Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

To i jak dołączę do fanklubu zdjęć Isabelle 😉
Takie oto cuda stworzyła


Edyta, Hermes, faith dzięki  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
23 sierpnia 2015 13:14
Averis, no w końcu przypomniałaś jak wyglądacie! Karson wyrósł na piękny kawał mięska  😍 już wygląda super, zaraz zacznie wyglądać jak miliol ojro, niczym syn Totillasa  😀

tulipan, gratulacje startów, Szymon objeździ sie to i laski mu wyparują z głowy, może póki co ma młodzieńczą fazę fascynacji płcią przeciwną, hehe  😜

Lucko za to wczoraj miał młodzieńczy bunt, na końcowym stępie na łące zaskoczyła nas sarenka gdzieś w oddali i syn tak sie nią przejął, że stanął jak posąg i ni dudu nie mogłam go ruszyć o.O już chciałam zsiadać i foty cykać, choćby telefonem, bo on ciężko współpracujący model, to nagle całe napięcie z niego zeszło, westchnął i jak gdyby nigdy nic dalej ruszył stępem... O.O konie nie przestaną mnie zadziwiać, serio...  🤣
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 sierpnia 2015 16:31
Moon, moj czubek jak skje wystraszy to najpierw odskoczy, a potem zawraca i idzie w to 😂


Edit: chwale sie, bo jednak w niedziele lece na zawody do Zielonek  😜
Moon   #kulistyzajebisty
23 sierpnia 2015 20:30
Hermes, siwy budzi w sobie smoka... po fakcie 😀

Buntownik z wyboru (napisałam właśnie koleżance na fejsie "z wyrobu"...  🤣 ) z wczoraj. Galop nie nadaje się do publikacji - Nie wiem po kiego kija skróciłam sobie strzemiona, bo mną coś majtało wczoraj, w galopie już w ogóle nie mogłam się odnaleźć i jak były momenty, gdzie czułam że jest nieźle to foty tego w ogóle nie odzwierciedliły 🤬 To wybitnie nie był nasz dzień. No ale nikt nie powiedział, że zawsze będę rzygać tęczą na kilometr ;-)





W końcu udało mi się uchwycić syna w stój, tak żeby się nie schylał do trawska (no bo przecież tak mało go ma na co dzień, biedny koń...) / nie ziewał / nie robił umęczonej życiem miny... ofc wszystko po wypanierowaniu się, a jakże :P




Edit: Wiem, że kijowy okres, bo pomiędzy była wspaniała kontuzja, a dotychczas nie było za bardzo jak zrobić wyględnej foty w stój... Ale jakby znikła dziura na szyi i łopatka jakby bardziej zabudowana? Dupka chyba lepsza styczniowa, ale mam wrażenie, że teraz jest w sam raz do rzeźbienia masy mięśniowej a nie mięśnia... piwnego :P Czy to tylko omamy pańci-wariatki? :P

(dolne foto jest ze styczna, górne z wczoraj)
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
23 sierpnia 2015 20:36
To ponownie my. Tak jak mówiłam gniady obija tyłek na pastwiskach i się regeneruje oraz spełnia się jako koń rekreacyjny 🙂 Jestem pozytywnie nim zaskoczona, bo o ile pode mną ma fochy to pod moim tatą i kuzynką jak aniołek  🙂





Myślę, że taki tryb życia dla Niego będzie w najbliższy czasie najlepszy  😀
A moje maluchy dziś pierwszy raz po przerwie coś konkretniej poskakały. Jestem mega zadowolona bo szło im bardzo przyzwoicie 😀



Milla przepiękne zdjęcia! Isabelle potrafi wyczarować cuda  😜. Jeżeli mogę spytać, to trzymasz konia gdzieś na terenie Łodzi? 😉

brzezinka
aaa moi ulubieńcy  😜 będzie filmik? 🙂
Moj Ogier  Casat <3
Wpadnę tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale mam ochotę to wykrzyczeć wszystkim i wszędzie: idę dzisiaj na jazdę! 😀 😀 😀 I zamierzam porządnie do tego wrócić, bo ile można nie jeździć w ogóle?

Także mam nadzieję, że będę mogła pełnoprawnie się w tym wątku zacząć udzielać. 💃
flygirl super!😀 szczecin czy Lublin?😀
Na razie Szczecin, jeszcze wakacje mam na szczęście. 😀
flygirl tak trzymać!

milla piękne zdjęcia, pozazdrościć!

No to ja się pokażę z Czesławem (hurra, zdarzyło nam się pojeździć  :mad🙂

Na tzw jeźdźca proszę miłosiernie nie patrzeć -chyba już się nigdy nie ogarnę....  😡



No i żeby nie było za fajnie....

Jaram się jak pochodnia. 😜

Gdybym mogła, to chyba bym latała teraz nad ziemią haha. 😀
wera, piękny zwierz 😀
flygirl, superancko 🙂 o, gdzie sobie byłaś potuptać? Osów?

