Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Dżastin, ja chętnie się zamienię 😀 u nas suchutko, nawet ujeżdżalnia nie zamarznięta i nuda. Ile ja bym dala za piękny śnieżny teren 😍
Libeerte ok, wchodze w to!  🤣
Nauczke mam jedną za to: nigdy więcej nie zostawie mojego konia bez wsiadania na więcej niż tydzień  😜
Dżastib, wniosek jest jeden: czego byśmy nie mieli, i tak znajdzie się powód do narzekania. 😂 Ja tyle lat nie miałam hali i się zżymałam, że mi pi...dzi po tyłku, a teraz jak mam, to mi tęskno za śniegiem. Tzn. generalnie to mi nie tęskno, wolałam wiosenne klimaty (i miałam nadzieję, że plac w końcu wyschnie), ale jak już sypie, to niech sypie tak porządnie*, żeby się dało skorzystać... A nie taka pogoda ani w jedną, ani w drugą.

*Byle omijało mój samochód. 😁 Bo z racji "awarii" został pod chmurką...
anai Dokładnie... Franek właśnie "zalicza" pierwszy rok w przedszkolu. Był może połowę czasu  😵 Do tego mnie zaraził i trzy dni ledwo się ruszałam. Dzisiaj wracam do roboty, ale muszę kogoś ubłagać do opieki nad synem... Dobrze, że hala i światła są, chociaż powiem szczerze, że mam po dziurki w nosie jeżdżenia po 20.00.

A siwy może i Pendolino, ale prezentujecie się fantastycznie 🙂
tymczasem wpadam ponieważ dostałam kolejną porcję fot 🙂, oczywiście gdy robiłyśmy foty, śniegu akurat chwilowo nie było  😁



Precelek  😲 jak koń może tak dobrze wyglądać we wszystkim co się na niego wrzuci?  😍
Precelek, nieeee kopki nieee... / kropki!
ekuss   Töltem przez życie
26 stycznia 2015 20:36
Tenór idzie do przodu ,powoli zaczynamy ustepowania 😀 Kleinutek mial dzisiaj oglowie zalozone- bez problemu. Troche fukala na hali,ale to byl jej pierwszy raz. Ona jest strasznie niesmiala,ale z drugiej strony ciekawska i ciagle patrzy co robie. Na hali bala sie szyb i sie za mnie chowala 😀

Burza, proszę mi się natentychmiast odczepić od Kopek! Albo dorób tam to brakujące "r". :P
sumire, ej no niechcący 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2015 21:11
Ja fanką kropek nie jestem, ale na Dzidziu wyglądają obłędnie 🙂
Rany, rany, rany.

Dobrze, że mnie nie stać na bycie szmatoholiczką  😁

(Ale wymarzone kolory dla wszystkich sruli w stajni mam  :zemdlal🙂
Atea mnie tez nie, ale popelniam w chwilach niepoczytalnosci  😁 patrz nizej 😀
Jesteś usprawiedliwiona bo:

a) siwa wygląda w tym cudnie
b) dla jednego konia też bym się nie mogła powstrzymać, a teraz nawet nie wiem który kopytny najbardziej zasługuje na komplecik  😁
kujka   new better life mode: on
26 stycznia 2015 21:28
Atea, no jak to ktory? Chyba oczywiste ze najtwojsza Atea nie?
Nooo, ja sie zgodze z kujka w calej rozciaglosci 😀
Fokusowa jej dziękuję, bardzo nam miło  😡  :kwiatek:
Burza hahaha ja wiem że preferujesz klasykę  :kwiatek: , ale czasem trzeba wrzucić takie kropki  😁
sumire hahaha jak dobrze że znalazł się ktos kto broni kropka  😁
ash haha dziękuję, bo te kropki to pasują po prostu do dzidzioosoby  🤣
faith boska siwa, idealny kolor!
Atea ale ja w sumie konie mam 2  😉 to mnie trochę usprawiedliwa  🙂 a twoje zwierzaki są zawsze mega elegancko ubrane!
Precelek, ja bronię "kopek", bo stoimy z Młodym w Kopkach. 😉 Dlatego się nabijam z tej literówki.
A kRopki na dzidziu podobają mi się swoją szosą (najbardziej derka). I jeszcze podoba mi się sformułowanie "dzidzioosoba", rozbawiło mnie do łez (zwłaszcza w połączeniu z kropkami. i lizakiem). 🤣
faith, ten kolor super "ożywia" siwą🙂 Bardzo ładnie w nim wygląda.
Dżastin nie marudź, bo dobry teren był 😁
Precelek cudny ten Twój krecik, i obłędnie mu w różach! Muszę namówić właścicielkę mojej na jakieś bardziej cukierkowe czapraki 😅 Tymczasem podrzucam fotki jeszcze z jesieni, z początków pracy:



Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 stycznia 2015 08:36
orzeszkowa ale ładny wielkolud  😉
kujka Atea nie zasługuje  😀iabeł:  😂 (Chociaż poważnie mówiąc coraz lepiej nam się współpracuje - choć wciąż ogarniamy tereny, to trochę potrwa)
Precelek Ale co ty absolutnie nie miałam na myśli nic złego! Jedynie to, że młody wygląda obłędnie 🙂

