Baltica Tour - wolontariat

Nadal szukają na edycję wiosenną parunastu osób, więc piszcie śmiało  😎
Nirvette   just close your eyes
09 marca 2015 19:19
Grettiena ja też mam kawałek drogi 😉 Ale nocleg zapewniają, to jakoś dotrę.  😁 Tylko niestety się muszę zmyć 30 maja, bo 31 mam komunię kuzynki, więc ponoć najważniejszy dzień mnie ominie.  :/

e. nie ten nick ;p
Nirvette - Ja to mam słomiany zapał, nawet nie wiedziałam, że nocleg jest zapewniony a głównie o to mi się rozchodzi. Bo dojazd to nie problem.

Byłby ktoś tak miły i napisał mi na PW jak to się wszystko odbywa? Najlepiej ktoś kto już był w wolontariacie, ja to taka nieobeznana w tym temacie a chciałabym zobaczyć jak to jest🙂
Gretiiena poczytaj wątek, dziewczyny już pisały 🙂
Melduje, że już wszystko z wątku przeczytane, jednak tak jak mówiłam-jeśli ktoś byłby tak miły i mógł mi pomóc-pogadać byłabym chętna 🙂
Ja wysłałam maila tydzień temu i nadal nic  🙁 Napisałam tam że byłam na 2 Cav i w Baborówku na festiwalu więc mam nadzieje że spojrzą na mnie przychylnym okiem i się uda  😉
Nirvette   just close your eyes
29 marca 2015 13:11
Runda, wysyłałaś na edycję Spring czy Summer? 🙂
Się doliczyć nie mogę. Kto jedzie na wiosenna edycję?
Ja się melduję na tydzień na wiosenną i tydzień bądź dwa letnią  🏇
Nirvette   just close your eyes
29 marca 2015 19:25
Ja, ja na wiosenną!  😅
Ja będę na letniej. 😉
Myślicie, że szukają jeszcze kogoś na lato? I zanim zacznę rozważać w ogóle, to jest tam jak dojechać bez samochodu? 😂 ew. Kto jedzie na lato np. z Trójmiasta?
Na lato juz dawno mają komplet 😉 jeśli już to tylko na wiosenna szukają 🙂
Akurat 20 maja wyjeżdżam na 2 tygodnie :/ no trudno... zepsuły mi się plany na wakacje i szukam czegoś w zamian 😀
Nirvette   just close your eyes
12 maja 2015 21:54
Dziewczyny, zwolniło się kilka miejsc na edycję Spring, może ktoś chętny? 🙂
Jak tam spring tour wolontariuszki?  🙂
Karino1998 wróciłam, trochę za wcześnie, ale sytuacja rodzinna zmusiła mnie do tego i bardzo żałuję. Ludzie strasznie pozytywni, Nirvette przesympatyczna (kiedyś podjadę po Ciebie corsa 😀), dużo roboty, ale na prawdę było fajnie 🙂 wszyscy ludzie bardzo mili, a sami mieliśmy trzy posiłki dziennie zapewnione (bardzo dobre) i nocleg 😉
Przypomnijcie mi, kto będzie na Summer? 😉
flygirl, ja na 90%, ale nie jako wolontariusz 😉
Ja jestem na Summer  🙂
Nirvette   just close your eyes
31 maja 2015 21:25
Behemotowa, czekam na Twoją corsę 😁 Ogólnie było świetnie, przez te dwa tygodnie można załapać mega kontakt z zawodnikami, ja już wszystkich z imienia i nazwiska mogłam przedstawić :P Ośrodek niesamowicie piękny, jedzenie mnie nie zachwyciło, nocleg też nie, ale nie było tragedii. Klimat boski, ludzie świetni. Podciągnęłam swój angielski i nabiłam sobie sporo siniaków. 😀 Wyjeżdżając ryczałam jak małe dziecko. Na 100% wrócę za rok.
Dziewczyny jak tam, podostawałyście się z kolejnego naboru? 😉
Ja przegapiłam info, że jest ponowny nabór - bo owszem, że wolontariusze z Spring Tour są zaproszeni do zgłoszeń to widziałam, ale żeby wszyscy wysłali od nowa zgłoszenia - nie... więc mnie nie będzie! 🤔
A ja jestem fochnięta (  😉 ) i nie zgłaszałam się w tym roku.
Z kim się spotkam na Summer?  💃
Nirvette   just close your eyes
25 czerwca 2015 19:38
Ja wpadam na weekend, odwiedzić wszystkich i może uda mi się zostać na Riders Party. 🏇
O super! To do zobaczenia. 🙂
Windziakowa, flygirl, Nirvette, i mnie w pierwszym tygodniu można spotkać 😉
Nirvette   just close your eyes
27 czerwca 2015 12:28
flygirl, może wreszcie uda mi się Ciebie poznać  :kwiatek: Ja na wolontariat na przyszłoroczną Baltice dopiero się wybieram. Summer niestety baaardzo mi terminem nie pasuje 🙁
Jest tutaj może ktoś z edycji Summer z grupy Cleaners B + Hala? Jestem bardzo ciekawa z kim się spotkam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się