Ja dziś po przerwie wakacyjnej do kobyła no i chyba się mędak albo stęsknił, albo dobrze jej na głowę zrobiło trochę wolnego bo była dziwnie grzeczna 😁 Normalnie to wcześniej miałam wesołego latawca na lonży. Może dziewczyna dorasta psychicznie? Daj boże!
Tak, Osów, wróciłam na stare śmieci. 😀 Pozmieniało się trochę. 😉
flygirl - Lukier?
Flygirl super! Trzymam kciuki za regularną jazdę  😀
annet tak, polubiłam go od razu, już jak go z padoku ściągałam 🙂
baffinka dziękuję :kwiatek:
Milla wow! Jakie Isabelle cuda cyka!!!! świetnie wyglądacie
Moon dobra czy niedobra jazda- i tak wyglądacie super! Prawda że zawsze nie może byc idealnie, toż to rozpusta by była!!!
brzezinka zawsze z przyjemnością patrzę na twoją córę, super jest ten kucyk  😍
flygirl ekstra, tak trzymać 🙂
Dziewierz w końcu jakieś foty, uwielbiam twojego konia, mój gniady jest podobny  😍
breakawayy, praktycznie tak 😉 Starowa Góra
Precelek, dzięki  :kwiatek:
Dziewierz, już mówiłam, ale się powtórzę, masz mega pączusia  😍
Precelek, Milla  dziękuję!  Ja go czasami uwielbiam, a czasami mam ochotę oddać z dopłatą... To najtrudniejszy koń, na jakim jeździłam, na dodatek zaczął chodzić pod siodłem jako ośmiolatek prawie... Nie wybacza żadnych błędów dosiadu, do wielu prowokuje, a ja siedzę jak torba.  😤

Za to twojego Electro nieustające uwielbiam!   😍 Dawaj jakieś foty!
Bardzo rzadko ostatnio tu się odzywam, ale regularnie podczytuje 🙂 czas jednak się przypomnieć, wszak dzisiaj stukneło nam 5 lat razem 💘
Pozdrawiamy revoltowiczów  :kwiatek:

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11889648_10204302106662842_2886773727285513464_n.jpg?oh=fda743c48a931f96ffb9f21d302423cd&oe=567884AD[/img]

Mooon nie mogę się na niego napatrzeć - w obu wersjach mi się niesamowicie podoba 😉
Shantowa ale fajowska fotka!
flygirl, ja ostatnio byłam tam prawie 2 lata temu 🙂 z Lukrem jakoś mi się średnio współpracowało, wolałam Tośkę i Amanta 😁\
Shantowa gratulacje! 😉 życzę kolejnych szczęśliwych lat razem!
No ja prawie 5. 😁 A Amanta lubiłam dopóki na niego nie wsiadałam, nie lubię takich ciapków. Moim numerem jeden był Alergen (swoją drogą, jak on wyjaśniał!), no i hafki, mimo że Ambera załatwiła mi obojczyk. 😉 No i Brutal, ale na nim krótko jeździłam.
E tam ciapak, on potrafił jak się go zmotywowało! 😁  Na Alergena nie wsiadałam, bo kiedy przychodziłam prawie nie chodził, bo miał problemy oddechowe. A i chodziło mi o Amberę nie o Tośkę - teraz sobie przypomniałam 😀 Pardon za pomyłkę. Na Tosi siedziałam może raz, za to zawsze kiedy miałam wybór wołałam o Amberę, to się tylko kierownik gapił na mnie jak na wariata 😉.
Uh, wyszło na to, że przekroczyłam domowy budżet na ten rok o 30tys, więc nie wrócimy jesienią do pensjonatu...
Niemniej jedna z naszych forumowiczek zgodziła się doglądać Kolorowego - chociaż po dzisiejszych buntach, to nie wiem, jak dalej będzie 😜

Dostaliśmy zadanie domowe, a na zdjęciach Drap z instruktorką:





Shantowa, jest klimat!
Met ten twój łatek to istne cudo  😍 😍 😍 😍 😍
Shantowa ale macie piękne klimaty  😍
Dziewierz pamiętaj że taki trudny koń uczy najwięcej!, a co do Electro bardzo dziękuję  :kwiatek: nawet kilka fot mam 😀
brzezinka aaa moi ulubieńcy  😜 będzie filmik? 🙂


Breakawayy, jest filmik chociaż nie najlepszej jakości bo strasznie trudno mi prowadzić jazdę i kręcić filmiki  😉



brzezinka zawsze z przyjemnością patrzę na twoją córę, super jest ten kucyk  😍


Precelek, dziekujemy ale nie jest taki idealny. Ma swoje wady, czasami wali z zadu i wyciąga wodze  😉
Shantowa,piękna fotka, bardzo klimatyczna  🙂
Met, ale cudny  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się