Westernowa Rewia Mody

Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2015 09:50
anil, ładne te wzory, szczególnie ten ostatni, kremowo-fioletowy 😍 Ale kurcze, nie wiedziałam, że Impacty są aż takie drogie, skoro 900 zł to połowa ceny 😲
Spadłam z krzesła jak zobaczyłam ten fioletowy… O boże muszę go mieć!!!

Edit: Chcę ten! http://www.nrsworld.com/impact-gel/impact-gel-cream-and-purple-riverland-saddle-pad-19111

Ktoś nimi w PL handluje? Orientujecie się?

EDIT: Muszę przestać szukać!!! Naprawdę chciałam się trochę odkuć finansowo… http://shop.impactgel.com/Hunters-Bend-Pink-36-x-34-1437-5.htm;jsessionid=29517454CAE443BB03F966D2D04E85CB.m1plqscsfapp01
Nique, jej...taki rozowy to moglabym mieć nawet...
(a widzialas kategorie? to do angielskiego siodla :P )
Tak, gel pad z profilowaniem i mayatexem to już niezły wydatek  😁
Livia   ...z innego świata
04 sierpnia 2015 17:25
Nique, ten z profilowaniem też fajny! W ogóle to połączenie kolorów 💘

horse_art, ten różowy taki... słodziutki, trochę aż za 😀

kasiakliczkowska, a ja myślałam, że 1000 za pad Professional Choice to już dużo 😁
"Najlpszy pad Choice Profesjonalisty James SMx ™ Charmayne Air Ride ™. Jest zgodny z budową konia i ma dodatkową wyściółkę, aby pomóc złagodzić uciski siodła i jeźdźca.Profilowany aby był w bliskim kontakcie z koniem - pomaga to wokół ostrych zakrętów. Specjalnie zaprojektowany aby nadawał się również dla wykłębionych koni. Ten pad ma oddychający rdzeń, plus drugą warstwę wyściółki w obszarze ucisku siodła i wzdłuż kręgosłupa. "
http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/55/84/43/26/5584432614_1
gdzie on ma to profilowanie? ja widze, że prosty na grzbiecie ;/
ja wiem, ze PCh to magia, ale żeby aż tak?

livia - bo ja generalnie nie lubie rozowego. ale ten do mnie jakos tak przemawia...chyba sie starzeje ;/
.
Muchozol, ale jak on jest wlasnie profilowany skoro nie widac? no jak? ....no cuda :P
.
no wlasnie...czyli cudow nie ma.
a opis jest do zdjecia ktore podlinkowalam.
i teraz sie zastanawiam - zle zdjecie, czy opis?
bo kurde padzik mi sie podoba.... oj podoba...
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2015 07:11
Muchozol, no to osoba wystawiająca tą aukcję z Impactem robi ludzi w balona, bo w opisie napisała, że sprzedaje za pół normalnej polskiej ceny 😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 sierpnia 2015 10:27
.
Kurcze, ja chyba pomyślę o zmianie siodła. Za szerokie (zwł z padem) nie jest, a ten tył odstaje nadal. Na codzień używam malutkiej ujeżdżeniówki- do westu chyba też czegoś krótszego bym poszukała.
.
Nie, Bearflex był robiony na Miltona więc byłby za wąski, poszedł do mojego taty bo na Miltonie nie leżał wcale, a na jego koniu ładnie (a poza tym na Adasia za malutki).
Myślałam o czymś w tym stylu (jeśli to ten model, który mi się wydaje, to jest 8 cm krótszy od mojego siodła mimo tego samego rozmiaru siedziska), taki all-around:
http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/westernsattel-neuwertig-der-marke-deuber-partner-15-1-2-sitz/345166089-139-6130
tylko to akurat trochę drogie, ja za swoje bym wzięła pewnie 4 tys.
.
tak ale nie bardzo mi się podobają (poza Diamondem C) i ja chcę 15,5, a większość to 16.
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2015 14:55
Fakt, że ciężko znaleźć westówkę w rozm. 15 albo 15,5. Wiem, jak sama szukałam - nawet o Freemaxa w tym rozmiarze było ciężko, mimo że to rozmiar, który robią 🙂
Większość osób kupuje 16 bo są wszechstronne- ja wybrzydzam bo jestem do malutkiego klasycznego przyzwyczajona, a skoro człowiek wydaje kasę to czemu sobie nie wybrać czegoś co mu pasuje 🙂
.
Oglądałam stronę Circle Y i oni mają ogromny wybór. Tylko używki to głównie z USA 😉
.
Muchozol, a jak dobralas rozmiar? ksztalt itd? no wiesz, ze pasuje?
domnie jedzie kolejne siodlo, potem kolejne...
i kurde...jedno - to st w kolejce najbardziej  mi si epodoba, bo to owy conti flex... w super cenie. ale ze zagramaniczny :P to boje sie z tym braniem na przymiarke i odsylaniem... koszta, ryzyko jakos tak...
wlasnie...wysylac kase obcym tak na konto czy o jakis e-bay prosic?
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2015 16:40
Dziewczyny, trochę z innej paki. Potrzebuję ładnych zdjęć (portret lub generalnie bez jeźdźca) AQH, ewentualnie też Appaloosa czy Paint Horse - kojarzycie jakiegoś fotografa który ma takie zdjęcia na koncie? Oprócz Edyty Trojańskie, Kasi Okrzesik. Nie musi być to polski fotograf.
wracając do tematu padów, to jaki jest najlepszy ?
won pad odpada, bo ma syntetyk od spodu, a ja szukam jakiegoś z filcem, ew. misiek, chociaż futro na te upały to chyba nie najlepszy pomysł, a za te pieniądze wolałbym mieć już jeden porządny na lato i zimę
rozmyślam nad : impact gel , professional choice , CSI, Competitor, CSF,  ale z tego co wyczytałam to chyba najlepszy na rynku jest impact gel,
jaki wybrać ?
🤔
Emptyline może forumowa Smartini? Ma fan page na FB i głównie AQH/APH w temacie 😉
.
Livia   ...z innego świata
08 sierpnia 2015 10:34
Dowiedziałam się wczoraj, że mojej wybranej koszuli na zawody nie ma już w hurtowni i szybko nie będzie... ale za to poszperałam na Ebayu i w sumie dzięki temu znalazłam jeszcze ładniejszą  💘 Mam nadzieję, że paczka szybko dotrze 🙂 Będę tylko musiała ją nieco zmniejszyć, bo musiałam wziąć rozmiar większą, ale w tym już mam praktykę - tą koszulę z gwiazdkami zmniejszałam sama z XL dl S 😁

Tak mnie też zastanawia przy okazji, jaki jest savoir vivre koszulowo-outfitowy w weście. Jak jest widziane, że na różne zawody jedzie się w tym samym stroju / zestawie? Czy na każde zawody wypada ubrać się inaczej? :kwiatek:
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się