Jeśli o moje kopytne chodzi to najbadziej docenione są zaprzęgusy, które mają ochraniacze dobrane do koloru zaprzęgów  😁 ale w końcu najczęściej się pokazują wśród ludu 😉 Reszta musi się zadowolić tym, że sprzęt jest sprawny i czysty 🙂

Orzeszkowa W klasycznej czerni też jej bardzo ładnie 🙂
sumire, a wiesz że dopiero na zdjęciach to zauważyłam 😉 Rozrasta się dzieciak, w ogóle taka kulka się teraz robi.
Misia, dzięki! Komórką na hali lepiej chyba filmy kręcić, co? Ale coś tam widać u Was 🙂
Atea, no właśnie z dziećmi przedszkolnymi jest masakra. Ja też często zamykam stajnię 😉 I dzięki w imieniu szarego!
faith, przepięknie, olympia wygląda obłędnie na siwych!
Precelek, ślicznie wygląda karusek. Czy Ty masz jakiegoś fotografa na wyłączność, że regularnie wstawiasz takie piękne zdjęcia? Zazdroszczę!
Orzeszkowa, miło się patrzy na cieplejsze zdjęcia. Ależ dzieciaczek, tylko wielki 😉

Ponieważ mam kilkadziesiąt zdjęć z weekendu, też trochę pospamuję dzieciakiem:
Galop do przeszkody:


Tripelek (i już wiem, skąd porysowany fartuch😉)


I przed konkursem:
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10168217_804413316286497_7775119301663755110_n.jpg?oh=e7665de713275b0f6a71d2cd5b4b6c1a&oe=556E4BA8[/img]
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10410562_804413439619818_5090994001205575242_n.jpg?oh=40a814fce6d3e789bf186cc8cfad5b00&oe=556BD981&__gda__=1432074845_44055406a6731d0a6408d63379b94a22[/img]
Precelek przepiękne foty! I po raz kolejny - obłędnie Wam w kropkach 😉
Nasturcja-Renata, Atea, anai, :kwiatek:
Faktycznie jest wielka, tym bardziej że u nas w stajni same kucyki i małe konie, człowiek zapomina że koń może być taki wysoki 😁 No i dzieciak, to fakt, na fotkach ma 3 lata i 3 miesiące. W głowie dalej pstro - obłędnie wygląda jak dokazuje na padoku z naszymi dzieciaczkami: (Sherry 130 cm, Crazy 100 cm :hihi🙂

anai, super dzieciaki, jak skupiony! No i ten Wasz naczółek, nie mogę się napatrzeć 😉
Ulalala dziekuje! :kwiatek: mi tez sie bardzo podoba, moja pierwsza anky i chyba trafilam w sedno, z pomoca dziewczyn z rewii mody 😀
Anai piona  🏇 twoj tez pieknie w niebieskim wyglada 😀
Precelek zieki! ty to masz chyba dopiero szafe dla dzidzia! 😉
Orzeszkowa ladny mlodzian, nogi takie dluuugie  💘 moja taka niskopodwoziowa bardziej 😀

Zdazylam dzis pojezdzic przed deszczem 😀
Mloda zaczyna chodzic znow regularnie i owiele lepiej sie jezdzi, niech jeszcze troche podloze obeschnie to bedzie ideolo i trenejro sciagne 🙂😉))
Tych hal to wam zazdroszcze jak nie wiem!!:P ale tak mysle, czy sobie do trenejro do stajni na weekend nie pojechac, tam hala i wszelakie luksusy 🙂
anai, co on taki żółty za uchem? 😁
sumire nie patrz na ucho tylko na wszystko inne  😜  zdjęcia anai podziwialam juz w ZNK 😀
Orzeszkowa dobry dobry😉 ale jak mogłaś wstawić takie ciepłe zdjęcie 🙁 teraz jeszcze bardziej chce wiosne
faith,  osobiście wolę niskozawieszone, więc na Pelagii się czuję jak na szczudłach, zwłaszcza że to jeszcze ten etap, że się jej czasem nogi plączą 😉

Poza tym stwierdzam że wielkokonie zimą są do bani, byłam dzisiaj w terenie na Peli i wszystkie gałęzie moje 😵

Dżastin, ja tam bym lato wolała :P
sumire, oj tam, prałam mu głowę w piątek wieczorem i w sobotę rano, ale on zawsze znajdzie trochę syfu w boksie, żeby w głowę cieplutko było (zdjęcia z niedzieli) 😉 A dziewczyny podkręciły trochę kolory na zdjęciu i jest żółtaczka 😉
Dżastin, dzieki!
faith, ja cierpiałam dwie zimy bez hali, nigdy więcej! To tak naprawdę żadna robota. Mała hala lepsza niż żadna.
Orzeszkowa, to faktycznie masz ciekawe zestawienie rozmiarów koni, masz jakieś zdjęcia całej brygady razem? A ten naczółek to było moje marzenie od dawna, do Dina nie pasował (brązowy sprzęt), to przy siwym zrealizowałam. 😀  

Edit. Filmik z ostatnim przejazdem L1:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się