2015 14:43
Pozdrowienia od Citruszka🙂
My jak zwykle spóźnione, ale w końcu zaliczyłyśmy dwa weekendy na zawodach  💘

Młodziak daje radę , zrobiła debiut w L-ce i duma mnie rozpierała bo jak na pierwszych zawodach poszło średnio bo pomyliłam parkur i dotarłyśmy tylko do 1 fazy końcowo z eliminacją tak na drugich zawodach skończyło się na zrzutce w obu konkursach 🙂
Wiemy nad czym popracować (szczególnie nad samą sobą 😉 ), bierzemy się do pracy i zaczynamy porządnie sezon mam nadzieję - mimo ciągłego braku czasu na cokolwiek  🤔
pozdrawiamy cały kącik ! i życzymy wszystkim samych sukcesów 😀



darolga trzymam kciuki za Koraba !
dommaz piękna twoja kobyłka! 😜

darolga jakieś wieści masz?
darolga   L'amore è cieco
24 maja 2015 11:23
Hop hop, Kąciku, na wstępie - dziękuję za kciuki  :kwiatek:
Wieści w sumie póki co nijakie, uszkodzenie rogówki, ale dziwne, niemiejscowe - jakby na całej powierzchni,  plus ofkors stan zapalny. Uderzył się gdzieś w boksie najpewniej - ale z headshakerem o to nietrudno. Jest na lekach, czekam do wieczora/jutrzejszego rana na poprawę gatunku "wow", w każdym innym wypadku wiozę go od razu do Wawy do Marty, bo zostało mu jedno oko i drugi raz się z czymś takim nie pogodzę. Także kciuki mile widziane nadal  :kwiatek:

Cóż, uraczę Was zatem fotkami z przedwczoraj (bo od wczoraj znowu w ciemności siedzi), miałam się pochwalić, że Mały w formie, że zdrowy, że fajnie nam... ale nie zdążyłam  😉

R.I.P. Quality ofkors, ale wesołe chociaż:

 






Pozdrawiamy, dziękujemy, o kciuki prosimy nadal, odezwiemy się w nocy  :kwiatek:
darolga Kurka...  🤔 Trzymam kciuki bardzo mocno!
darolga   L'amore è cieco
24 maja 2015 11:30
Atea - dziękujemy, zdecydowanie się przydadzą. Najgorsze jest to, że po pierwsze - mam cholerne deja vu, po drugie - towarzyszy mi jeszcze bardziej cholerny strach, a po trzecie - najzabawniejsze - miałam okazję nauczyć się od A do Z leczenia wszelakich chorób oczu, znam to wszystko na pamięć, leki, proces, no dosłownie wszystko i wiem, że jego prawdopodobnie będzie się dało wyleczyć domowo bez problemu, nawet jeżeli do juta nie poprawi się diametralnie, bo nie ma tragedii - ale mam tak cholerną traumę, że i tak go zawiozę do kliniki jeśli cokolwiek wzbudzi mój niepokój (który staram się póki co możliwie uśpić) 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 maja 2015 12:34
darolga, mega mocne kciuki dla Korabskiego, a przede wszystkim wytrwałości dla Ciebie. Jeśli będziesz potrzebowała coś to wal śmiało na PW, może będę mogła pomóc 😉
darolga   L'amore è cieco
24 maja 2015 17:17
Hermes - hmm, podaj mi numery najbliższej kumulacji lotto :jogin:  😉  A tak serio - merci oczywiście  :kwiatek: kciuki póki co najbardziej potrzebne, więc proszę nie puszczać :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Gillian   four letter word
25 maja 2015 13:59
darolga, kciuki ode mnie i Koniałka 🙂 dacie radę! Dawno nie pokazywałaś Koraba, pięknie wygląda 😉
dommaz, śliczny koniuch! 🙂
darolga, jak tam sytuacja?  :kwiatek:

A ja muszę się pochwalić moim karuskiem, dostał munsztuk i zaczął piaff i pasaż - a ja daleko od niego i mi tak tęskno. 😉

Olson o, masz konia u Sylwii w treningu, nie wiedziałam  🙂 Zadowolona jesteś?

darolga kciuki dla Koraba ode mnie  :kwiatek:

U nas gorący okres ostatnio. Moje Dziewczyny startowały w ten weekend i jestem bardzo dumna z obu, a z koni to już nie wspomnę  💘 Nie wiem czemu ententa się nie chwali jakiego fajnego ma Rudego konia  🙂 No i Szymek skończył L4 i już wsiadam powoli.

Część naszego teamu pozdrawia takim wesołym selfie  😎


tulipan, czy zadowolona? Myślę, że to mało powiedziane. Jestem zachwycona, to najlepszy trener na świecie, bowiem każdemu "łopatologicznie" wytłumaczy co i jak 🙂 a konie w nowym ośrodku mają high-life. A Everesta kupiliśmy jeszcze z Hanny.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 maja 2015 19:04
darolga, dawaj znać jak Korab 🙂


A ja pozdrawiam w końcu aktywnie jeździecko! 7 czerwca lecimy na zawody i na razie będę zostawać czy Benku, a poniżej kradzione Kruszynki 🙂





Pozdrawiamy kącik :kwiatek:
Hermes ale ty masz tych fur już się pogubiłam w tych twoich kopytnych  🙂 super że masz możliwość jeżdżenia na różnych koniach, to bardzo jeździecko rozwija
darloga, trzymam kciuki 🙁 wiem dokładnie jak to jest, po podobnych perypetiach miałam podobną "schizę" na punkcie nogi mojego pluszka, do tego stopnia że nie jeżdżę już na nim, mimo że mógłby lekko ruszać się pod siodłem, jest czysty w chodach, no ale to emeryt 😉  🙄
xymena dobrze, obiecuję że niedułgo coś wrzucę 😀
Atea dziękuję w imieniu klaczuszki, dzięki, cały czas nad tym pracujemy, hahah ok wrzucę Dzidzia bo jakoś zbyt biało się tu zrobiło 😀
kujka   new better life mode: on
25 maja 2015 22:12
darolga, i jak tam oczko??
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 maja 2015 06:58
darolga, i jak???

A ja wrzucam filmik z ostatnich Ptysio-zawodów, niezwykle udanych. W końcu dwa równe przejazdy na poziomie 65%, i finalnie drugie miejsce. Teraz bez wstydu możemy zaczynać C 😁
airvle wyglądacie super profi  😍 wrzuć koniecznie jaki foty
arivle gratki!  👍
No i czekamy na fotki...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 maja 2015 08:38
arivle, na żywo Lauda jeszcze zyskuje, wow! Ależ on piękny!
Moon   #kulistyzajebisty
26 maja 2015 08:56
arivle, wyglądacie PRO! 😀

darolga, i jak z paczałem?

Ja wpadam na szybko i też proszę o kciukasy dla Syna, dziś kontrola usg i zielone - albo i nie, światło na rozruch. Czekam na telefon od vetki, siedzę jak na szpilkach!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 maja 2015 09:15
tulipan, mam podobne selfie 😁 dawaj zdjęcia Kasi!
Precelek, aż tak dużo ich nie jest 😁 Jest Benek, Dolos i Siwy (ze zdjęcia) i czasami koń forumowej achero :kwiatek: Bardzo lubię jeździć na tych koniach, bo Dolos mimo, że jest ogromny jest bardzo miły do jazdy, delikatny na pomoce, Hello- Siwy za to jest już koniem wymagającym trochę więcej od jeźdźca. Jeśli odstawi się łydki to automatycznie on będzie kombinował. Benek za to uczy duuużo cierpliwości 😁 jest koniem po długiej przerwie, u nas dopiero zobaczył co to znaczy trening, ale bardzo szybko się uczy i zaczął szanować człowieka. Pod siodłem jakby się pracowało z młodym koniem 😉 A Tunis achero to już w ogóle inna bajka, duży, ale zwinny i bardzo fajnie jezdny 🙂
arivle, bardzo fajny obrazek tworzycie 😉
Moon, kciuki i dla Was :kwiatek:
Darolga, i ode mnie kciuki !
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 maja 2015 10:04
Hermes i chcesz na Dolosie i Hello startować?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się